@FEAofTruss: Mniej przezroczyste - to napewno. W przypadku w którym w tle dzieje się tyle rzeczy przezroczyste UI dodatkowo jeszcze rozprasza, więc albo polecałbym uspokoić tło, albo UI chociaż zrobić nieprzezroczyste.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka ktoś chętny stworzyć jakaś gierkę :D?

Szukam kogoś do wspólnego projektu w #unity ja bym był tym co robi że działa ktoś że wygląda czyli ktoś into grafika. Jaki mam pomysł? Po pierwsze ma być to małe i nie wymagające tysiąca modeli i skryptów aby nie skończyć na planach a faktycznie coś zrobić. Co do pomysłu można razem uzgodnić bądź połączyć jakieś nasze istniejące, tutaj mogę opisać jeden z nich:
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak myślicie konstrukcję typu multi pool (any object pooling by constructor) lepiej umieścić w

window.multiPool = new MultiPool();
czy hermetycznie w jednej z głównych klas/singletonów projektu/gry?

Plus metody 1 jest taki że wszędzie łatwy dostęp, jednak wydaje mi się że to bad design.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plus metody 1 jest taki że wszędzie łatwy dostęp, jednak wydaje mi się że to bad design.


@SirSajko: a o modułach i importach/eksportach z tychże kolega słyszał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mamy 2018, heloł
  • Odpowiedz
@SirSajko: mnie tam directory hell nie robi, bo mi wszystkie importy IDE samo automatycznie ogarnia ¯\_(ツ)_/¯ w takim razie polecam ci zainteresować się jakimś kontenerem DI
  • Odpowiedz
@Cedrik: Kolego coś mi mówi że za mało okien otworzyłeś. Jeszcze dwa i by stykło ( ͡ ͜ʖ ͡) Poza tym skoro jesteś Story Writerem to radzę Ci wrócić do korzeni: Zeszyt i ołówek to podstawa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@LeD7: Ej, żeby w ogóle uruchomić jakoś, muszę zabić wszystkie procesy, zmienić windowsa na podstawowy wygląd i wywalić wszystkie okna praktycznie :P
A tu mam tylko Wycinanie, menedżera i UE 4 - normalnie mam tylko UE4 ^^

Zeszyt i ołówek spoko, ale implementacja dialogów za pomocą tychże to już niedyrydy ʕʔ
  • Odpowiedz
Hej, miło mi że w końcu mogę oznajmić że gierka jest ukończona i gotowa do pobrania dla wszystkich, po 10 miesiącach skończyłem swoją pierwszą grę w życiu robiąc ją całkowicie samemu. Osoby lubiące clickery na pewno będą zadowoleni :D a Ci co nie znają takich gier mam nadzieje że też znajdą w niej coś dla siebie. Oczywiście zapraszam do oceny i zostawiania opinii najlepiej na maila wexgamesdev@gmail.com lub ewentualnie tutaj. Zapraszam do
Wextor - Hej, miło mi że w końcu mogę oznajmić że gierka jest ukończona i gotowa do p...

źródło: comment_UTON4A0QQOyn7LrdHYRfkibJW4HD3mVG.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Upadek: Wersja alfa powinna być na wakacje - ale na razie nie przewiduję publicznych testów. Tak czy siak gra powinna wyjść "w cenie piwa" i pewnie kilka kluczy przy jakimś konkursie przy wydaniu rozdam.
  • Odpowiedz
Tag do obserwowania/ czarnolistowania --> #bordogamedev

Dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem się zabrać za inne rzeczy, ale stwierdziłem że mi się nie chce. To zrobiłem coś zgoła odmiennego, coś, co mi pomoże w przyszłości. Ponad 300 linii kodu, dwa dni, trzy kawy dalej i mam, działający debugger ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Menu które otwieram i mogę bawić się różnymi wartościami. Wartości mogę sobie zmieniać w locie, co pomoże
TymRazemNieBedeBordo - Tag do obserwowania/ czarnolistowania --> #bordogamedev

Dob...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach