Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rapitor

rapitor

Dołączył 13 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6009
  • Znaleziska 3419
  • Mikroblog 2590
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 23
  • Dodane (12)
  • Komentowane (68)
  • Plusowane (2510)
znikam5
znikam5
przedwczoraj, 08:15:43
  • 1787
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
przedwczoraj, 08:23:14 via Wypiek
  • 471
@znikam5 tak, a co?
Taka fraszka mi się przypomina:

Cieszy mię ten rym Polak mądr po szkodzie;

Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

Że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
przedwczoraj, 08:24:59 via Wykop
  • 661
@znikam5: Polacy jak typowa julka - muszą być emocje i karuzela
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
23.05.2026, 04:26:53
  • 1154
O cie ch.......XD. A podobno to Żeleński jest komikiem.

Rosyjski dyktator Władimir Putin zwrócił się do ukraińskich żołnierzy i zaapelował do nich, aby nie wykonywali poleceń władz w Kijowie. - W przeciwnym razie sami staniecie się współwinni tych zbrodni - powiedział.


#ruskapropaganda #ukraina #wojna #rosja #ciekawostki #kabaret
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sarin88
sarin88
23.05.2026, 05:53:55 via Wykop
  • 663
@bombastick: swołocz ze wschodu rozumie tylko język siły. Gdyby Ukraina nie miała silnej armii Putin nigdy by się do nich nie zwrócił.
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
23.05.2026, 06:09:24 via Wykop
  • 541
@bombastick: XD
kyloe - @bombastick: XD

źródło: FTNzDh-X0AAT9Bq

Pobierz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
20.05.2026, 05:35:10
  • 1113
#polityka #heheszki #trump #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #polityka #heheszki #trump #usa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu...

źródło: 1000078212

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plejton26
plejton26
20.05.2026, 05:35:50 via Wykop
  • 751
@Kempes: prole i biedoki z potato states muszą być dumni xd
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
20.05.2026, 06:28:40 via Wykop
  • 668
@Kempes: mnie rozwala system prawny US i A, zawsze jak jakiś prezydent kończy kadencję to prewencyjnie sobie ułaskawia siebie, całą rodzinę i znajomych. Za wszystkie możliwe przestępstwa, te o których wiadomo i te o których nikt jeszcze nie wie. Oznacza to, że np. syn Trumpa może sobie robić co chce, bo i tak pod koniec kadencji stary go ułaskawi xD
  • Odpowiedz
Nietaki5
Nietaki5
13.05.2026, 06:02:02
  • 2020
Silnej zjednoczonej Europy nie chcą:
-Chiny
-rosja
-USA
-europejscy zdrajcy
Musimy robic wszustko by jako Europa pozostać sprawczy wśród tych chien ppod tym pięknym sztandarem
Nietaki5 - Silnej zjednoczonej Europy nie chcą:
-Chiny
-rosja 
-USA
-europejscy zdraj...

źródło: 16850

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MiedzygalaktycznyMors
MiedzygalaktycznyMors
13.05.2026, 06:51:08 via Wykop
  • 129
równych sobie


@Dlkvv: XD
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
13.05.2026, 07:02:06 via Wypiek
  • 657
@Nietaki5 PiS i konfederacja - ale w sumie już jest Rosja na liście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
11.05.2026, 18:28:17
  • 1559
Znasz ten produkt - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#humorobrazkowy #heheszki
CzekoDonut - Znasz ten produkt - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#humorobrazkowy #h...

