Mam w pracy jedną p0lke którą stalkuje na instagramie. Ona w tydzień robi tyle rzeczy, że ja tyle nie zrobiłem w 10 lat. Jakieś restauracje, wyjścia, wyjazdy. Nawet gdybym znalazł jakąś dziewczyne to moj organizm jest przyzwyczajony do zamulania cały dzień przy kompie. Nie wytrzymałbym tego tempa. A jak sobie pomysle ze mialaby mnie przedstawic grupce swoich znajomych to mi puls lekko skacze mimo ze to wymyslona sytuacja xD Tego spustoszenia w
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 81
@mackbig: hm, mam trochę podobnie, miałem kiedyś współlokatora która po powrocie z zajęć zaczął przestawiać szafy i inne takie w chałupie bo mówił, że go energia rozpiera xD(ja tymczasem po kilku godzinach zajęć musiałem przespać ze zmęczenia resztę dnia), abstrakcja jakaś, ciekawe jak to jest tak żyć
@mackbig dokładnie p--------e chłop się dzikiem zrobił
- 11
@Kopytnik_1: żeby kobieta wygrała z jakimkolwiek mężczyzna, sprawca musiałby być nieprzytomny
@deiceberg: mi się wydaje, że mi to by tam całkiem sporo kobiet n------o
- 2
Autentyczne wyznanie. w podstawówce raz gnębił mnie taki manlet. Znaczy gnębił to za dużo powiedziane ale raz w kiblu mieliśmy spine: on mnie wyzywał od grubasów a ja go od niskich. On zaczął. I teraz powrót do teraźniejszości. Chłop co na oki nawet nie ma 170 na imprezach robi furorę, tańczy z laskami, ma mnóstwo znajomych. Haczyk?: chłop jest dynamicznym bad boyem z dobrym ryjcem i hiszpańskimi genami, nwm zawsze był opalony
- 10
Koty posiadają zakola a i tak mają więcej kontaktu z kobietami od typowego przegrywa. Ehh it's over dla chłopa.
#przegryw #zwiazki #blackpill #itsoverdlachlopa #koty
#przegryw #zwiazki #blackpill #itsoverdlachlopa #koty
źródło: IMG_20240320_121606_948
Pobierz- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@power-weak: jak byś sobie pooglądał pasuta to byś zauważył że nie ma tam samych ładnych ludzi
konto usunięte via Wykop
- 3
@power-weak: Są jeszcze lalki, np. TAYU 148D, custom order, tan skin, PEACH face, ultrasoft
źródło: Screenshot 2023-10-03 at 08.12.55
Pobierz- 7
Nie mam znajomych. Jestem nudny, niedynamiczny, spokojny, przestrzegający zasad, nie odzywam się do ludzi pierwszy, ponury, melancholijny, zgorzkniały, zazdrosny, zawistny jak ktoś ma lepiej.
Wygląd też ssie plus niskoroslosc 174 gdzie każda kobieta jaka mijam jest albo z obcokrajowcem albo z wysokim chadem Polakiem.
#samotnosc #blackpill #przegryw
Wygląd też ssie plus niskoroslosc 174 gdzie każda kobieta jaka mijam jest albo z obcokrajowcem albo z wysokim chadem Polakiem.
#samotnosc #blackpill #przegryw
- 0
@przegryw_168: poza tym dla kobiet są dwa wzrosty: poniżej 180 i powyżej 180, więc jedziemy na tej samej łódce
@kamsher ale masz konto na Wykopie ;)
- 10
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Brutalna prawda, którą nie mogą przełknąć łykopki jest taka, że da się poznać kobietę nie mając dobrego wyglądu ale muszą zaistnieć pewne warunki:
1) Miejsce bez kontekstu romantycznego (szkoła, uczelnia, koncert, autobus, zajęcia, szkolenia, projekty w pracy, itd.)
2) Regularne spotkania, duża częstotliwość, dużo ludzi, najlepiej żeby zawsze był ktoś nowy
Sam jestem tego przykładem, że odkąd skończyłem studia kompletnie nikogo nie poznałem, na ulicy nikt na mnie nie zwraca uwagii
Brutalna prawda, którą nie mogą przełknąć łykopki jest taka, że da się poznać kobietę nie mając dobrego wyglądu ale muszą zaistnieć pewne warunki:
1) Miejsce bez kontekstu romantycznego (szkoła, uczelnia, koncert, autobus, zajęcia, szkolenia, projekty w pracy, itd.)
2) Regularne spotkania, duża częstotliwość, dużo ludzi, najlepiej żeby zawsze był ktoś nowy
Sam jestem tego przykładem, że odkąd skończyłem studia kompletnie nikogo nie poznałem, na ulicy nikt na mnie nie zwraca uwagii
źródło: KHN_4474-45-min
Pobierz@mirko_anonim: co z tego że wyszedłeś na jakieś marne p--o czy marny koncert skoro nie stworzyłeś relacji ani nie miałeś segzu ani żadnego szczerego pożądania
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie ma dla faceta większego przekleństwa niż niski wzrost (umówmy się że to poniżej 175). Statystycznie mniejsze zarobki, większe szanse na samobója (badania ze Szwecji), odrzucenie ze strony kobiet i szansa na prawdziwą miłość z pożądania dużo dużo mniejsza. Do tego dochodzi częsta dyskryminacja ze strony społeczeństwa i zjawisko tzw. Heightism'u (do sprawdzenia w necie). Juz na etapie szkolnym może być ciężko dla osoby która ma problemy ze
Nie ma dla faceta większego przekleństwa niż niski wzrost (umówmy się że to poniżej 175). Statystycznie mniejsze zarobki, większe szanse na samobója (badania ze Szwecji), odrzucenie ze strony kobiet i szansa na prawdziwą miłość z pożądania dużo dużo mniejsza. Do tego dochodzi częsta dyskryminacja ze strony społeczeństwa i zjawisko tzw. Heightism'u (do sprawdzenia w necie). Juz na etapie szkolnym może być ciężko dla osoby która ma problemy ze
@mirko_anonim: Ciekawe, poznałam w swoim życiu różnych mężczyzn, tak ogólnie i byli różnych rozmiarów i kształtów i ci niscy niczym się nie wyróżniali jeśli chodzi o przebieg życia, w stosunku do tych wysokich. To wszystko zlepek jakiś informacji wyrwanych z kontekstu, które niczego nie potwierdzają. Prawda jest taka, że dużo łatwiej przerzucać odpowiedzialność na coś, na co się nie ma wpływu, niż stanąć przed prawdę, że samemu się odpowiada za
konto usunięte via Wykop
- 5
@laxmanCR7: dokładnie. Żadna nigdy nie powiedziała że chciałaby niskiego faceta.
Za 60lat w tym kraju wszechobecni będą mulaci z mieszanych związków i ogrom związków mieszanych narodowości różnej maści, meczet w każdym większym polskim mieście i dzietność na poziomie 0.90 wśród polskich par, które będą zdecydowaną mniejszością gdyż polak by związać się z jakąkolwiek polką bedzie
musiał być minimum 7/10
inb4 ruski nas zaatakujo
#przegryw #blackpill #psychologia #fobiaspoleczna #depresja #zycie #
musiał być minimum 7/10
inb4 ruski nas zaatakujo
#przegryw #blackpill #psychologia #fobiaspoleczna #depresja #zycie #
11
P---------a na Facebooku

Ma się całkiem dobrze. Ale tylko spróbuj napisać gdzieś n-worda...
z- 17
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop
- 11
@Glock17: Łysienie to głównie j----a genetyka, wystarczy żeby ludzie z łysieniem się nie rozmnażali.
@Glock17 Bóg usilnie usiłuje wyeliminować odpady genetyczne, dlatego łysienie już od 18 roku życia dla niektórych, ich przodkom się jakoś udało przemknąć ale czas z tym skończyć
#blackpill uwielbiam wywody p0lek,.jak to nagle magicznie, oczywiście totalnie przypadkowo i bez zamysłu w okolicach 30 urodzin odkrywają, że wygląd nie ma znaczenia, tylko charakter i to jakim ktoś jest człowiekiem Xd pozdrawiam normictwo i kukoldow, którzy w to wierzą xd
Zalewa mnie krew jak widzę, słyszę takie rzeczy
Zalewa mnie krew jak widzę, słyszę takie rzeczy
źródło: temp_file2406461706310056202
Pobierz@Luke_Skywalker88: Cope. Kobiety z pokolenia Z i nawet troche starsze nie będą się wiązać z żadnymi Mirkami z kołchozu, żeby założyć rodzinę bo mają fajny charakter. Będą wolały żyć same i okazjonalnie spotykać się z Chadami z Tindera. Macierzyństwo też mało którą interesuje.
@Luke_Skywalker88: Ale to działa w obie strony. Chłopy po 20 lat też raczej nie myślą o tym, żeby zakładać rodzinę i się ustatkować tylko żeby korzystać z życia, bawić się i poruchać. Im bliżej 30 roku życia tym więcej z nich zaczyna czuć potrzebę założenia rodziny. Przynajmniej widzę taki schemat po sobie i swoich znajomych. Chociaż oczywiście są wyjątki od reguły i zdarzają się typy co są z tą samą
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja to wam powiem, że mam bekę z tych p0laczek wybrzydzaczek. Większość i tak skończy jako bezdzietne stare panny lub samotne matki po karuzeli chadów, bo przecież chadów, których jedt ze 2% populacji nie starczy dla 80# #rozowepaski. No to się po prostu matematycznie nie spina. W UK już 50% kobiet dożywa 30 jako bezdzietne stare panny z wątpliwą przeszłością seksualną. XD No ale skoro
Ja to wam powiem, że mam bekę z tych p0laczek wybrzydzaczek. Większość i tak skończy jako bezdzietne stare panny lub samotne matki po karuzeli chadów, bo przecież chadów, których jedt ze 2% populacji nie starczy dla 80# #rozowepaski. No to się po prostu matematycznie nie spina. W UK już 50% kobiet dożywa 30 jako bezdzietne stare panny z wątpliwą przeszłością seksualną. XD No ale skoro
@mirko_anonim komuś jeszcze się chce takie wysrywy pisać?
konto usunięte via Wykop
- 8
@sprawdzajacy: chlopie xD czasy sie zmienily, baby moga egzystowac samodzielnie a jak beda chcialy bolca to sobie znajda w kazdym wieku
- 8
Takie są kobiety w naszym pokoleniu. Zepsute, durne, głośne - myślące tylko o imprezach, zabawie i dawaniu d--y. Ja jednak cieszę się że nie zadaje się z p0lkami, nic nie tracimy. Jesteśmy lepsi od tej chołoty, samotność to siła. Nienawidzę tych prymitywnych cip
#przegryw #depresja #blackpill #samotnosc
#przegryw #depresja #blackpill #samotnosc
@kamsher: dużo słów na to że jesteś gejem
konto usunięte via Wykop
- 3
@kamsher: to jest tylko wideo CV skierowane do organizatorów którejś z gal pato-MMA
W tym filmie jest sporo prawdy dlatego wysyłam na pocieszenie z dedykacją dla wszystkich przegrów którzy nigdy nie ruchali (sam też się do nich zaliczam)
#blackpill #przegryw #p0lka #segz #tinder #badoo #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow
#blackpill #przegryw #p0lka #segz #tinder #badoo #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow

- 4
@choochoomotherfucker zgadzam się prymitywne ruchy genitaliami w przód i w tył to zajęcie jakże prymitywne a ludzie robią z tego niewiadomo co a niektórzy to nawet swój cel życiowy
@Alvarez17: ja to mam ruchanie bardzo nisko na liście. Brakuje raczej bliskości, czułości, itd.
- 17
Przegryw płacze: ale ciota i beksa… co z ciebie za facet?!
Chad płaczę: Jesteś przesłodki.Zawsze marzyłam o takim wrażliwym chłopaku;3
#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill #hipergamia #p0lka #przegryw #damskiprzegryw
Chad płaczę: Jesteś przesłodki.Zawsze marzyłam o takim wrażliwym chłopaku;3
#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill #hipergamia #p0lka #przegryw #damskiprzegryw
- 3
@Ryoku: Oj zdziwiłbyś się widziałem na YouTube jak płakali przy swojej dziewczynie i coś tak niby żałowali albo płakali żeby wróciła do nich kobieta.
@Kodzirasek: to jak z grubą kobietą, niby kobieta, ale wolisz nie podziwiać
- 9
#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #scam #depresja
Myślicie, że jesteście sfrustrowanymi przegrywami teraz? Zobaczycie jak od*ebie wam na starość.
Na tym kanale jest mnóstwo historii o ludziach, którzy oddawali majątki życia, tylko dlatego, że ktoś zaczął z nimi pisać, dawać emocjonalne wsparcie, mówić że te osoby są atrakcyjne, wartościowe itd.
Myślicie, że jesteście sfrustrowanymi przegrywami teraz? Zobaczycie jak od*ebie wam na starość.
Na tym kanale jest mnóstwo historii o ludziach, którzy oddawali majątki życia, tylko dlatego, że ktoś zaczął z nimi pisać, dawać emocjonalne wsparcie, mówić że te osoby są atrakcyjne, wartościowe itd.

@analboss: zrozumiał że zyebał, bo nie komplementował swojej baby, była dla niego starą, która ma klepać schabowe i lepić pierogi
konto usunięte via Wykop
- 0
@AlienFromWenus: A ona go komplementowala? Każdy z nas miał matkę i wie że zachodnie kobiety i p0lki sa nauczone tylko darcia ryja.
Jak można poprawić wygląd tzw. wimp skull? Jak zminimalizować zły wygląd takiego rodzaju czaszki? Myślałem o jakichś ćwiczeniach na mięśnie szyi...
#blackpill #looksmaxing
#blackpill #looksmaxing
@AlexBrown: szyja, zapuszczenie brody, reszta to operacje
@AlexBrown: ale, tak mozna skorygowac postawe ale nawet nie szyji co miesni glebokich plecow - to chyba jeszcze bardziej powoduje odbieranie osoby. Jak widzisz wyprostowanego czlowieka ktory idzie i patrzy przed siebie a nie zgarbiona ktora patrzy w ziemie to inaczej go odbierasz
- 13
Zawsze mnie rozwalało jak chłopcy robią fikołki żeby usprawiedliwić kobiety. W Szwecji zrobiono badanie jak na kobiety i mężczyzn wpływają wygrane na loterii.
Mężczyźni po wygraniu:
-częściej zawierają małżeństwa
-częściej zostają ojcami
-rzadziej biorą rozwody
A co robią kobiety po wygranej? Częściej biorą rozwody XD
Mężczyźni po wygraniu:
-częściej zawierają małżeństwa
-częściej zostają ojcami
-rzadziej biorą rozwody
A co robią kobiety po wygranej? Częściej biorą rozwody XD
- 0
Swoją drogą to kiedyś zrobili nawet badanie w którym wykazali, że jak na aplikację randkową dodamy zdjęcie z iphonem to dostajemy więcej lików niż w sytuacji gdy dodamy z innym telefonem.
@AlienFromWenus: Kobieta nie może iść do pracy bo ją facet psychicznie zniszczył XD silna niezależna kobieta btw



























-Żona Adama Małysza, siada na kolanach chrześniaka i jest "dźwigana"
-Żona Stocha poznała Ukraińca z wojny I do niego pojechała bo jej się jego oczy spodobały,
-Żona