No i dzien zrobiony #czujedobrzeczlowiek gość w #biedronka zostawil na samoobslugowych karte w terminalu.Szczescie mialem tylko dwa produkty to myk szybko i dogonilem :).Uśmiechnąl sie 3x podziękował a ja kminie czy za moje zakupy zaplacilem xp.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
W piątek postanowiłem udać się do marketu z biedronką szukając miejsca pracy na zlecenie żeby sobie dorobić przez lato, miejsce jest ale zdziwiła mnie kwestia tego, że Pani nie mogła spisać sobie moich danych bo RODO i musiałem dzwonić na ich infolinię i tam złożyć podanie a kierowniczka miejscowego sklepu będzie widziała mnie w systemie do tygodnia, powalone te przepisy są( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ktoś może pracował w tym
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj w Biedronce rzucili kostkę 200g masła po 5,99. Pomyślałem, że 6,99 to całkiem niezła cena. Wrzucam więc do koszyka 180g kostkę i idę do kasy. Stojąc w kolejce, pomyślałem że w cenie 8,99 za 150g masła, warto zrobić zapasy. Wracam po kolejne trzy kostki. Uradowany, że mam 4 kostki (każda po 100g) za 9,99, biegnę znowu do kasy. Niestety nie miałem karty, by skorzystać z samoobsługowej. Postałem 5 minut w kolejce,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Biedronce wyjątkowo poszedłem do zwykłej kasy, zamiast 3 bułek nabili mi 3 chleby. Dopiero w domu się zorientowałem. 9zl więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biedronka #zakupy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatni raz byłem w #lidl bo to jest jakiś żart - ostatnim razem jak byłem obiecałem sobie że więcej tam nie pójdę, a znowu dałem się zrobić w konia.
Kupiłem ziemniaki, 2,5 kg, promocja z 2,99 na 0,99 zł za kg - wziąłem worek, 2,5 kg x 0,99 zł, no spoko cena, fajnie wyglądają.
Przy kasie okazało się, że worek kosztował 8 zł, a po zwróceniu uwagi Pani stwierdziła że
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
@Hejtel: przecież już w żabce w niedzielę można kupować samoobsługowo... Dla mnie w tej ustawie najgorszy nie jest dostęp do spożywek, tylko do galerii. Niedziela to był dzień na zakupy odzieżowe :/
  • Odpowiedz
@tojestmultikonto: Nie musisz mi linkować wikipedii, wiem gdzie to leży XD. Tak jak pisałem - historycznie to będzie ziemia łęczycka. Historyczne granice mazowsza nie pokrywaja sie z mazowszem obecnym i dawniej ziemia łęczycka faktycznie była na jego granicy.
  • Odpowiedz
Jaki sklep ma największy wybór pieczywa do własnego odpieku? Ja w sumie próbowałem tylko z trzech
Znam tylko te:

- Lidl: małe bułeczki. Całkiem dobre są takie 9/10
- Biedronka: małe bułeczki i małe bułeczki graham. Też dobre, szczególnie grahamki
- Auchan: Fajne bagietki do odpieku i ciabaty. Bagietki do odpieku mega dobre [foto]
Piottix - Jaki sklep ma największy wybór pieczywa do własnego odpieku? Ja w sumie pró...

źródło: comment_1657915016eScE7N7RRKK3xxrRiXubfy.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach