Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
woland__
woland__

woland__

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 188
  • Znaleziska 48
  • Mikroblog 140
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
13.06.2026, 21:20:11
  • 3
W tym roku Antonelli zdobędzie mistrzostwo #f1 . Nawet nie zapraszam do dyskusji bo bez sensu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 13.06.2026, 21:37:29 via Wykop
  • 1
@Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie: sir Russel ogarnie, kimi co najwyżej będzie wodę podawał, George jest MISTRZEM
  • Odpowiedz
AusserKontrolle
AusserKontrolle
13.06.2026, 11:18:35
  • 8
Ciekawe co Robert przygotował na ten weekend Russelowi
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 13.06.2026, 12:04:28 via Wykop
  • 0
@AusserKontrolle: nic nie przygotował, bo nic nie umie, może gdzieś tam na magazynie widlakiem co najwyżej pośmigać z paletami
  • Odpowiedz

589

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W nagrzanym samochodzie pozostawione były zwierzęta - koń oraz dwa gołębie.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: 12.06.2026, 21:59:49
  • 118
  • #
    warszawa
  • #
    stolica
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
woland__
woland__
woland__ 13.06.2026, 11:06:31 via Wykop
  • 5
@Edisni: ferrari, dla ubogich +1 do KM
woland__
woland__
woland__ 13.06.2026, 11:07:18 via Wykop
  • 11
@MaranX: no NIE, właściciel wyszedł
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
13.06.2026, 08:08:51
  • 4
#f1 najmilsi zna ktoś położenie plynnego stumyczka albo ma pożyczyć zasilacz do miboxa 3?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 13.06.2026, 08:55:19 via Wykop
  • 2
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: wysłałem na PW
  • Odpowiedz
fevo
fevo
12.06.2026, 20:55:40
  • 8
#f1 Ludzka pani: nawet skradziony ręcznik oddała
fevo - #f1 Ludzka pani: nawet skradziony ręcznik oddała

źródło: 1000018192

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 13.06.2026, 07:21:58 via Wykop
  • 0
@some_ONE: racja, bynajmniej błysnął inteligencją - jak świetlik w sraczu!
  • Odpowiedz

421

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

W Kielcach od dawna mogłoby już działać pierwsze w województwie i szóste w kraju hospicjum dla dzieci. Są lekarze, pielęgniarki, psychologowie, sponsorzy i działka. Są też ciężko chore dzieci, które czekają na miejsce, gdzie dostaną całodobową opiekę. Budowę zablokował jednak protest kilku sąsiadów,

armiakrolewska
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 12:32:11
  • 153
  • #
    dzieci
  • #
    rodzina
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polactwo
  • #
    cebula
  • #
    pytaniedoeksperta
woland__
woland__
woland__ 13.06.2026, 06:46:30 via Wykop
  • -1
@qeti: niestety muszę dodać: aby taki sam los ich dziecko spotkał, wtedy może by zrozumieli :(
RitmoXL
RitmoXL
12.06.2026, 13:59:22
  • 13
#f1 Dostałem bana 7 dni na reddicie bo jednemu typowi napisałem że rozumiem jego punkt widzenia ale wiem też że mówi to żeby osiągnąć korzyści a ja jestem z Bałut i bujać to my, a nie nas stąd należy zrobić dokładnie ODWROTNIE jak on mówi.




RitmoXL - #f1 Dostałem bana 7 dni na reddicie bo jednemu typowi napisałem że rozumiem...

źródło: IMG_4511

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 12.06.2026, 14:30:03 via Wykop
  • 0
@RitmoXL: bujać co najwyżej to możesz wnuka na kolanach ....
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
12.06.2026, 04:51:51
  • 53
Dzień dobry ( ͡°ʖ ͡°)
Polasz - Dzień dobry ( ͡°ʖ ͡°)

źródło: 11703

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 12.06.2026, 05:10:30 via Wykop
  • 0
@Polasz: nie mów tak nawet, bo zrobią opłatę roczną za możliwość korzystania z tej formy relaksu
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta
11.06.2026, 09:10:56
  • 12
Czy ja dobrze rozumiem, że pomiar jednostki spalinowej wpływał na przyznawanie ilości poprawek, natomiast same korekty mogą już dotyczyć części elektrycznej?
Przecież to jest jakieś p------e i Mercedes może jeszcze bardziej nasrać wszystkim na mordy ¯\(ツ)/¯
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 11.06.2026, 14:59:20 via Wykop
  • 0
@Finesta: toto psowaty jest jednak koczurem ....
  • Odpowiedz
posuck
posuck
11.06.2026, 13:04:13
  • 1
On już tego nie ma? #f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 11.06.2026, 14:51:27 via Wykop
  • 1
@Logistyk_z_Cadillaca: On
  • Odpowiedz
Najmilszy_Maf1oso
Najmilszy_Maf1oso
07.06.2026, 15:28:44
  • 47
Kiedy ciocia Aldona przejdzie i zostawi ślady swoich bosych stópek...
#f1
Najmilszy_Maf1oso - Kiedy ciocia Aldona przejdzie i zostawi ślady swoich bosych stópe...

źródło: 10583

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 07.06.2026, 16:00:41 via Wykop
  • 2
unkto


@Najmilszy_Maf1oso: zostawiła .... :|
woland_ - >unkto

@NajmilszyMaf1oso: zostawiła .... :|

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
06.06.2026, 15:21:48
  • 1
Nie placzcie że Max nie wygrał, bo i tak by stracił P1 przy starcie w tym rzęchu

#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
woland__
woland__
woland__ 06.06.2026, 15:35:21 via Wykop
  • 3
@Piotr_Rupik: nikt nie płacze, tylko wszyscy się martwią kto go odbierze z CPNu jak go ojciec zostawi ...
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac
06.06.2026, 15:29:07
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 06.06.2026, 15:32:35 via Wykop
  • 5
@Angmac: leklerk, jest takim niespełnionym chyba kierowczyniem F1
niby coś umie, ale najlepiej to umie zje****bać
woland__ - @Angmac: leklerk, jest takim niespełnionym chyba kierowczyniem F1
niby coś...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
robin_caraway
robin_caraway
06.06.2026, 15:22:42
  • 5
Co decyduje o upodleniu gekona? Brak talentu, psychika, czy nieruwne bolidy?

#f1
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 06.06.2026, 15:24:20 via Wykop
  • 1
@robin_caraway: gekon ma jedną zaletę, NIE WYGRYWA i niech tak trzyma :)
  • Odpowiedz
woland__
woland__
woland__ 06.06.2026, 15:29:25 via Wykop
  • 1
@robin_caraway: a ja się przyznam (bijcie i poniżajcie) że w ankiecie o klątwie zrobiłem missclicka i dałem że nie będzie w tej patriii, dopiero jak przeczytałem to się ebłem patelnią w łeb że nie to zaznaczyłem - nie dało się odklikać :(
  • Odpowiedz
Andrewdontbemad
Andrewdontbemad
06.06.2026, 15:13:07
  • 31
#f1 Toto Wolf już chyba z jakimś nowym kierowcą za Jerzyka
Andrewdontbemad - #f1 Toto Wolf już chyba z jakimś nowym kierowcą za Jerzyka

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 06.06.2026, 15:27:36 via Wykop
  • 1
@Zydbozy: wygląda trochę jak RZAK BRĄZOWY - tylko sympatyczniejszy z twarzy
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
05.06.2026, 15:51:44
  • 13
Antonelli na następnych zawodach cię pokonam
Lando Norris twój partner daje d--y za biedronką
Russell jesteś pi...a nie kierowca
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

woland__
woland__
woland__ 05.06.2026, 17:12:49 via Wykop
  • 1
@winsxspl: kilometrówki klepią :P
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking