Wszystko
Najnowsze
Archiwum
490
Allegro będzie pobierać złotówkę od sprzedanej oferty

Od listopada sprzedawcy na Allegro niekorzystający z usługi abonamentowej będą płacili dodatkowo 1 zł od każdej oferty, w której doszło do sprzedaży. Ponadto sprzedawcy z kontem zwykłym będą ponosili identyczne opłaty i prowizje jak ci z kontem firmowym.
z- 202
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@Dibhala: aktualnie nie ma takiej opcji.
- 0
@allegro_pl: ahmm, no trudno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
byłoby spox gdyby wszystkie obserwowane z alokalnie wyświetlały sie również w panelu alegro, nie tylko te wystawiane na obydwu, co rozwiązałoby brak sortowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
byłoby spox gdyby wszystkie obserwowane z alokalnie wyświetlały sie również w panelu alegro, nie tylko te wystawiane na obydwu, co rozwiązałoby brak sortowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kiedyś ktoś na Mirko pisał że jest strona która pozwala sprawdzić co na #allegro idzie najlepiej.
Można to jakoś sprawdzić?
Można to jakoś sprawdzić?
- 11
#allegro od listopada wprowadza dodatkową prowizję 1 zł za każdą sprzedaż xD
Czyli mamy już:
- prowizje,
- prowizje od kosztu dostawy,
Czyli mamy już:
- prowizje,
- prowizje od kosztu dostawy,
- 2
@Wychwalany: Jeżeli ktoś ma sklep to często ze smartem i tak się opłaca kupować na allegro. Nikt nigdzie nie odejdzie. A sprzedaż od nie-firm allegro wycięło już dawno.
- 3
@Wychwalany: zapomniałeś jeszcze dodać że zmusili do wykupowania eanów jeśli sam coś tworzysz i wystawiasz a potem za te eany co rok trzeba płacić abonament.
753
Allegro wprowadza dostawy tego samego dnia do paczkomatów

Do paczkomatów One Box, Allegro postanawia prowadzić dostawy tego samego dnia. Jak widać model Quick Commerce rośnie w siłę. Jak podają statystyki Allegro, aż 71% badanych wybrałoby zakupy z dostawą na dziś, zamiast udać się do sklepu stacjonarnego. Usługa ta dostępna jest obecnie...
z- 195
- #
- #
- #
- 5
Pan sobie próbuje lecieć w kule i sprzedaje zdjęcie agregatu a nie agregat.
Wiecie co z tym zrobić https://allegrolokalnie.pl/oferta/agregat-pradotworczy-honda-eu10-inwerter-i-foto
#allegro #oszukujo #olx
Wiecie co z tym zrobić https://allegrolokalnie.pl/oferta/agregat-pradotworczy-honda-eu10-inwerter-i-foto
#allegro #oszukujo #olx
@nsfw: takie rzeczy to byly na allegro dekady temu, zdjecie nokia 3310 w dobrej cenie, nawet bialym fontem pisali na bialym tle (bo kiedys sie tak dalo).
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
- 5
@camisetablanca: jeśli to firma to dopłaci do smarta
- 1
@Czerwone_Stringi: @jacuss: osoba prywatna na lokalnie ._.
- 0
#allegro
#ecommerce
Zamówiłem na allegro paczkę ze smartem do paczkomatu, ale finalnie została mi dostarczona kurierem inpost. Teraz chcę ją zwrócić i z darmowej formy zwrotu mam paczkomat, a okazuje się, że gabaryt nie pozwala mi na włożenie paczki do żadnej ze skrzynek. Mam możliwość wybrać kuriera żeby nie naliczyło mi kasy za zwrot? Infolinia inpost prosi o kontakt ze sprzedającym. Może Mirki mają jakieś protipy?
#ecommerce
Zamówiłem na allegro paczkę ze smartem do paczkomatu, ale finalnie została mi dostarczona kurierem inpost. Teraz chcę ją zwrócić i z darmowej formy zwrotu mam paczkomat, a okazuje się, że gabaryt nie pozwala mi na włożenie paczki do żadnej ze skrzynek. Mam możliwość wybrać kuriera żeby nie naliczyło mi kasy za zwrot? Infolinia inpost prosi o kontakt ze sprzedającym. Może Mirki mają jakieś protipy?
Co się dzieje z allegro lokalnie? Jak na zwykłym allegro przez ponad 5 lat może raz miałem problem z zamówieniem tak na lokalnym non stop problemy z wysyłką, zwlekanie, uszkodzony towar w paczce, ociąganie się ze zwrotem środków. Chyba gorzej niż na olx. To jest jakiś sposób oszustwa na naiwnych czy poprostu ludzie wystawiają rzeczy na sprzedaż i mają w dupie. Dla mnie to bez sensu bo i tak zawsze muszą zwrócić
@Pawcio_cukierek: Jak ma być dobrze, jak nie można oceniać sprzedających? To zawsze przyciagnie patole
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@masz_fajne_donice: Da się, jest opcja że allegro przesyła Ci zestawienie csv albo htmlwszystkiego co i po ile kupiłeś od początku istnienia konta. Czeka się chyba kilka dnia na to.
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/historia-zakupow/jak-samodzielnie-pobrac-dane-o-swoich-zakupach-LvDnbkarvh9
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/historia-zakupow/jak-samodzielnie-pobrac-dane-o-swoich-zakupach-LvDnbkarvh9
O co chodzi z tymi otwieranymi pudełkami w iPhone - https://allegro.pl/oferta/smartfon-apple-iphone-12-pro-128gb-kolory-11648699262
To są jakieś naprawiane telefony składaki?
#iphone #allegro
To są jakieś naprawiane telefony składaki?
#iphone #allegro
Kto sprzedawał na allegro ten się w cyrku nie śmieje.
Gościu skorzystał z opcji "kup teraz" i nie dokończył płatności, dostałem przed chwilą wiadomość, że "kup teraz to podpisanie umowy i mam mu wysłać towar, a jak on go otrzyma to dokończy płatność"
Kurtyna
#allegro #januszebiznesu #j--------e
Gościu skorzystał z opcji "kup teraz" i nie dokończył płatności, dostałem przed chwilą wiadomość, że "kup teraz to podpisanie umowy i mam mu wysłać towar, a jak on go otrzyma to dokończy płatność"
Kurtyna
#allegro #januszebiznesu #j--------e
@ManamanaTuriruriru: zglos probe wyludzenia do allegro
- 1
@ManamanaTuriruriru: aa to na dokończenie płatności są 24h?
a to w takim razie przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a to w takim razie przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś się orientuje czy w tym roku będzie allegro Smart week? W poprzednich latach zaczynał się pod koniec września, a jak na razie nie mogę znaleźć żadnych informacji czy w tym roku też będzie.
#allegro @allegro_pl
#allegro @allegro_pl
@Nie4tzsche4: będzie, będzie :) Więcej informacji wkrótce!
Jak to jest. Oglądałem etui do telefonu, widzę fajna oferta, dodaje do koszyka, ale jeszcze nie kupuję, wracam do zamówienia po niespełna godzinie bo nie znalazłem nic lepszego, a tu nagle patrzę w koszyku x piniędzy wincyj do zapłaty. Odświeżam jeszcze raz aukcję i patrzę co jest?! a tu cena podniesiona w nocy przy głupim etui. Czyżby wystawiający dostał jakieś info, że ktoś jest zainteresowany jego aukcją i podniósł cenę o 2
- 2
@lsrrdc: jakieś 10-15% ale to wystarczyło by mnie wkurzyć.
@DamianeX1X podnosi się cenę po to by później obniżać, bo obserwujący dostają informację, że oferta potaniała. A przeciętnego zjadacza chleba i etui co chce kupić to i tak wszyscy mają w czterech literach.
Sprzedaję przedmiot przez licytację na allegrolokalnie. Gość zalicytował wysoką kwotę, po czym napisał, że już kupił gdzie indziej i prosi o wycofanie oferty. Nie mam jednak takiej możliwości, jedynie on może poprosić o wycofanie i wtedy ja akceptuję. Napisałem mu co musi zrobić, a on tego nie zrobił.
Czyli jak dobrze rozumiem, jeśli nikt go nie przebije, a on tego nie wycofa, to mam całą aukcję do śmietnika i muszę od nowa
Czyli jak dobrze rozumiem, jeśli nikt go nie przebije, a on tego nie wycofa, to mam całą aukcję do śmietnika i muszę od nowa
@sir_nietzsche: dokładnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego nigdy nie wystawiam licytacji, bo same problemy, u mnie często było tak, że ktoś wygrywał licytacje i nie płacił po prostu
- 5
@Sharlene: z tego co wyczytałem, to tylko wycofają naliczenie prowizji za sprzedaż i elo, wystawiaj se od nowa xD zajebisty system mają, nie ma co
Wiecie co...
Ten kraj schodzi na psy.
Wysłałem klientce z #allegro paczkę, DPD ją zgubiło.
Nie chciałem narażać klientki na opóźnienie i wysłałem drugą, na swój koszt (pierwsza była w Smart) no i ta doszła. Tego samego dnia doszła też pierwotna paczka.
Klientka potwierdziła mi w SMS że doszły dwie przesyłki i że chce zapłacić za tą nadmiarową.
Wysłałem dane do przelewu tydzień temu. I cisza.
Ten kraj schodzi na psy.
Wysłałem klientce z #allegro paczkę, DPD ją zgubiło.
Nie chciałem narażać klientki na opóźnienie i wysłałem drugą, na swój koszt (pierwsza była w Smart) no i ta doszła. Tego samego dnia doszła też pierwotna paczka.
Klientka potwierdziła mi w SMS że doszły dwie przesyłki i że chce zapłacić za tą nadmiarową.
Wysłałem dane do przelewu tydzień temu. I cisza.
@Nihad_Kantic klasyka, napisz jej wezwanie a potem idz na policję
@Dibhala: u mnie na odwrot xD Kiedys firma wyslala mi dwie lopaty zamiast jednej (2 rozne paczki), odezwalem sie do nich zeby zwrocic. Nadalem paczke na swoj koszt i mi tej kasy potem nie oddali ( ͡° ʖ̯ ͡°)






























Zwrot produktu ze sklepu Sferis na Allegro: od ponad tygodnia sprawdzają czy biały TV 32 cale który dostali to na pewno biały TV 32 cale który kupiłem
Pewnie wykorzystają swoje maksymalne 14 dni aby jak najdłużej poobracać moją kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zakupy #allegro #internet
@L3gion: Hitachi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)