Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Loginsrogim: @Loginsrogim: dino
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
No i dzien zrobiony #czujedobrzeczlowiek gość w #biedronka zostawil na samoobslugowych karte w terminalu.Szczescie mialem tylko dwa produkty to myk szybko i dogonilem :).Uśmiechnąl sie 3x podziękował a ja kminie czy za moje zakupy zaplacilem xp.
- 2
@CrystalDizzy: Sprawdź w historii płatności ;)
- 0
@sprite: Ty kurde dobry pomysł....jest ufff :]
- 2
#listazakupow 2022
#biedronka
18-20.07:
→ #jablka (jonagold, idared, golden delicious) KG / 1,8
18-23.07:
#biedronka
18-20.07:
→ #jablka (jonagold, idared, golden delicious) KG / 1,8
18-23.07:
źródło: comment_1658071095x3UdxAKfv0r5sfcrfVHe5B.jpg
Pobierz#anonimowemirkowyznania
Cześć,
W piątek postanowiłem udać się do marketu z biedronką szukając miejsca pracy na zlecenie żeby sobie dorobić przez lato, miejsce jest ale zdziwiła mnie kwestia tego, że Pani nie mogła spisać sobie moich danych bo RODO i musiałem dzwonić na ich infolinię i tam złożyć podanie a kierowniczka miejscowego sklepu będzie widziała mnie w systemie do tygodnia, powalone te przepisy są( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ktoś może pracował w tym
Cześć,
W piątek postanowiłem udać się do marketu z biedronką szukając miejsca pracy na zlecenie żeby sobie dorobić przez lato, miejsce jest ale zdziwiła mnie kwestia tego, że Pani nie mogła spisać sobie moich danych bo RODO i musiałem dzwonić na ich infolinię i tam złożyć podanie a kierowniczka miejscowego sklepu będzie widziała mnie w systemie do tygodnia, powalone te przepisy są( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ktoś może pracował w tym
@AnonimoweMirkoWyznania: tak działa RODO
- 61
Dzisiaj w Biedronce rzucili kostkę 200g masła po 5,99. Pomyślałem, że 6,99 to całkiem niezła cena. Wrzucam więc do koszyka 180g kostkę i idę do kasy. Stojąc w kolejce, pomyślałem że w cenie 8,99 za 150g masła, warto zrobić zapasy. Wracam po kolejne trzy kostki. Uradowany, że mam 4 kostki (każda po 100g) za 9,99, biegnę znowu do kasy. Niestety nie miałem karty, by skorzystać z samoobsługowej. Postałem 5 minut w kolejce,
@forfiterex: Teraz
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Matpiotr: u mnie w Lidlu nie ma samoobsługowych i z tego co czytam to dobrze
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 3
Ostatni raz byłem w #lidl bo to jest jakiś żart - ostatnim razem jak byłem obiecałem sobie że więcej tam nie pójdę, a znowu dałem się zrobić w konia.
Kupiłem ziemniaki, 2,5 kg, promocja z 2,99 na 0,99 zł za kg - wziąłem worek, 2,5 kg x 0,99 zł, no spoko cena, fajnie wyglądają.
Przy kasie okazało się, że worek kosztował 8 zł, a po zwróceniu uwagi Pani stwierdziła że
Kupiłem ziemniaki, 2,5 kg, promocja z 2,99 na 0,99 zł za kg - wziąłem worek, 2,5 kg x 0,99 zł, no spoko cena, fajnie wyglądają.
Przy kasie okazało się, że worek kosztował 8 zł, a po zwróceniu uwagi Pani stwierdziła że
- 2
@Lapidarny:
Co ma baba na kasie do cenówki? Ona wykładała towar? Nie ma to jak przyczepić się właściwej osoby.
Co ma baba na kasie do cenówki? Ona wykładała towar? Nie ma to jak przyczepić się właściwej osoby.
- 2
@Lapidarny:
Powinieneś od tego zacząć, zamiast wdawać się w dyskusję z pracownicą, która nie ma żadnej mocy sprawczej.
Postaw się w jej sytuacji.
Powinieneś od tego zacząć, zamiast wdawać się w dyskusję z pracownicą, która nie ma żadnej mocy sprawczej.
Postaw się w jej sytuacji.
źródło: comment_1657993838jYwPbyW24byoi6d4BuCDlN.jpg
PobierzSzykuje się rewolucja, Żabki już to stosują. W niedzielę zrobisz zakupy, ale samoobsługowa!
#lidl #biedronka #zabka #niedzielahandlowa #niedzielaniehandlowa
#lidl #biedronka #zabka #niedzielahandlowa #niedzielaniehandlowa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@tojestmultikonto: Nie musisz mi linkować wikipedii, wiem gdzie to leży XD. Tak jak pisałem - historycznie to będzie ziemia łęczycka. Historyczne granice mazowsza nie pokrywaja sie z mazowszem obecnym i dawniej ziemia łęczycka faktycznie była na jego granicy.
@spokoju: Nie ważne jak (teraz czy historycznie), to nie jest na pewno Mazowsze.
konto usunięte via Android
- 0
#biedronka w końcu wyszła nowa kolekcja :XX
źródło: comment_1657915843PXJclJOByUvE3smNqnJH2L.jpg
Pobierz@szukajek: buty sa fajne
- 0
@qfefgbythr taa super
źródło: comment_1657916338eiitt6rvWaJHkeMQRPdLzJ.jpg
Pobierz- 0
Jaki sklep ma największy wybór pieczywa do własnego odpieku? Ja w sumie próbowałem tylko z trzech
Znam tylko te:
- Lidl: małe bułeczki. Całkiem dobre są takie 9/10
- Biedronka: małe bułeczki i małe bułeczki graham. Też dobre, szczególnie grahamki
- Auchan: Fajne bagietki do odpieku i ciabaty. Bagietki do odpieku mega dobre [foto]
Znam tylko te:
- Lidl: małe bułeczki. Całkiem dobre są takie 9/10
- Biedronka: małe bułeczki i małe bułeczki graham. Też dobre, szczególnie grahamki
- Auchan: Fajne bagietki do odpieku i ciabaty. Bagietki do odpieku mega dobre [foto]
źródło: comment_1657915016eScE7N7RRKK3xxrRiXubfy.jpg
Pobierz- 14
Słowo "biedronka" w różnych europejskich językach. #ciekawostki #mapporn #biedronka #jezykiobce #nauka
źródło: comment_1657900964DDFobhrfr0Dn1KgR6tZ8JU.jpg
Pobierz@JoeShmoe: Przydatne dla chcących zrobić tanie zakupy. Wybieram się do Niemiec, więc sklep Marienkafer - zapamiętam.
@SmieszneKonto: a w Portugalii jest Joaninha Martins




























#jedzenie
źródło: comment_1658220675ut2qeZPP2qak7E3L4QCCGG.jpg
Pobierzźródło: comment_1658221156b6p3nNNMMsL9nenyLeTSLZ.jpg
Pobierz