@Inispirion W moim ulubionym młynie minimalny próg zakupu to 10kg, to nie jest jakoś dużo.
Nie panikuj. Niejednokrotnie targałem 50kg dla ciotki, bo sporo piecze, jestem ciekaw jak wtedy byś zareagował XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Biedronkowicze! Czy korzystając z vouchera można wybierać ze wszystkich produktów dostępnych w sklepie #biedronka czy jest jakaś lista, do której trzeba się ograniczyć? Nie wiem na co wydać zawrotną sumę 5 PLN w zniżkomacie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#biedronka #pytanie
Czemu jak się zeskanuje reklamówkę (np. tę białą foliową pod kasą) - kasa samoobsługowa nie wymaga jej odłożenia do wagi kontrolnej (skaner po chwili świeci się na zielono), ale i tak jest tam napisane na pomarańczowo na ekranie: "Artykuł nie został zapakowany" (czy coś w tym stylu),
a jak się ją odłoży, to potem czasem są problemy z wagą i wyskakuje kominikat "Torba/Pudełko".
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wasmaro: bo te wagi są za słabe, tak lekkiego produktu jak reklamówka pewnie by nie odnotowała i by skrzeczała, żebyś odłożył artykuł w strefę pakowania, a w efekcie czekał na kasjerkę aż zatwierdzi swoim identyfikatoem
  • Odpowiedz
Widać ze nikt tutaj nie piecze ciast czy przetworów nie robi. Mi zeszło 10 kg w zeszłym miesiącu na dżemy truskawkowe
  • Odpowiedz