Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop
- 110
@typowyWykopekMizogin: ja mam 160cm to akurat nadam sie. A nie, czekaj bo jeszcze 200 chetnych jest
- 94
@Belzdron: powinno natychmiast zwiększyć się ilość chadow w stosunku do cuckoldow. Licze na interwencje ONZ i UE w tej sprawie
W nawiazaniu do wpisu @alfamorrenox https://wykop.pl/wpis/75710789/blackpill-mizoginia-mizogini-dziela-sie-na-dwie-gr
Czy spotkaliscie kiedys wysokiego przystojniaka, ktory nie byl obyty w kontaktach z kobietami przez charakter? Ja nie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#blackpill #zwiazki #tinder #badoo #tfwnogf
Czy spotkaliscie kiedys wysokiego przystojniaka, ktory nie byl obyty w kontaktach z kobietami przez charakter? Ja nie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#blackpill #zwiazki #tinder #badoo #tfwnogf
Jak we wpisie
- Tak 33.6% (43)
- Nie 66.4% (85)
@Xefirex: o pani Justyna. A propos dominacji, kilka lat temu rozmawiałem z nią. Choć to ja teoretycznie byłem tym, który szukał u niej jakiejś porady, to 80% czasu ja przegadałem. Nie polecam korzystać z jej porad. Ona nie jest żadną terapeutką i wszystkie jej teorie są wyssane z palca, tak jak ta z posta.
@Xefirex: ile ona ma lat? 17?
#p0lka #incel #blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #polakicebulaki
Polka w związku z Marokańczykiem i uwaga - jest z nim szczęśliwa!!!
Nie dziwie się jej. Lepiej mieszkać w skromnej chatce na pustyni z wartościowym i dobrym człowiekiem przy którym można się uśmiechać i cieszyć życiem niż męczyć się w szarych blokach z zadufanym w sobie bucem-p0lusem, który nie ma dla kobiety żadnego szacunku
Polka w związku z Marokańczykiem i uwaga - jest z nim szczęśliwa!!!
Nie dziwie się jej. Lepiej mieszkać w skromnej chatce na pustyni z wartościowym i dobrym człowiekiem przy którym można się uśmiechać i cieszyć życiem niż męczyć się w szarych blokach z zadufanym w sobie bucem-p0lusem, który nie ma dla kobiety żadnego szacunku
źródło: 15313151
Pobierz@WyzwolonaPodrozniczka Onet i rakotwórcze wymyślone fajkowe artykuły.
konto usunięte via Wykop
- 9
@WyzwolonaPodrozniczka: współczuję chlopu
- 11
Czasami #przegrywpo30tce piszą, że gdyby lepiej wykorzystali swój czas, lub mieliby większe szanse to mieliby wspomnienia jak oskariat. Oskariat to najwcześniej pokolenie Z, powiedzmy, ze okres dorastania ludzi pokolenia lat 90 wyglądało nieco inaczej jak twój stary nie miał zagranicznej firmy i nie byłeś w klasie średniej, chodząc do prywatnej szkoły #blackpill #przegryw #redpill
źródło: 41F8+10etCL._UXNaN_FMjpg_QL85_
Pobierzgdyby lepiej wykorzystali swój czas
@Jarkendarion: Jak ktoś jest brzydkim introwertykiem to jak by lepiej wykorzystał swój czas? Po prostu gdy się jest nieatrakcyjnym to był over już od wczesnej podstawówki
- 8
@przegryw162cm: tak, ale mi chodzi o coś innego. Dzisiejsi 30-35 latkowie zapomnieli że kiedyś nie było Julek, były karyny, nie było oskich były żeby, nie było zachodniego high life w galeriach poza największymi miastami w kraju.
- 15
#przegryw #blackpill #pieknokobiet #logikarozowychpaskow
Uwielbiam oglądać tą niezręczną sytuacje, w której rolnik mówi wprost ze nie wygląda jak na zdjeciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uwielbiam oglądać tą niezręczną sytuacje, w której rolnik mówi wprost ze nie wygląda jak na zdjeciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@deiceberg: reżyserowane gówienko ¯\(ツ)/¯
konto usunięte via Wykop
- 0
@Cztero0404: Wesołowska to akurat o dziwo jest prawdziwym sędzia.
- 11
źródło: images-9~2
Pobierz@deiceberg w pełni zasłużone jest plucie na rodziców którzy nic nie dało dziecku poza przysłowiowym dachem nad głową
konto usunięte via iOS
- 1
@deiceberg zminusowac komentarz moze tylko michail bialkov ( aka michael white)
- 9
- 12
@Henson_:
źródło: mit przyzwolenia seksualnego
PobierzWhere are all the good women? - Zapytam przekornie. Pamiętam jak starałem się pracować nad swoim charakterem, czytać jak być najlepszym chłopakiem, żeby kobieta była ze mną szczęśliwa itp. Panie, śmiech na sali. To nie ma najmniejszego znaczenia. Albo masz wygląd albo nie. Po 34 latach jest totalny over. Potencjalnie najlepsze lata mineły. Teraz tylko ułożyć sobie życie, żeby jak najmniej cierpieć. Jak ktoś z młodych potrzebuje jakieś rady, żeby nie przechodził
Dla koleżanek z pracy i owszem, ale jak chcesz jakąś wyrwać, to muszą się pojawić te negatywne emocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snowflake_: sugerował bym się tą sceną - dla niej szarmancki, choć chłodny, a dla innych dominujący

Pamiętam jak starałem się pracować nad swoim charakterem, czytać jak być najlepszym chłopakiem, żeby kobieta była ze mną szczęśliwa
@LostHoldenCaulfield: panie, jak już ci się chciało w to bawić to trzeba było robić tak żebyś był jak najatrakcyjniejszy a nie jak najlepszy
- 14
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jaki jest sens tego życia? Przecież po przekroczeniu pewnego wieku to jest jedna wielka monotonnia, pustka, brak celu i poczucie bezsensu. Nikt z nas nie miał sielskiego dzieciństwa ale w porównaniu do dorosłości to te czasy były jakieś beztroskie pod tym kątem, że zero poważnych zmartwień, nie musisz zarabiać, masz wakacje, nic nie musisz poza nauką i ciągle jest jakaś nadzieja że kiedyś będzie lepiej. Potem okazuje się,
Jaki jest sens tego życia? Przecież po przekroczeniu pewnego wieku to jest jedna wielka monotonnia, pustka, brak celu i poczucie bezsensu. Nikt z nas nie miał sielskiego dzieciństwa ale w porównaniu do dorosłości to te czasy były jakieś beztroskie pod tym kątem, że zero poważnych zmartwień, nie musisz zarabiać, masz wakacje, nic nie musisz poza nauką i ciągle jest jakaś nadzieja że kiedyś będzie lepiej. Potem okazuje się,
źródło: 8050sttc74xb1
Pobierz@mirko_anonim: ja mam dalej sielskie życie jak i za dzieciaka, po prostu szkoła została zamieniona na pracę i tyle
dodatkowo zarabiam i mogę robić co chce, a nie to na co mama mi da i pozwoli, więc nie przesadzaj, grunt to nie iść na ustępstwa typu dziecko jak go nie chcesz mieć
Czasem lepiej też zarabiać 3x mniej niż męczyć się tylko dla kilku tysięcy więcej.
dodatkowo zarabiam i mogę robić co chce, a nie to na co mama mi da i pozwoli, więc nie przesadzaj, grunt to nie iść na ustępstwa typu dziecko jak go nie chcesz mieć
Czasem lepiej też zarabiać 3x mniej niż męczyć się tylko dla kilku tysięcy więcej.
konto usunięte via Wykop
- 3
@mirko_anonim: W pewnym sensie sami sobie wyznaczamy ten sens. Jeśli tylko mamy zapewnione podstawowe środki do przeżycia, mamy spełnione podstawowe potrzeby, mamy w porządku zdrowie fizyczne i psychiczne... bazując na tym można działać dalej, można odkrywać samego siebie.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wasza rodzina też chce was zdominować traktując was jak g---o? Szczególnie nasila się to w trakcie świąt i zaraz po świętach. Ilość negatywnych emocji wykracza poza skalę, i zaczynam wybuchać złością, ale oni nic sobie z tego nie robią, bo wiedzą, że chroni ich prawo. Bez tego systemu dokonali by mordu na nieudanym dziecku, a tam mogą wylewać frustrację a ja nic im nie mogę zrobić, więc
Czy wasza rodzina też chce was zdominować traktując was jak g---o? Szczególnie nasila się to w trakcie świąt i zaraz po świętach. Ilość negatywnych emocji wykracza poza skalę, i zaczynam wybuchać złością, ale oni nic sobie z tego nie robią, bo wiedzą, że chroni ich prawo. Bez tego systemu dokonali by mordu na nieudanym dziecku, a tam mogą wylewać frustrację a ja nic im nie mogę zrobić, więc
@mirko_anonim: Jak chcesz mieć mega toksycznych rodziców to polecam urodzić się w Polsce.
- 0
Anonim (nie OP): Tak. Dlatego zacząłem do nich przeklinać.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
@kamil150794: jedynym sensem życia jest ruchanie i władza.
@kamil150794: dlatego potrzebna nam wiara
#blackpill
Czy znacie podobne przypadki? Czy tylko ja mam wrażenie, że to jest popularne?
Będąc przed 20stką miałem dziewczynę, typowego redflaga, toxic. Była atrakcyjna, mój silniej niedorozwinięty niż obecnie mózg kierował się hormonami, więc związek trwał o 3 msc. za długo (czyli ok. 3 msc.). Zerwałem, gdy zobaczyłem, że pisała z byłym, potem próbowała wrócić, ja już się ogarnąłem i już ją olałem. Ona w------a się i mnie chyba poblokowała, a
Czy znacie podobne przypadki? Czy tylko ja mam wrażenie, że to jest popularne?
Będąc przed 20stką miałem dziewczynę, typowego redflaga, toxic. Była atrakcyjna, mój silniej niedorozwinięty niż obecnie mózg kierował się hormonami, więc związek trwał o 3 msc. za długo (czyli ok. 3 msc.). Zerwałem, gdy zobaczyłem, że pisała z byłym, potem próbowała wrócić, ja już się ogarnąłem i już ją olałem. Ona w------a się i mnie chyba poblokowała, a
@Cumulonimbus_Capillatus-32: Feminizm kończy się tam gdzie zaczyna się czad albo z zagranicy. Już pal go tam sześć hipokryzje, ale z jaką agresją bronią feminizmu, żeby potem być gorzej traktowania niż w Polsce. Jeśli traktujesz kobietę poważne zyebiesz sobie życie.
@xentropia: Wy to nigdy nie znacie takich przypadków tylko my przegrywy mamy takiego pecha, że trafiamy na te złe. Ja już Was nie traktuje poważnie. Czytam tylko bo dajecie właśnie takie zabawane komentarze.
konto usunięte via Wypiek
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@janciopan jak jesteś chadem i p--------z nieskładne połzdania - o jaki on intrygujący
5/10 dający ciekawe tematy do rozmowy, zagadujacy, odpowiadający pełnymi retorycznymi zdaniami - k---a nijaki xd
5/10 dający ciekawe tematy do rozmowy, zagadujacy, odpowiadający pełnymi retorycznymi zdaniami - k---a nijaki xd
@janciopan: Kobiety czasem piszą komentarze, że kiedyś były w związku z niskim facetem. Dziwnym przypadkiem takie wypowiedzi prawie zawsze zawierają czas przeszły a nie teraźniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Pastaadastra: bo wiem, że jak się ma tindera i masz do wyboru ludzi różnych to nie dasz szansy tym niskim. Jak na żywo poznasz kogoś komu na portalu nie dałbyś szansy to jest możliwość że zawróci ci w głowie.
Problem jest w tym, że ludzie kiedyś poznawali się tylko na żywo i nie wybierali sobie jak ze sklepowych półek.
Problem jest w tym, że ludzie kiedyś poznawali się tylko na żywo i nie wybierali sobie jak ze sklepowych półek.
@janciopan: jeszcze te gorąco polecam na końcu 😆



























Jak już wykopki zauważyły, wraz z @WyzwolonaPodrozniczka wróciłyśmy po dłuższym urlopie i świętach do aktywności internetowej ;)
Byłyśmy we dwie na wspaniałym urlopie w Dubaju i Omanie i podtrzymujemy naszą opinię, Habibi to nadfaceci, a p0lskie slavcele i reszta birdceli nie może się z nimi równać ;)) piękne opalone twarze, eleganckie pachnące drogimi
źródło: IMG_6693
Pobierz