#allegro Jak się to im dalej opłaca ? Raty zero procent przy takiej inflacji ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
buddookan
- 0
EnderWiggin
via Wykop Mobilny (Android)- 2
@buddookan: Jak coś jeż za darmo to ty jesteś produktem ;]

PanHagrid
- 2
@buddookan: średnia łączna prowizja na poziomie około 25% sprzedanego towaru
murki macie jakiegos pewnego zaufanego sprzedawce olejów silnikowych? #motoryzacja #allegro
Czy wystawiacie sprzęt na #allegro i jednocześnie na #olx?
A może na OLX tylko jakieś pojedyncze sztuki?
Bo na olx mam konto firmowe i prywatne. Chciałem wystawić laptopa i na firmowym muszę zapłacić za ogłoszenie, a na prywatnym już nie.
Czy ktoś wystawia jako firma, ale na prywatnym koncie OLX? Mieliście jakieś przykre doświadczenia z tego powodu ze strony portalu OLX?
A może na OLX tylko jakieś pojedyncze sztuki?
Bo na olx mam konto firmowe i prywatne. Chciałem wystawić laptopa i na firmowym muszę zapłacić za ogłoszenie, a na prywatnym już nie.
Czy ktoś wystawia jako firma, ale na prywatnym koncie OLX? Mieliście jakieś przykre doświadczenia z tego powodu ze strony portalu OLX?
Czy ktoś wystawia jako firma, ale na prywatnym koncie OLX?
@albertmilosz: tak
Mieliście jakieś przykre doświadczenia z tego powodu ze strony portalu OLX?
@albertmilosz: nie
- 1
#pytaniedoeksperta #allegro #telefony
Kupiłem telefon na allegro, ale sprzedawca wystawia paragony i faktury bez VAT.
Czy to ma dla mnie jakieś znaczenie? I jak to w ogóle działa, myślałem, że sprzedając elektronikę zawsze trzeba płacić VAT.
Kupiłem telefon na allegro, ale sprzedawca wystawia paragony i faktury bez VAT.
Czy to ma dla mnie jakieś znaczenie? I jak to w ogóle działa, myślałem, że sprzedając elektronikę zawsze trzeba płacić VAT.
źródło: comment_1664100533NUNyOnANd8zIHuDGhcdhMA.jpg
Pobierz@szoku321 powiem tak: jak to jakiś xiaomi czy oppo go faktycznie nie potrzebujesz nic poza aktywacją. Pójdziesz do serwosu oryginalnego i naprawią.
ALE jeśli to samsung czy apple, to guzik dostaniesz bez paragonu. A na paragonie czy tej fakturze będzisz miał napisane coś w stylu "telefon apple vat marża" i uja Ci naprawią a nie telefon z czymś takim.
ALE jeśli to samsung czy apple, to guzik dostaniesz bez paragonu. A na paragonie czy tej fakturze będzisz miał napisane coś w stylu "telefon apple vat marża" i uja Ci naprawią a nie telefon z czymś takim.
@szoku321 pewnie tak xD Ja tylko Ci daje info jak będzie w razie w ;)
Siema dajcie pomoc.
Człowiek szuka narożnika z szezlongiem około 250cm x 200cm(moze być 230 na 180) po prostu taki podałem maximum rozmiar.
Kwota jaką mam do przeznaczenia max 3500zl.
Trochę poczytałem o piankach(i ich sprężystościach) , stosowanych sprężynach i teraz mam zagwozdkę.
W Ikei na taki mebel nie mam co liczyć w ogóle bo tam to koszt z 4000zl albo więcej i jakość nie specjalnie odpowiednia do tego co oferują lokalni sprzedawcy
Człowiek szuka narożnika z szezlongiem około 250cm x 200cm(moze być 230 na 180) po prostu taki podałem maximum rozmiar.
Kwota jaką mam do przeznaczenia max 3500zl.
Trochę poczytałem o piankach(i ich sprężystościach) , stosowanych sprężynach i teraz mam zagwozdkę.
W Ikei na taki mebel nie mam co liczyć w ogóle bo tam to koszt z 4000zl albo więcej i jakość nie specjalnie odpowiednia do tego co oferują lokalni sprzedawcy
@mateusz-zahorski: Mam zakład tapicerski, wyślij na priv maila to wyślę katalog
@a6riz: ok, napisałem :)
Nic tak nie w-----a jak ten cooldown przy dodawaniu darmowego ogłoszenia na 30dni. Nie ważne czy dodasz ogłoszenie i je usuniesz, liczy się że początkowo dodałeś i od tego momentu nalicza czas do dodania kolejnego darmowego na ten slot. Nawet jak ci moderator wywali ogłoszenie bo coś im nie przypasuje to dalej masz zajęty slot darmowego ogłoszenia przez to usunięte....
#olx #gorzkiezale #zalesie #allegro
#olx #gorzkiezale #zalesie #allegro
@s-k-fantasyfactory: zaloz konto na laske, wazne by dane byly ok do weryfikacji wysylek OLX a pozniej sam uzywasz tego i wuj, limity masz gdizes.
- 0
@marsjanin2012: No tak wiem ale to nie rozwiazanie problemu z portalem :C
- 0
Ma ktoś rozwiązanie na drukowanie etykiet inpostu generowanych przez allegrolokalnie na drukarce etykiet (takiej termicznej)? Rozchodzi się o to, że wygenerowany pdf to strona A4 z etykietą A6 w lewej górnej ćwiartce.
#allegro
#allegro
- 4
Wpisuję na Allegro w wyszukiwarce „jysk gąska” (była kiedyś taka maskotka w Jysku), a ono mi „poprawia” na „dysk gąbka”.
https://allegro.pl/listing?string=jysk+gąska
#allegro #ux
https://allegro.pl/listing?string=jysk+gąska
#allegro #ux
źródło: comment_1663969045CCaJh5KRZYSJzPa83Dv7ww.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@2020: Przecież to tylko przykład. Allegro często „poprawia” wyrazy na jakieś frazy z d... i wychodzą dziwne wyniki, że się wieszam na kilka sekund, zanim się zorientuję, o co chodzi.
- 0
Jaki CTR jest uważany za dobry przy allegro ADS?
#allegro
#allegro
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BurritoHuxley: zakładaj
@BurritoHuxley moze anulowac, oddac hajs, odzyskać prowizje. Nic się mu nie stanie
Chcę na allegro kupić kodzik do gry, opcją dostawy jest "przesyłka elektroniczna (email)". Czy muszę podać w wiadomości do sprzedającego docelowy adres email, czy to z automatu pójdzie na email, na który zarejestrowałem konto allegro?
#allegro #kiciochpyta #pytanie
#allegro #kiciochpyta #pytanie
- 2
@Rasteris: Panie, ja nie wiem jak to działa, ja łódką pływam ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio, to fajnie, że ktoś wyjaśnił
- 2
@kaczan34: Wystarczy spojrzeć przy kontakcie ze sprzedającym/kupującym jakie maile przychodzą. Jak generujesz przesyłkę dla inpost to pobiera maile z allegro takie: uy23ds21n+d2555d29@allegromail.pl (mail rzeczywisty, lekko zmodyfikowany).
Jak to jest z tym usuwaniem komentarzy na #allegro ? Jeszcze kilka dni temu był negatywny komentarz, a liczba usuniętych komentarzy jest bez zmian, "Usunięto 3" jak było tak jest. Allegro oszukuje?
https://allegro.pl/uzytkownik/PREMIUMTECH_PL/oceny
https://allegro.pl/uzytkownik/PREMIUMTECH_PL/oceny
@SilverFizz: podeślij przykład przez wiadomość prywatną. Zaraz sprawdzimy, co się zadziało.
- 0
@allegro_pl: link do sprzedawcy jest przecież w głównym wpisie
- 2
- 0
@CzajkaRuchajka: o dziwo większość oferuje dostawę już na poniedziałek
@CzajkaRuchajka: ciekawe, czy dostarczą. No, tak czy inaczej, nie jest to temat, który spędza mi sen z powiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdecydowanie polecam firmę MocnyKomputer.pl Czuję, że robi się z nich potężny konkurent dla #morelenet - obsługa klienta beznadziejna, wymiana RAMu który padł po pierwszym dniu użytkowania trwała prawie dwa miesiące, ale po wystawieniu adekwatnej recenzji nachodzą człowieka telefonami i domagają się jej usunięcia :)
Ale czy chcieli żebym to usunął za darmo? Nie! Wydrukowaliby mi za to laurkę i wysłali jej zdjęcie mejlem. Jak to wyśmiałem, to postanowili mi dać w
Ale czy chcieli żebym to usunął za darmo? Nie! Wydrukowaliby mi za to laurkę i wysłali jej zdjęcie mejlem. Jak to wyśmiałem, to postanowili mi dać w
- 1
@siostra_zbiera_aktorow: @Dibhala: Ja bym się nie odważył kupić kompa w takim ewidentnym komp januszeksie.
