Czy brzydcy ludzie którzy się ze sobą spotykają realnie się sobie podobają czy celowo zaniżają poprzeczkę wiedząc, że dana osoba jest brzydka?

Zdjęcie niepowiązane dla atencji.
2 metrowy chłop 8/10 z mirabelką 3/10, tak wygląda teraz rynek matrymonialny pick rell
(ŻART oni nawet nie są razem)

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #zwiazki
KontoDoanonimowego_Przegrywania - Czy brzydcy ludzie którzy się ze sobą spotykają rea...

źródło: z15568796Q,Marcin-Prokop-i-Dorota-Wellman

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania: to prawda, wygląd to pierwsze co widzimy i na co zwracamy uwagę, ale są różne sytuacje. Ktoś kogoś poznał w pracy i może nie do końca ta osoba jest piękna, ale ma fajny charakter i tak to leci. Poza tym, wyjdę ze śmiałą tezą, że takich na prawdę brzydkich ludzi nie jest dużo.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest tutaj jakiś chad uwięziony w ciele przegrywa? Mam taki problem, że moje zachowanie komplenie nie współgra z wyglądem. Tak jakby wziąć brzydkiego, niskiego gościa i przez przypadek dać mu w genach dynamine. Przez spory czas żyłem w nieświadomości dopóki ktoś mi nie zwrócił uwagii albo nie wyśmiał. Miewałem długie momenty depresji czy zamykania się w sobie, gdy zbyt mocno analizowałem swoje życie, czytałem #blackpill
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest tutaj jakiś chad uwięziony w ciele p...

źródło: sddefault

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jakos mocno przegrywowo nie wygladam ale mam dokladnie to co mowisz, generalnie lubie imprezy, lubie randkowac, spotykac sie z dziewczynami, mam zasoby Oskarka Developerskiego i mam wrazenie ze w ogole inne zycie powinienem prowadzic, wewnetrzne uczucie ze cos jest nie tak, nie jestem w miejscu w jakim powinienem byc, jakbym wypadl pod teksture w grze komputerowej xD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Znacie to uczucie, że chcielibyście coś bardzo mieć, ale z drugiej strony jest to nie możliwe, bo ta rzecz np. nie istnieje lub prawa fizyki temu zabraniają? Ja tak mam w przypadku #zwiazki z #rozowepaski

Chciałbym mieć żonę i dzieci i poprawić też #demografia w tym kraju, ale wiem, że to nie możliwe. Nie możliwe, bo nie ma dziewic… do tego samie pijaczki
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid-poselski: Każda szuka chada ale Ci tego wprost nie powie. Tu masz przykład co celibat robi z ludźmi. 17k akcji w 10msc xD Ile to atencji się zdobędzie xD

Gdyby one były na miejscu typowego mireczka z tagu, to by dawno na sznurze wisiały.
  • Odpowiedz
@Maxior99: gdybyś ruszył głową, to byś za darmo pobrał badoo, ustawił lokalizację na kraje Afryki, Filipiny, kraje latino i Karaiby (Hiszpania, Portugalia, Kolumbia, Dominikana) lub inne kraje w Azji oprócz filipin. Hajs przepierdzielony na tindera zainwestowałbyś w wycieczkę i przed tym umiarkowany lookmax, lepsze ciuchy. Na badoo poznajesz najpierw koleżanki z tamtych krajów, piszesz z nimi tak kilka tygodni, kupujesz bilet i robisz sobie wakacje w kraju koleżanek, odwiedzasz je,
  • Odpowiedz
Hej mam na Imię Julka mam 23 lata i mam depresję. kiedy to się zaczęło? Oj już od dawna miałam ciężko ;/ do lat 18 miałam tylko 2 chłopaków i byłam tylko średnio 4 razy na imprezie w miesiącu. Potem było tylko gorzej rodzice mi zafundowali prawo jazdy i średniej klasy BMW X5( ledwo co miał pełny mpakiet...) Nie wspomnę że tylko 3 razy w roku wylatywalam na wakacje do ciepłych krajów.
lubaxd - Hej mam na Imię Julka mam 23 lata i mam depresję. kiedy to się zaczęło? Oj j...

źródło: comment_1641115110moFNeZoWRqT5jPKr2KkSvb

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wstyd przyznać ale wydałem już na #tinder ponad 1k w ciągu kilku lat na różne premium albo boosty i dalej nikogo nie znalazłem. Najgorsze jest to, że nie ma żadnej alternatywy, bo w wieku 31 lat ciężko gdzie indziej kogoś poznać. Zawsze wracam bo tinder daje jednak złudną nadzieje bo czasem wpadnie jakaś pojedyncza para i mam nadzieje, że w końcu mnie nie usunie bez powodu.

#
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xefirex: hahaha a pamiętam jak spermiarze z tagu liczyli na to że Ukrainki są inne xddd takie same a nawet jeszcze bardziej rozczeniowe dej deje
  • Odpowiedz
#przegryw #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow #zwiazki #samotnosc #pieniadze #moneypill #blackpill #tinder

Współczucia nie potrzebuje, ale potrzebę chwalenia się publicznie jaka to jest niezależna i szczęśliwa, już ma.

Link do całego artykułu:
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/mam-40-lat-nie-mam-meza-ani-dzieci-i-nie-potrzebuje-twojego-wspolczucia/j59eljb
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow #zwiazki #samotnosc #pi...

źródło: Screenshot_20240325-004429~2

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak najbardziej rzetelnie ocenic swoj wyglad?
W lustrze , selfie i z pozycji jak by mi ktos zdjecie robił wygladam inaczej które najbardziej oddaje prawdziyw wygląd plus jescze moze dochodzic mechanizm obronny gdzie lepiej siebie oceniamy
#przegryw #blackpill
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_: najlepiej jak ktoś zrobi Ci zdjęcie. Optymalnie gdyby to był aparat z obiektywem o dużej ogniskowej typu lustrzanka. Do tego odpowiednie oświetlenie i perspektywa, bo to też robi dużą różnicę. Selfie dość mocno zniekształca zdjęcie przez małą ogniskową. Do tego tak jak zauważyłeś, ciężko jest ocenić obiektywnie siebie. Możesz zobaczyć filmy o składowych atrakcyjności twarzy z kanałów jak FaceandLMS czy Wheat Waffles i na tej podstawie dokonać analizy
  • Odpowiedz
Jestem zdruzgotany. Jakiś tydzień temu założyłem konto na portalu randkowym. Po jakiś 4 dniach spotkałem tam swoją byłą dziewczynę (ja 24, ona 18). Dzisiaj z nią rozmawiałem na żywo i pokazała mi, że przez jakieś 4 dni dostała na tym portalu ponad 100 serduszek od chłopów, podczas gdy ja mam ich nadal zero XD
Dodam do tego, że w mojej subiektywnej opinii jestem bardziej atrakcyjny niż ona, i długo kminiłem nad tym,
Arlekin29 - Jestem zdruzgotany. Jakiś tydzień temu założyłem konto na portalu randkow...

źródło: 1x1ik8

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oto niepopularna na temat kobiet. Kobieta nie może znaleźć sobie faceta dlatego że jest nudna, nieśmiała, ma słaby charakter. Myślę że to co napisała @AlienFromWenus to prawda. Jeśli nie umiecie kogoś znaleźć to tylko dlatego że nie potraficie z ciekawością opowiedzieć o obieraniu ziemniaków.

#blackpill
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #przegrywpo30tce #pieklomezczyzn #zdrada #rodzina #zwiazki #samotnosc #blackpill #kobiety

Wrzucam ten filmik ze względu na wypowiedź tego człowieka, nie te wstawki na koniec z siłownią. Smutne, mega smutne. W sumie to zastanawiam się, czy dobrze, że się dowiedział. Chyba tak?

Faceci są jacy są, ale biologia jest taka jaka jest, że kobieta nie może
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #pieklomezczyzn #zdrada #rodzina #zwiazki #sa...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: Dodam jeszcze, że te kórwy z rządu zakazują robić testów na ojcostwo, bo "naruszy to porządek społeczny" we Francji przykładowo. Gdyby męzczyźni masowo robili takie testy, to by wyszła skala róchania się kobiet na boku. Ostatnio znajomy matki spotkany przypadkowo powiedział, że kobieta go rzuciła mówiąc, że to nie jego dziecko. Nie jestem za wrzucaniem wszystkich kobiet do jednego worka, ale trzeba mieć nie pokolei w głowie, żeby nie
  • Odpowiedz
Patrycja Wieczorkiewicz, czyli współautorka książki "Przegryw". Napisała książkę w której szkaluje i poucza przegrywów - sama nie potrafi korzystać z mikrofalówki a na końcu wszystko zwala na ADHD XD
Taki obraz polskiej lewicy i typowej p0lki ¯\(ツ)/¯

#przegryw #bekazlewactwa #lewica #p0lka #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Miguelos - Patrycja Wieczorkiewicz, czyli współautorka książki "Przegryw". Napisała k...

źródło: dgdfss

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach