Cześć. Wypowiedziałem dzisiaj umowę ze szkołą prywatną. Podpisałem wypowiedzenie, a Pani w ramach kopii zrobiła dla mnie skan oryginału wypowiedzenia. Czy wszystko jest ok?

#prawo #edukacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wg obecnej taksonomii pandy to odrębna rodzina w ramach nadrodziny łasicokształtnych, pandy należą do rodziny niedźwiedziowatych w nadrodzinie ursoidea, co za bzdura i bezsens, na wuj wy puszczacie dzieci do szkoły jak tylko zdebilnieją od tego, każdy kto nie jest za edukacją domową i wysyła swoje dzieci do szkoły na naukę robi krzywdę swojemu dziecku, takie są fakty a z faktami sie nie dyskutuje #testoviron miał rację że studia w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wg obecnej taksonomii pandy to odrębna rodzina w ramach nadrodziny łasicokształtnych


@KingaM: no chyba jednak masz nieaktualne informacje.
Panda mała jest kuzynem szopa i to chyba jest całkiem sensowne żeby była łasicokształtnym. Panda wielka gdzieś około 1901 też była tak klasyfikowana ale w 1964 wróciła do niedziwiedzi, nawet mimo tego że układ rozrodczy ma bardziej przypominający szopa.
Nadrodziny Ursoidea (niedzwiedziokształtne) oraz Musteloidea (łasicokształtne) są równoległe wobec siebie więc nie, panda wielka (w przeciwieństwie
  • Odpowiedz
@bartd z wpisu, i własnego doświadczenia, to większość, i to tak z 90% to są osoby z krajów azjatyckich Chiny, Indie, Bangladesz które nie mówią po angielsku i są tylko na studiach magisterskich dla dyplomu lub dla pracy bo w UK po studiach mogą zostać dwa lata szukając pracy
  • Odpowiedz
@bartd nie powiem czy tak czy nie. Jedynie to osoby które chcą się czegoś nauczyć tracą na tym. Bo zamiast egzaminów są projekty grupowe lub inne prace pisemne gdzie albo jedna osoba z grupy robi wszystko albo mogą kupić. Najgorsze że teraz już to nie jest tylko studia magisterskie ale bachelor's więc powoli cała jakoś nauczania upada
  • Odpowiedz
Polska #edukacja na uczelniach prywatnych to żarty i poziom poniżej dna i mułu. W zeszłym semestrze zacząłem, mimo sugestii uczelni ("student ma być zadowolony"), cokolwiek wymagać od studentów (czyt. konieczność przynajmniej przeczytania i zrozumienia notatek) I skończyło się na tym, że mam najniższą w historii ocenę studencką. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach