Trzy milfy od polskich skoczków narciarskich robią dziwne akcje i wygląda na to że takie suchoklatesy mimo kasy i fejmu nie są w stanie okiełznać gadziego mózgu hipergamicznych bestii.

-Żona Adama Małysza, siada na kolanach chrześniaka i jest "dźwigana"

-Żona Stocha poznała Ukraińca z wojny I do niego pojechała bo jej się jego oczy spodobały,

-Żona
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: czysta prawda. A do tego maja z-----e charaktery, tak samo jak ich wybranki. Stoch to arogancka, napuszona ciota z wybujalym ego. Kubacki brzydki i pyszalkowaty mitoman, zyla archetyp wiejskiego glupka, okrutny prymityw, cham i prostak. Mimo wszystko adasiowa najkrocej trzymana, bo i najmadrzejsza z tamtych idiotek
  • Odpowiedz
Mam w pracy jedną p0lke którą stalkuje na instagramie. Ona w tydzień robi tyle rzeczy, że ja tyle nie zrobiłem w 10 lat. Jakieś restauracje, wyjścia, wyjazdy. Nawet gdybym znalazł jakąś dziewczyne to moj organizm jest przyzwyczajony do zamulania cały dzień przy kompie. Nie wytrzymałbym tego tempa. A jak sobie pomysle ze mialaby mnie przedstawic grupce swoich znajomych to mi puls lekko skacze mimo ze to wymyslona sytuacja xD Tego spustoszenia w
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mackbig: hm, mam trochę podobnie, miałem kiedyś współlokatora która po powrocie z zajęć zaczął przestawiać szafy i inne takie w chałupie bo mówił, że go energia rozpiera xD(ja tymczasem po kilku godzinach zajęć musiałem przespać ze zmęczenia resztę dnia), abstrakcja jakaś, ciekawe jak to jest tak żyć
  • Odpowiedz
Zapytałem organizatora, to jest Dzielnicę Włochy, czy są możliwe podobne warsztaty dla mężczyzn. Dostałem krótką odpowiedź, że: "Nie".

Kopytnik_1 - Zapytałem organizatora, to jest Dzielnicę Włochy, czy są możliwe podobne...

źródło: Równość

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Autentyczne wyznanie. w podstawówce raz gnębił mnie taki manlet. Znaczy gnębił to za dużo powiedziane ale raz w kiblu mieliśmy spine: on mnie wyzywał od grubasów a ja go od niskich. On zaczął. I teraz powrót do teraźniejszości. Chłop co na oki nawet nie ma 170 na imprezach robi furorę, tańczy z laskami, ma mnóstwo znajomych. Haczyk?: chłop jest dynamicznym bad boyem z dobrym ryjcem i hiszpańskimi genami, nwm zawsze był opalony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mam znajomych. Jestem nudny, niedynamiczny, spokojny, przestrzegający zasad, nie odzywam się do ludzi pierwszy, ponury, melancholijny, zgorzkniały, zazdrosny, zawistny jak ktoś ma lepiej.
Wygląd też ssie plus niskoroslosc 174 gdzie każda kobieta jaka mijam jest albo z obcokrajowcem albo z wysokim chadem Polakiem.

#samotnosc #blackpill #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Brutalna prawda, którą nie mogą przełknąć łykopki jest taka, że da się poznać kobietę nie mając dobrego wyglądu ale muszą zaistnieć pewne warunki:
1) Miejsce bez kontekstu romantycznego (szkoła, uczelnia, koncert, autobus, zajęcia, szkolenia, projekty w pracy, itd.)
2) Regularne spotkania, duża częstotliwość, dużo ludzi, najlepiej żeby zawsze był ktoś nowy

Sam jestem tego przykładem, że odkąd skończyłem studia kompletnie nikogo nie poznałem, na ulicy nikt na mnie nie zwraca uwagii
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Brutalna prawda, którą nie mogą przełknąć łyk...

źródło: KHN_4474-45-min

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie ma dla faceta większego przekleństwa niż niski wzrost (umówmy się że to poniżej 175). Statystycznie mniejsze zarobki, większe szanse na samobója (badania ze Szwecji), odrzucenie ze strony kobiet i szansa na prawdziwą miłość z pożądania dużo dużo mniejsza. Do tego dochodzi częsta dyskryminacja ze strony społeczeństwa i zjawisko tzw. Heightism'u (do sprawdzenia w necie). Juz na etapie szkolnym może być ciężko dla osoby która ma problemy ze
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Ciekawe, poznałam w swoim życiu różnych mężczyzn, tak ogólnie i byli różnych rozmiarów i kształtów i ci niscy niczym się nie wyróżniali jeśli chodzi o przebieg życia, w stosunku do tych wysokich. To wszystko zlepek jakiś informacji wyrwanych z kontekstu, które niczego nie potwierdzają. Prawda jest taka, że dużo łatwiej przerzucać odpowiedzialność na coś, na co się nie ma wpływu, niż stanąć przed prawdę, że samemu się odpowiada za
  • Odpowiedz
Za 60lat w tym kraju wszechobecni będą mulaci z mieszanych związków i ogrom związków mieszanych narodowości różnej maści, meczet w każdym większym polskim mieście i dzietność na poziomie 0.90 wśród polskich par, które będą zdecydowaną mniejszością gdyż polak by związać się z jakąkolwiek polką bedzie
musiał być minimum 7/10

