Zwrot produktu z oficjalnego sklepu Allegro: dostałem zwrot pieniędzy na drugi dzień po otrzymaniu przez nich paczki
Zwrot produktu ze sklepu Sferis na Allegro: od ponad tygodnia sprawdzają czy biały TV 32 cale który dostali to na pewno biały TV 32 cale który kupiłem

Pewnie wykorzystają swoje maksymalne 14 dni aby jak najdłużej poobracać moją kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zakupy #allegro #internet
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@allegro_pl: ahmm, no trudno ( ͡° ʖ̯ ͡°)

byłoby spox gdyby wszystkie obserwowane z alokalnie wyświetlały sie również w panelu alegro, nie tylko te wystawiane na obydwu, co rozwiązałoby brak sortowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kiedyś ktoś na Mirko pisał że jest strona która pozwala sprawdzić co na #allegro idzie najlepiej.
Można to jakoś sprawdzić?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegro od listopada wprowadza dodatkową prowizję 1 zł za każdą sprzedaż xD

Czyli mamy już:

- prowizje,
- prowizje od kosztu dostawy,
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wychwalany: Jeżeli ktoś ma sklep to często ze smartem i tak się opłaca kupować na allegro. Nikt nigdzie nie odejdzie. A sprzedaż od nie-firm allegro wycięło już dawno.
  • Odpowiedz
#allegro
#ecommerce
Zamówiłem na allegro paczkę ze smartem do paczkomatu, ale finalnie została mi dostarczona kurierem inpost. Teraz chcę ją zwrócić i z darmowej formy zwrotu mam paczkomat, a okazuje się, że gabaryt nie pozwala mi na włożenie paczki do żadnej ze skrzynek. Mam możliwość wybrać kuriera żeby nie naliczyło mi kasy za zwrot? Infolinia inpost prosi o kontakt ze sprzedającym. Może Mirki mają jakieś protipy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co się dzieje z allegro lokalnie? Jak na zwykłym allegro przez ponad 5 lat może raz miałem problem z zamówieniem tak na lokalnym non stop problemy z wysyłką, zwlekanie, uszkodzony towar w paczce, ociąganie się ze zwrotem środków. Chyba gorzej niż na olx. To jest jakiś sposób oszustwa na naiwnych czy poprostu ludzie wystawiają rzeczy na sprzedaż i mają w dupie. Dla mnie to bez sensu bo i tak zawsze muszą zwrócić
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto sprzedawał na allegro ten się w cyrku nie śmieje.
Gościu skorzystał z opcji "kup teraz" i nie dokończył płatności, dostałem przed chwilą wiadomość, że "kup teraz to podpisanie umowy i mam mu wysłać towar, a jak on go otrzyma to dokończy płatność"
Kurtyna
#allegro #januszebiznesu #j--------e
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś się orientuje czy w tym roku będzie allegro Smart week? W poprzednich latach zaczynał się pod koniec września, a jak na razie nie mogę znaleźć żadnych informacji czy w tym roku też będzie.
#allegro @allegro_pl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest. Oglądałem etui do telefonu, widzę fajna oferta, dodaje do koszyka, ale jeszcze nie kupuję, wracam do zamówienia po niespełna godzinie bo nie znalazłem nic lepszego, a tu nagle patrzę w koszyku x piniędzy wincyj do zapłaty. Odświeżam jeszcze raz aukcję i patrzę co jest?! a tu cena podniesiona w nocy przy głupim etui. Czyżby wystawiający dostał jakieś info, że ktoś jest zainteresowany jego aukcją i podniósł cenę o 2
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DamianeX1X podnosi się cenę po to by później obniżać, bo obserwujący dostają informację, że oferta potaniała. A przeciętnego zjadacza chleba i etui co chce kupić to i tak wszyscy mają w czterech literach.
  • Odpowiedz
Sprzedaję przedmiot przez licytację na allegrolokalnie. Gość zalicytował wysoką kwotę, po czym napisał, że już kupił gdzie indziej i prosi o wycofanie oferty. Nie mam jednak takiej możliwości, jedynie on może poprosić o wycofanie i wtedy ja akceptuję. Napisałem mu co musi zrobić, a on tego nie zrobił.
Czyli jak dobrze rozumiem, jeśli nikt go nie przebije, a on tego nie wycofa, to mam całą aukcję do śmietnika i muszę od nowa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sir_nietzsche: dokładnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego nigdy nie wystawiam licytacji, bo same problemy, u mnie często było tak, że ktoś wygrywał licytacje i nie płacił po prostu
  • Odpowiedz
Wiecie co...
Ten kraj schodzi na psy.
Wysłałem klientce z #allegro paczkę, DPD ją zgubiło.
Nie chciałem narażać klientki na opóźnienie i wysłałem drugą, na swój koszt (pierwsza była w Smart) no i ta doszła. Tego samego dnia doszła też pierwotna paczka.
Klientka potwierdziła mi w SMS że doszły dwie przesyłki i że chce zapłacić za tą nadmiarową.
Wysłałem dane do przelewu tydzień temu. I cisza.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dibhala: u mnie na odwrot xD Kiedys firma wyslala mi dwie lopaty zamiast jednej (2 rozne paczki), odezwalem sie do nich zeby zwrocic. Nadalem paczke na swoj koszt i mi tej kasy potem nie oddali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz