#bekaztransa #praca
Nienajlepiej trafiam ostatnio z robotą, zatem wykorzystując nijako ten kanał chciałbym zapytać czy ktoś pracuje w miarę stabilnym miejscu jako kierowca w Niemczech, ale może być też Dania, w sumie cokolwiek tylko nie kraj. Dejta jakiś odzew, przecież musi być gdzieś ok.
Nienajlepiej trafiam ostatnio z robotą, zatem wykorzystując nijako ten kanał chciałbym zapytać czy ktoś pracuje w miarę stabilnym miejscu jako kierowca w Niemczech, ale może być też Dania, w sumie cokolwiek tylko nie kraj. Dejta jakiś odzew, przecież musi być gdzieś ok.














Chciałbym umić w pewność siebie (╯︵╰,)