Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 725
- 484
@asdasdce2w: no właśnie. Mogli by normalnie postawić w alejkach zakupowych by się przejść nie dało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 454
@asdasdce2w: Czasami zastanawiam się czemu jakiś napój smakuje jak zepsuty, właśnie przez takie kwiatki
- 1
@picasssss1: @paramedix: mój aktualny arsenał (już niedobitki zostały) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: comment_1658667651MulVqqHYJHg5V3ytv8d7OM.jpg
Pobierz- 1
Ciekawe zjawisko zaobserwowałem xd. Otóż, w biedronce były zawsze takie pomidorki paprykowe pakowanie w taki kubełek 500g. Kosztowały zawsze 8,99, albo 9,99, na promocji coś 7,99. Jak były za 7,99 to kupowałem, jak po 9,99 to też kupowałem ale bardzo rzadko. Początkiem roku ich cena wzrosła do 12,99 i po prostu przestałem już kupować całkowicie bo stwierdziłem, że to za dużo i szkoda kasy. Teraz znowu widzę, że cena wynosi 9,99 i
- 27
@mlodyernest: ceny nie mogą rosnąć w nieskończoność, bo jak piszesz jest jakiś próg, po przekroczeniu którego po prostu nie kupisz.
@mlodyernest: przecież jest sezon na pomidory teraz, więc są najtańsze bo rosną naturalnie a nie w ogrzewanych szklarniach.
- 1
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@jestem_legenda: chyba wszystkie stokrotki express są otwarte
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Szaka_laka: Kupiłaś otwarty sos i go posmakowałaś? Ja bym od razu wyrzucił, bo nie wiem, co ktoś z nim robił ani jak długo tam stał otwarty.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 1
@tikoczento: mam nadzieję że masz zapasy pieczywa mirku, większe niż moje
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@firyt: wnusiu weź dokładkę bo się nie najesz
- 0
@Wasky: we Wrocławiu, to Selgros
Beka z biedry, że nawet Lay's odmówiło z nimi współpracy XD
#biedronka
#biedronka
734
Który cukier jest Polski?

W biedronce cukru brak, ludzie w padli w szał, który cukier jest produktem Polskim?
z- 291
- #
- #
- #
- #
- #
@RodowitySloik nieważne jaka jest cenówka, bo i tak jest niedostępny.
Za miesiąc albo dwa wszyscy zapomną o problemie, ale chwilowo jest panika i nawet trzcinowy wykupują ( ͡º ͜ʖ͡º)
Za miesiąc albo dwa wszyscy zapomną o problemie, ale chwilowo jest panika i nawet trzcinowy wykupują ( ͡º ͜ʖ͡º)
@RodowitySloik ja nie używam cukru więc nie kupuję, ale wczoraj i dziś robiłem zakupy w kilku sieciówkach i w każdym były puste półki, bo z ciekawości spojrzałem.
Więc u mnie w mieście tak, ale ogólnie to nie wiem.
Więc u mnie w mieście tak, ale ogólnie to nie wiem.
601
Uwaga w biedronce oszukiwana jest cena na zgrzewkach wody!

Uwaga nie dajcie się oszukać w BIEDRONCE. Tym razem przekłamania na cenie zgrzewek wody do picia. Wodę OAZA - kasujecie w kasie samoobsługowej a nabija wam na paragon wodę Polaris znacznie droższą.
z- 292
- #
- #
- #
- #
- #
- 226
Pięknie działa rynek w tych czasach. Ograniczasz dostawy produktu do sklepu do czasu, aż zacznie czegoś brakować i zrobi się o tym głośno, a potem dostarczasz towar po zawyżonej cenie i schodzi jak ciepłe bułeczki. Dla ciemnoty wciśnie się kit, że to przez wojnę/pandemię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biedronka #pieniadze #zakupy
#biedronka #pieniadze #zakupy
źródło: comment_1658513172tCFh1UjvahkmHXVBCBlcKI.jpg
Pobierz- 24
@LubieGroszek: a później będą sprzedawać taniej niż wcześniej bo nikt nie będzie kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już tak kiedyś było przy okazji wejścia do UE
Już tak kiedyś było przy okazji wejścia do UE
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 30
@Damianowski: Bo są debilami. Wkupują, bo go nie ma, a nie ma go, bo wykupują XD
Komentarz usunięty przez autora






























źródło: comment_165874558309DwfFkTu61pCg6yPHrMwj.jpg
Pobierz