Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
palomin_o
palomin_o
Profil firmowy

palomin_o

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2834
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 2811
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
KjatanSveisson
KjatanSveisson
19.06.2026, 07:17:33
  • 472
#gielda

Ziomek który powiedział dwa lata temu, że jestem debilem bo nie chciałem wejść w jego team tradowania na kryptowalutach właśnie napisał do mnie na Messengerze czy mam pożyczyć stówę XD
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palomin_o
palomin_o
palomin_o 19.06.2026, 12:25:55 via Android
  • 1
@KjatanSveisson: zniszcz go, zrób blika i dodaj że nie musi zwracać.
  • Odpowiedz
reseted
reseted
12.06.2026, 14:17:48
  • 0
Mirki i Mirabelki, jako że jestem zielony w temacie, a niedawno kupiłem sobie #szosa, prosiłbym o polecajki, które Waszym zdaniem najlepiej kupić, potrzebuje:

- bibsy
- koszulki
- kask
-
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palomin_o
palomin_o
palomin_o 12.06.2026, 17:02:06 via Android
  • 1
@reseted: wycieczka do Decathlon. Wszystko kupisz online lub stacjonarnie. Możesz też pokombinować z vinted, pełno ciuchów z metką za połowę ceny. Mam na myśli markę van rysel.
  • Odpowiedz
MichaelWhite2137
MichaelWhite2137
MichaelWhite2137
08.06.2026, 12:10:11
  • 0
Hejka, kupiłem #rower używkę i zdecydowanie potrzebuję wymienić owijkę. Co polecacie? Bardziej komfort niż race.

#szosa
#kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palomin_o
palomin_o
palomin_o 08.06.2026, 12:23:36 via Android
  • 1
@MichaelWhite2137: PRO Sport Comfort
  • Odpowiedz
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
03.06.2026, 13:52:41
  • 0
Jeździł ktoś na starej szosie?
Za grosze to można kupić, po 600zl są całkiem ładne.
Najbardziej się zastanawiam czy te przełożenia starego.typu nie dadzą mi w kość na podjazdach a jest ich u mnie sporo bo mieszkam w Beskidach. Te zębatki jakieś takie malutkie z tyłu a duże z przodu XD

#rowery #szosa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palomin_o
palomin_o
palomin_o 03.06.2026, 14:35:09 via Android
  • 3
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: bez sensu. Dorzuc 1k i kup sobie jakiego huragan na współczesnej Sora czy Claris. No chyba że Ty definitywnie chcesz retro.
  • Odpowiedz
grszkn
grszkn
28.05.2026, 14:02:42
  • 0
Posiadam ROSE PRO SL na hamulcach szczękowych i nie chciałbym jeszcze w tym roku zmieniać roweru, ale jednak chciałbym go trochę doinwestować i poprawić wygląd i osiągi. Potrzebuję pomocy w wyborze kół z aliexpress. Czy te koła powinny być dobre: https://pl.aliexpress.com/item/1005012056351824.html ? Jeżdżę na oponach 28c z dętką.
#szosa #rower
grszkn - Posiadam ROSE PRO SL na hamulcach szczękowych i nie chciałbym jeszcze w tym ...

źródło: 20260121_1932_Logo Krobia Cycling Club_remix_01kfgx6788fjxvke96411akf4d

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palomin_o
palomin_o
palomin_o 28.05.2026, 15:25:57 via Android
  • 0
@grszkn: mam koła od CSC 50 na piastach novatec. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Zakup z ubiegłego roku, cenę zbiłem jakimiś kuponami. Znajomy też ma. Przyszły wycentrowanie, szprychy prawidłowo napięte. Zrobił na nich co najmniej 5k+ km. Dokup tylko klocki swissstop albo bbb.
  • Odpowiedz
palomin_o
palomin_o
palomin_o 01.06.2026, 17:08:48 via Android
  • 0
@janusz_lucznictwa: co tam jest do serwisowania xd ?
  • Odpowiedz

924

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Jeff Bezos w wywiadzie dla CNBC ogłosił, że AI sprawi, że domy i jedzenie będą tańsze, a bezrobocia nie ma się co bać. W tym samym czasie Amazon zwalnia 16 000 pracowników, a Bezos prowadzi własny startup AI wart już 10 miliardów dolarów.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:20:54
  • 256
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    amazon
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes
palomin_o
palomin_o
palomin_o 01.06.2026, 15:53:58 via Android
  • 0
@lewoprawo: świetny komć. Ostatnio Dukaj wyjaśnił to w kontekście teorii gier. Kto wysiądzie pierwszy z pociągu AI ten przegrywa.

923

Glejak zabiera mojego męża

Glejak zabiera mojego męża

Marcin ma 48 lat. Miesiącami chodził do lekarzy z bólami głowy. Każdy mówił to samo: migreny, stres, przemęczenie. W grudniu 2025 we wrocławskim szpitalu usłyszał właściwą diagnozę: glejak wielopostaciowy IV stopnia. Przeszedł operację i chemio-radioterapię. Ostatni rezonans: bez progresji. Ale ref

PurpleMerkury
z
pomagam.pl
dodany: 30.05.2026, 18:06:56
  • 167
  • #
    pomagam
  • #
    wykopefekt
  • #
    zrzutka
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    pomoc
  • #
    wykoppomaga
palomin_o
palomin_o
palomin_o 31.05.2026, 03:39:40 via Android
  • 18
@hxhx6: rozumiem tok myślenia. I jeżeli mam się go trzymać to chłop nie powinien wchodzić w pożar. Chłodna kalkulacja, ocena ryzyka.
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
25.05.2026, 15:13:05
  • 0
Skąd taka cena? Czy to jest złom bo chińczyk czy jak?
https://www.pepper.pl/promocje/seraph-2x14-rower-szosowy-carbon-di2-wheeltop-bateryjki-szosa-1285954

Zastanawiam się nad gravelem od tej firmy

https://www.seraphbikes.com/13-Speed-YS7464-Paint-Full-Bike-Disc-Gravel-Bike-GR208-Wheeltop-Groupset-Di2-Complete-Bicycle-Aluminum-Wheelset-700X40C-Tire-p6976821.html
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palomin_o
palomin_o
palomin_o 25.05.2026, 15:55:38 via Android
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol:

https://romet.pl/rower-gravelowy-rondo-ruut-al-ltd-39950.html

może L i XL wróci na stan albo m i s spadnie cena. Wsadzić tam hydraulikę, z czasem stożek z chin i jest przyzwoicie. Zawsze zostaje esker, tier lub geos w tej kasie.
  • Odpowiedz
palomin_o
palomin_o
palomin_o 25.05.2026, 16:09:59 via Android
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: hamulec (zaciski) i klamkomanetki hydrauliczne + karbonowe koła z chin.
  • Odpowiedz
syjusz
syjusz
16.05.2026, 10:02:53
  • 0
#rower #rowery #szosa #gravel
Witam !
Proszę o pomoc , porade.
Szukam pierwszej szosy o wygodniejszej geometrii i możliwością zamontowania opon o szerokosci 35-38mm. Mój budżet do 3200zł MAX( najlepiej jak najtaniej( ͡º ͜ʖ͡º). Wzrost 170cm , przekrok 78,5cm. Trasy 80% asfalt 20% szuter premium.
Byłem w Centrum rowerowym i przymierzałem Felt Vr60 na Claris 2x8 i byłem w
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palomin_o
palomin_o
palomin_o 16.05.2026, 10:26:22 via Android
  • 1
Olx. W tej kasie to można wyrwać fajna sztukę na 105.
  • Odpowiedz

1078

Bezrobocie sięga 20%! Znalezienie pracy, to jak wygrana na loterii

Bezrobocie sięga 20%! Znalezienie pracy, to jak wygrana na loterii

Tak źle na rynku pracy nie było od dawna. Zwolnienia grupowe, mała liczba nowych ofert pracy i brak perspektyw - to codzienność wielu Polaków. Sytuacja w niektórych powiatach jest wręcz dramatyczna. Stopa bezrobocia przekracza tam 20% i nic nie wskazuje na to, aby miało ulec to poprawie. A co gorsze

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 14.05.2026, 08:49:23
  • 311
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
palomin_o
palomin_o
palomin_o 14.05.2026, 21:21:27 via Android
  • 0
@Idaho597: jaka branża?
4x80
4x80
03.05.2026, 22:14:48
  • 0
#szosa: Momun Mix Wax vs Squirt? Squirt od kilku lat ale,,, co panowie kolarze sądzą o Momun?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palomin_o
palomin_o
palomin_o 04.05.2026, 03:46:18 via Android
  • 1
@Pawulon_Dla_Starych: podzielam. Jest czysto, całkiem cicho ale trzyma się 50-60 km. Mogę jeden na drugi czy powinienem przygotować (wyczyścić) łańcuch z Momun?
  • Odpowiedz
Androo
Androo
20.04.2026, 10:40:36
  • 0
Cześć, poszukuję kasku do roweru szosowego w kolorze białym. Da się coś fajnego wyrwać aktualnie w promce za jakieś 400-500zl?
Możecie coś polecić na co polować?

#szosa #rower #kolarstwo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palomin_o
palomin_o
palomin_o 20.04.2026, 10:45:54 via Android
  • 0
@Androo: spec looma
  • Odpowiedz
palomin_o
palomin_o
palomin_o 12.04.2026, 19:25:37
  • 0
Hej! Chciałbym z 2x11 zrobić 1x11. Aktualnie 105 r7000: korba 50-34, kaseta 11-28. Mieszkam na północy, czasem pewnie jakiś podjazd wpadnie. Nie mam nogi, nie trenuje. Myślę żeby wrzucić kasetę 11-32 i tarcze 42 albo 44. Ma to sens?

#rower #szosa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawulon_Dla_Starych
Pawulon_Dla_Starych
12.04.2026, 19:44:26 via Wykop
  • 3
Nie mam nogi, nie trenuje (...) Ma to sens?


@palomin_o: Nie.
  • Odpowiedz
4x80
4x80
12.04.2026, 20:29:11 via Wykop
  • 1
Ma to sens?


@palomin_o: Ma. Kilka lat temu na takiej bzikałem.

Nie.


@Pawulon_Dla_Starych: Tak. :)
4x80 - >Ma to sens?

@palomino: Ma. Kilka lat temu na takiej bzikałem. 
Nie.

@Pawulo...

źródło: 20231111_151337

Pobierz
  • Odpowiedz
gizel
gizel
gizel
31.03.2026, 10:12:07
  • 0
Czy triban rc120 w tej cenie to dobra oferta, czy niewarto i na co powinienem zwrócić uwagę? Wszystkie części są oryginalne i stan jest bardzo dobry według sprzedawcy. Będę wdzięczny za pomoc

#rower #szosa #triban
gizel - Czy triban rc120 w tej cenie to dobra oferta, czy niewarto i na co powinienem...

źródło: IMG_9057

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palomin_o
palomin_o
palomin_o 31.03.2026, 10:49:04 via Android
  • 0
@gizel: dla mnie bez sensu. Co Ty chcesz, czego szukasz, jaki budżet?
  • Odpowiedz
palomin_o
palomin_o
palomin_o 31.03.2026, 11:20:52 via Android
  • 0
@gizel: może coś w tym kierunku?

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-szosowy-felt-vr-60-claris-pd45758/

Za około 2k powinno się też udać złapać używanego Rometa.

https://allegro.pl/oferta/romet-boreas-1-lite-bordowo-grafitowy-m-54-cm-sram-apex-1x10-spd-18217573763
  • Odpowiedz
luxixa
luxixa
23.03.2026, 14:14:25
  • 0
#rower #szosa mostek ze 110 na 80mm pomoże ból w rękach tak jakby w przeprostach?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

palomin_o
palomin_o
palomin_o 23.03.2026, 14:18:19 via Android
  • 1
3 cm na raz to sporo, chyba że masz tak mocno niedopasowany rozmiar. Ja schodzę po 1 cm.
  • Odpowiedz
palomin_o
palomin_o
palomin_o 23.03.2026, 17:02:49 via Android
  • 1
@HakunaMaMata: pomiń ten wpis, ten temat nie jest dla Ciebie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.11.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.04.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking