31, chce się nauczyć pływać poprawnie technicznie


@FrancescoKemp: W takim ukladzie to rzeczywiscie zostaje CI instruktor. Ja sie chcielm po prostu nauczyc plywac zeby sie nie utopic :D

Nie wybieram sie na zadne zawody wiec mi takie plywanie wystarczy. I dlatego mi wystarczyl kumpel i jeden wypad nad jezioro. A potem tylko praktyka.
  • Odpowiedz
Pensje profesorskie już od dłuższego czasu nie są najwyższe. To jest pensja wykładowcy a nie lekarza w szpitalu. Chociaż nawet to i tak jest sama pensja, do tego dochodzą jeszcze jakiekolwiek granty.
  • Odpowiedz