via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@robekk1978: Cambridge jest na tyle cywilizowany nawet w roku 2020, że ludzie stoją w kolejkach do autobusu. Coś kompletnie niespotykanego w Londynie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uk #nieruchomosci #wynajem #anglia #mieszkanie #prawo

Jest afera. Co mi grozi za to????
Wynajmuje pokuj od 3 lat od anglikow. Bez umowy wszystko na gebe. Za rent placilem w wiekszosci gotowka a ostatnio przelewem.

Od ponad 1.5 roku dogadalismy ze beda wynieniane dywany ktore i tak juz byly szare i stare. Rowniez kran w hednej z łazienek przestal dzialac. Woda w boilerze
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#koronawirus #uk #anglia nie wiecie jak to aktualnie wygląda jezeli chodzi o kwarantanny itd? Jeżeli ktoś kto mieszka w UK chce przylecieć do polski, obowiązuje go 2-tygodniowa kwarantanna?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikasz: Nie patrz na strony tylko na rozporządzenia. W ostatnim rozporządzeniu MZ jest dokładnie opisane kto nie podlega kwarantannie - m.in. obywatele UE oraz pasażerowie samolotów z krajów nieobjętych zakazami ruchu lotniczeg
  • Odpowiedz
#uk #wielkabrytania #anglia #obywatelstwo

Pytanie do osób, które starały lub starają się o obywatelstwo brytyjskie. W sekcji polskich dokumentów - paszportu i dowodu osobistego należy podać organ wydający (Issuing authority), które w dokumentach są napisane po polsku - "Konsul w Londynie" oraz "WOJT GMINY...". Co należy wpisać w formularzu?

Spotkałem różne wykładnie - jedni piszą, że należy przepisać tak jak jest - po polsku.
Zian - #uk #wielkabrytania #anglia #obywatelstwo

Pytanie do osób, które starały lu...

źródło: comment_1597160351gRZc1cHjbo1jkBClZ6Sb1C.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej, jaki według Was bank jest najlepszy, żeby otworzyć w nim konto w UK? chodzi mi głównie o przejrzystą stronę internetową, aplikację i generalnie codzienne łatwe użytkowanie #uk #anglia #emigracja #banki
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chemik_kieszyk: najtanszy? Podstawowe konta sa wszedzie darmowe.
@scurek2: ja jestem zadowolony z Lloydsa. Nie mialem z nimi zadnego problemu. Co roku dostaje od nich za darmo 6 biletow do kina a zona ma prenumerate jakiegos czasopisma o ogrodzie ktore przychodzi co miesiac.

Odradzam TSB Bank
  • Odpowiedz
@scurek2: lloyds/halifax (to ta sama grupa, konta wygladaja tak samo), uzywam od 15 lat. Z innych mialem HSBC, Satander, mam RBS, Nationwide, First Direct, o wiele mniej przejzyste/ciezej znalezc potrzebe opcje. Z app mobilnych lloyds/halifax dziala szybko/loguje sie uzywajac palca, a np w HSBC nie moglem (za stary android)
  • Odpowiedz