- 0
@PanHagrid: Tak. Podałem adres pod którym mieszkam. Jak trzeba było przysłać komputer, to był poprawny. Jak kurier miał odebrać wadliwy sprzęt nagle przestał być poprawny. Nie żeby jakkolwiek czuli się w obowiązku odezwania się i ustalenia adresu - po prostu siedzieli cicho w kącie jakby się zesrali z nadzieją że może zapomnę o całej sprawie. Za trzecim razem wysłałem na swój koszt inpostem, to wymieniali RAM miesiąc, po czym przysłali
Czy
#allegro ma tu konto?
#allegro ma tu konto?
@LiquidMoonLight tak
"W jaki sposób korzystasz z OLX?
Ta informacja będzie wyświetlana we wszystkich Twoich ogłoszeniach, aby zachować zgodność z przepisami dotyczącymi praw konsumentów"
Mam firmę, a na OLX wystawiam coś raz na pół roku. Czy dobrze myślę, że gdy wybiorę opcję, że jestem firmą to za każde ogłoszenie będę musiał płacić?
#olx #allegro
Ta informacja będzie wyświetlana we wszystkich Twoich ogłoszeniach, aby zachować zgodność z przepisami dotyczącymi praw konsumentów"
Mam firmę, a na OLX wystawiam coś raz na pół roku. Czy dobrze myślę, że gdy wybiorę opcję, że jestem firmą to za każde ogłoszenie będę musiał płacić?
#olx #allegro
źródło: comment_1663842187IOMegpb7bs9ZvmHZSWLV47.jpg
Pobierz@albertmilosz: dla firm jest inny limit bezpłatnych ogłoszeń i kilka innych zmiennych
@albertmilosz: to daj prywatnie kto cie bedzie weryfikowal... to jakies kolejne z-----e przepisy a KK dostaje miliardy i ziemie i tu juz nie szukaja szarej strefy.
Dlaczego wasze aplikacje nie informują o ofertach w wystawionych aukcjach?
Przecież to podstawa w portalu aukcyjnym.
Czy może mam coś źle ustawione?
Sprzedaję coś, ale nie otrzymuję powiadomienia że ktoś zalicytował mój przedmiot.
#allegro
Przecież to podstawa w portalu aukcyjnym.
Czy może mam coś źle ustawione?
Sprzedaję coś, ale nie otrzymuję powiadomienia że ktoś zalicytował mój przedmiot.
#allegro
- 0
@allegro_pl:
Pytam o powiadomienie o ofercie w licytacji, nie o jej zakończeniu.Czy według was osoba, która wystawia coś na sprzedaż nie powinna widzieć czy są jakieś oferty?
Jesteście debilami czy tylko udajecie?
Pytam o powiadomienie o ofercie w licytacji, nie o jej zakończeniu.Czy według was osoba, która wystawia coś na sprzedaż nie powinna widzieć czy są jakieś oferty?
Jesteście debilami czy tylko udajecie?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
@pcela: no tak serwis apaczka o tam mnie sendit odesłał, niby jakieś partnerstwo z apaczka pro się wykupuje w abonamencie i mam wtedy Smart a samo allegro twierdzili że skoro sendit odbiera szyfrowane maile allegro bo tak właśnie po integracji nadawalem to i smarta powinni obsłużyć ale pewnie o kasę chodzi bo w apaczce poza abonamentem jest też opłata za każdą nadana paczkę smart
- 0
@PanHagrid: na sezon kilka tysięcy paczek to chyba mało nie jest ale paczki często duże więc wcześniej DPD tylko leciało i też przy DPD chce zostac



















