✨️ Poradnik wyboru auta dla przeciętnego Polaka
Widzę że na tym forum jest trochę fanów motoryzacji to może pomogą w wyborze przeciętnego auta dla przeciętnego chłopa z Polski.

Laguna 3 1.5 dCi z 2013 vs kia cee'd 1.6 crdi, oba kombi, oba po 110 KM fabrycznie, laguna po chipie i ma 131 KM. Cena laguny 19k do negocjacji, kia 21k do negocjacji.

Ewentualnie proszę o inne propozycje aut. Może jakieś benzynowe fajne? Odległość
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ewentualnie proszę o inne propozycje aut. Może jakieś benzynowe fajne? Odległość to głównie do pracy po 25 km w jedną stronę plus od biedy jakiś wypad dalej.


@mirko_anonim: daruj sobie dizla.
  • Odpowiedz
Beka z typów, którzy brak naprawy uszkodzonej klimatyzacji argumentują, że to nie zdrowe i on sobie woli okno otworzyć xD
A pamiętam taki pogląd z 15-20 lat temu to była norma. Tylko wtedy połowa aut nie miała w ogóle klimy. Pfff klima? A po co na miesiąc w roku? xD
W niedzielę ma być 40 stopni. Życzę kołchoźnikom miłej jazdy 30 km do swojej fabryki smrodu bez klimy xDD

#motoryzacja
Brontosaurus - Beka z typów, którzy brak naprawy uszkodzonej klimatyzacji argumentują...

źródło: janusz

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Beka z typów, którzy brak naprawy uszkodzonej klimatyzacji argumentują, że to nie zdrowe i on sobie woli okno otworzyć xD


@Brontosaurus: ilu takich typów znasz poza swoim starym?
  • Odpowiedz
Nie powiedział nikt nigdy xD


@Nusantara: mam sąsiada który tak mi odpowiedział. Że klima to przeziębić się można on nie używa..
Kolegę też miałem gdzie nie miał nigdy auta że sprawna klima bo twierdził że nie potrzebuje. A nie to że nie miał kasy aby zrobić. Wprost przeciwnie.
  • Odpowiedz
Nowe maksymalne ceny paliw (od 2026.06.27)

PB95: 6.02 zł/l (netto: 5.57 zł/l) 🔼 +0.07 zł/l
PB98: 6.70 zł/l (netto: 6.20 zł/l) 🔼 +0.05 zł/l
ON: 6.17 zł/l (netto: 5.71 zł/l) 🔼 +0.05 zł/l

Źródło:
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okoboji: to identycznie jak policja przejeżdżająca koło samochodów zaparkowanych na chodnikach. Mają w dupie do czasu, aż ktoś nie zacznie ich męczyć zgłoszeniami
  • Odpowiedz
to identycznie jak policja przejeżdżająca koło samochodów zaparkowanych na chodnikach. Mają w dupie do czasu, aż ktoś nie zacznie ich męczyć zgłoszeniami


@o__0: To prawda. A paradoks jest taki największy, że potrafią przejechać obok kilku naprawdę najgorzej na świecie zaparkowanych samochodów w najdziwniejszym miejscu tylko po to żeby na przykład trochę dalej stanąć gdzieś z suszarką xD
  • Odpowiedz