Wpis z mikrobloga

@Own3d_23: Dałeś pan jedno zdjęcie, może daj pan jeszcze linka do tego ogłoszenia - bo ta oferta jest naprawdę interesująca a z tego zdjęcia niestety nie jestem w stanie przeczytać modelu płyty głównej.

Mam wątpliwości dlaczego ten zestaw tyle kosztuje, skoro nowy egzemplarz tego procesora jest w cenie 900 zł.
Intel Core i5 11400 Ceneo
  • Odpowiedz
@Own3d_23: To będzie prawdopodobnie płyta producenta Asus, model: PRIME H510M-K
Też warta kilka stówek.

No tak podsumowując, to ten sprzedający może być odrobinę stratny, albo uwzględnił niższą cenę z racji sprzętu używanego.
Można powiedzieć, że zestaw raczej ujdzie - ale i tak wolałbym złożyć coś samemu na wybranych podzespołach niż totalnie najtańszy zasilacz, RAM itp do nawet nie najgorszego procesora.
maniek50005 - @Own3d_23: To będzie prawdopodobnie płyta producenta Asus, model: PRIME...

źródło: comment_1664519887Nbv5mE2T7BudlHoNU3YVqd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Norbercikk:

co?


Zastanawiało mnie przez chwile w tej konfiguracji za 1100 zł umieszczenie procesora za 900.

Co tu mozna wywnioskować po jednym dość mizernej jakości zdjęciu i opisie autora?

Przez chwile pomyślałem, że z tym zestawem jest coś nie tak i mogą być podzespoły inne niż podane w specyfikacji.
Dlatego chciałem się jakoś dobrać do modelu płyty głównej - której oczywiście na tym zdjęciu nie widać.

Model płyty głównej oczywiscie pomógł
  • Odpowiedz