Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
soon

soon

Dołączył 19 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4181
  • Znaleziska 1800
  • Mikroblog 2381
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 16
Misaka
Misaka
13.04.2026, 21:41:46
  • 40
Misaka

źródło: a

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soon
soon 14.04.2026, 02:29:25 via Wykop
  • 0
@Misaka: i tak to właśnie życie leci
  • Odpowiedz

409

Pies 19-latki zagryzł ją na śmierć w jej własnym domu

Pokaż treści 18+

Pies 19-latki zagryzł ją na śmierć w jej własnym domu

Tragedia w Essex, w Wielkiej Brytanii. 19-letnia Jamie-Lea Biscoe zginęła w wyniku ataku własnego psa, który jak podkreślają bliscy był rodzinnym pupilem i spał w jej łóżku.

sumeryjskie_summerparty
z
fakt.pl
dodany: 12.04.2026, 15:42:44
  • 133
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    zwierzaczki
  • #
    smierc
  • #
    wydarzenia
soon
soon 13.04.2026, 11:22:43 via Wykop
  • 0
@JasnyBanan: i nie myją d--y po sraniu :/ lubię „he he pieski”, ale są jakieś granice
thorgoth
thorgoth
12.04.2026, 13:49:34
  • 1243
Ziomek zastrzelonego patusa z Bystrzycy Kłodzkiej płacze w internecie, że instruktor strzelectwa nie zadzwonił na policje XD
prychłem bardziej niż powinienem
#kryminalne #polska
thorgoth - Ziomek zastrzelonego patusa z Bystrzycy Kłodzkiej płacze w internecie, że ...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soon
soon 12.04.2026, 20:28:57 via Wykop
  • 2
co trzecia osoba z pozwoleniem będzie do nas strzelać od teraz jeśli nic z tym nie zrobimy


@LeonL: jeśli nie będziemy móc się bronić to wciąż będą nas napadać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
12.04.2026, 11:43:08
  • 845
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soon
soon 12.04.2026, 17:23:11 via Wykop
  • 2
@KobKob: aby nacpane typki nie z------y go siekierą
  • Odpowiedz

613

Poproszę na siebie

Poproszę na siebie

Zebranie w szkole to jest takie ważne wydarzenie, na które trzeba przyjechać samochodem i zaparkować pod samym wejściem. Albo najlepiej w klasie. Nieważne, że obok są wolne miejsca postojowe oraz ogromny parking centrum handlowego. Od zawsze tak się parkowało. Komuś się to nie podoba?

o__0
z
youtube.com
dodany: 12.04.2026, 07:01:59
  • 163
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
  • #
    policja
soon
soon 12.04.2026, 12:00:09 via Wykop
  • 25
@o__0:
[xx:xx] mam w dupie przepisy
[yy:yy] RODO!!!! Nie ma Pan prawa!!!!
soon
soon 12.04.2026, 14:18:37 via Wykop
  • 14
- Pan niszczy przyrodę!
- ja? Wjechała Pani na trawnik
- ale ja tylko na chwilę!

(ʘ‿ʘ)

555

Maltretowali Anię przez pół nocy. Potem, ledwo żywą, wyrzucili z pociągu. Nie pr

Maltretowali Anię przez pół nocy. Potem, ledwo żywą, wyrzucili z pociągu. Nie pr

To miała być spokojna nocna podróż pociągiem. Ania Dybowska została okradziona, maltretowana, a potem wyrzucona z pociągu.

lunaexoriens
z
ofeminin.pl
dodany: 11.04.2026, 08:40:21
  • 151
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kryminalne
  • #
    pociagi
  • #
    kolobrzeg
soon
soon 11.04.2026, 17:51:52 via Wykop
  • 9
@wkplogin: poczekaj, aż usłyszysz o dinozaurach, to dopiero było
soon
soon 12.04.2026, 11:21:16 via Wykop
  • 1
@wkplogin: Skoro znasz to scrolluj dalej, ja nie znałem. Ciekawa sprawa.
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
19.03.2026, 20:15:08
  • 77
trzy dni temu znalazłem podczas spaceru 1/365 sztabki złota 1g próba 999,9 z Mennicy Polskiej
PorzeczkowySok - trzy dni temu znalazłem podczas spaceru 1/365 sztabki złota 1g próba...

źródło: IMG_20260316_165650630_HDR

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soon
soon 12.04.2026, 11:01:10 via Wykop
  • 0
@maikeleleq: tak? A pokaż, że nie masz?
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
12.04.2026, 07:41:16
  • 1966
#stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza
Czoso - #stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza

źródło: obraz

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soon
soon 12.04.2026, 10:55:11 via Wykop
  • 5
pojedziesz 20 ponad limit i nazywają cię drugim majtczakiem i mordercą drogowym

@pan-bartolomeu-dias: póki co widziałem takie określenia jedynie odnośnie osób przekraczających limity 100+
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
12.04.2026, 01:54:57
  • 1187
Dziadek to już nawet parasola nie umi złożyć, cham i prostak. Później dopiero po 30 sekundach przyleciał ochroniarz i się zajął parasolką.
#usa #trump
wfyokyga - Dziadek to już nawet parasola nie umi złożyć, cham i prostak. Później dopi...

źródło: temp_file4545334150136436263

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soon
soon 12.04.2026, 10:49:26 via Wykop
  • 0
@Fabnyg3: i on zawsze tak robił? Zawsze dostawał nowy, rozłożony parasol po czym porzucał go rozłożonego?
  • Odpowiedz

1033

Brutalny atak nożem w Śródmieściu. Ukrainiec dźgnął kilkukrotnie kobietę!

Poszkodowana walczy o życie. Przed południem przy ulicy Karmelickiej w Śródmieściu doszło do poważnego zdarzenia o charakterze kryminalnym.

moim-skromnym-zdaniem
z
miejskireporter.pl
dodany: 11.04.2026, 14:25:32
  • 117
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    kryminalne
  • #
    ukraina
  • #
    wolyn2026
soon
soon 11.04.2026, 17:22:45 via Wykop
  • 8
@pasta_alla_carbonara: już kiedyś temat był poruszany: jak nie podane miasto, to w ciemno stawiasz, że Warszawiak opowiada o swojej stolicy Świata ( ͡º ͜ʖ͡º)

449

Reklama fakturatki z chłopem przebranym za babe

Pokaż treści 18+

Reklama fakturatki z chłopem przebranym za babe

Takie pytanie mam, ile jeszcze będziemy musieli patrzeć na to debilne zdjęcie??? Już się niedobrze od tego robi.

Cesiek
z
wykop.pl
dodany: 10.04.2026, 05:38:50
  • 107
  • #
    babochlop
  • #
    fuj
soon
soon 10.04.2026, 17:20:16 via Wykop
  • 0
Dziękuję za podesłanie tej reklamy, takiej jeszcze nie widziałem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GenetycznyDominatornik
GenetycznyDominatornik
10.04.2026, 04:47:44
  • 641
Normalna sprawa jak tego nie rozumiesz to jesteś głupi ja mam hiszpański luz

#p0lka #lewandowski
GenetycznyDominatornik - Normalna sprawa jak tego nie rozumiesz to jesteś głupi ja ma...

źródło: image_picker_103E18FD-09E9-439E-8E46-4662DB588893-13827-000013942F14C5ED

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soon
soon 10.04.2026, 09:28:32 via Wykop
  • 2
że Robert jest taki zły i ją zostawił, bo miał taki kaprys.


@bystry91ldz: że to jego wina, że jej nie doceniał - tylko ta głupia piłka i piłka, a ona nawet nie lubi piłki - co zmusiło ją, żeby zawalczyć o siebie samą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1298

Powiatowe Urzędy Pracy faworyzują imigrantów w naborach na dotację

Powiatowe Urzędy Pracy w Polsce przyznają dotację w szczególności "osobom pochodzenia migranckiego".

dolina_korupcji
z
bedzin.praca.gov.pl
dodany: 07.04.2026, 15:59:10
  • 152
  • #
    bezrobocie
  • #
    urzedasstory
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    januszebiznesu
  • #
    imigranci
  • #
    bekazlewactwa
soon
soon 07.04.2026, 18:23:08 via Wykop
  • 19
@eSUBA94: non-binary po polsku oznacza niebinarny lub niebinarna - w zależności od płci

Tak mi się skojarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PABLO__ESCOBAR
PABLO__ESCOBAR
06.04.2026, 20:26:57
  • 440
Irak i Iran to dwa różne państwa.
Jeżeli podobała Ci się moja analiza, postaw mi kawę.
https://buycoffee.to/EkspertBliskiWschod

#iran #usa #wojna #izrael #irak #polska #z--------------a
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soon
soon 07.04.2026, 07:28:29 via Wykop
  • 0
@PABLO__ESCOBAR: jak natomiast wygląda sytuacja ze Słowacją i Słowenią oraz Litwą i Łotwą?
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
07.04.2026, 04:35:44
  • 1843
Syn lvl 5 zaprosił sobie kolegę na chatę, stoję w kuchni i słyszę jak mówi mu "a mój tata to mój przyjaciel i on potrafi wszystko".
W jednej sekundzie zrobiło mi się ciepło w sercu.
I zamiast na tym skończyć, to musiał podkoloryzować i ryczy: "Tato! Stań na rękach bo Stasiu nie wierzy!".
Moje zdolności negocjacyjne z pięciolatkami są nikłe, więc podjąłem się tej próby by bronić swojego imienia w oczach syna
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soon
soon 07.04.2026, 07:22:46 via Wykop
  • 8
@adam-yxz: jest prawdziwa. Byłem piętro niżej i słyszałem jak jeblo.
  • Odpowiedz

1506

Kolejni bananowi naśladowcy Majtczaka na A1

Kolejni bananowi naśladowcy Majtczaka na A1

W Polsce bez zmian - umysłowe ameby za kierownicami wciąż bezkarne. Życie postronnych ludzi? To dla nich jak splunąć.

xUnf
z
x.com
dodany: 05.04.2026, 14:38:31
  • 220
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
soon
soon 06.04.2026, 11:11:37 via Wykop
  • 1
@ehshsh-sjsjsje: niekoniecznie. Debile często głupio wierzą w siebie i konsekwentnie realizują swoje założenia. Statystyka sprawia, że części z nich się uda.
Osoby inteligentne częściej kwestionują swoje działania co ich blokuje. Debile prowadzą też często biznesy z wątpliwym podłożem moralnym, gdzie reszta nawet nie pomyśli, aby się tym zajmować.

1396

Cezary Pazura ws Konfitury mówi o nagrywaniu dzieci

Cezary Pazura ws Konfitury mówi o nagrywaniu dzieci

"Codzienne stanie pod szkołami i nagrywanie dzieci oraz rodziców, do tego publikowanie adresów placówek wychowawczych jest nie do przyjęcia i nie ma na to zgody."

webin
z
pudelek.pl
dodany: 04.04.2026, 07:33:35
  • 390
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    warszawa
soon
soon 04.04.2026, 15:28:55 via Wykop
  • 2
@RidgeForrester: nie szukaj logiki. Gdyby nie ten z adresem, to Czarek miałby jeszcze mniej „argumentów” ;) po prostu łapał się czego tylko mógł, byleby tylko postawić na swoim.
soon
soon 04.04.2026, 15:32:36 via Wykop
  • 2
@Hodofca: no i kwestie szkół mamy załatwioną. Czy moglibyśmy teraz przejść do kwestii jeżdżenia po chodniku? Bo wydaje mi się, że zapominamy, głównie sami sprawcy, o meritum sprawy.

Wolno czy nie wolno?
soon
soon 04.04.2026, 15:35:37 via Wykop
  • 0
@sylwek2k: znowu przyszedł pan „maruda-wszystko musi być logiczne” i popsuł zabawę. Przecież jakby wszytsko uargumentować logiką to już w ogóle nie mieliby jak się bronić i odciągać od sedna sprawy :/

426

Zastrzelił policjanta, ale nie zostanie skazany za morderstwo tylko za rozbój.

Pokaż treści 18+

Zastrzelił policjanta, ale nie zostanie skazany za morderstwo tylko za rozbój.

Sąd krajowy w Saarbrücken w Niemczech uniewinnił 19-letniego Ahmeta G. od zarzutu morderstwa policjanta Simona Bohra. Mężczyzna, który dokonał napadu, został uznany przez sąd winnym spowodowania ciężkiego rozboju i skierowany do oddziału psychiatrii sądowej.

MagicznyMariusz
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 02.04.2026, 05:24:08
  • 52
  • #
    niemcy
  • #
    kryminalne
  • #
    islam
soon
soon 02.04.2026, 15:53:30 via Wykop
  • 1
na pewno policja będzie chciała interweniować wobec przemocowych imigrantów

@Zwyczajny_user: jeszcze nieszczęsny policjant by uszkodził takiego pasożyta i miałby problemy

747

Szwajcaria chce anulować kontrakt na Patrioty.

Szwajcaria chce anulować kontrakt na Patrioty.

Szwajcaria rozważa całkowite anulowanie zakupu systemów Patriot i przedłuża zamrożenie płatności, dopóki USA nie podadzą wiążącego harmonogramu dostaw - podaje portal Breaking Defense.

gerwazy-oko
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.04.2026, 00:59:25
  • 63
  • #
    szwajcaria
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    militaria
soon
soon 02.04.2026, 09:39:27 via Wykop
  • 0
dopóki USA nie podadzą wiążącego harmonogramu dostaw


niech podadzą pierwsze patrioty, a nie harmonogramy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

319

Rosjanie stracili kluczową broń na Krymie. Koniec "bezpiecznego zaplecza"

Rosjanie stracili kluczową broń na Krymie. Koniec "bezpiecznego zaplecza"

Ukraińskie drony uderzyły głęboko na okupowanym Krymie i zniszczyły baterię dalekosiężnych wyrzutni rakietowych. Rosjanie byli przekonani, że są bezpieczni daleko od frontu - nagranie pokazuje, jak bardzo się mylili.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 30.03.2026, 18:57:10
  • 18
  • #
    wojna
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    ukrainainfo
  • #
    ukrainanafroncie
soon
soon 31.03.2026, 09:09:31 via Wykop
  • 23
@hadzia: no chyba, że schowasz je w rafinerii ¯\(ツ)/¯
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18
  • Strona 4 z 18
  • >
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.07.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.06.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.10.2017

    Mikroblogger
  • Koder
    od 31.12.2025

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking