Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dziadyga1

dziadyga1

Dołączył 5 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 35080
  • Znaleziska 12525
  • Mikroblog 22555
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 2

281

Natalia Panczenko - Problem z polskim patriotyzmem i z Polakami

Natalia Panczenko - Problem z polskim patriotyzmem i z Polakami

Natalia Panczenko szczerze o polskim patriotyzmie. Jacy powinni być Polacy i jak ich tresować żeby byli tak samo spolegliwi jak w 2022, bo ci przebrzydli patrioci ich przerobili i już nie są tacy mili i wypinający się przy każdej okazji. I ten absolutny skandal działa za polskie państwowe pieniądze

xistobal
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 11:49:27
  • 59
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
dziadyga1
dziadyga1 11 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 24
Mamy wprost V. kolumnę ruskich. Wcześniej był Kramek i Kozłowska z fundacji "Otwarty Dialog", teraz do nich oficjalnie dołączyła Panczenko, w akcji "Ciepełko dla Kijowa" chyba brał też udział pan Ryś, dając z tacy bezpośrednio ruskim oligarchom...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

26

Szef CD Projekt Red uważa, że już powstają gry w całości generowane przez AI

Szef CD Projekt Red uważa, że już powstają gry w całości generowane przez AI

Tylko czy ktoś będzie chciał grać w ten chłam?

Buckshot_00
z
gry-online.pl
dodany: 23.06.2026, 22:04:43
  • 32
  • #
    gaming
  • #
    giereczkowo
  • #
    gry
dziadyga1
dziadyga1 przedwczoraj, 11:49:56 via Wykop
  • -1
@Dawid_Kwlk: Wszystko rozbija się o to że robienie contentu za pomocą LLMów sprowadza się nie do używania ich jako suplement pracy dotychczasowego twórcy, aby zrobił coś jakościowo lepszego, w innowacyjny sposób zastosować sztuczną inteligencję, albo jakościowo to samo tylko szybciej, tylko w praktyce LLMy są stosowane jako substytut tej pracy - żeby wypluć content taniej i szybciej, przy czym niekoniecznie taniej dla konsumenta czy z jakością porównywalną lub większą.

1113

Tusk: chciałbym, żeby szpitale były zupełnie wolne od tych partyjnych aktywistów

Ale co on może? W końcu jest tylko premierem z większością w parlamencie.

Pandamix
z
300polityka.pl
dodany: 24.06.2026, 16:35:40
  • 139
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
dziadyga1
dziadyga1 24.06.2026, 18:20:28 via Wykop
  • 34
Nie ma dowodu, powtarzam: NIE MA DOWODU że Donald Franciszek Tusk wiedział o wykorzystywaniu służby zdrowia dla osobistej korzyści przez partię której jest przewodniczącym dzięki aparatowi państwa którego jest premierem...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Latarenko
Latarenko
24.06.2026, 16:23:17
  • 40
#polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #kanalzero

Polityczna zielonka z 33 wiadomościami na ten sam temat XD

Atakowanie Stanowskiego i podważanie wiarygodności Doktora który ujawnił aferę.
Latarenko - #polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #kanalzero

Polityczna zielonka z...

źródło: obraz_2026-06-24_182059610

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziadyga1
dziadyga1 24.06.2026, 16:30:38 via Wykop
  • 26
@Latarenko: Złapali tacy ostatnio bany na X-ie to teraz muszą się gdzieś przenieść wyrabiać normę xd
  • Odpowiedz

355

Szpital Południowy to objaw a system zdrowia gnije od środka

Szpital Południowy to objaw a system zdrowia gnije od środka

Afera w Szpitalu Południowym to nie tylko patologia jednostek, ale sygnał że cały system ochrony zdrowia działa jak chory organizm. Nierówne płace, wyceny procedur i prywatyzacja zysków tworzą spiralę niewydolności.

Nick7C5
z
rp.pl
dodany: 22.06.2026, 14:39:32
  • 32
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    patologie
  • #
    system
  • #
    polityka
dziadyga1
dziadyga1 23.06.2026, 17:00:01 via Wykop
  • -2
Ale pamiętajcie:
- gdyby nie publiczna służba zdrowia to ludzie umieraliby na ulicach!111
- trza wincyj kasy na publiczną służbę zdrowia, bo mało, a dla byle konowała odbijającego kartę i klepiącego 25 godzin na dobę gdy jest na wakacjach półtorej miliona na rok zawsze się znajdzie, ale to tyż mało!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

407

Jacek Bartosiak na temat podsycania nastrojów antyukraińskich w Polsce.

Jacek Bartosiak na temat podsycania nastrojów antyukraińskich w Polsce.

Bartosiak u Rymanowskiego o pragmatycznym podejściu do polityki historycznej w kontekście interesów bieżących - na którego to, pragmatycznego podejścia, głęboki deficyt cierpi duża część polskiego społeczeństwa.

tombeczka
z
x.com
dodany: 22.06.2026, 08:30:28
  • 200
  • #
    bartosiak
  • #
    ukraina
  • #
    politykahistoryczna
  • #
    geopolityka
  • #
    wojna
dziadyga1
dziadyga1 22.06.2026, 18:03:46 via Wykop
  • 6
Niech Bartosiak w końcu wyjawi jaką to tajemną dronową magię znają Ukraińcy której nie posiada żadne inne państwo na poznaniu której moglibyśmy bardzo skorzystać a i tak nie chcą się z nami ostatnio podzielić, bo optymalizacja produkcji i wdrażania to nie jest magia jak to przedstawia Bartosiak którą znają tylko Ukraińce.
Koleś zaczyna być jak zdarta płyta gdy chcesz pociągnąć go za język by wyjaśnił swoje własne brednie i lanie wody, tylko
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziadyga1
dziadyga1 22.06.2026, 22:32:51 via Wykop
  • 3
@7502-6038: Doświadczenie bojowe to fakt, ale on mówi o samej technologii, a nie technice ich używania w walce.

866

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

Ukraińcy organizują sobie walki Warszawie. Wszystko jest streamowane na TikToku

#patologia

PiersiowkaPelnaZiol
z
boop.pl
dodany: 22.06.2026, 12:43:38
  • 165
  • #
    warszawa
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    imigranci
dziadyga1
dziadyga1 22.06.2026, 16:20:30 via Wykop
  • 3
Jak na Ukraińców to i tak dobrze się zachowują jeśli robią to poza publiką, niech się tłuką, ale tylko z dala od uczciwych ludzi, w razie jakby ktoś niewinny przechodził obok i jego też pobili a ktoś sobie pomyślał że to zorganizowana walka i nic z tym nie zrobił bo to znormalizują w przestrzeniach publicznych i jak rzeczywiście kogoś przypadkowego zaatakują to nikt na to nie zareaguje.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mateusz_Kopytoborski
Mateusz_Kopytoborski
22.06.2026, 13:02:22
  • 69
Antonio Bandera
#heheszki #ukraina #humorobrazkowy
Mateusz_Kopytoborski - Antonio Bandera
#heheszki #ukraina #humorobrazkowy

źródło: Untitled 1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziadyga1
dziadyga1 22.06.2026, 13:07:35 via Wykop
  • 53
@Mateusz_Kopytoborski: Banderas bez S
  • Odpowiedz

451

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.06.2026, 12:07:40
  • 338
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
dziadyga1
dziadyga1 21.06.2026, 23:55:43 via Wykop
  • 5
widzę, że kolega ma doświadczenie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


@17loginbylzajety: Możliwe że jest coś na rzeczy jak chłop se taki banner ustawił na profilu xD
dziadyga1 - > widzę, że kolega ma doświadczenie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

@17loginbylzajety: Możl...

źródło: cap1

Pobierz

62

W imieniu Polaków nadajemy: Obywatelski order dla Zełenskiego.

W imieniu Polaków nadajemy: Obywatelski order dla Zełenskiego.

Co tu się właśnie odwaliło!? Grupa podszywająca się pod "głos" wszystkich obywateli Polski nadaje "pseudo order", w imieniu obywateli RP. Podpisano przez: Jerzy Wójcik Joanna Mosiej-Sitek Bartosz Kramek Zbigniew Jankowski Natalia Panczenko Szymon Szymankiewicz

Wumakudu
z
onet.pl
dodany: 21.06.2026, 16:59:04
  • 63
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
dziadyga1
dziadyga1 21.06.2026, 22:52:29 via Wykop
  • 1
@kochamcovid: fajnopolacy, fajnobanderowcy

427

Lista hańby Orderu Orła Białego. Ci ludzie nie zasłużyli na odznaczenie

Lista hańby Orderu Orła Białego. Ci ludzie nie zasłużyli na odznaczenie

Order Orła Białego jest najwyższym odznaczeniem Rzeczypospolitej. W jego dziejach pojawiają się tacy ludzie jak caryca Katarzyna II czy Iwan Paskiewicz który zdobył dla cara Warszawę

lapagapa
z
historia.org.pl
dodany: 21.06.2026, 11:04:17
  • 132
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
dziadyga1
dziadyga1 21.06.2026, 20:57:46 via Wykop
  • 1
Być niewdzięczny jak ukrainiec. Chyba te wyrażenie wejdzie do słownika Polskiego


@armiakrolewska: Ja kiedyś postulowałem "ukraińska wdzięczność", np. "zrobić coś za ukraińską wdzięczność" - za darmo, za nic, za coś co wiadomo że jest lub będzie nic nie warte

367

Młodzieżówki to wylęgarnie nosicieli teczek i karierowiczów

Partyjne młodzieżówki (Dawid Kacprzyk był do niedawna szefem jednej z nich) nie są miejscem, w których nastolatkowie zafascynowani polityką zawiązują z dorosłymi politykami jakąś mentorską relację i w jej ramach uczą się, na czym polega to rzemiosło.

byferdo
z
klubjagiellonski.pl
dodany: 20.06.2026, 06:53:01
  • 58
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    afera
dziadyga1
dziadyga1 20.06.2026, 14:24:31 via Wykop
  • 5
Młodzieżówki to wylęgarnie nosicieli teczek i karierowiczów


Pff, a ktoś spodziewał się że jest inaczej? To organizacje wychowywane przez swoich starszych politycznych zwierzchników, a jako że ci politycy są animatorami gówniażerki to młodzi są kształtowani nie po to aby mieć na cokolwiek realny wpływ i decyzję, a żeby działali w interesie polityków ze swoich opcji, podporządkowali się im, i żeby dostosowali się do korupcyjnego, gangsterskiego systemu.
Innymi słowy, młodzieżówki nie mają nic
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

323

Krytykowali podatek, teraz sami chcą go podnieść. "Potrzebne są pieniądze"

Krytykowali podatek, teraz sami chcą go podnieść. "Potrzebne są pieniądze"

Rząd planuje podnieść podatki wprowadzone za rządów poprzedniej koalicji, w tym kontrowersyjny podatek cukrowy. - Potrze

starnak
z
money.pl
dodany: 19.06.2026, 05:15:11
  • 77
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    polityka
dziadyga1
dziadyga1 19.06.2026, 11:09:07 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

462

W Polsce trwa cicha wojna służb. Najbardziej aktywny jest wywiad ukraiński

W Polsce trwa cicha wojna służb. Najbardziej aktywny jest wywiad ukraiński

"Panie Boże, broń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami poradzę sobie sam". Po rozpoczęciu pełnoskalowej wojny na Ukrainie dwu- czy nawet trzykrotnie zwiększyły się obsady działających przy ambasadach tzw. stacji, które m.in. koordynują działania funkcjonariuszy wywiadów na terenie Polski.

potspodpach
z
rp.pl
dodany: 18.06.2026, 10:24:22
  • 116
  • #
    sluzbyspecjalne
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
dziadyga1
dziadyga1 18.06.2026, 21:07:38 via Wykop
  • -1
Jak już ostatnio napisałem - bo to nasi "sojusznicy", a sojusznik, w polskim żargonie dyplomatycznym i politycznym znaczy nie ktoś kto nam nic złego nie zrobi, ale ktoś komu my nic nie możemy zrobić, a może z nami robić co chce.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

583

Ojej. Izrael śmiertelnie obrażony na Kaję Kallas. Ogłosili decyzję

Zerwanie kontaktów z szefową dyplomacji Unii Europejskiej Kają Kallas ogłosił w czwartek szef MSZ Izraela Gideon Saar. Powodem mają być doniesienia medialne, według których porównała ona państwo żydowskie do Republiki Południowej Afryki z czasów apartheidu.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 18.06.2026, 09:32:41
  • 58
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    swiat
  • #
    palestyna
  • #
    rasizm
  • #
    terroryzm
dziadyga1
dziadyga1 18.06.2026, 19:34:25 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mrbarry
mrbarry
18.06.2026, 15:11:04
  • 12
Wał za wałem w służbie zdrowia, a te dzbany z Koalicji Obywatelskiej ponownie zaczęli procedować podwyżkę podatku cukrowego np od napojów bez cukru, pod pretekstem załatanie dziury w NFZ (czyt. na pensje lekarzy)

Co te dzbany z KO myślą, że Prezydent teraz podpisze po aferze z Dawidkiem Kacprzykiem? xDDD

Na szczęście Pan Prezydent Karol Nawrocki już raz im to zawetował, a teraz po akcji Dawidka to na 100% znowu zawetuje. I bardzo dobrze...

mrbarry - Wał za wałem w służbie zdrowia, a te dzbany z Koalicji Obywatelskiej ponown...

