Chcę wyrównać schody betonowe na zewnątrz. Położę na nich posadzkę żywiczą dlatego muszą być idealnie równe.
Nie wiem czego użyć. Myślałem o wylewce samopoziomującej ale nie znalazłem do stosowania na zewnątrz. Różnice w nierównościach są do 2cm. Schody są szerokie na 1.5m. Próbowałem je szlifować ale ponieważ w betonie był żwir to wyskakują dziury i kant robi się poszarpany. Żywica będzie malowana więc każdą nierówność będzie widać.
#budownictwo





























#budowa #czestochowa
źródło: comment_N6V2RRkAHGkcYFcSkcspPH3I2fDjLEEK.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora