Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@WyznawcaCzarnegoOkienka: to zalezy od paczkomatu, u mnie dochodzi.
@WyznawcaCzarnegoOkienka: Nie, przesyłki z Allegro Lokalnie nie są dostarczane w soboty.
- 1
#allegro
Na tej stronie: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-punkty-poczta-zabka-orlen-ruch-sprawdz-najwieksza-siec-punktow-odbioru-dya9ZDLbntM
jest napisane:
Na tej stronie: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-punkty-poczta-zabka-orlen-ruch-sprawdz-najwieksza-siec-punktow-odbioru-dya9ZDLbntM
jest napisane:
elastyczne
- 58
Kupiłem w sklepie internetowym filtr do kosiarki za 20 zł, ale okazało się, że ma wadę fabryczną. Zwrot jest płatny. Jednak znalazłem na allegro ich konto, gdzie ten sam filtr kosztuje 40 zł. Kupić na #allegro jeszcze raz ten sam filtr ze smartem, podmienić i zwrócić bez powodu? Czy to złe moralnie? Tak czy tak powinni mi wymienić. #filozofia #etyka #moralnosc #cebula
@giguga: Jeśli zwracasz z rękojmi (a wada fabryczna się pod to łapie), to koszty przesyłki ponosi sprzedawca. Warto się tutaj powołać na rękojmię, a nie gwarancję, bo z gwarancjami różnie bywa i się może okazać, że w gwarancji to ty poniesiesz koszty zwrotu.
- 0
naprawę cebula siedzi w tak głęboko
@sailor_73: nie, bardzie mnie ciekawi możliwość kombinatorstwa niż oszczędność.
Sprzedawcy na #allegro nie zorientowali się jeszcze, że to nie 2010 rok i trzeba się starać. Ciągle jakieś problemy z towarem w paczce. Wystawiłem dwa negatywy i przez dwa dni dostałem ze dwadzieścia połączeń w celu zmiany oceny, bo to wina pracownika, który dostał już naganę albo milion innych wymówek.
Co to za nowa praktyka na allegro, że jedna firma ma dwa różne konta? Myślałem, że na jeden NIP można założyć tylko jedno konto
Sprzedający oferuje te same produkty, ale na jednym koncie są o kilka złotych tańsze
#allegro #kiciochpyta
Sprzedający oferuje te same produkty, ale na jednym koncie są o kilka złotych tańsze
#allegro #kiciochpyta
@MatiHanys: robię tak samo, na jednym koncie mam adsy i wyróżnienia, na drugim nie, na pierwszym jest trochę drożej
plus jak jedno zbanuja to jeszcze żyje
plus jak jedno zbanuja to jeszcze żyje
Hej, mam od niedawna Samsunga Galaxy S22 Ultra 5G, mam problem z aparatem, bo rozumiem - nie jest oto normalne. Po lewej na zdjęciu macie to jak robi zdjęci w trybie Auto w zoomie 1x, po prawej w zoomie 5x. Jak widać, w trybie 1x mamy dziwne rozmycie na krawędziach. Telefon zakupiony na Allegro, czy można taką wadę reklamować po 2 miesiącach? Czasami też ma problem z łapaniem ostrości w trybie 1x,
źródło: comment_1664532122s3Tkv3lwCh2plUFO8oCc0E.jpg
Pobierz- 1
@prostymysliciel: mają niektóre uczciwe promocje, tzn sa promocje ze faktycznie jest taniej niz normalnie
- 2
@prostymysliciel: no sporo ludzi zamawia z amazona na calym świecie
są nawet książki na temat dlaczego amazon jest popularny czy dlaczego odniósł suckes
są nawet książki na temat dlaczego amazon jest popularny czy dlaczego odniósł suckes
- 1
Kupiłem grzejnik elektryczny do czasowego dogrzewania małego pokoju. Grzejnik ma moc 1500W i wbudowany mechaniczny termostat. Problem z tym termostatem polega na tym, że nie jest on dokładny i działa jak chce. Czy istnieje coś co pozwoli w łatwy sposób podłączyć grzejnik tak, aby jego włączenie następowało gdy temperatura spadnie poniżej 21' a wyłączenie przy 22,5'? Coś w miarę taniego, ale żeby nie spaliło chałupy ;)
#allegro #elektryka
#allegro #elektryka
Siema
Zauważyłem na Olx taki oto komp z jakiegoś ogłoszenia od firmy
Facet wsadził tam takie części i5-11400 ssd 256 16gb ram i zasilacz jakiegoś którego nie znam chce za to 1100 zl. Myślicie że to dobra cena i adekwatna jak bez karty graficznej?
W komentarzu wiecej zdjęć
Zauważyłem na Olx taki oto komp z jakiegoś ogłoszenia od firmy
Facet wsadził tam takie części i5-11400 ssd 256 16gb ram i zasilacz jakiegoś którego nie znam chce za to 1100 zl. Myślicie że to dobra cena i adekwatna jak bez karty graficznej?
W komentarzu wiecej zdjęć
źródło: comment_1664518062h9kWlTyzSTX75jMnhHZkcM.jpg
Pobierz@Own3d_23: bierz w ciemno
źródło: comment_1664518276RlO0tzBOCnnXyOa1YsoSTW.jpg
Pobierz@Own3d_23: fortron akurat robi dobre zasilacze
- 0
jpd nie spodziewałem się, że na erli sprzedają używane produkty... ale pepega. Patrzę o jest pro controller w rozsądnej cenie, cyk do koszyka i kupione. Dopiero w opisie dają info, że używka. Plus wysyłka miała być tego samego dnia, a typ nadał do paczkomatu wczoraj o 20:40 więc paka dopiero w poniedziałek będzie... a tyle osób narzeka na allegro, że złodzieje a przynajmniej trzymają za jaja sprzedawców
#erli #ecommerce
#erli #ecommerce
Mirasy pomóżcie. Potrzebuje słuchawek dokanałowych - wybór padł na JBL T110BT
Niestety widząc rozrzut cenowy na #allegro czuję, że większość to podróbki. Po czym poznać aukcje oryginalnych produktów? Zależy mi na Allegro z uwagi na #allegrosmart
https://allegro.pl/listing?string=JBL%20T110BT&allegro-smart-standard=1&vat_invoice=1
Przy okazji jeśli możecie polecić jakieś fajnie grające słuchawki nie TWS ale bezprzewodowe, czyli prawa i lewa połączona kabelkiem tylko nie Huawei/Honor AM61 - które już dawno nie są sprzedawane, to
Niestety widząc rozrzut cenowy na #allegro czuję, że większość to podróbki. Po czym poznać aukcje oryginalnych produktów? Zależy mi na Allegro z uwagi na #allegrosmart
https://allegro.pl/listing?string=JBL%20T110BT&allegro-smart-standard=1&vat_invoice=1
Przy okazji jeśli możecie polecić jakieś fajnie grające słuchawki nie TWS ale bezprzewodowe, czyli prawa i lewa połączona kabelkiem tylko nie Huawei/Honor AM61 - które już dawno nie są sprzedawane, to
Miał ktoś może weryfikację tożsamości na allegro?
Proszą o przesłanie skanu dowodu. Czy ktoś dostał podobnego maila?
#allegro #urzadskarbowy
Proszą o przesłanie skanu dowodu. Czy ktoś dostał podobnego maila?
#allegro #urzadskarbowy
źródło: comment_1664474276Xnf5bs8BUhXrQQkk6T0DEg.jpg
Pobierz- 0
Kiedyś na wykopie ktoś polecał kamerkę - rejestrator, kosztowała ok 500-600 zł i była zasilana kondensatorami (oprócz 12v), co miało być zaletą, bo są odporne na mróz i upał. Ktoś kojarzy co to za model był?
Ewentualnie co polecacie - żeby był przycisk zapamiętywania nagranego materiału, w nocy jako-tako nagrywała. Może zintegrowane cos z janosikiem (ale to do zastanowienia).
#bekaztransa #samochody #kamerasamochodowa
#rtveuroagd #
Ewentualnie co polecacie - żeby był przycisk zapamiętywania nagranego materiału, w nocy jako-tako nagrywała. Może zintegrowane cos z janosikiem (ale to do zastanowienia).
#bekaztransa #samochody #kamerasamochodowa
#rtveuroagd #
@aktywnymaz: podepne się - ten E1 ma w zestawie kamerkę na tył? Czy trzeba brać oddzielnie coś i podpinać? Jeśli trzeba dokupić - są jakieś tanie opcje?
@uwielbiamnalesniki: kupujesz E2 - przód tył 949 pln
- 0
jeśli w ciągu kolejnych 7 dni nie prześlesz zdjęcia lub skanu swojego dokumentu, nie wypłacisz pieniędzy z Allegro Finanse.
Zgodnie z prawem, co jakiś czas operator płatności PayU ma obowiązek weryfikowania danych sprzedającego. Ponieważ sprzedajesz na Allegro i korzystasz z płatności PayU, musisz potwierdzić swoje dane do wypłat. W tym celu wystarczy, że prześlesz zdjęcie lub skan swojego dokumentu tożsamości – dowodu osobistego albo paszportu.
#allegro
Zgodnie z prawem, co jakiś czas operator płatności PayU ma obowiązek weryfikowania danych sprzedającego. Ponieważ sprzedajesz na Allegro i korzystasz z płatności PayU, musisz potwierdzić swoje dane do wypłat. W tym celu wystarczy, że prześlesz zdjęcie lub skan swojego dokumentu tożsamości – dowodu osobistego albo paszportu.
#allegro
@tomasz3: tak
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bronislaw_wolnicki: W sumie to nie ma. Mam swiss hempa 5 zł za grama i nie czuję żadnej różnicy.
chłop na allegro wysłał mi załącznik (podobno) bo na telefonie mi się nie wyświetlił więc sprawdziłem na PC i też nie widzę. Poprosiłem o ponowne wysłanie bo nie ma załącznika no i odpisał że jest i że wysyła ponownie xd.
Nadal nie widzę załącznika ( ͡° ͜ʖ ͡°) poprosiłem o wysyłkę na email no i czekam ale zastanawiam się dlaczego nie widzę tego załącznika...
#allegro
Nadal nie widzę załącznika ( ͡° ͜ʖ ͡°) poprosiłem o wysyłkę na email no i czekam ale zastanawiam się dlaczego nie widzę tego załącznika...
#allegro
@YEPs: a e-mail przypisany do allegro?
- 1
Kurde, #allegro popsuło mi #thunderbird
Otrzymane wczoraj wiadomości się.. pobierają co chwila (za każdym pobraniem poczty)
Przez webmail jest ok, przez program kaszana.
msf usunięty i dalej to samo. Na szczęście mam dodatek "usuń duplikaty" i idzie zrobić porządek
Otrzymane wczoraj wiadomości się.. pobierają co chwila (za każdym pobraniem poczty)
Przez webmail jest ok, przez program kaszana.
msf usunięty i dalej to samo. Na szczęście mam dodatek "usuń duplikaty" i idzie zrobić porządek




























Do Żabki paczki dostarcza DHL Parcel, Inpost, Poczta Polska. Operatora wybierasz samodzielnie przy wyborze opcji dostawy (nie każdy sprzedawca ma każda opcję dostępną).