źródło: z25605454IH,O-ile-podrozeje-napoj-

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziadyga1
dziadyga1 18.06.2026, 17:46:16 via Wykop
  • 2
Wał za wałem w służbie zdrowia, a te dzbany z Koalicji Obywatelskiej ponownie zaczęli procedować podwyżkę podatku cukrowego np od napojów bez cukru, pod pretekstem załatanie dziury w NFZ (czyt. na pensje lekarzy)


@mrbarry: Jak już tyle tych wałów i afer, to w sumie co szkodzi jeszcze jeden?
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
18.06.2026, 13:24:05
  • 5
Ta cała afera z lekarzami, ma przykryć aferę z artystami ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazpo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziadyga1
dziadyga1 18.06.2026, 13:51:53 via Wykop
  • 2
@Nighthuntero: Aferowy galop - afera za aferą aferę przykrywa, że aż wszystko się rozmywa i miesza i koniec końców niczego nie wyjaśniono i nic nie wiadomo. Jeszcze afera SAFE była po drodze.
Brawo Tusk!
  • Odpowiedz

572

Mrągowo droższe niż Chorwacja, Ustka to nowa Sycylia. Drogie wakacje w Polsce

Mrągowo droższe niż Chorwacja, Ustka to nowa Sycylia. Drogie wakacje w Polsce

Wakacje w Polsce tylko dla bogatych? Ceny w rodzimych hotelach są często wyższe niż w Grecji, Egipcie czy Chorwacji. Wyjazd za granicę bywa tańszy, mimo że obejmuje również przelot.

VoxClamantisInDeserto
z
forsal.pl
dodany: 17.06.2026, 19:29:55
  • 312
  • #
    polska
  • #
    wakacje
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
dziadyga1
dziadyga1 18.06.2026, 10:35:52 via Wykop
  • 10
@Vacheron: Moja teoria "spiskowa" była taka że te przedsiębiorstwa to istniały tylko by brać dotacje z unii i państwa, ale Twoja widać jest teraz bardziej na czasie

858

W Polsce mamy do czynienia z anomalią kontrwywiadowczą

W Polsce mamy do czynienia z anomalią kontrwywiadowczą

Jesteśmy jedynym średniej wielkości państwem dysponującym armią o dużej sile ognia, którego służby od 35 lat nigdy nie znalazly kreta we wlasnych szeregach. Dlaczego nie możemy namierzyć agentury w służbach specjalnych wyjaśnia były oficer ABW zajmujący się rosyjskimi służbami.

Dorodny_Wieprz
z
rp.pl
dodany: 17.06.2026, 12:39:30
  • 115
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    sluzby
  • #
    polska
dziadyga1
dziadyga1 17.06.2026, 17:17:08 via Wykop
  • 14
Bo naszym sojusznikom, albo przynajmniej tym co się za sojuszników podają, nie możemy nic zrobić.
Na przykład takiemu Pablo Gonzalezowi, czy tam Pawce Rubcowowi, nic nie mogliśmy zrobić gdy był dziennikarzem z bratniej Hiszpanii.
A tak to nasi rządzący z urzędu przekazują (od jakiegoś czasu) informacje naszym "sojusznikom", albo potajemnie lub nieświadomie ruskim.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziadyga1
dziadyga1 17.06.2026, 17:22:42 via Wykop
  • -2
@mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz: Jeszcze był jakiś chiński szpion z Huaweia którego złapanie zaanonsowano w każdej telewizji, tak koincydentalnie chyba w czasach jak było głośno o 5g, szpiegującej elektronice z Chin i kosie Stanów z Chinami w realizowaniu kontraktów i sprzedawaniu rzeczy, także u nas

455

Russia Today atakuje polskich strażników granicznych.

Państwowa rosyjska telewizja wysłała dziennikarzy na białorusko-polską granicę po to aby szczuć na broniących granicy polskich strażników. Bezczelni ruscy dziennikarze podchodzą do płotu i prowokują strażników. Prawicowe środowiska w Polsce milczą o tej prowokacji.

KIaudik
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 12:40:29
  • 93
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
  • #
    uchodzcy
  • #
    kanalzero
dziadyga1
dziadyga1 16.06.2026, 19:33:49 via Wykop
  • 11
zupełnie ta sama narracja co tuskowi zdrajcy, ich koalicjanci i media przed 2024 rokiem
dziadyga1 - zupełnie ta sama narracja co tuskowi zdrajcy, ich koalicjanci i media prz...

źródło: 38a1a922b26cc9d31ad9eef0738bd37e2a8782b71229b067e020c75ff142787c

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking