Sprawa, która na pozór mogłaby wyglądać jak typowy spór pomiędzy inwestorami, a platformą cyfrową, okazuje się być czymś znacznie poważniejszym z wątkami politycznymi, przestępczością zorganizowaną i tajemniczym zniknięciem w tle.
Na światowych oceanach trwa operacja.. Chińskie statki badawcze, jak informuje Reuters, przemierzają Pacyfik, Ocean Indyjski i Arktykę, zbierając dane o dnie morskim. Eksperci nie mają jednak wątpliwości, że tworzą w ten sposób szczegółową mapę przyszłego pola walki z USA.
Gdzie teraz handlujecie kryptowalutami w 2026? Siedzę na Krakenie, ale te opłaty przy częstszym tradowaniu już mnie trochę dobijają xD Szukam sensownych alternatyw – niskie feesy, wypłaty w miarę humanitarne. Ewentualnie – czy Kraken Pro realnie aż tak obniża opłaty, że warto się męczyć z tym przejściem? #kryptowaluty #gielda #btc #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Depresja to nie jest zły dzień, lenistwo czy chwilowy smutek, który można przegonić wyjściem do ludzi lub wzięciem się w garść. To poważna choroba całego organizmu, która wpływa na to, jak myślisz, czujesz i jak funkcjonuje Twoje ciało.
Bitcoin jest obecnie w trakcie odbicia zdechłego kota. IMO, w najbliższych tygodniach spadniemy poniżej dołka znajdującego się na 60k USD. #gielda #kryptowaluty #bitcoin
#kryptowaluty Przypomnijcie proszę jak nazywał się darmowy kalkulator do rozliczenia zysków/strat w PIT? Generuje raport na giełdzie wrzucam plik i wyskakuje tabelka skąd sie przepisuje wartości do pita. "Zysków"( ͡°͜ʖ͡°)
@elementarz1: Sorry chodziło mi o logarytmiczny, kliknij po prawej stornie na lini czasu w kóleczko ustawien (na wiekszosci gield jest tak samo) i zmien z procentowego na logarytmiczny i oddal wykres.
Co myślicie o TRONie i dlaczego waszym zdaniem o nim się za bardzo nie pisze w intermlnecie?
Kryptowalutami zajmuję się od niedawna i raczej z konieczności, bo okazało się, że bardzo wielu sprzedawców z Chin i Indii preferuje płatności w krypto a zwłaszcza w USDT.
A skoro mam już krypto to postanowiłem pobawić się w inwestora. Przeczytałem mnóstwo poleceń i analiz i jestem w szoku, bo wszystkie pomijały najbardziej stabilną i zyskowną
@GeraltRedhammer: nie wiem jak jest teraz ale tron mial swojego stablecoina. Podobnego do tego przez ktorego upadła Luna czyli tzw algorytmicznego. Jeśli jego cena odklei się od USD to tron jest automatycznie na niego zamieniany, a co się wtedy może stać z ceną? Wrzuce obrazek. Plusem jest to że justin sun ma chyba wiecej bogatych kolegow niz do kwon
Co tydzień dokonuje zakupu #btc za 50€. Co piątek będę publikować zmiany na portfelu pod tagiem #tygodniowybitcoiniarz. Zgodnie z prośbami publikuję również zmiany % w CoinStats. Wesołych świąt 💪🎅
Czy może mi ktoś wyjaśnić czemu #bitcoin spada jak akcje spadają i rośnie jak akcje rosną? To nie miało działać jak bezpieczna przystań/lokata kapitału/złoto?
tak bedzie!
#kryptowaluty