@SlowSnake: Generalnie na świecie jest więcej kobiet, tylko że w wieku reprodukcyjnym jest ich mniej bo rodzi się około 1-2% więcej mężczyzn. Ale nawet gdyby było ich dwa razy więcej to nie zmieniłoby to znacząco sytuacji przeciętnych samców. Nawet jeżeli wybijesz 90% facetów to i tak te 10% będzie w stanie zapłodnić wszystkie samice, dlatego wartość mężczyzny jest bardzo niska i następuje zjawisko hipergamii, kobiety starają się zdobyć jak najlepsze
  • Odpowiedz
Wiecie co jest najzabawniejsze i najsmutniejsze w całej #afera #lekarz #lekarze #szpital? Najzabawniejsze i najsmutniejsze jest to, że Izba Lekarska i politycy chłopa poświęcą i uwalą z jakąś najlżejszą karą bo jest to polityczne i rozdmuchane ale zamiotą to pod dywan i karuzela będzie się kręcić dalej bo wprowadzą jakiś akt prawny, który będzie można i tak obejść bo zarobić trzeba po cała
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i sypie się spin o salonie VIP, zabijaniu ludzi, badaniach tomografem zmarłych itp. Po prostu ktoś śmiał zawracać dupę panom z chirurgii.
Jedyne co jest na tą chwilę pewne to to, że dwójka skonfliktowanych lekarzy naciągała szpital na grubą kasę oraz to, że strona pod referendum o odwołaniu Trzaskowskiego została zarejestrowana w czasie kiedy kanał ziobro wypuszczał pierwsze info o szpitalu (taki mały przypadek).

#lekarz100k #afera #
adi0 - No i sypie się spin o salonie VIP, zabijaniu ludzi, badaniach tomografem zmarł...

źródło: 1000077253

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matpiotr: beka, że postać znana nie chciała wyłudzić działki od Trzaskowskiego ani nie o-----a dziadka na chałupę, jest bardziej wiarygodna od Jędrzejewskiego i batyra.
  • Odpowiedz
Cześć dostałem raz od pewnego sklepu internetowego pdf a tam była lista klientów, numery telefonów, adresy , informacje jakieś o produktach w tabelach itp. z całej Polski. Ktoś przypadkowo się pomylił i do mnie wysłał. Jak im odpisałem że pomyłka. To odesłali mi coś że mam im dać dostęp do mojej skrzynki mailowej (?), bo stałem się niby bezprawnie posiadaczem danych wrażliwych rodo i że oni to "muszą wyjaśnić" że jak nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od kilku dni multikonto - zielonka @adam_mada oraz @romanamo próbują naciągnąć mnie na scam ukryty pod płaszczykiem promocji w Revolucie z której można skorzystać tylko logując się uprzednio na konto Gmail (Byle nie wpisywać maila ręcznie!! xD)

Link oznaczony jako scamowy (screen w komentarzu), wiadomości generowane przez translatora / chata gpt, odpisywanie z dwóch kont jednocześnie tymi samymi formułkami - kij tam, dla moderacji wszystko legitne xD

Zgłaszajcie i uważajcie
ATAT-2 - Od kilku dni multikonto - zielonka @adam_mada oraz @romanamo próbują naciągn...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Typ się dosłownie przelogowuje raz po raz i odpisuje jednocześnie z dwóch kont ale administracja nie widzi multikonta pomimo zgłoszenia obydwu xD
ATAT-2 - Typ się dosłownie przelogowuje raz po raz i odpisuje jednocześnie z dwóch ko...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
#solidarnizjedrzejewskim #muremzaemilem #konowalposting #lekarz100k #afera

Nie rozumiem dalczego ten typek nie zostal zwolniony jeszcze. Ten chlop ewidentnie kreci i robi na czyjes zlecenie.
Buja nim jak zaglem jakims i pieprzy takie glupoty ze to glowa mala. Ja nie wiem, czy on sam na to wpadl czy ktos mu kazal tak mowic. Jak ktos kazal, to i on i ten co kazal do zwolnienia,
Ten chlop

Czy zwalniamy tego pana?

  • Nie 30.0% (3)
  • Tak 70.0% (7)

Oddanych głosów: 10

oink_oink - #solidarnizjedrzejewskim  #muremzaemilem  #konowalposting #lekarz100k #af...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla arłukowicza najważniejszymi argumentami dzisiaj były w kanale zero:

A pis A pis a PiS A prezes był leczony a PiS

A rafałek mówił o

wyjaśnianiu sprawy do spodu
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napisał normalnie do rafałka do rafałka doszło i powinien się tym zainteresować a nie udawać że nic nie wie żeby móc palić głupa przed ludźmi.


@aa-aa: pisanie na prywatny numer na whatsappie to nie jest normalna sciezka zgłaszania nieprawidlowosci
  • Odpowiedz
Ciekawe, że dzieje się taka inba związana ze szpitalem południowym i KO w roli głównej a na wykopie tylko kilka prześmiewczych memów związanych z tym pseudo lekarzem. Gdyby to jakakolwiek prawicowa partia odwaliła taki cyrk to cała głowna byłaby zawalona przez co najmniej tydzień, że jak to zacofani ludzie głosują na pis czy konfe.
Jak w tym kraju ma się cokolwiek zmienić jak są wśród nas takie ułomy co głosują na zwykłych
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach