Który sklep jest waszym zdaniem najtańszy (żywność plus chemia)? Myślę, że kiedyś była to Biedronka, a teraz Kaufland. Najdroższy (z wymienionych) to Carrefour - tutaj bez zmian i robię w nim zakupy jak już naprawdę nie mogę nigdzie czegoś znaleźć lub w weekend na promce minus 10%. No i Biedra jest śmieszna z tym, że nie można w niej kupić Laysów.

#sklep #biedronka #lidl #kaufland

Który sklep jest najtańszy?

  • Biedronka 35.0% (41)
  • Lidl 19.7% (23)
  • Kaufland 14.5% (17)
  • Carrefour 4.3% (5)
  • Auchan 26.5% (31)

Oddanych głosów: 117

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie kody kreskowe na opakowaniach mają państwa:
-Niemcy
-Izrael
-Francja
?
Już dawno przerzuciłam się zagraniczne produkty, nie kupuje polskich bo nie wspieram katotalibańskich bandyckich państw, ale zawsze wybieram jak widzę flagę albo napis, teraz chcę już w 100% na nie przejść, a kody są zdecydowanie najpewniejsze.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak pusto na półkach w #biedronka ostatnim razem było, gdy oficjalnie wybuchła pandemia. W #lidl uzupełnione regały towarem, ale na nabiale tylko po jednym kartonie zbiorczym.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@radlin99: Realizuję regularne dostawy do Centrów Dystrybucyjnych Biedronki. Różowa pracuje w Biedronce. Na Śląsku nikt nie strajkuje - jeszcze. Dostawy są opóźnione o 1-2dni, ale pustek na regałach jeszcze nie ma.
30k to jedna dostawa, więc nic.
Nie branie nadgodzin to nie strajk xD
  • Odpowiedz
@Damianowski: ło Panie... Oczami wyobraźni już widzę jak to p--------e. Jak pół palety puszek coli rozlatuje się po alejce, niektóre się rozszczelniają i słodki lepiący napój tryska na Janusza czy tam Grażynę, no ewentualnie Julkę lub Oskarka którzy wyciągnęli tą ostatnią puszkę. Część może nawet spadając na lodówki zrobi pajączka na szybie, albo nawet je zbije.
Ahh rozmarzyłem się.
No ale na miejscu pracowników tej biedy zrobiłbym coś z tym
  • Odpowiedz
Czyli te braki są nie tylko u mnie. Powiem wam tak
Byłem w biedronce za rondem Starzyńskiego i mają kilka rodzajów top chipsów, lodów itd. Na szwedzkiej bida, na hallera bida, na placu konesera bida z nędzą xd w tej biedronce przed dworcem wschodnim bida, na centralnym bida, nie mam już pomysłu, nie nam już siły, od pół roku tak jest, trzeba do nich zacząć pisać maile czy feedback bo to jest
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic lepszego dziś nie przeczytasz.. bo oto kultowy, niemający sobie równych papier NEO powrócił do biedronki!!

Kupując go nie mogłem ukryć zachwytu, ujrzenie tego produktu po tak długiej przerwie to jak wygrana na loterii, tym bardziej, że już pogodziłem się z tym, że zniknął raz na zawsze.

Aby jednak zrozumieć prawdziwą wagę tego zdarzenia należy najpierw dostrzec, że NEO to nie tylko papier toaletowy.

To
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zrobiłem z dziewczyną test, przez 2 minuty w drodze do Biedronki gadaliśmy tylko o pizzy (w dodatku Donatello) żeby sprawdzić czy w aplikacji zbierają dane o rozmowach. W apce można wylosować raz dziennie promke na jakiś produkt i wyszła właśnie pizza XD. Spróbujcie sami i pokażcie co wyszło.
#biedronka #marketing
uuujeeeedzwoniiiii - Zrobiłem z dziewczyną test, przez 2 minuty w drodze do Biedronki...

źródło: comment_1657733494sqK8PsdgaabXbUsVDBwy6d.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejny raz zawiodłem się na sieci Lidl. Za pierwszym razem okazało się, że kupiłem otwarty i dotknięty paluchem sos, a teraz to.

Człowiek kupił sałatę pekińska do sałatki a po zerwaniu pierwszych warstw liści ukazało się tak. Smród niemiłosierny. Co z tym fantem zrobić, bo już mam dosyć?

#zakupy #lidl #oszukujo #afera #niewiemjaktootagowac #biedronka dla zasięgu

Drugie zdjęcie w komentarzu
Vavali - Kolejny raz zawiodłem się na sieci Lidl. Za pierwszym razem okazało się, że ...

źródło: comment_1657728407rEQYUmq6OakCCfkrafvydF.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lostproperty: Magazyny nie strajkują, brakuje pracowników na magazynach. Stajkuje kilka firm transportowych obsługujących Centra Dystrybucyjne. Strajkują, bo stoją pod magazynami i czekają na załadunki. Na magazynach nie ma rąk do pracy, pracownicy biur Centrów Dystrybucyjnych schodzą do magazynów i "uzupełniają braki kadrowe"
  • Odpowiedz
Do kogo lepiej uderzyć z ryżem w torebkach, które nie zostały dobrze perforowane, więc nie wsiąka woda przy gotowaniu? Do #biedronka, czy od razu do producenta (akurat są z mojego miasta xD)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RicoElectrico: no jak producent podany, można bezpośrednio. Sklep przekazałby, ogólnie może się przydać jakby producent nie zareagował, choć tutaj skoro jedynie info, nie reklamacja, to nie trzeba.
  • Odpowiedz
Jako cebulacki konsument idę tam, gdzie mi lepiej ¯_(ツ)


@wcfilmowe: no i prawidłowo. Lidl ma teraz promkę na łopatkę za 11zł przy zakupie innych produktów za min 69zł, łopatka się w to nie wlicza tak jak kiedyś. W biedronce wystarczy wydać 29zł ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wcfilmowe: wolę też biedronkę (jaka by nie była) od Lidla, a kiedyś było odwrotnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)teraz jednak moim pierwszym wyborem jest Aldi. Mam wrażenie, że Lidl stoi w miejscu, albo nawet się cofa, nie ma nic nowego do zaoferowania. Jedynie chyba na plus wychodzi to, że ofertę non food mają całkiem fajnej jakości dostępną przez internet (chociaż ta ich strona to czasem dla mnie
  • Odpowiedz