Mirki, znajdę gdzieś takie gniazdo z wtyczką, które mógłbym zastosować zamiast tradycyjnego gniazdka elektrycznego?
Chciałem zorbić takie gniazdo w listwie przypodłogowej, które cały rok będzie nieużywane, a na święta będzie tam podłączane tylko oświetlenie choinki (mały prąd, więc gniazdo nie musi mieć niewiadomo jakich parametrów). Małe, niewidoczne. Do tego gniazda podłączałbym wtyk i z niego by już normalnie była zrobiona listwa na zwykłe wtyczki. Czy takie coś jest w ogóle dostępne czy
Chciałem zorbić takie gniazdo w listwie przypodłogowej, które cały rok będzie nieużywane, a na święta będzie tam podłączane tylko oświetlenie choinki (mały prąd, więc gniazdo nie musi mieć niewiadomo jakich parametrów). Małe, niewidoczne. Do tego gniazda podłączałbym wtyk i z niego by już normalnie była zrobiona listwa na zwykłe wtyczki. Czy takie coś jest w ogóle dostępne czy

































#elektryka #elektronika #kiciochpyta
@bambuka: A mogą być takie na srubki?
Wydźwięk mema jest negatywny, ale to wcale nie jest źle zrobione.
źródło: comment_16708468254vmX3lgsdJcxIgXyBFAlZx.jpg
PobierzChoć to nie zmienia faktu, że są zasilacze do montażu na szynę din, są i takie do których się wprowadza przewody, a same zasilacze mocuje się gdziekolwiek.