Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hpiotrekh: mi sie wydaje, ze to efekt domina ktos komus plote puscil i poszlo. Dokladnie tak samo jak jest przy kazdej poglosce o awarii elektrowni atomowej, zaraz plyn lugola znika z aptek.

Teraz lancuch dostaw do biedry lezy, bo strajk czy tam prostest, wiec polki z niektorymi towarami puste. Ktoa dodal. 2 do 2, wyszlo mu ze cukru zabraknie no i poszlo w swiat.

Dokladnie tak samo jak na poczatku
  • Odpowiedz
@Bolololo00: Nowa kampania cukrowa jeszcze nie ruszyła, ludzie robią przetwory i ruszyli po cukier jak co roku o tej porze, a że czasy mamy takie jak mamy to inni widząc takie zakupy panikują i robią zapasy. Swoją drogą ile można cukru zużywać? U mnie na całą rodzinę idzie może kilogram na miesiąc, ja w zasadzie wcale nie używam bo kupuję miód od sąsiada. Taki zwyczaj jeszcze za czasów komuny -
  • Odpowiedz
#cukier #biedronka
Zaczęło się wyprowadzanie cukru bokiem przez kierowników bo u mnie to już ludzie wychodzą wieczorem z magazynu z nakrytym wózkiem kartonem/kocem i do auta i to nie zapleczem sklepu tylko przez sklep. xD
Jak co do czego to mówią, że do kierownika. Nie bójcie się dzwonić po police jak widzicie takie numery, szczególnie gdy metr obok nic nie wiedzą. Za mało kontroli tam mają.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banan5005: @Onerka: Możliwe, że dzieje się kilka rzeczy jak np:
1. firmy wyprowadzają jakąś ilość na wschód bo więcej płacą, a tam mają niedobór i stąd opóźnienia w dostawach (idealne alibi, że sezon owocowy)
2. sezon owocowy, "wszyscy" robią przetwory w całym kraju i kupują po 10kg +
3. osobniki ze wschodu lokalnie wykupują dla familii
4. z powyższych, wzrostu popytu nagle nie dostawią fabryki z dnia na
  • Odpowiedz
Jakby ktoś z większego miasta (i okolic) chciał kupić tak jak ja np 50kg cukru na przetwory to polecam aplikację #glovo i podjechanie pod punkt BIEK (czyli #biedronka Ekspres). Warto zadzwonić do kuriera, żeby się nie wystraszył, że tyle ma przewieźć rowerem xD
Kilogram wychodzi ok 3,60 zł. Nie ma limitów (jeszcze).
#cukier

DOgi - Jakby ktoś z większego miasta (i okolic) chciał kupić tak jak ja np 50kg cukru...

źródło: comment_1658351524ZFcTmjOb4bxPDf65gPDtwv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@xandra: chcesz zrobić se dżem albo upiec ciasto, a tu ci tłuścioch janusz pakuje 30 kilo na wózek, bo może o-------i na allegro z zyskiem 1 zł na kilogramie

Where is your KW now
  • Odpowiedz