inb4 ruski nas zaatakujo

#przegryw #blackpill #psychologia #fobiaspoleczna #depresja #zycie #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glock17 Bóg usilnie usiłuje wyeliminować odpady genetyczne, dlatego łysienie już od 18 roku życia dla niektórych, ich przodkom się jakoś udało przemknąć ale czas z tym skończyć
  • Odpowiedz
#blackpill uwielbiam wywody p0lek,.jak to nagle magicznie, oczywiście totalnie przypadkowo i bez zamysłu w okolicach 30 urodzin odkrywają, że wygląd nie ma znaczenia, tylko charakter i to jakim ktoś jest człowiekiem Xd pozdrawiam normictwo i kukoldow, którzy w to wierzą xd

Zalewa mnie krew jak widzę, słyszę takie rzeczy
Luke_Skywalker88 - #blackpill uwielbiam wywody p0lek,.jak to nagle magicznie, oczywiś...

źródło: temp_file2406461706310056202

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luke_Skywalker88: Cope. Kobiety z pokolenia Z i nawet troche starsze nie będą się wiązać z żadnymi Mirkami z kołchozu, żeby założyć rodzinę bo mają fajny charakter. Będą wolały żyć same i okazjonalnie spotykać się z Chadami z Tindera. Macierzyństwo też mało którą interesuje.
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: Ale to działa w obie strony. Chłopy po 20 lat też raczej nie myślą o tym, żeby zakładać rodzinę i się ustatkować tylko żeby korzystać z życia, bawić się i poruchać. Im bliżej 30 roku życia tym więcej z nich zaczyna czuć potrzebę założenia rodziny. Przynajmniej widzę taki schemat po sobie i swoich znajomych. Chociaż oczywiście są wyjątki od reguły i zdarzają się typy co są z tą samą
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Ja to wam powiem, że mam bekę z tych p0laczek wybrzydzaczek. Większość i tak skończy jako bezdzietne stare panny lub samotne matki po karuzeli chadów, bo przecież chadów, których jedt ze 2% populacji nie starczy dla 80# #rozowepaski. No to się po prostu matematycznie nie spina. W UK już 50% kobiet dożywa 30 jako bezdzietne stare panny z wątpliwą przeszłością seksualną. XD No ale skoro
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie są kobiety w naszym pokoleniu. Zepsute, durne, głośne - myślące tylko o imprezach, zabawie i dawaniu d--y. Ja jednak cieszę się że nie zadaje się z p0lkami, nic nie tracimy. Jesteśmy lepsi od tej chołoty, samotność to siła. Nienawidzę tych prymitywnych cip

#przegryw #depresja #blackpill #samotnosc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Ryoku: Oj zdziwiłbyś się widziałem na YouTube jak płakali przy swojej dziewczynie i coś tak niby żałowali albo płakali żeby wróciła do nich kobieta.
  • Odpowiedz
#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #scam #depresja

Myślicie, że jesteście sfrustrowanymi przegrywami teraz? Zobaczycie jak od*ebie wam na starość.

Na tym kanale jest mnóstwo historii o ludziach, którzy oddawali majątki życia, tylko dlatego, że ktoś zaczął z nimi pisać, dawać emocjonalne wsparcie, mówić że te osoby są atrakcyjne, wartościowe itd.
analboss - #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #scam #depresja

Myślicie, że j...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawsze mnie rozwalało jak chłopcy robią fikołki żeby usprawiedliwić kobiety. W Szwecji zrobiono badanie jak na kobiety i mężczyzn wpływają wygrane na loterii.
Mężczyźni po wygraniu:
-częściej zawierają małżeństwa
-częściej zostają ojcami
-rzadziej biorą rozwody
A co robią kobiety po wygranej? Częściej biorą rozwody XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Swoją drogą to kiedyś zrobili nawet badanie w którym wykazali, że jak na aplikację randkową dodamy zdjęcie z iphonem to dostajemy więcej lików niż w sytuacji gdy dodamy z innym telefonem.
  • Odpowiedz