Wpis z mikrobloga

W ostatnich dniach moi "kumple" do ciezkiej roboty ;)

Niebieski tragedia, sam ze sciany chce uciekac, musialem wymienic wszystkie :/

Fischer klasa, trzyma tak, ze nie ma ch we wsi!! :)

Srodkowy, polski produkt firmy Benox http://www.benox.com.pl/katalog/bx_ws.html

Rozjeb... system i moj srubokret za 25zl!! Potega, ledwo co dalem rade sruby wkrecic, o wykrecaniu nie chce myslec, a sciana boi sie bardziej niz ja! 19zl za 50 sztuk...zostalo jeszcze 47, brak srubokreta i odciski na dloniach.

Z czystym sercem polecam kazdemu te koleczki 8x40mm, ktore u mnie dzwigac beda 50kg blat biurka :]

#heheszki #badzbohateremwswoimdomu #budowa #remont #dom
PanSlon - W ostatnich dniach moi "kumple" do ciezkiej roboty ;)



Niebieski tragedia...

źródło: comment_0H0jS1wq4biUtEHl5Iw9NmbSTKzzngAn.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Slon: w miejscach gdzie sciana sie kruszy a na umocowanym kolku nie bedzie wisiec nic powyzej 20kg polecam dziure zakleic np gipsem i wcisnac kolek, po wyschnieciu zabrac sie za wkrecanie wkretow. A do samego wkrecanie najlepiej wkretarka - jesli taka jest pod reka, wiadomo
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: @dwa_koty_kastrowane:

Rozjeb... system i moj srubokret za 25zl!! Potega, ledwo co dalem rade sruby wkrecic, o wykrecaniu nie chce myslec


A wiesz ze jesli tak ciezko wchodzi to mozna srubke ukrecic? I co wtedy? Polecam troche smaru na koncowke sruby przed wkrecaniem, bedzie lzej.


a o wbijaniu nie słyszeli panowie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mawak: wkrecanie kołka nijak ma sie do jego "szybkiego montazu", ale pozdrawiam autora wpisu za checi i utrudnianie sobie zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°) zal srubokretu bo spoko ziomeczek byl, a r------l sie przypadkiem #pdk
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: a do jakiego? powolnego? Wszystkie kolki są do szybkiego montażu i wszystkie można wbijać a nie p-------ć się śrubokrętem.

Czy ty myslisz ze on wkrecal kolek w sciane??


Skrót myślowy, wiem że wkręcał tą śrubę, tylko po co? Bierzesz młotek i go wbijasz, kolek ma się rozszerzyć na końcu i siedzieć w ścianie, a nie być rozszerzany powoli. Ale dobra, co ja tam wiem, wkręcajcie dalej śruby w kołki
  • Odpowiedz
@cordant: A chociazby dlatego ze jak chcesz wbijac wkreta ktory nie zostal przeznaczony do szybkiego montazu mozesz go po prostu skrzywic (zwlaszcza mniejsze rozmiary jak 6 czy 8). Ale co ja tam wiem...

Masz tu kolek do szybkiego montazu,teraz porownaj sobie gwinty tego i tego z pierwszego posta a zrozumiesz ze wbijajac zwyklego wkreta o----------z chujnie ;)

http://www.klimanovum.pl/upload/kolek_szybkiego_montazu[1].jpg
  • Odpowiedz