#allegro #allegrolokalnie #oszukujo
Wystawiłem na Allegro Lokalnie przedmiot o wartości ~700zł, licytacja szła normalnie aż do dzisiaj gdy zobaczyłem że ktoś zalicytował 100 000zł. Napisałem do allegro o usunięcie tej oferty z licytacji, dowiedziałem się że:
- użytkownik który to zrobił jest już zablokowany
- mimo to nie ma możliwości usunięcia jego oferty XD
Muszę teraz czekać do końca licytacji + 5 dni bo taki jest
Mumar - #allegro #allegrolokalnie #oszukujo
Wystawiłem na Allegro Lokalnie przedmiot...

źródło: comment_1664361608zTkDmyc2eUcTIvUSiGFcJK.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@Mumar: przykro nam, że tak się stało. Aktualnie takie rozwiązanie możemy Ci zaproponować. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało pisz.

@allegro_pl: XD weź to przeczytaj i odpisz żeby dało się zrozumieć
  • Odpowiedz
@Avil: Nie rozumiem tej ich odpowiedzi. "Dostaliśmy wniosek o zmianę imienia lub nazwiska, ale go odrzuciliśmy, bo dopuszczamy jedynie zmianę nazwiska, i to w przypadku zmiany stanu cywilnego".

Ale to mnie też nie dziwi, support na Allegro to jest straszna bieda umysłowa, domyślam się że tam siedzą outsource'owani studenci, którzy klepią decyzję w cały świat. Pracowałem kiedyś w takim Customer Center i czasami trzeba było odkręcać decyzje innych kolegów.
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie Oj jak rykłem:

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, możesz cieszyć się bardzo dobrą wydajnością graficzną. Wydajny układ graficzny Intel HD Graphics 2000 wykorzystujący DirectX11 doskonale sprawdzi się podczas edycji zdjęć, oglądania filmów, a także podczas gry w wiele znanych tytułów.


Brakuje tylko "takich jak bomberman, pasjans, szachy".
  • Odpowiedz
ale gowno 40zl zamiast trafic do mnie i 8.99 to tylko kupujacy wplacil tylko 40zl i mi to chyba allegro 8.99 zabierze a trzeba bylo wystawic przedmiot za 39zl lol

#allegro
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@firyt: jeśli kupujący złożył u Ciebie zamówienie z dostawą Allegro Smart!, otrzymasz od niego wpłatę tylko za towar – dla metod dostawy z płatnością z góry. Opłaty za przesyłki Allegro Smart! pobieramy w zależności od tego, jaka jest wartość zamówienia od kupującego. Bierzemy pod uwagę 5 progów wartości zamówienia. Tutaj więcej szczegółów: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/w-jaki-sposob-rozliczamy-przesylki-w-ramach-allegro-smart-z8DO2O2XVsA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, wiecie czy #dpd naprawdę zalicza prostopadłościenne kartony owinięte stretchem jako niestandardowe?
W internecie znalazłem informację, że nie, w szczegółowych warunkach świadczenia usług, że nie do końca, a w formularzu zamówienia online kuriera, że tak...
I komu wierzyć... Jutro dzwonię na infolinię, bo dostałem w sumie ostatnio paczkę owiniętą stretchem, opisaną jako standardową, a sam jutro muszę coś nadać, złożyć jeden karton z dwóch, żeby się zmieściło i dla bezpieczeństwa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, dziś odbierałem pierwszą paczkę w automacie allegro box i gdy już zamknąłem skrytkę wyskoczył mi na ekranie smartfona komunikat w stylu - "Mamy coś jeszcze dla ciebie, przesuń w prawo"
Zamiast przesunąć to odruchowo to zamknąłem i później nijak do tego nie mogłem wrócić. Mieliście takie coś bo mnie teraz ciekawi co tam kurna było? xD
#allegro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ooo.. to zdziwko.
Jeszcze do niedawna można było na Allegro wystawiać przedmioty jako osoba prywatna
Dziś po tych ich zmianach chyba nie ma już tej opcji i pozostaje już tylko allegrolokalnie.
#allegro #allegrolokalnie
Właśnie zauważyłem ze na allegro miałbym o(o dziwo) mnieszą prowizje niż na allegrolokalnie i bęc. Niestety nie da się.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tv uszkodzone w transporcie, zakup z allegro.
Zwrócić ze względu na niezgodność, czy muszę się bujać z reklamacją z dpd?
Nie ukrywam, że najszybciej chce kupić nowy, ale pewnie jeśli tylko zwrócę, to kasy nie zobaczę.
#allegro #telewizory #pytanie #kurier
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rookie34: To rób zwrot do sprzedawcy na niezgodność albo 14 dni od daty zakupu, pewnie będą chcieli ci naprawiać więc trzeba podkreślić rezygnację z zakupu.
  • Odpowiedz
#allegro
#przywrocone

Ma ktoś może kod na zwrot zużytych rzeczy na allegro one. Mam stara mikrofalówkę i chciałbym się jej pozbyć.

W ogóle tam się zwraca sprzęt, który można użyć ponownie czy elketro śmieci też można?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja historia zakupu z Neonet.pl https://www.neonet.pl/

Towar zakupiony na allegro:

Słuchawka notorycznie się psuje co dwa tygodnie użytkowania. Nie chcą mi zwrócić funduszy zasłaniając się przepisami prawa. Od zakupu minęło 180 dni, w serwisie słuchawki były 85 dni. Ciągle występuje ta sama awaria - prawa słuchawka się rozłącza z lewą.



Historia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inpost/allegro mają jakieś problemy techniczne czy co? Drugi raz z rzędu mam zduplikowane przesyłki, które wyświetlają się jednocześnie w apce inpostu oraz allegro. W allegro wyświetla się jako dwie przesyłki w jednym zamówieniu, mimo to zakupiony przedmiot otrzymałem zgodnie z zamówieniem, czyli 1 sztukę. Coś się stanie, jeżeli z aplikacji inpostu usunę duplikaty?

#inpost #allegro #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co byście zrobili w takiej sytuacji. Chodzi oczywiście o #allegro.
- klientka kupuje dwa przedmioty (duże)
- pakuję te przedmioty w karton i wysyłam
- po tygodniu dyskusja że w kartonie jest 1 sztuka
- "sprzedawca odpowiada za wysyłkę" więc przypuszczam że może #inpost r------ł karton, spakował co znalazł i wrzucił do paczkomatu
- proponuję że doślę to co brakuje albo oddam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to w końcu jest z tym złym allegro, tak zdzierają ze sprzedających czy nie? Bo szukam uchwytów do monitorów, wchodzę na prywatną stronę sprzedającego i nie dość, że cene ma taką samą jak na allegro to jeszcze 16 zł za kuriera xD

#allegro
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolotego: To mam na myśli, że jak już ustawisz, to nie będzie się jakoś sam z siebie obniżał xd Ogólnie uchwyt o którym piszesz oferuje dużo mniejsza regulacją niż to co chce kupić i to w tej samej cenie praktycznie. Ten uchwyt ma sens jedynie dla TV gdzie montuje się tylko jeden ekran i o dużych rozmiarach, ja mam 3x 27 cali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: ten co pokazałem to 50kg utrzyma 75cali a ty pewnie do 5kg szukasz czegoś dużo mniejszego plusem że ramię jest długie i mocowanie porządne
  • Odpowiedz