#mecz
#mecz
Ale wiecie, że to Łukasz a nie Rafał?
Ale wiecie, że to Łukasz a nie Rafał?
Trampul via Wykop
- 0
@wiktor-wkpl: jedna krew
- 14
Trzeba wstydu nie mieć żeby po spotkaniu z kulturą wysokich lotów w postaci hymnu Urugwaju dawać g*kiewicza do komentowania xdddd
#mecz
#mecz
@Trampul: ja nie wiem jak on sie tak zakrecił w telewizji... nie znoszę gościa
- 0
Jak na razie z tych wszystkich memów z przerobioną okładką "faktu" powtarza się jedynie "no vuelva a casa", prawdziwie borkowe podejście do tematu przez AI, sztuczną inteligencję, model językowy, chatbot
#mecz
#mecz
#mecz
źródło: HKwrD1BXMAAx0qu
Pobierz
Trampul via Wykop
- 0
@Eliade_z_Poznania: natura
#mecz Dzień dobry. Ja już wyspany, o 20.30 podskoczę do lokalnej budy z kebabem zamówić super mega giga tortille i oglądamy do rana. Pozdrawiam.
Trampul via Wykop
- 2
@RomeluGutkovskisV2: ooo witamy na tagu ponownie
- 25
W Warszawie i okolicach ludzie tak na co dzień mówią językiem z memów z nosaczem xD
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
źródło: image_picker_A8BAA0CF-FE43-4D81-BAE1-2D94CBA4586F-20407-0000065FBA060078
Pobierz- 152
Betclic I liga w sezonie 26/27 będzie ligą derbową autostrady A2 i autostrady A4 xD
#mecz #pierwszaligastylzycia
#mecz #pierwszaligastylzycia
źródło: image_picker_C4125847-5360-4B43-BB28-D133A4D5D553-11679-0000031EC9C08BB8
Pobierz
Trampul via Wykop
- 0
@Lolenson1888: a co ten bruk bet tak daleko na północ
#mecz ROW Rybnik awansował do III ligi. 85 pkt i 100 bramek. Co ciekawe, drugi był Raków II Częstochowa, który zdobył tylko dwa punkty mniej.
Bardzo się to dla mnie podoba bo to klub z mojego rodzinnego miasta. Zwruszająca chwila.
Bardzo się to dla mnie podoba bo to klub z mojego rodzinnego miasta. Zwruszająca chwila.
Trampul via Wykop
- 0
@Hetman_Wielki_Koronny: nigdy nie zginie, ROW Rybnik nigdy nie zginie
- 6
#mecz Jako Grudziądzanin jestem załamany, ale na pocieszenie zdałem dzisiaj egzamin na TiGa, więc chociaż tyle xD
Edit: Jakby nie patrzeć, to o------i lipę z Hutnikiem. Niewykorzystany karny i wypuszczenie meczu w końcówce, no i się zemściło.
Edit: Jakby nie patrzeć, to o------i lipę z Hutnikiem. Niewykorzystany karny i wypuszczenie meczu w końcówce, no i się zemściło.
- 11
źródło: 1000039154
PobierzBobcek widząc że nie został napastnikiem sezonu będąc królem strzelców jako spadkowicz
#mecz
#mecz
źródło: Bez tytułu
Pobierz
Trampul via Wykop
- 0
- 10
#mecz Brzoska, ty zacznij uczciwie ludzi zatrudniać zamiast filmiki nagrywać
Trampul via Wykop
- 1
@Merdarion_PL: a po kim ty taki chytry na baraże
- 0
#mecz
Czemu akurat na Łks ludzie siedzą zbici w kupie na samej górze. Czy tam tak źle widać? Np w Opolu też mało osób ale siedzą rozproszeni i nie wygląda jakby stadion pusty
Czemu akurat na Łks ludzie siedzą zbici w kupie na samej górze. Czy tam tak źle widać? Np w Opolu też mało osób ale siedzą rozproszeni i nie wygląda jakby stadion pusty
- 1
1 Liga ze stadionami z dobrym dojazdem przez A4. Komu to przeszkadzało?
#pierwszaligastylzycia #ekatraklasa #mecz
#pierwszaligastylzycia #ekatraklasa #mecz
- 2
- Buja to my ale nie nas
Osiągnięcia
Rocznica
od 26.07.2025Rocznica Mikroblogger
od 24.04.2022Mikroblogger
















#mecz