Cześć! Mam pytanie odnośnie samochodów (mam już dokładny obraz czego poszukuje):
Nowy, do 110 tysięcy, finansowanie dla klienta indywidualnego z możliwością wykupu, ładny, dobry silnik benzynowy, wygodny.
Z mojego research narazie wyłania się obraz pojedynku między Audi A3, a Peugeot 308. Jest jeszcze coś wartego uwagi? Polecacie coś sami?
#samochody #auto #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seba_Seba_Seba: jak w ogłoszeniu napisane że 1 właściciel to kto kradzież zgłosił salon? przy takiej akcji to można wezwać radiowóz żeby go sprawdzili przy okazji oglądania go i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#auto #motoryzacja #audi #samochody #uzywaneauto #audia4

Mam pytanie, chce kupić auto do 40k. Miałem brać nowe, jednak ceny mnie przerażają i chce kupić jakąś zaślepkę na 4-5 lat. Bede śmigał tym głównie w trasy weekendowe z rowerami.(2 osoby bez dzieci) W mieście nie będę za często jeździł, bo mam miejskie daily do tego - jednak za małe na wypady poza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BurgerStrassKarol: w A4 B8 które mam w domu jest też koło 260k i nic nie było ruszane od nowości. W Citroenie z HDi mam 320k i wymieniałem jeden - poszarpywał trochę na zimnym i widać było że korekty odstawały, płaciłem coś między 6 a 7 stówek za część, wymiana we własnym zakresie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
#otomoto to jest raczysko. Wyraźnie w regulaminie artykuł 5 punkt 10 maja zapisany obowiązek podawania nr. vin pojazdu, i co z tego. Sprzedawcy wesoło wpisuja xxxxxxxxxx albo lgbtqwerty 123456!!. A jak chcesz vin robaku polaku to proś Pana handlarza.

Od kilku dni zgłaszam do nich takie ogłoszenia, zero reakcji dalej aktywne.

Chyba ich moderatorzy mieli starze na wykopie, szkoda że mają regulamin którego sami nie stosuja.

Dodatkowo
G.....1 - #otomoto to jest raczysko. Wyraźnie w regulaminie artykuł 5 punkt 10 maja z...

źródło: comment_1649177138qjlgFN3UXqa2vW8F5mTbfw.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpalaczBenzyny: w czasach gdy można dobrze sprawdzić historię samochodu ludzie nadal dają się naciągnąć. Znajomy napalil się na audi A6C7, perełka z Niemiec. Kilka tygodni później perełka stoi bo trzeba włożyć ponad 10k w silnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#auto #samochody #motoryzacja

Cześć Mirki
Oglądałem auto i wg sprzedawcy tak wygląda silnik auta z 2017 roku i tutaj wszystko gra i jest cacy. Dla mnie jest on jakis zasyfiowny.

Reszta zdjęć w komentarzu
Mietek421 - #auto #samochody #motoryzacja

Cześć Mirki 
Oglądałem auto i wg sprzed...

źródło: comment_16491468391JaOJhbMBPn1mupW1oKnMK.jpg

Pobierz

Czy taki wygląd silnika samochodu z 2017 roku jest ok?

  • tak 67.5% (83)
  • nie 32.5% (40)

Oddanych głosów: 123

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mietek421: Bo Ci pisalem - od razu widac ze to azjatyckie jest .

One tak maja. Ogladam ich pewnie dziesiatki miesiecznie

Oczywiscie jakis ekspeta zaraz powie, ze popowodziowy.
Ale oni w dupie byli i gowno widzieli.
  • Odpowiedz
https://www.yafud.pl/47359/ Przeparkowałem ojcu rano #auto za róg. To miał być świetny #kawal primaaprilisowy, ale nikomu nie było do śmiechu. Ojca rano posadziło na tron i jak wyszedł to był już wkurzony i spóźniony. Wcale go nie rozbawiło kiedy zobaczył swoje auto… z blokadą na kole. #yafud
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mireczki z #auto #samochody jako ze jestem lajkonikiem w tych sprawach, a muszę kupić używane autko to jest pytanie: czy te strony jak autohero oferują rzeczywiście dokładnie sprawdzone samochody czy to ściepa i pijar?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odislaw: a autohero na jeden problem i dlatego nie kupiłem u nich chociaż mieli dobrą ofertę tego co szukałem, musisz zapłacić pełną kwotę za samochód zanim Ci go przywiozą, więc jak się okaże pazdziesz i będziesz chciał zwrócić to mają na to chyba dwa tygodnie. Zostajesz wtedy bez kasyno samochodu przez ten czas.
  • Odpowiedz
Potrzebuję nowego auta i zamiast brać leasing wolałbym coś tańszego używanego, ponieważ mało jeżdżę - 3-4k rocznie, jeżdżenie po mieście, raz w miesiącu trasa 200km. Auto rodzinne i praktyczne, więc najlepiej kombi. No i teraz pytania:
1. Czy przy tak małym jeżdżeniu mogę brać diesel czy tylko bena? Na otomoto zdecydowana większość to diesle. Koszty paliwa nie są ważne, ale zależy mi na bezawaryjności.
2. Jaki max przebieg, na co zwracać uwagę?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mow_mi_kierowniku: diesle będą miały duże przeloty, większość będzie poflotowych, kombinowanych i dojechanych, bo kto kupuje ropniaka w kombiaku żeby jeździć po bułki? Utrzymanie takiego ropniaka też będzie droższe bo diesel który stoi i mało jeździ psuje sie, części etc. Zapomnij o tym paliwie
  • Odpowiedz
Pacjent to Honda CRV 2011 r. 2.2l diesel.

Zrobiła się dziurka w tej gumie przy silniku. Chyba dolot powietrza?
Wie ktoś może jak się ten element nazywa, żeby móc zamówić do wymiany?
Na gumie jest napis: "Honda NBR+PVBL AFT35", ale googieł nic nie pokazuje.

#honda #crv #auta #samochody #auto #samochod #mechanikasamochodowa #naprawa #naprawasamochodow
gobi12 - Pacjent to Honda CRV 2011 r. 2.2l diesel. 

Zrobiła się dziurka w tej gumi...

źródło: comment_1649088923KnFXt0EmOLdUraoTCK7C7H.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gobi12: Jako własciciel 3 kolejnych generacji CR-V potwierdzam toto się nic nie psuje. Do tego jak chcesz sprzedać to telefony dzwonią jak głupie i sprzedaje się w max tydzień!
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Którą szkołę jazdy i instruktora polecacie w Bielsku-Białej? Chodzi o kilka lekcji przypominających dla osoby, która od wielu lat ma prawo jazdy, z którego jednak nie korzysta; główną trudnością prawdopodobnie będzie szybkie reagowanie, skłonności do zamyślania się i sprawna koordynacja bardziej złożonych czynności (np. ruszanie i zmiana biegów w okolicach skrzyżowań). #pytanie #prawko #prawojazdy #bielskobiala #bielsko #samochod
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Którą szkołę jazdy i instruktora po...

źródło: comment_1648923215TOz3F5vBo22Kdpt5E6t6eJ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z mojego doświadczenia różnica między jazdami przypominającymi a "prawdziwym uczeniem się" to podejście instruktora. Ci, którzy łapią luz i reagują szybciej, to najczęściej ci, co jeździli po prostu w różnych warunkach. Jeśli szukasz takiego podejścia — warto sprawdzić instruktorów z Moto-Szkoły, bo tam faktycznie uczą jeździć, nie tylko zdawać.
  • Odpowiedz
Mirki z #motoryzacja mam jedno pytanie odnośnie Keylessa.

Po czym poznać czy jest zamontowany w #auto?

Auto to BMW F11 z 2011 touring. Bagażnik normalnie się otwiera i zamyka jak auto jest zamknięte ale drzwi już się nie otwierają.

#bmw #samochody
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gulas: to masz kilka: w idrive ktos wylaczyl otwieranie auta poprze keyless, r-------y transponder z tylu pod zderzakiem, kluczyk sie rozjechal z kodowaniem (to akurat chyba nie bardzo bo auto odpala z niego?), klamka sie z-----a. patrzyles czy otwiera od strony pasazera? a jak bagaznik otwierasz z kluczkiem w kieszeni gdy auto jest zamkniete?
  • Odpowiedz
Mirki czy w obecnych czasach znajdzie się coś sensownego w przedziale 35-40k? Wymagań jakichś sporych nie ma:
- coś z segmentu B, ale tak by w razie potrzeby 4 osoby spokojnie mogły się zmieścić
- raczej nieduży silnik bo głównie miasto, max 2-3 razy w roku trasa około 500km
- benzyna, benzyna/gaz
- dobrze, jakby ruda nie zżerała na dzień dobry

Możliwe
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samochod byl caly w kurzu/ pyle i ktos postanowil paluchem po brudzie porysowac kutasy.. Cala maska drzwi, dach .. pojechalem na myjnie i niestety zostalo.. Slady na calym aucie i nie chca zejsc... Dzwonilem dowiedziec sie ile za polerke, powiedziano mi ze 600 zl cale auto + wosk i do tego lampy tez zrobia bo mam za mgla, dobra cena? Jak to sie dzieje ze po mazaniu paluchem zostaly tak widoczne slady...?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach