Czy wystawiacie sprzęt na #allegro i jednocześnie na #olx?
A może na OLX tylko jakieś pojedyncze sztuki?

Bo na olx mam konto firmowe i prywatne. Chciałem wystawić laptopa i na firmowym muszę zapłacić za ogłoszenie, a na prywatnym już nie.

Czy ktoś wystawia jako firma, ale na prywatnym koncie OLX? Mieliście jakieś przykre doświadczenia z tego powodu ze strony portalu OLX?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szoku321 powiem tak: jak to jakiś xiaomi czy oppo go faktycznie nie potrzebujesz nic poza aktywacją. Pójdziesz do serwosu oryginalnego i naprawią.

ALE jeśli to samsung czy apple, to guzik dostaniesz bez paragonu. A na paragonie czy tej fakturze będzisz miał napisane coś w stylu "telefon apple vat marża" i uja Ci naprawią a nie telefon z czymś takim.
  • Odpowiedz
  • 0
Siema dajcie pomoc.
Człowiek szuka narożnika z szezlongiem około 250cm x 200cm(moze być 230 na 180) po prostu taki podałem maximum rozmiar.
Kwota jaką mam do przeznaczenia max 3500zl.
Trochę poczytałem o piankach(i ich sprężystościach) , stosowanych sprężynach i teraz mam zagwozdkę.
W Ikei na taki mebel nie mam co liczyć w ogóle bo tam to koszt z 4000zl albo więcej i jakość nie specjalnie odpowiednia do tego co oferują lokalni sprzedawcy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic tak nie w-----a jak ten cooldown przy dodawaniu darmowego ogłoszenia na 30dni. Nie ważne czy dodasz ogłoszenie i je usuniesz, liczy się że początkowo dodałeś i od tego momentu nalicza czas do dodania kolejnego darmowego na ten slot. Nawet jak ci moderator wywali ogłoszenie bo coś im nie przypasuje to dalej masz zajęty slot darmowego ogłoszenia przez to usunięte....
#olx #gorzkiezale #zalesie #allegro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś rozwiązanie na drukowanie etykiet inpostu generowanych przez allegrolokalnie na drukarce etykiet (takiej termicznej)? Rozchodzi się o to, że wygenerowany pdf to strona A4 z etykietą A6 w lewej górnej ćwiartce.
#allegro
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2020: Przecież to tylko przykład. Allegro często „poprawia” wyrazy na jakieś frazy z d... i wychodzą dziwne wyniki, że się wieszam na kilka sekund, zanim się zorientuję, o co chodzi.
  • Odpowiedz
Chcę na allegro kupić kodzik do gry, opcją dostawy jest "przesyłka elektroniczna (email)". Czy muszę podać w wiadomości do sprzedającego docelowy adres email, czy to z automatu pójdzie na email, na który zarejestrowałem konto allegro?

#allegro #kiciochpyta #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczan34: Wystarczy spojrzeć przy kontakcie ze sprzedającym/kupującym jakie maile przychodzą. Jak generujesz przesyłkę dla inpost to pobiera maile z allegro takie: uy23ds21n+d2555d29@allegromail.pl (mail rzeczywisty, lekko zmodyfikowany).
  • Odpowiedz
ciekawostka. Jest sobie model smartfonu, który ukazał się tylko w Japonii. Ale na #allegro jest ponad 500 ofert pokrowców, ładowarek czy folii ochronnych. #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zdecydowanie polecam firmę MocnyKomputer.pl Czuję, że robi się z nich potężny konkurent dla #morelenet - obsługa klienta beznadziejna, wymiana RAMu który padł po pierwszym dniu użytkowania trwała prawie dwa miesiące, ale po wystawieniu adekwatnej recenzji nachodzą człowieka telefonami i domagają się jej usunięcia :)
Ale czy chcieli żebym to usunął za darmo? Nie! Wydrukowaliby mi za to laurkę i wysłali jej zdjęcie mejlem. Jak to wyśmiałem, to postanowili mi dać w
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanHagrid: Tak. Podałem adres pod którym mieszkam. Jak trzeba było przysłać komputer, to był poprawny. Jak kurier miał odebrać wadliwy sprzęt nagle przestał być poprawny. Nie żeby jakkolwiek czuli się w obowiązku odezwania się i ustalenia adresu - po prostu siedzieli cicho w kącie jakby się zesrali z nadzieją że może zapomnę o całej sprawie. Za trzecim razem wysłałem na swój koszt inpostem, to wymieniali RAM miesiąc, po czym przysłali
  • Odpowiedz
"W jaki sposób korzystasz z OLX?

Ta informacja będzie wyświetlana we wszystkich Twoich ogłoszeniach, aby zachować zgodność z przepisami dotyczącymi praw konsumentów"

Mam firmę, a na OLX wystawiam coś raz na pół roku. Czy dobrze myślę, że gdy wybiorę opcję, że jestem firmą to za każde ogłoszenie będę musiał płacić?

#olx #allegro
albertmilosz - "W jaki sposób korzystasz z OLX?

Ta informacja będzie wyświetlana w...

źródło: comment_1663842187IOMegpb7bs9ZvmHZSWLV47.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego wasze aplikacje nie informują o ofertach w wystawionych aukcjach?
Przecież to podstawa w portalu aukcyjnym.
Czy może mam coś źle ustawione?
Sprzedaję coś, ale nie otrzymuję powiadomienia że ktoś zalicytował mój przedmiot.

#allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, z jakiej platformy nadajecie przesyłki allegro smart? Będę zmieniał konto na smarta ( bo się chyba bardziej opłaca ) nadawałem przez sendit ale oni nie mają integracji ze smartem więc szukam alternatywy

#allegro #smart #paczka #kurier
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pcela: no tak serwis apaczka o tam mnie sendit odesłał, niby jakieś partnerstwo z apaczka pro się wykupuje w abonamencie i mam wtedy Smart a samo allegro twierdzili że skoro sendit odbiera szyfrowane maile allegro bo tak właśnie po integracji nadawalem to i smarta powinni obsłużyć ale pewnie o kasę chodzi bo w apaczce poza abonamentem jest też opłata za każdą nadana paczkę smart
  • Odpowiedz
@PanHagrid: na sezon kilka tysięcy paczek to chyba mało nie jest ale paczki często duże więc wcześniej DPD tylko leciało i też przy DPD chce zostac
  • Odpowiedz