Aktywne Wpisy

kt13 +27
Siedzę i serio myślę, za co ta karma....
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co

splinter96 +11
Włodzimierz Biały xD
#heheszki
#heheszki
źródło: 1000029476
Pobierz



źródło: Screenshot_6
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
https://www.youtube.com/watch?v=zzRjCjo2SFQ
@SiwyMati35: wiadomo mordo, tylko konfa
@motylbezskrzydel: zaraz Cię zlinczują xD
@Mglisty: żeby wykopkowe spierdoksy ze zbiorkomu miały satysfakcję
@fittrenerka: życie pokazało, że takie sebiksy uciekają. Do tego jest zagrożone wysoką karę, więc można to klepnąć, za mniejsze przewinienia sądy przyklepują areszt.