Wszystko
Najnowsze
Archiwum

lvface
via Android- 0
U mnie też nie ma cukru #biedronka #cukier

InzynierSieci
- 0
@lvface: Nie ma od miesiąca juz w Biedronkach. Podobnie jak z Olejem, ale akurat tutaj się uspokoiło.
9
Cukru nie powinno zabraknąć. Puste półki to efekt paniki?

Puste półki w niektórych sieciówkach, rosnące ceny. Czy mamy kryzys cukrowy, a może to wynik wojny lub kłopotów z logistyką?
z- 22
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 0
@canislupus1: myślisz, że to pomoże?
@Armo11: tak sprawdzone
Jak tam biedroniarze, kiedy przyjdziecie kupić stare minso? #biedronka
źródło: comment_1658435079IGDl1rmuDoXKk74wo4wpE3.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
mozna w biedronce kupić sos do lodów? jakis czekoladowy, toffi, tego typu? Jesli tak to gdzie szukac?
#biedronka
#biedronka
14
Kolejne sklepy wprowadzają limity na zakup cukru. Oto sieci, w których...

Biedronka i Netto zdecydowały się na wprowadzenie limitów dla klientów kupujących cukier. Takie samo rozwiązanie wprowadziła również sieć Aldi. Natomiast Lidl, Carrefour i Żabka nie planują na razie wprowadzać żadnych restrykcji.
z- 28
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kupczyk: teraz to przetwory itp, ale jak te braki by się miały utrzymać dłużej, to ludzi naprawdę p----------o, żeby cukier wykupować ze sklepów.
@hpiotrekh: mi sie wydaje, ze to efekt domina ktos komus plote puscil i poszlo. Dokladnie tak samo jak jest przy kazdej poglosce o awarii elektrowni atomowej, zaraz plyn lugola znika z aptek.
Teraz lancuch dostaw do biedry lezy, bo strajk czy tam prostest, wiec polki z niektorymi towarami puste. Ktoa dodal. 2 do 2, wyszlo mu ze cukru zabraknie no i poszlo w swiat.
Dokladnie tak samo jak na poczatku
Teraz lancuch dostaw do biedry lezy, bo strajk czy tam prostest, wiec polki z niektorymi towarami puste. Ktoa dodal. 2 do 2, wyszlo mu ze cukru zabraknie no i poszlo w swiat.
Dokladnie tak samo jak na poczatku
#biedronka bardzo wazny atest
źródło: comment_1658400955km5n5xPZ5IYlygg9tD7BRp.jpg
PobierzDzień dobry.
Czy polecacie jakieś produkty (żywność, soki) w biedronce na obniżenie cholesterolu lub jakieś zioło do picia? Jutro dopiero mam lekarza.
#biedronka #produkty #ziolo #cholesterol #kiciochpyta
Czy polecacie jakieś produkty (żywność, soki) w biedronce na obniżenie cholesterolu lub jakieś zioło do picia? Jutro dopiero mam lekarza.
#biedronka #produkty #ziolo #cholesterol #kiciochpyta
- 0
@MostlyRenegade: Miałam badanie na wątrobę i jest Ok
@Anonka99: Dieta odpowiada za max. 20% problemu z cholesterolem. Lekarze teraz mówią po prostu: "Pan/i tak ma." i koniec tematu. W ogromnej większości cholesterol produkuje sam organizm.
2
Ile podrożały produkty z Biedronki? Porównanie cen 60 artykułów z 2021 i 2022 r.

Sprawdźcie, ile płaciliśmy za zakupy rok temu, a ile obecnie. Które produkty najbardziej podrożały? Mnie zaskoczyła zwyżka ceny Coca Coli.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 5
@EjniaKK:
1. No tak, bo to przecież supermarket a nie dyskont.
2. Przecież od dawna są tam kasy samoobsługowe.
1. No tak, bo to przecież supermarket a nie dyskont.
2. Przecież od dawna są tam kasy samoobsługowe.
@MaxVerstapen: nie, biedra dalej 11,99
@MaxVerstapen: mam wrazenie ze tak. Kupowalem na jakims zadupiu wungiel 2,5kg za 17zl xD
Zauwazylem w nowo-wybudowanej biedronce, ze na suficie nie ma czujek ppoz.
Czym to jest uwarunkowane? Sa jakies odstępstwa prawne od czujek ppoz w takich sklepach?
#biedronka #prawo #instalacja #pozarowka #ochronapozarowa #budownictwo #sklepy #nieruchomosci
Czym to jest uwarunkowane? Sa jakies odstępstwa prawne od czujek ppoz w takich sklepach?
#biedronka #prawo #instalacja #pozarowka #ochronapozarowa #budownictwo #sklepy #nieruchomosci
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bolololo00: Ja tam nie zauważyłem aby czegokolwiek brakowało, może nie siej propagandy to idioci nie będą kupować po 20 kilo, ciemnota jak za covida.
@Bolololo00: Nowa kampania cukrowa jeszcze nie ruszyła, ludzie robią przetwory i ruszyli po cukier jak co roku o tej porze, a że czasy mamy takie jak mamy to inni widząc takie zakupy panikują i robią zapasy. Swoją drogą ile można cukru zużywać? U mnie na całą rodzinę idzie może kilogram na miesiąc, ja w zasadzie wcale nie używam bo kupuję miód od sąsiada. Taki zwyczaj jeszcze za czasów komuny -
- 1
#cukier #biedronka
Zaczęło się wyprowadzanie cukru bokiem przez kierowników bo u mnie to już ludzie wychodzą wieczorem z magazynu z nakrytym wózkiem kartonem/kocem i do auta i to nie zapleczem sklepu tylko przez sklep. xD
Jak co do czego to mówią, że do kierownika. Nie bójcie się dzwonić po police jak widzicie takie numery, szczególnie gdy metr obok nic nie wiedzą. Za mało kontroli tam mają.
Zaczęło się wyprowadzanie cukru bokiem przez kierowników bo u mnie to już ludzie wychodzą wieczorem z magazynu z nakrytym wózkiem kartonem/kocem i do auta i to nie zapleczem sklepu tylko przez sklep. xD
Jak co do czego to mówią, że do kierownika. Nie bójcie się dzwonić po police jak widzicie takie numery, szczególnie gdy metr obok nic nie wiedzą. Za mało kontroli tam mają.
- 0
@Trewor: po co ludziom tyle cukru? Kupiłem 1kg na początku pandemii i nadal w szafce stoi xD
- 0
@banan5005: @Onerka: Możliwe, że dzieje się kilka rzeczy jak np:
1. firmy wyprowadzają jakąś ilość na wschód bo więcej płacą, a tam mają niedobór i stąd opóźnienia w dostawach (idealne alibi, że sezon owocowy)
2. sezon owocowy, "wszyscy" robią przetwory w całym kraju i kupują po 10kg +
3. osobniki ze wschodu lokalnie wykupują dla familii
4. z powyższych, wzrostu popytu nagle nie dostawią fabryki z dnia na
1. firmy wyprowadzają jakąś ilość na wschód bo więcej płacą, a tam mają niedobór i stąd opóźnienia w dostawach (idealne alibi, że sezon owocowy)
2. sezon owocowy, "wszyscy" robią przetwory w całym kraju i kupują po 10kg +
3. osobniki ze wschodu lokalnie wykupują dla familii
4. z powyższych, wzrostu popytu nagle nie dostawią fabryki z dnia na
- 7
Jakby ktoś z większego miasta (i okolic) chciał kupić tak jak ja np 50kg cukru na przetwory to polecam aplikację #glovo i podjechanie pod punkt BIEK (czyli #biedronka Ekspres). Warto zadzwonić do kuriera, żeby się nie wystraszył, że tyle ma przewieźć rowerem xD
Kilogram wychodzi ok 3,60 zł. Nie ma limitów (jeszcze).
#cukier
Kilogram wychodzi ok 3,60 zł. Nie ma limitów (jeszcze).
#cukier
źródło: comment_1658351524ZFcTmjOb4bxPDf65gPDtwv.jpg
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
@xandra: Ale oni nie ukrywają towaru ani nie odmawiają sprzedaży, jest tylko limit na paragon, często są promocje ilościowe.
@xandra: chcesz zrobić se dżem albo upiec ciasto, a tu ci tłuścioch janusz pakuje 30 kilo na wózek, bo może o-------i na allegro z zyskiem 1 zł na kilogramie
Where is your KW now
Where is your KW now






