źródło: gumczi_kulczi

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobrys13
kobrys13
kobrys13
11.05.2026, 18:30:49 via Wykop
  • 1069
@CzekoDonut: u cioci w szafce nocnej takie widziałem. Tylko sznurkiem były połączone.
  • Odpowiedz
MarkDickenberg
MarkDickenberg
MarkDickenberg
11.05.2026, 18:58:02 via Wykop
  • 482
@kobrys13: Na pewno liznąłeś, jaki miały smak?
  • Odpowiedz
szychun
szychun
07.05.2026, 14:10:52
  • 901
#polityka #bekazpisu Czy jest Pan/Pani za delegalizacją partii Prawo i Sprawiedliwość, która w ocenie wielu Polaków jest największym zagrożeniem dla demokracji w Polsce po roku 1989 roku.
[] TAK
[] NIE
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
07.05.2026, 14:20:05 via Wykop
  • 52
@szychun: Tak jestem, ale w moim odczuciu to absolutnie nic nie zmieni ponieważ polityka w Polsce wygląda tak, że Morawiecki najpierw jest w PO a później zostaje premierem z nadania PiS. Analogicznie gdyby rozpadł się PiS to za chwilę pewnie byłoby to samo, ale pod sztandarem innej partii np : konfederacji.
  • Odpowiedz
klawiszs
klawiszs
07.05.2026, 15:24:34 via Wykop
  • 78
@szychun: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
klawiszs - @szychun: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: CleanShot 2026-05-07 at 17.24.15@2x

Pobierz
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
07.05.2026, 09:38:06
  • 968
Może jakiś order dla tego pana za zasługi na rzecz Rosji?

#bekazpisu #rosja #polityka
ciagleloginzajety - Może jakiś order dla tego pana za zasługi na rzecz Rosji?

#bekaz...

źródło: 1000033467

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_
07.05.2026, 09:53:22 via Wypiek
  • 437
Kultywuje tradycje rodzinne.
  • Odpowiedz
SaperX
SaperX
07.05.2026, 10:17:59 via Android
  • 721
@ciagleloginzajety:
SaperX - @ciagleloginzajety:

źródło: 1000018890

Pobierz
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
07.05.2026, 11:08:58
  • 983
#polityka #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
Zamiast robić kolejne referenda i utapiać pieniądze w kiblu polecam głosować na polityków, którzy mają realny głos w UE i realnie działają na rzecz zmian w polityce klimatycznej.
Piotrek7231 - #polityka #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
Zamiast robić kolejne refe...

źródło: obraz_2026-05-07_120726753

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
07.05.2026, 11:10:41 via Wykop
  • 776
@Piotrek7231: Przecież prawica mówiła ze Meloni sie zakochala w Nawrockim :)))
  • Odpowiedz
notBart
notBart
notBart
07.05.2026, 11:47:35 via Android
  • 521
@Piotrek7231: Może to niepopularna opinia, ale wydaje mi się, że w okresie długoterminowym ten ETS i cały zielony ład będą na plus dla gospodarki UE. Bo bez tego znów będzie uzależnienie się od krajów typu Rosja itp. Takie Niemcy wyrzuciły atom, gaz im wybuchł na dnie Bałtyku i jakoś się trzymają xD
  • Odpowiedz
kiedys_bylem_zielonka
kiedys_bylem_zielonka
05.05.2026, 16:27:23
  • 1004
#ukraina #rosja #wojna
kiedysbylemzielonka - #ukraina #rosja #wojna

źródło: 1000073026

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tdv26
tdv26
tdv26
05.05.2026, 17:44:01 via Wykop
  • 66
@kiedys_bylem_zielonka: w sumie pokazy dronów to popularny element wielu eventów
  • Odpowiedz
byferdo
byferdo
05.05.2026, 18:13:33 via Android
  • 311
@kiedys_bylem_zielonka:
byferdo - @kiedysbylemzielonka:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
ilem
ilem
05.05.2026, 02:07:22
  • 861
ilem

źródło: HHDCdEQaIAAa9cE

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
05.05.2026, 03:38:35 via Wykop
  • 184
@ilem: ja tam lubiłem WinMe. Przynajmniej był ładny, a wieszał się podobnie jak 98SE
  • Odpowiedz
dafto
dafto
dafto
05.05.2026, 05:33:40 via Wykop
  • 74
WinMe uzywalem najdluzej, to byl moj ulubiony system i nigdy nie mialem z nim problemow


@michalcorobisz: podobny hejt jak na win xp non-sp.
Latami śmigałem na jakimś piracie co wyszedł miesiąc przed oficjalną premierą i zero problemów mimo wyłączonych updejtów i stałym podpięciu do neta.
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
03.05.2026, 18:08:44
  • 352
Nie dziwi mnie ten kurs na system prezydencki.

Notowania pisu spadają i raczej wątpliwym jest, że powrócą na dawne poziomy rzędu 35%. Wszelkie koalicje z konfederacjami zapewne się ziszczą - o ile uda się prawej stronie przepchnąć większość - ale to już nie będzie koalicja prosta. To nie jest jedna duża partia plus przystawki, jak jest chociażby obecnie z KO i resztą. To jednak wspólne rządy z niewiele mniejszym ugrupowaniem jednej konfy
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
Autor
03.05.2026, 18:13:43 via Wykop
  • 202
@Ravau23: cieszy mnie, że masz dużo do wniesienia w temacie, oraz że bociki szybko plusują ;)

Ten wpis nie jest dla ciebie. Za dużo literek.

PS, choć domyślam się, że skoro biauek jest w radzie batyra, to wkrótce tak republikowo jak twój komentarz będzie wyglądało mirko. Przykre.
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
Autor
03.05.2026, 18:31:20 via Wykop
  • 252
@Ravau23: No wiesz, mnie Trzaskowskim nie podburzysz, bo moim zdaniem nie był dobrym kandydatem. Nie ogólnie, po prostu nie na obecne czasy. Raczej na prezydenta paprotkę, czyli takiego jakimi byli prezydenci w zamyśle i jak sprawowali urząd do tej pory. Sam miałem opory przed jego wyborem i w pierwszej turze na niego nie głosowałem. Niemniej nie był wyborem absolutnie tragicznym, jak batyr.

Niemniej argument "tęczowy rafał" jest okropny. Przeciwstawiasz gościa
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
30.04.2026, 12:49:23
  • 608
I to ma być przyszły premier według zakutych łbów. Strach się nie bać.

#bekazpisu #polityka
Jabby - I to ma być przyszły premier według zakutych łbów. Strach się nie bać. 

#bek...

źródło: IMG_20260430_144831

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
30.04.2026, 12:53:35 via Android
  • 372
@Jabby: ale jego wyborcy uslyszala tylko ze prad drogi, oze sroze. Nie beda tego analizowac...
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
30.04.2026, 12:54:32 via Wykop
  • 59
@Jabby: Oze Sroze...dom Ziobry :)
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
14.04.2026, 12:28:55
  • 509
Patrzcie jak szczur podwinął ogon haha

#polityka
Kacpy134 - Patrzcie jak szczur podwinął ogon haha

#polityka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
14.04.2026, 12:30:28 via Wykop
  • 398
@Kacpy134: Przecież konfederacja jest jak szczury¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
14.04.2026, 12:35:50 via Wykop
  • 320
@Kacpy134: Śpieszył się lewaku ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym kłamią tylko tvny i wyborcze a nie posłowie konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
14.04.2026, 13:54:28
  • 980
Z cyklu fejki na głównej, ale zapłacili, więc nie zostanie usunięte.

Kłamstwo nr 1:
- gniecenie butelek nie sprawia, że nie nadają się ode do recyklingu. Butelki podczas recyklingu są mielone w całości:
https://ekobezkantow.pl/blog/recykling-butelek-pet/

Kłamstwo
Jarusek - Z cyklu fejki na głównej, ale zapłacili, więc nie zostanie usunięte.

Kłams...

źródło: Screenshot 2026-04-14 at 15-43-13 Wykop.pl - newsy aktualności gry wiadomości muzyka ciekawostki filmiki

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jarusek
Jarusek
Autor
14.04.2026, 14:08:15 via Wykop
  • 483
@lazarus-x: ty pytasz kto? Ówczesny pisowski rząd przygotowała ustawę.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
Autor
14.04.2026, 14:20:33 via Wykop
  • 313
@lazarus-x: to jak ma wyglądać system kaucyjny? a w ogóle ma go nie być xD Generalnie to powinniśmy wyrzucać śmieci za okno (jak w średniowieczu xD), a odbierający śmieci powinni przyjeżdżać pod nasze okna i je zbierać stamtąd. Dzieciaki wy macie takie płytkie umysły.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
12.04.2026, 04:36:49
  • 1439
O proszę. Nasza gwiazda ZondaCrypto poseł Wipler na wiecu Orbana.
Ciekawe ile tym razem przytulił.

#polityka #bekazkonfederacji #polska #wegry
Sin- - O proszę. Nasza gwiazda ZondaCrypto poseł Wipler na wiecu Orbana. 
Ciekawe ile...

źródło: IMG_8099

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markhausen
markhausen
markhausen
12.04.2026, 04:42:22 via Wykop
  • 573
Ciekawe który obok to oficer prowadzący
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
12.04.2026, 04:53:20 via Wykop
  • 953
@Sin-: ale tam się musi palić pod dupą, że jeżdżą i tylko sztuczny tłok robią.
Mam nadzieję, że dziś wieczorem pożegnają Orbana, wezmą Ziobrę pod pachę i wrócą z nim do Polski. (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
kanbanos
kanbanos
11.04.2026, 17:29:57
  • 838
To w sumie dosyć zabawne: Węgrzy zaraz pogonią Orbana, za to Polacy za półtora roku będą chcieli zorganizować sobie własny Orbanistan. Pisowsko-konfederacki rząd pięknie by nam ogarnął państwo na wzór węgierski i następna szansa na zmianę pojawiłaby się pewnie za jakieś 15-20 lat, jak i u bratanków. Przy czym Węgry przez ten czas stały się najbiedniejszym i najbardziej skorumpowanym krajem UE pod rosyjskim butem, widać Polacy chcą dokładnie tego samego ( ͡
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
11.04.2026, 17:37:59 via Wykop
  • 576
@kanbanos: są najbiedniejszym krajem a i tak te 35-40% osób nadal głosuje na Orbana xDDDDD, to jest w tym najlepsze. Psychiatryk, pewnie nawet jak opozycja przejmie władze to będzie za 4 lata powrót Fideszowców
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
11.04.2026, 17:55:01 via Wypiek
  • 461
@twoj_starrry oczywiście że tak, będzie tak ja u nas - obecny rząd huja może bo batyr wszystko vetuje. Na Węgrzech też nic się nie zmieni w kilka lat i w następnych wyborach wjedzie on, cały na biało. Tak samo będzie u nas z pisem - patrzcie Tusk nic nie zmienił, my zmienimy, głosujcie. I głupi ludzie zagłosują…
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
11.04.2026, 06:33:16
  • 1083
Gościu ma niestety rację :)
#usa #wojna #iran #polityka #hiszapania
luke-mat - Gościu ma niestety rację :)
#usa #wojna #iran #polityka #hiszapania

źródło: image

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fan_poteznego_dunczyka
fan_poteznego_dunczyka
11.04.2026, 06:35:57 via Wykop
  • 273
@luke-mat: Hiszpanie wydaje mniej niż 1,5% pkb na wojsko, Sanchez jest premierem Hiszpanii od 2018 roku
  • Odpowiedz
SynJaniny_Natansatan
SynJaniny_Natansatan
11.04.2026, 06:52:30 via Wykop
  • 899
@fan_poteznego_dunczyka:

Hiszpanie wydaje mniej niż 1,5% pkb na wojsko


A kto by ich miał zaatakować? Portugalia, Francja czy Atlantyk? A może jakiś g---o kraj typu
  • Odpowiedz
Skyr_401
Skyr_401
10.04.2026, 12:04:31
  • 855
#wojna #usa #rosja #ukraina
Skyr_401 - #wojna #usa #rosja #ukraina

źródło: 1000046073

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

200Amra
200Amra
10.04.2026, 13:57:45 via Wykop
  • 285
@Skyr_401: Doł bo na wyspem epsztajna nie lotoł i dzieci nie chołotoł.
  • Odpowiedz
Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
10.04.2026, 14:16:48 via Wykop
  • 142
dzieci nie chołotoł.


@200Amra: ...
...
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
10.04.2026, 09:28:41
  • 781
oby pan Magyar i jego partia wygrali na Węgrzech
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
splinter96 - oby pan Magyar i jego partia wygrali na Węgrzech
#polityka #bekazprawako...

źródło: 1000023925

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
10.04.2026, 09:38:27 via iOS
  • 235
@splinter96: ciekawe czy bedzie pizza w jagodnie pod budapesztem
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
10.04.2026, 10:03:05 via Android
  • 194
@Hadolf_Itler: w Bogyovaros (węg. dosłownie jagodowe miasto).
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 126
  • Strona 1 z 126
  • >

Andrzej

  • Koszalin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.07.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking