Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
#sklep #biedronka #lidl #kaufland
Który sklep jest najtańszy?
- Biedronka 35.0% (41)
- Lidl 19.7% (23)
- Kaufland 14.5% (17)
- Carrefour 4.3% (5)
- Auchan 26.5% (31)
źródło: comment_1657878276JEZw0wKrtdIYpi1YU113mV.jpg
Pobierz-Niemcy
-Izrael
-Francja
?
Już dawno przerzuciłam się zagraniczne produkty, nie kupuje polskich bo nie wspieram katotalibańskich bandyckich państw, ale zawsze wybieram jak widzę flagę albo napis, teraz chcę już w 100% na nie przejść, a kody są zdecydowanie najpewniejsze.
źródło: comment_1657878044HtUtvuaxqZJXAOgUNPXOx1.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
https://www.wykop.pl/link/6738417/braki-towarow-w-biedronce-od-poczatku-lipca-to-efekt-strajkow-ktore-ukrywa-siec/
- 1
30k to jedna dostawa, więc nic.
Nie branie nadgodzin to nie strajk xD
- 0
- 268
- 116
Ahh rozmarzyłem się.
No ale na miejscu pracowników tej biedy zrobiłbym coś z tym
#biedronka
źródło: comment_1657801831vTfsba5KOYFEzDNRoE6yLi.jpg
Pobierz574
Braki towarów w Biedronce od początku lipca.To efekt strajków,które ukrywa sieć?

W wielu sklepach Biedronki na terenie całego kraju brakuje towarów. W mediach społecznościowych przeczytać można o brakach kadrowych w centrach dystrybucyjnych, a nawet strajku pracowników dystrybucji. Sieć zaprzecza kłopotom, ale inne zdanie na ten temat mają związkowcy.
z- 208
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Byłem w biedronce za rondem Starzyńskiego i mają kilka rodzajów top chipsów, lodów itd. Na szwedzkiej bida, na hallera bida, na placu konesera bida z nędzą xd w tej biedronce przed dworcem wschodnim bida, na centralnym bida, nie mam już pomysłu, nie nam już siły, od pół roku tak jest, trzeba do nich zacząć pisać maile czy feedback bo to jest
Kupując go nie mogłem ukryć zachwytu, ujrzenie tego produktu po tak długiej przerwie to jak wygrana na loterii, tym bardziej, że już pogodziłem się z tym, że zniknął raz na zawsze.
Aby jednak zrozumieć prawdziwą wagę tego zdarzenia należy najpierw dostrzec, że NEO to nie tylko papier toaletowy.
To
#biedronka #marketing
źródło: comment_1657733494sqK8PsdgaabXbUsVDBwy6d.jpg
Pobierz- 28
źródło: comment_16577337556k3jkvDR31SKmjlfJ0TjTH.jpg
PobierzOPie jeżeli nie ma pozwolenia na używanie mikro to przypadek
Człowiek kupił sałatę pekińska do sałatki a po zerwaniu pierwszych warstw liści ukazało się tak. Smród niemiłosierny. Co z tym fantem zrobić, bo już mam dosyć?
#zakupy #lidl #oszukujo #afera #niewiemjaktootagowac #biedronka dla zasięgu
Drugie zdjęcie w komentarzu
źródło: comment_1657728407rEQYUmq6OakCCfkrafvydF.jpg
Pobierz- 0
źródło: comment_16577207583chv6eQcVajlh60BVrpwKm.jpg
Pobierz- 1
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
- 4
Komentarz usunięty przez autora
- 3
Jako cebulacki konsument idę tam, gdzie mi lepiej ¯_(ツ)/¯
@wcfilmowe: no i prawidłowo. Lidl ma teraz promkę na łopatkę za 11zł przy zakupie innych produktów za min 69zł, łopatka się w to nie wlicza tak jak kiedyś. W biedronce wystarczy wydać 29zł ლ(ಠಠ ლ)































źródło: comment_1657900964DDFobhrfr0Dn1KgR6tZ8JU.jpg
Pobierz