#geopolityka #gry #bartosiak
Jacek Bartosiak i George Friedman biorą udział w tworzeniu gry komputerowej z gatunku Grand Strategy
http://playofbattle.com/pl/#onas

Play of Battle to Studio Wargamingu o zasięgu międzynarodowym, zajmujące się przygotowaniem koncepcyjnym i projektowaniem realistycznych gier wojennych oraz strategicznych symulacji współczesnego pola walki dla oficjalnych, jaki i prywatnych odbiorców, a także jako narzędzie służące do analiz geopolitycznych nadchodzących wydarzeń.

Naszym pierwszym projektem gamingowym będzie gra typu Grand
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ludzie robią voxel art bo nie umieją zrobić ładnej grafiki, czy to ma związek z ograniczeniami sprzętowymi smartfonów? Ile geometrii obecnie uciągnie "przeciętny smartfon"? Bo widziałem, że są gry na komórki w dość zaawansowanym z wyglądu 3D, ale to nie one są znane (podczas gdy wśród gier na PC to właśnie te z najlepszą grafiką są głównie znane) i się zastanawiam czy to dlatego, że inwestowanie w dobrych grafików się nie
Goryptic - Czy ludzie robią voxel art bo nie umieją zrobić ładnej grafiki, czy to ma ...

źródło: comment_Dt3MWOaohtShuGAdtvRWDsazKVtDqtMg.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak dla mnie to strasznie sie gra w jakies rozbudowane gry na telefonie z tym niby analogiem a to one najczesciej maja ta mega grafike. Wole mniejsze gierki z jakas fajna mechanika. Voxel art to dla mnie zajawka i przejdzie w koncu.
  • Odpowiedz
Jako, że to mój pierwszy model w "Blender 3D" który w ogóle gdzieś wrzucam, proszę o wyrozumiałość. Ale chciałem się wam pochwalić, bo to całe modelowanie zajęło mi dziś cały dzień. Postanowiłem nauczyć sie porządnie tworzyć modele w tym programie, bo widzę, że, gry w 2D w ogóle się nie sprzedają - A młodzi nie wiedzą co to nostalgia do 2D ;) Zawsze potrafiłem coś sobie tam wymodelować w prawie dowolnym programie,
djzidane - Jako, że to mój pierwszy model w "Blender 3D" który w ogóle gdzieś wrzucam...

źródło: comment_KlqeSa1wNa6nAOkCsk29b5KRGZbd7zcu.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawno nic nie pokazywałem, to chyba nadszedł ten dzień xD

Nigdy nie proszę o plusy, ale zarzuć plusa :D Czeka nas ciężki okres :P

Zrobiłem generator świata, siatkę, zaznaczanie obiektów i bardzo dużo pracy nad optymalizacją gry. Efekty tego są znakomite.
Wraz z kolegą rozpoczęliśmy ciężki przed nami etap, a mianowicie połączenie wszystkich zrobionych przez nas mechanik w jedną całość. Zrobimy to w trakcie wakacji :D
denis-szwarc - Dawno nic nie pokazywałem, to chyba nadszedł ten dzień xD

Nigdy nie...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dixtel: Dostajesz mały pokój bez możliwości zatrudnienia pracowników. Masz bardzo mało pieniędzy, a rachunków dużo. Musisz się dorobić poprzez rozwijanie swoich stron/gier/aplikacji. Z biegiem czasu będziesz miał coraz więcej funduszy, a co za tym idzie, będziesz mógł mieć większe biuro, założyć własną firmę i zatrudniać innych pracowników. Gra się kończy, kiedy twoja postać umrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#informatyka #programowanie #gamedev
Słuchajcie, słuchajcie, obywatele wykopu! Mam pytanie - jak dodać możliwość robienia gier na androida do Clickteam Fusion 2.5 i pokrewnych (The Games Factory, MMF2 itd.)? Jest jeden poradnik na YT, gdzie coś widać po angielsku i jeden po rosyjsku. Jest podane co zainstalować, ale instaluję to i to nic nie daje. (W zakładce General w preferencjach nie ma tego paska z Androidem.) Może
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakbym chciał pójść w #gamedev w przyszłosci to lepiej opanować #unrealengine czy zacząć się uczyć c# i unity. Czy wogole coś innego? Jestem na drugim roku infy narazie jedyne czego się nauczyłem w tą stronę to na zdatnyn poziomie cpp i w #java android studio i ligdx(na projekt napisaliśmy grę podobną do Mario trochę) ale nie wiem czy w tym można coś ciekawszego napisać. #programowanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co tu tak cicho? Tag umiera? Nikt już nie gra w Blocky Farm? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bo my mamy dla Was coś specjalnego, a będzie jeszcze lepiej! Jeśli obawiacie się, że Blocky Farm nie będzie już rozwijana, to jesteście w błędzie! Przedstawiamy plan aktualizacji do końca 2018 roku. I jesteśmy bardzo podekscytowani, bo aktualizacja z rybami będzie naprawdę ogromna! :)

Jeśli czekacie na nowości, zostawcie plusa, abyśmy wiedzieli, że
sortris - Co tu tak cicho? Tag umiera? Nikt już nie gra w Blocky Farm? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

...

źródło: comment_OVz6OhwO1yXLFcoDawM0d5lFUBBof7eF.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@sortris: gra ludzi dużo, tylko mirko grało od premiery, więc większość już zdobyła wszystko, co do zdobycia było i do czasu kolejnej aktualizacji nie ma czego robić
  • Odpowiedz
Nagrałem wczoraj pełny pierwszy przelot przez pierścień. Nie zawiera żadnych elementów fabularnych, więc nie powinien niczego zaspoilować - samo latanie i kopanie w pierścieniu. Tak mogła by właśnie wyglądać pierwsze 15 minut gry - gdyby całkiem pominąć fabułę.

ΔV: Rings of Saturn - webpage | showcase | devlog / vlog | tagi do obserwowania: #kodermakesgames #deltav

koder - Nagrałem wczoraj pełny pierwszy przelot przez pierścień. Nie zawiera żadnych ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koder podoba mi się dźwięk tego laserka górniczego, główny silnik też spoko, ale głośność tych małych powinna być sporo zmniejszona, teraz jest na poziomie silnika głównego a są dużo mniejsze. Sterujące całkowicie wszystko zagłuszają.
  • Odpowiedz
Mirki, na ile może liczyć grafik 2D na płatnej praktyce w #gamedev? Zakładając oczywiście, że coś robi, a nie tylko się uczy.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mirki i Mirabelki,
dzisiaj startuję swoją wizytówkową stronę - jest tutaj dużo informacji o mnie i o wszystkich moich aktywnościach, w #gamedev #literatura czy #ksiazki oraz #kultura

Wszelkie porady od doświadczonych z #sitedesign #stronywww #webdev chętnie widziane - bo jestem w tym temacie zupełnie zielony. Stronę zrobiłem sobie na zasadzie tutoriali :D

Także tego, zapraszam. To ja
Cedrik - Drogie Mirki i Mirabelki, 
dzisiaj startuję swoją wizytówkową stronę - jest...

źródło: comment_CvQ0iJyPJtxGyk3N86u7zuDc7DDOm9zm.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cedrik: W "mówią o mnie" dodaj daty, możesz umieścić mini cytaty, dla zobrazowania tematu. Dla przykładu:

"Michał Białek kończył nocną wartę w serwerowni wykopu."
Anon - Pasta o serwerowni, 2015

Gdzie przy kliknięciu na "Pasta o serwerowni" przeniesie do
  • Odpowiedz