Poszukuję ciekawego auta do 6 tyś zł. Auto dla siostry, która wyjeżdża rzadko, ale sporadycznie również w długie trasy. Poszukuję najlepiej benzyniaka. Przeglądałem już Mazdę 626, Premacy i Opla Vectrę. Kulał się ktoś tymi wozami, zwłaszcza tą Premacy? Co moglibyście jeszcze polecić?
#otomoto #auto #mazda #opel #kupautozmikro






























#chwalesie #motoryzacja #heheszki
źródło: comment_B0IaPcfWAW3u4UCZAcuVhWwgMd2N76c2.jpg
Pobierz