@Brylant: w liście napisane jest, cytuję: "... oraz tak śmieszkowo naucz się tych masażów a różowe paski będą wniebowzięte i kolor bordowy nie zawita ;) ..."

chcesz pożyczyć? :P
  • Odpowiedz
#splendorbuduje2 #mieszkanie #mieszkanieboners #tylkomirko #budowa #remont

Dobra mirki udostępniam wam remont mojego mieszkania, od dewelopera bo nie chce mi się wstawiać zdjęć po kolei, wszystko było robione wg projektu który też tam widać. Tych co nie wiedzą zapraszam na relację #splendorbuduje (domek z projektu archona)

https://plus.google.com/photos/100424997637549544526/albums/5600404753825662369?authkey=CJzai8611aPqaw

Nie wiem co o tym myślicie ale mi się podoba i jest
Splendor - #splendorbuduje2 #mieszkanie #mieszkanieboners #tylkomirko #budowa #remont...

źródło: comment_uySxuJ3kMXhiFr3Ztpjnz7I2eW7r6uep.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam problem. Mam zamiar zrobić konstrukcje pod karton gips, znalazłem taką stronę :

http://www.instalacjebudowlane.pl/6851-33-68-montaz-sufitu-podwieszanego-z-oswietleniem-led.html

Niby wszystko opisane ale zastanawia mnie jak został przykręcony profil ten równolegle do ściany. Są tam zdjęcia jednak akurat ten profil nie został dokładnie pokazany. Ktoś mógłby mi to narysować/przedstawić w jaki sposób zostało to zrobione? ;) Z góry dzięki! #budowlanka #budowa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, pytanie budowlane. Jako, że mam akurat trochę czasu, postanowiłem naprawić najbardziej zepsutą rzecz w moim domu. Czyli światło. A dokładniej problem w włącznikami światła na korytarzu. Tłumaczę problem: korytarz jest długi, jak to korytarz, z korytarza wchodzi się do innych pomieszczeń, jak to zazwyczaj jest. Zapalam światło na początku korytarza, wchodzę do pomieszczenia, gaszę światło na korytarzu i pojawia się problem. Jeśli teraz druga osoba chciałaby powtórzyć proces - nie zapali
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kontra: Stare nie stare - 20 lat mniej więcej, ale cuda już w tym domu się działy...

@Aureli: Żebym nie skłamał - korytarz ma 2 światła - możliwość zapalenia / zgaszenia - 4 przełączniki.
  • Odpowiedz