Cena do 500 zł. Fajnie jakby to był LED, a nie kilka żarówek.
Ma ktoś z was coś takiego albo wiecie jak wyszukać? Zazwyczaj dostaję odpowiedź, że plafon ma pilot nie obsługuje ściemniania z
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_1671558404cD7ZBkgfYhUueinvK73kcd.jpg
Pobierz

źródło: comment_1671551743qsAkUZYJabnpN4MyVcxvIC.jpg
Pobierz
źródło: comment_1671546728qnoRM58TzetSuX9vWRwb0T.jpg
Pobierz
źródło: comment_16715363868JSyH8vt7v5iQJCQ5A7xE4.jpg
Pobierz
źródło: comment_1671542980TBykdQDOOw1wfwhvA7zEbE.jpg
Pobierz
źródło: comment_1671536233J083sARFk9eaBaUrFj7KQA.jpg
Pobierz
źródło: comment_1671518201kr8W9p18R1bBW3m6Qwh8hD.jpg
Pobierz
źródło: comment_1671526527E9ajSim8TBSRoRLkQEWSdl.jpg
Pobierz
źródło: comment_1671481824ttHqSTDwsNv5OwuS1sSlBY.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_16714717451uYgVNhe0LKF2dQDKsh605.jpg
PobierzWłaśnie nie wywaliło, trochę zdziwiony byłem.
źródło: comment_1671466847IxtzUPXU72gtjckNSmZQCF.jpg
Pobierzna przyszły rok chce dokonać ocieplenia styropianem.
Jak byłem na szkoleniu z PC to słyszałem, że pompa to 1 do 3, przedstawiciele gadają 1 do 4 a nawet ostatni gadał 1 do 5 bo mają nowoczesne
tylko że w nowym domu od razu chcę iść w ogrzewanie elektyczne, grzejniki ścienne
Jak sobie liczę koszty, to różnica ceny w zużyciu prądu przez pompę ciepła (optymistycznie 3x mniej) w porównaniu do grzania prądem 1:1 to ponad 8-10 lat w nowym
źródło: comment_1671449720tuwk0Lp62wNa9fsyUbX2Ba.jpg
Pobierz16

MEM-21 umożliwia pomiar energii, prądu, napięcia i mocy na każdej z 3 faz. Pomiar realizowany jest poprzez przekładniki prądowe. MEM-21 może być stosowany jako monitor energii zużytej, wyprodukowanej lub obu równocześnie.
zalbo dmuchawy.
źródło: comment_16713561275SP3rz28eMJqLk2geo01xr.jpg
Pobierz
źródło: comment_1671356275pFQdNfYw0qPrNjcLLElOlQ.jpg
Pobierz
źródło: comment_16713114508RGO2exdM0TfYEsvL9w5mF.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Oczywiście pisze tutaj, a nie na forum lampkofilskim, bo nie chciałbym wydać całej wpłaty tylko parę cebulionów.
#oswietlenie #elektryka #latarki
Ja zastanawiałem się nad kilkoma modelami niecały rok temu.
- Ledlenser MH7
- Fenix HL60R
- BRENNENSTUHL w wersji