via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka:
Do Żabki paczki dostarcza DHL Parcel, Inpost, Poczta Polska. Operatora wybierasz samodzielnie przy wyborze opcji dostawy (nie każdy sprzedawca ma każda opcję dostępną).
  • Odpowiedz
Kupiłem w sklepie internetowym filtr do kosiarki za 20 zł, ale okazało się, że ma wadę fabryczną. Zwrot jest płatny. Jednak znalazłem na allegro ich konto, gdzie ten sam filtr kosztuje 40 zł. Kupić na #allegro jeszcze raz ten sam filtr ze smartem, podmienić i zwrócić bez powodu? Czy to złe moralnie? Tak czy tak powinni mi wymienić. #filozofia #etyka #moralnosc #cebula
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@giguga: Jeśli zwracasz z rękojmi (a wada fabryczna się pod to łapie), to koszty przesyłki ponosi sprzedawca. Warto się tutaj powołać na rękojmię, a nie gwarancję, bo z gwarancjami różnie bywa i się może okazać, że w gwarancji to ty poniesiesz koszty zwrotu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@giguga: plus 40 zł załapie na smarta. Sam wolę wybrać ofertę za 40 zł niż za 35 i dobierać jakieś śmieci ;)
  • Odpowiedz
Sprzedawcy na #allegro nie zorientowali się jeszcze, że to nie 2010 rok i trzeba się starać. Ciągle jakieś problemy z towarem w paczce. Wystawiłem dwa negatywy i przez dwa dni dostałem ze dwadzieścia połączeń w celu zmiany oceny, bo to wina pracownika, który dostał już naganę albo milion innych wymówek.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to za nowa praktyka na allegro, że jedna firma ma dwa różne konta? Myślałem, że na jeden NIP można założyć tylko jedno konto
Sprzedający oferuje te same produkty, ale na jednym koncie są o kilka złotych tańsze

#allegro #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam od niedawna Samsunga Galaxy S22 Ultra 5G, mam problem z aparatem, bo rozumiem - nie jest oto normalne. Po lewej na zdjęciu macie to jak robi zdjęci w trybie Auto w zoomie 1x, po prawej w zoomie 5x. Jak widać, w trybie 1x mamy dziwne rozmycie na krawędziach. Telefon zakupiony na Allegro, czy można taką wadę reklamować po 2 miesiącach? Czasami też ma problem z łapaniem ostrości w trybie 1x,
szymi9191 - Hej, mam od niedawna Samsunga Galaxy S22 Ultra 5G, mam problem z aparatem...

źródło: comment_1664532122s3Tkv3lwCh2plUFO8oCc0E.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem grzejnik elektryczny do czasowego dogrzewania małego pokoju. Grzejnik ma moc 1500W i wbudowany mechaniczny termostat. Problem z tym termostatem polega na tym, że nie jest on dokładny i działa jak chce. Czy istnieje coś co pozwoli w łatwy sposób podłączyć grzejnik tak, aby jego włączenie następowało gdy temperatura spadnie poniżej 21' a wyłączenie przy 22,5'? Coś w miarę taniego, ale żeby nie spaliło chałupy ;)
#allegro #elektryka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema

Zauważyłem na Olx taki oto komp z jakiegoś ogłoszenia od firmy
Facet wsadził tam takie części i5-11400 ssd 256 16gb ram i zasilacz jakiegoś którego nie znam chce za to 1100 zl. Myślicie że to dobra cena i adekwatna jak bez karty graficznej?

W komentarzu wiecej zdjęć
Own3d_23 - Siema

Zauważyłem na Olx taki oto komp z jakiegoś ogłoszenia od firmy 
Fac...

źródło: comment_1664518062h9kWlTyzSTX75jMnhHZkcM.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jpd nie spodziewałem się, że na erli sprzedają używane produkty... ale pepega. Patrzę o jest pro controller w rozsądnej cenie, cyk do koszyka i kupione. Dopiero w opisie dają info, że używka. Plus wysyłka miała być tego samego dnia, a typ nadał do paczkomatu wczoraj o 20:40 więc paka dopiero w poniedziałek będzie... a tyle osób narzeka na allegro, że złodzieje a przynajmniej trzymają za jaja sprzedawców

#erli #ecommerce
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy pomóżcie. Potrzebuje słuchawek dokanałowych - wybór padł na JBL T110BT
Niestety widząc rozrzut cenowy na #allegro czuję, że większość to podróbki. Po czym poznać aukcje oryginalnych produktów? Zależy mi na Allegro z uwagi na #allegrosmart

https://allegro.pl/listing?string=JBL%20T110BT&allegro-smart-standard=1&vat_invoice=1

Przy okazji jeśli możecie polecić jakieś fajnie grające słuchawki nie TWS ale bezprzewodowe, czyli prawa i lewa połączona kabelkiem tylko nie Huawei/Honor AM61 - które już dawno nie są sprzedawane, to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michoopro: Jeśli produktu od dłuższego czasu nie ma na rynku tzn. u producenta i w dużych sklepach, a jest na allegro, to często mamy do czynienia z podróbką, ewentualnie sprzedający zapomniał usunąć ofertę.
  • Odpowiedz
Kiedyś na wykopie ktoś polecał kamerkę - rejestrator, kosztowała ok 500-600 zł i była zasilana kondensatorami (oprócz 12v), co miało być zaletą, bo są odporne na mróz i upał. Ktoś kojarzy co to za model był?

Ewentualnie co polecacie - żeby był przycisk zapamiętywania nagranego materiału, w nocy jako-tako nagrywała. Może zintegrowane cos z janosikiem (ale to do zastanowienia).

#bekaztransa #samochody #kamerasamochodowa
#rtveuroagd #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli w ciągu kolejnych 7 dni nie prześlesz zdjęcia lub skanu swojego dokumentu, nie wypłacisz pieniędzy z Allegro Finanse.
Zgodnie z prawem, co jakiś czas operator płatności PayU ma obowiązek weryfikowania danych sprzedającego. Ponieważ sprzedajesz na Allegro i korzystasz z płatności PayU, musisz potwierdzić swoje dane do wypłat. W tym celu wystarczy, że prześlesz zdjęcie lub skan swojego dokumentu tożsamości – dowodu osobistego albo paszportu.
#allegro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chłop na allegro wysłał mi załącznik (podobno) bo na telefonie mi się nie wyświetlił więc sprawdziłem na PC i też nie widzę. Poprosiłem o ponowne wysłanie bo nie ma załącznika no i odpisał że jest i że wysyła ponownie xd.
Nadal nie widzę załącznika ( ͡° ͜ʖ ͡°) poprosiłem o wysyłkę na email no i czekam ale zastanawiam się dlaczego nie widzę tego załącznika...
#allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoltafik: @giguga: dziwne bo załącznik nadal się nie wyświetla na inny email niż przypisany do allegro dostałem email i zatwierdziłem foto, a w kolejnej wiadomosci od sprzedającego wysłał fakture w załączniku i normalnie smiga xD
  • Odpowiedz
Kurde, #allegro popsuło mi #thunderbird
Otrzymane wczoraj wiadomości się.. pobierają co chwila (za każdym pobraniem poczty)
Przez webmail jest ok, przez program kaszana.
msf usunięty i dalej to samo. Na szczęście mam dodatek "usuń duplikaty" i idzie zrobić porządek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach