@Famine: Chciałem wkleić tego mema z facetem zastanawiającym się co odpisać na Tinderze na 'nom', ale za cholerę nie mogę znaleźć obrazka nawet. Albo się cofam albo Google staje się nieużytkowalne.
  • Odpowiedz
Szczerze to nie wiem jakbym miał poprowadzić dalej tą rozmowę.


@Famine: "no to godność już masz, a co z rozumem człowieka?"
a nie, czekaj, to nie wypok. To nie wiem.
  • Odpowiedz
Co jakiś czasu ulegam propagandzie, że wykopki tutaj da odklejone na temat relacji damsko-meskich i mówię wyjdę z piwnicy. Przecież tu same fejki przez przegrgwów dla przegrgwów są.

Odpalam tindera i dostaje blackipillem na ryj. Usuwam tindera rozpoczynam cykl od nowa xD

#tinder #badoo #zwiazki #blablack #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, założyłem nowe konto na Tinder i przez weekend wpadły 4 pary z czego jedna to był 29 letni chłop, a pozostałe 3 do tej pory nie odpowiedziały, ehhhhhhhhhhhhh. W ogóle to czemu jest tam tak dużo ładnych kobiet(jakby co to szukam tak w przedziałach 22-30)?Ciężko jest znaleźć jakąś taką trochę bardziej przeciętną, żeby była szansa na odpisanie, a są same kobiety ze zdjęciami na tle jakichś innych krajów, w górach czy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Farreti2000: kuzyn jakoś znalazł mimo że nic nie ma i super nie wygląda tylko nie wiem na którym portalu.

Jak jakaś chodzi po górach to potencjalnie możesz mieć mniej problemów w życiu niż z księżniczką co siedzi tylko w domu. Ja taka znalazłem i chce dupę ruszyć, chce chodzić po górach, a nie leżeć na plaży.

Jak są fotki z trudnych szlaków to może się wysiłku nie bać.
  • Odpowiedz
✨️ Jak zrozumieć normików w relacjach?
Ehh chciałbym mieć taki normicki mindset badboyowy jeśli chodzi o #zwiazki, nie wiem jak oni to robią że im łatwo przychodzą relacje i wgl nie rozkminiają tego głęboko i najwyżej zmienią na inną. Ja to jak udawało mi się spotykać z jakimiś karynami z #badoo (bo tylko u takich miałem szansę raz na rok) to czułem że co ja robię, przecież
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GaldCC: te liczby są bez sensu, bo związki to ogólnie loteriada, jeden pozna 3 baby i znajdzie w nich żonę, inny pozna setki i nic. Zagadywanie jak nie masz wyglądu też mało daje
  • Odpowiedz
  • 14
@Matii323: no i co to zmienia, plus co daje jedno przelizanie, to tak samo jak będziesz rypał dniami i nocami na witaminki co da ci potrzymać siusiaka w tzipie raz na tydzień albo miesiąc, ale biznes
  • Odpowiedz
  • 14
@Matii323: normiku, przestań copować, na serio, udzielaj się na fb albo do bardziej naiwnych ludzi na prawdę, na mnie Twoje bezsensowne argumenty nie działają. Jesteś ograniczony, do widzenia
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po co szukac bab na smietnisku jakim sa aplikacje randkowe?
Przeciez normalna kobieta wystarczy ze sie usmiechnie na ulicy, w kawiarnii,na lotnisku, w kolejce, i juz ma kilku dziennie chlopow ktorzy zagadaja i odrazu wiadomo jak na zywo wyglada,czy mu z geby nie smierdzi czy ma wszystkie zeby biale i proste,

No ale kobietom sie nawet juz nie chce usmiechnac na zywo.
To jaki szanujacy chlop chcialby miec doczynienia z tako babá, przeciez o lodziku
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
o czym Ty gadasz, połowa kobiet siedzi i ma nadzieję że ktoś w końcu zagada, ba, te 5-7/10 mają największe branie, tych ładniejszych to już często się boją faceci, poza tym coraz mniej ludzi potrafi w kontakty między ludzkie,


@Matii323: No o tym mowie, babom sie nie chce na zywo usmiechnac, dac sygnal zainteresowania,
I szukaja potem na tinderach badoo, a tam chca tylko chada, bo zyd hochsztapler tak im
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: normalna dziewczyna wchodzi tam i po 2 dniach ma dosc wiadomości od oblechów( nie chodzi o wygląd a o treści). Chcą się uśmiechnac ale mają dość że potem taki spermiarz będzie za nią chodził, poza tym one już po tym że właśnie szukasz aż się uśmiechnie już wiedzą że desperat i nara, dużo lepiej to czują różowe niż my, myślący że jak baba przy kasie jest miła bo za
  • Odpowiedz
@niko444: portale randkowe od samego początku miały opinię miejsca dla social outcastów i odmieńców, więc kto nie musiał to tam nie wchodził, natomiast pokazały one jedną rzecz która chyba nie była dla każdego oczywista, mianowicie to że nie ma symetrii ani równości między płciami, a nieatrakcyjna baba (obojętnie czy głupia, czy brzydka, czy dzieciata) i tak będzie miała całkiem sporo opcji podczas gdy nieatrakcyjny chłop musi ostro tryhardować by mieć
  • Odpowiedz
@niko444: apki randkowe to miejsce dla:
- ładnych ludzi na szukanie dymania na wieczór, czasami z tego są związki
- kobiet do podbijania atencji
- samotnych matek, otyłych, zdesperowanych, czyli takich które w realu nikogo nie mogą złapać
- autystów, którzy nie potrafią w relacje
-zaburzonych kobiet, po traumach, po chadach,
  • Odpowiedz