#pieniadze #inwestowanie #gielda #akcje #obligacje
Z rok temu na youtubie zasubskrybowalem kanał jakiegoś maklera czy kogoś w tym rodzaju, nie mogę go znaleźć. Pamietam, ze w jednym z filmów ostrzegał przed biznesami Palikota. Gość siedział za jakimś biurkiem czy konturem, młody facet koło 40stki.
Nie byl to Damian Olszewski ani ten zabawny gość z kanału Dlapieniedzy.
Jakieś propozycje? W ogóle to możliwe
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essalysolu: Najpierw usunął wszystkie materiały na kanale (o to mi chodziło). Teraz nie mogę znaleźć i samego kanału. Natomiast sam autor jeszcze się udziela na X/Twitterze.
  • Odpowiedz
#biznes pół roku temu ostrzegałam że ceny kakao wystrzelą w kosmos
zgadnijcie kto się dziś wzbogacił kupując #akcje a raczje odpowiadające im #kryptowaluty odpowiednich przedsiębiorstw all in. Macie jeszcze chwilę czasu zanim sklepy zareagują, jeśli jesteście biedakami to róbcie zapasy albo zapomnicie o swoim ulubionym smaku lub płaccie 50zł za tabliczkę
KingaM - #biznes pół roku temu ostrzegałam że ceny kakao wystrzelą w kosmos
zgadnijci...

źródło: GJmY__CXEAAGIlM

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asceus +1
@Plp_: W przypadku konta maklerskiego masz dwie opcje

1. Sprzedajesz wszystko, przenosisz kasę i odkupujesz.
Tym sposobem musisz zapłacić prowizję od handlu i jest to zdarzenie podatkowe, więc opłacalność to mocno indywidualna kwestia

2. Bezpośredni transfer papierów, tu mBank bierze 0,95% wartości (min. 50 PLN GPW
  • Odpowiedz
Tak jest! Żegnaj krypto! 2 lata temu wszedłem w #kryptowaluty za łącznie 5850 zł... dzisiaj z krypto wyszedłem, a czysto na konto w PLN wraca do mnie 5840 zł z groszami. Nareszcie pozbyłem się #btc i innych internetowych walutek. Pozbyłem się, bo od jakiegoś czasu całościowo idę w #obligacje, a raczej #akcje, a jeszcze dokładniej #etf.

Krypto mi przeszło.
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach