W sumie pomyślałem, żeby zrobić polską wersję Brackeys, ale nie wiem, czy by się przyjęło. Pierwszy odcinek ode mnie (aka. PolskiBrackeys xD) powinien pojawić się za jakiś czas, zawołać plusujących?
#unity3d #gamedev #poradnik #csharp
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
7

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Wiele osób odpowie: *robiąc gry!* Jeszcze kilka lat temu oprogramowanie tego typu było nierzadko postrzegane głównie przez pryzmat zabawy. Dzisiaj również mówi się o aspekcie rozrywki, ale dochodzi do tego kwestia biznesu. Wielkiego biznesu.
z
Komentarz usunięty przez autora
13
![[ENG]Motion Capture w czasie rzeczywistym w grze ‘Hellblade’](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_WAVPOEPLMzrVgMbyF70fZdUMMoznlADS,w220h142.jpg)
Redakcja engadget odwiedzila studio odpowiedzialne za gre Hellblade by pokazac ich nowe rozwiazanie w ktorym w czasie rzeczywistym w grze widzimy ruchy aktorow. Wyglada to niesamowicie! W Powiazanych bezposredni link do filmu.
z
źródło: comment_ItLzLU4uCwvuIHteEz8asy8werjDRhFU.jpg
Pobierz
źródło: comment_kjKQOgaJw36jjRtsNHWuo9mNBkf8YPsb.jpg
Pobierz
źródło: comment_iuVRgEVHf1O7ViSNeTyzakxA0jsPGyFv.jpg
Pobierz
źródło: comment_pr76INZANfAWonc93Yee52RkZAL6eXib.jpg
Pobierz
źródło: comment_liUHOTUu9Tzp31oSLcgn8e2IK5WsOx8r.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_3fJ1tsNPPoviRp9bsPfkCZnicMV2yQ78.jpg
Pobierz73

W ramach współpracy spotkań Meet.js w Katowicach z meetupami Gamedev.js odbywającymi się głównie w Warszawie, jubileuszowa, 30. edycja okazała się być specjalną, bo dotyczyła gier HTML5. Wystąpiłem na niej z prezentacją dotyczącą tego, czego nauczyłem się recenzując jako juror 800 gier,...
zPlay of Battle to Studio Wargamingu o zasięgu międzynarodowym, zajmujące się przygotowaniem koncepcyjnym i projektowaniem realistycznych gier wojennych oraz strategicznych symulacji współczesnego pola walki dla oficjalnych, jaki i prywatnych odbiorców, a także jako narzędzie służące do analiz geopolitycznych nadchodzących wydarzeń.
Naszym pierwszym projektem gamingowym będzie gra typu Grand
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Chcę sobie kupić RAM 16GB, mam obecnie 8GB. Chciałbym sobie dokładnie porównać - ale nie wiem, jaki RAM mam w moim blaszaku. Na pewno Kingston HyperX DDR3, ale nie wiem DOKŁADNIE jakie - kiedy wpisuję w google, wyszukuje mi "Fury", a takich nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I drugie pytanie - jakie kości