Wpis z mikrobloga

Mircy, senior szuka jakiegoś miejskiego wozidła, chce nówkie z salonu, wymagania są generalnie 3:
- jak najtaniej
- dużo miejsca za kierownicą (190cm)
- wysoko siedzenie
Jak na razie upatrzył sobie suzuki ignis i to jest jego budzet, co jeszcze mozna sprawdzic? Mnie nigdy suvi i podobne wynalazki nie interesowali wiec nie znam modeli. Biore pod uwage jeszcze sandero stepway i pande cross czy jak to sie zowie ale i tak jest niedostepna. Ignis ma jakies znane bolączki?
#samochody #auto #motoryzacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hankel Polecam Suzuki SX4 s-cross. Kupiłem rok temu w wersji 1.4t z mild hybrid szukając niezbyt drogiego auta mieszczącego dwumetrowca. Z tego co się orientowałem to model cieszy się dużą niezawodnością. Pali też niewiele, bo w mieście raptem wychodzi ok 6,3l/100.
  • Odpowiedz
@awik1208: @Qullion: Tipo jest obecnie nie do dostania i nie wiadomo kiedy bedzie, sx4 jest niestety ponad budzet , a tez pomyslalem o nim jako o dobrym dziadkowozie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ptzejechalem sie tym ignisem i jest w srodku wiekszy niz przypiszczalem, oprocz tego to zapowiada sie ok - prosty maly a wysoki miejski p-----k z dramatycznym prowadzeniem ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz