też tak macie #adhd że niektóre apki są dla was całkowicie nieczytelne i gubicie się nawet po latach używania? dla mnie tak jest z #todoist i #spotify gdzie indziej ten problem nie występuje tak wyraźnie xD najgorzej z tym todoist bo niby miało mnie to organizować
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

talmudyczny_triumfalizm
- 0

Wolnyityle
via Wykop- 2
@talmudyczny_triumfalizm: na spotyfy masa ludzi narzeka. Ja tez
Czy ktoś z Torunia poleci psychiatre ,który diagnozuje ADHD? Byłem na dwóch wizytach u psychologa ,którego wynikiem był raport diagnostyczny DIVA i teraz szukam psychiatry ,który mi wypisze farmakologię na podstawie raportu. Czy 300zł za wizytę u takiego psychiatry to norma ? Czy diagnozują od razu na pierwszej wizycie ?
#adhd #psychiatria #medycyna
#adhd #psychiatria #medycyna
- 0
@qubas89: Z tego co czytam to psychiatra powinien na pierwszej wizycie przepisać mi farmakologię mając wgląd już do gotowego do raportu, po to płaciłem 600zł u psychologa a nie mam zamiaru płacić kolejnch 600zł u psychiatry bo chcę to domknać w jednej wizycie skoro mam już gotowy raport DIVA. Mam nadzieję ,że uda mi się coś szybciej znalesć.
@noname777x: Jak masz już opinię wystawioną, to tak powinno być. Ja przynajmniej tak miałem.
Jest tutaj jakiś Mirek/Mirabelka który pracuje w Orange w Kraków/Katowice albo okolice? Jak coś to zapraszam na PW.
#orange #programista15k #adhd
#orange #programista15k #adhd
✨️ Zatrzymany w Symulacji - Jak Inni Idą do Przodu Ⓘ
Nie no ja chyba żyje w jakiejs symulacji xDD Wszyscy idą do przodu, zmieniają się tylko nie ja. Albo zatrzymałem się w rozwoju albo przez siedzenie w domu od lat nie mam wzorców od rówieśników. Miałem w pracy taką szarą myszkę, aż mi jej było szkoda bo taka zmęczona pracą, jeszcze cicha, spokojna. Czasem gadaliśmy na przerwie i z tego co opowiadała
Nie no ja chyba żyje w jakiejs symulacji xDD Wszyscy idą do przodu, zmieniają się tylko nie ja. Albo zatrzymałem się w rozwoju albo przez siedzenie w domu od lat nie mam wzorców od rówieśników. Miałem w pracy taką szarą myszkę, aż mi jej było szkoda bo taka zmęczona pracą, jeszcze cicha, spokojna. Czasem gadaliśmy na przerwie i z tego co opowiadała
źródło: hq720
Pobierz@mirko_anonim: nie porównuj się do kobiet, bo je mężczyzna może zaczepić i gdzieś zaprosić i łatwo wyjdą ze strefy komfortu.
tańce na rurze w skąpym stroju,
@mirko_anonim:
To jest dla ciebie rozwój i pójście do przodu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 30
@PanKleks123: Trzymaj tam się wariacie
- 7
@Akinori456: nie bardziej ja sam.
@JanTadeusz s--------j gnido.
Dzięki wszystkim dobrej woli za słowa otuchy. Jadę do psychiatry zobaczymy co powie
@JanTadeusz s--------j gnido.
Dzięki wszystkim dobrej woli za słowa otuchy. Jadę do psychiatry zobaczymy co powie
- 0
Idę niedługo do rodzinnego po receptę. Brać Elvanse jak zawsze, czy poprosić o jakiś Tentin/coś innego na test?
Co polecacie z tych nowszych leków co wprowadzili?
Zastanawiałem się też nad bupropionem kiedyś jeszcze przed Elvanse, ale nie wiem, czy jest sens to testować, skoro to trzeba przez dłuższy czas brać cały czas
#adhd #medycyna #psychiatria
Co polecacie z tych nowszych leków co wprowadzili?
Zastanawiałem się też nad bupropionem kiedyś jeszcze przed Elvanse, ale nie wiem, czy jest sens to testować, skoro to trzeba przez dłuższy czas brać cały czas
#adhd #medycyna #psychiatria
@Kamero: sam prosiłeś o Elevance? Czy lekarz Ci zasugerował? Bo mi ta Atenza nie pomogła a nie wiem jak z nim o tym gadać bo idzie w zaparte a ja potakuję głową i znów 350zl w plecy za wizytę..
- 0
@First999: Do rodzinnego poszedłem, powiedziałem, że zamiast medikinetu chcę elvanse, rodzinna sprawdziła czy to na to samo i do czego to w ogóle służy, dała bez problemu. Później inny lekarz rodzinny tak samo, bez problemu. Nie dawaj konowałom zarobić, rodzinny bez problemu wszystko może przepisać
✨️ Jak przedłużyć receptę na leki ADHD bez kosztownych wizyt u psychiatry? Ⓘ
Pytanie do ludzi którzy też mają #adhd. Jak przedłużacie sobie receptę na leki? Szukam lepszego rozwiązania niż płacenie 300 zł psychiatrze za wizytę. Zgodnie z prawem zwykły internista może przedłużyć receptę, chodzę sobie do internistów, daję im pełną dokumentację i zawsze wymyślają jakieś zasady typu że mogą tylko na jeden miesiąc. Zawsze jest to inna zasada. Spróbowałem
Pytanie do ludzi którzy też mają #adhd. Jak przedłużacie sobie receptę na leki? Szukam lepszego rozwiązania niż płacenie 300 zł psychiatrze za wizytę. Zgodnie z prawem zwykły internista może przedłużyć receptę, chodzę sobie do internistów, daję im pełną dokumentację i zawsze wymyślają jakieś zasady typu że mogą tylko na jeden miesiąc. Zawsze jest to inna zasada. Spróbowałem
Mirasy i Mirabelki. Był ktoś z was na tej mitycznej terapii u profesjonalnego #psychiatra który podaje mikrodawki #psylocybina kilka razy? Widzicie jakieś efekty? Jeśli tak to opowiadajcie bo kończą mi się opcje.
#adhd #przegryw #depresja #uzaleznienia
#adhd #przegryw #depresja #uzaleznienia
@TheRealMikz: O ile mi dobrze to wiadomo to nie chodzi tutaj o "nadzór terapeuty" tylko o to, że psychodeliki mają stanowić wzmocnienie dla psychoterapii i pomagać w jej realizacji, a nie leczyć same w sobie. Z tego wynika, że psychoterapeuta jest potrzebny po prostu do prowadzenia sesji psychoterapeutycznych xD
@PanKleks123: spoko, pytać zawsze warto. No generalnie jest tak, że microdosing jest w środowiskach klinicznych uznawany raczej za placebo. Badania kliniczne oraz pełne terapie się prowadzi normalnie na dawkach robiących fraktale i stany mistyczne.
Piszesz, że "kończą Ci się opcje", jeśli Ci zależy na profesjonalnej niestandardowej terapii z nadzorem lekarzy to w Polsce taka możliwość jest, są kliniki które prowadzą terapię przy pomocy esketaminy, która jest dysocjantem o potwierdzonej skuteczności
Piszesz, że "kończą Ci się opcje", jeśli Ci zależy na profesjonalnej niestandardowej terapii z nadzorem lekarzy to w Polsce taka możliwość jest, są kliniki które prowadzą terapię przy pomocy esketaminy, która jest dysocjantem o potwierdzonej skuteczności
- 3
@majstrex: wooow ale ty mądry jesteś. Chyba studiowałeś coś?
A teraz 300zł i zapraszam za miesiąc, możesz się mądrować ile chcesz jak zapłacisz
A teraz 300zł i zapraszam za miesiąc, możesz się mądrować ile chcesz jak zapłacisz
@majstrex: polecam zacząć od nauki czytania badań naukowych i podstaw statystyki. Wiesz, że leki kardiologiczne mają skuteczność na poziomie ok. 30%?
@ggagustino kto ina jakiej podstawie ma. Cie niby zamknąć na oddziale i zmuszać do brania leków XD
@ggagustino kto ina jakiej podstawie ma. Cie niby zamknąć na oddziale i zmuszać do brania leków XD
- 0
Kiedyś ktoś mi tu pisał o innych lekach na adhd niż medikinet, wcześniej brałem coś jeszcze innego niż medikinet, ale po tamtym mi się spać chciało, zresztą po medikinecie też jest jakoś dziwnie. Ktoś podawał dwa nowsze leki, ale nie pamiętam jakie. Niestety po kilku miesiącach na medikinecie, to ja nawet nie wiem czy mam adhd mimo diagnozy. W każdym razie żre depratal, nie mogę razem z tym jeść bupropionu, który na
- 0
#adhd symkinet to nic innego jak droższy reskin medikinetu słuchałem urojonych p-------ń debili że niby działa inaczej dla tego wypisałem sobie i chat też powiedział że działa inaczej a to gowno dziala doslownie tak samo jak medikinet czyli dopłacasz za to aby lek się wziął za ciebie 2 h po wzieciu peirwszej dawki slyszalem ze w przypadku symkinet jest to 4 h co czyni go gorszym jesli lek działa na
@majstrex
To zależy jaki kto ma tryb zycia, i czy potrzebuje leku np głównie rano do roboty, czy przez cały dzień równo. Niektórym po południu mph
@majstrex: nw jaki debil wpadł na ten systam uwalniania te 60 procent jako pierwsza faza nie ma sensu w ogole bo to w tej drugiej powinno byc tak dopiero bo wtedy receptory są znieczulone już i trzeba wiecej aby ten sam efekt miec
To zależy jaki kto ma tryb zycia, i czy potrzebuje leku np głównie rano do roboty, czy przez cały dzień równo. Niektórym po południu mph
@ratty: mniej więcej po równo osób ma lepszy/taki sam/gorszy sen po medi.
Będac na medi do 21 można mieć gorszy sen o 23 bo wtedy następuje zjazd. Ja mam tak wycelowane że medi sięga do koło 24 i o ile położę się spać do 1 to normalnie zasypiam, a jak tego nie ogarnie, zasiedze się do 1:30 to zdarzało się że o 2 brałem 5mg metylo na lepszy sen.
@
Będac na medi do 21 można mieć gorszy sen o 23 bo wtedy następuje zjazd. Ja mam tak wycelowane że medi sięga do koło 24 i o ile położę się spać do 1 to normalnie zasypiam, a jak tego nie ogarnie, zasiedze się do 1:30 to zdarzało się że o 2 brałem 5mg metylo na lepszy sen.
@
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@hot_topic: wiecej ssri gowna wiecej musisz jak ja sie ciesze że już tego nie biore ryzykowac zdrowie i pare mcy zycia w k---a zobojetnieniu na 30% lepsze jak placebo wyniki to desperacki obłęd wiem cos otym bo sam kiedys tak bylem zdesperowany w depresji ze zaczelem brac to gowno ssri działają jak masz depresje lękową bo wtedy te zobojętnienie jest jakby pozytywne albo jak masz bordera i hustawki emocji a
@hot_topic: po czasie będzie stabilizacja. Muszą się zdownregulować transportery noradrenaliny, jeszcze około 2 tyg
✨️ Funkcjonowanie bez używek - jak to możliwe? Ⓘ
Jak ludzie są w stanie funkcjonować bez używek? Może nie korzystam regularnie ale jak już to intensywnie. Przyczyna jest prosta - tylko po alko% świat mnie zaczyna interesować. Mimo że nadal siedzę przy kompie to nagle włącza mi się ciekawość, zaczynam się interesować różnymi rzeczami, wszystko mi się podoba i w końcu humor gitówa. Jedyny moment w którym głowa przestaje być ciężka, schodzi ze
Jak ludzie są w stanie funkcjonować bez używek? Może nie korzystam regularnie ale jak już to intensywnie. Przyczyna jest prosta - tylko po alko% świat mnie zaczyna interesować. Mimo że nadal siedzę przy kompie to nagle włącza mi się ciekawość, zaczynam się interesować różnymi rzeczami, wszystko mi się podoba i w końcu humor gitówa. Jedyny moment w którym głowa przestaje być ciężka, schodzi ze
@mirko_anonim: to jest niestety droga w jedną stronę. Lepiej w to nie wchodzić...
@mirko_anonim: bo to trochę jak z głośnością w słuchawkach. Jak przez dłuższy czas słuchasz wszystkiego na 90%, to normalna głośność zacznie brzmieć jak prawie jak cisza. U----i robią podobnie z nastrojem, sztucznie podbijają sygnał a potem mózg obniża czułość receptorów, żeby odzyskać równowagę. Efekt jest taki, że trzeźwość nie wydaje się neutralna, tylko bardzo negatywna. To nie znaczy, że bez używek życie obiektywnie jest słabe, tylko że układ nagrody ma
- 0
Szukam przytulanki/koca dociazeniowego dla dorosłych. W google znajduje same dla dzieci (może być dla dzieci tylko żeby był duży xD)
#allegro #zakupy #adhd xD #psychologia #niewiemjaktootagowac #medycyna
#allegro #zakupy #adhd xD #psychologia #niewiemjaktootagowac #medycyna
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Piastan: Dobra, nieważne. Po prostu ze względu na tag ADHD poczułem się wywołany do tablicy
✨️ Jak radzić sobie z chronicznym zmęczeniem? Ⓘ
Jest tu ktoś kto też wiecznie niedosypia? Staram się spać po 8-10h, gdyby nie praca to pewnie bym spał po 9-12h. Wystarczy że śpie leciutko poniżej 8h i czuje się jak chory ale nawet po tych 8-10h czuje się ciągle zmęczony i muszę się ratować kawą. Wszystkie badania mam dobre i nieraz mówiłem internistce że jestem zmęczony i śpiące 24/7. Właściwie to już nie mam
Jest tu ktoś kto też wiecznie niedosypia? Staram się spać po 8-10h, gdyby nie praca to pewnie bym spał po 9-12h. Wystarczy że śpie leciutko poniżej 8h i czuje się jak chory ale nawet po tych 8-10h czuje się ciągle zmęczony i muszę się ratować kawą. Wszystkie badania mam dobre i nieraz mówiłem internistce że jestem zmęczony i śpiące 24/7. Właściwie to już nie mam
@mirko_anonim: wit d w normie? B12, żelazo, ferrytyna. Moze masz insulinoopornosc? Glukoza, insulina na czczo badane? Tsh w normie?
konto usunięte via Wykop
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MakiawelicznyAltruista: w niedzielę pan Jezus kazał odpoczywać, WIĘC NA BOGA ZOSTAW TE D---I SYNU!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MakiawelicznyAltruista: Jak masz ADHD to idź do psychiatry i psychologa, dostaniesz speedy i ci pomogą.
- 0
@MyOwnWorstEnemy: ja na 21.37
Polecam zaktualizować
@MyOwnWorstEnemy: mnie to bardziej interesuje jak to malware odinstalować na zawsze
























