Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kermit11
Kermit11
Profil firmowy

Kermit11

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2699
  • Znaleziska 120
  • Mikroblog 2579
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
17 godz. i 46 min temu
  • 7
I cyk do Lidla i cyk do Kauflandu

#polityka #bekazpisu
HrabiaTruposz - I cyk do Lidla i cyk do Kauflandu

#polityka #bekazpisu

źródło: ssakiewicz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 17 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@HrabiaTruposz: zara bedzie lidl reklamowal koalicje obywatelska jak jeszcze sakiewicz ich sprobuje zbojkotowac xd
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
19 godz. i 8 min temu
  • 8
#polityka #kanalzero Trzeba będzie oglądać teraz mazórka i zakolaka. Na bank będą drzeć mordy, że niemce polaków bijo xdxd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 19 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@na_pierwszej_linii_kas: akurat republika to ich konkurencja wiec cholera wie
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
19 godz. i 23 min temu
  • 18
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Na miejscu niemieckiej policji użyłbym wobec brzuchatych zarzygiwaczy leżaków jeszcze jednej wunderwaffe - alkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 19 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 2
@jaroty: zapewne po zatrzymaniu uzyli
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773
19 godz. i 51 min temu
  • 342
Ale jak to??? To w jedynej POLSKIEJ stacji były Niemieckie reklamy????
#polityka #bekazpisu #tvrepublika
radek7773 - Ale jak to??? To w jedynej POLSKIEJ stacji były Niemieckie reklamy????
#p...

źródło: 1000006546

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 19 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 5
@radek7773: no juz widze jak otyły pan z republiki by zrezygnował z reklam- po prostu ich nie mieli
  • Odpowiedz
Al-3_x
Al-3_x
wczoraj, 08:09:42
  • 6
Ta umowa między USA i Iranem pokazuje, że Trump jednak nie ma mentalności Putina. Putin woli ciągnąć wojnę aż do zwycięstwa albo przynajmniej pokoju na jego warunkach nawet jeśli ma to trwać latami. Dla niego priorytetem jest zachowanie wizerunku silnego lidera zdolnego osiągnąć zamierzane cele. Trump jest dużo bardziej chwiejny w realizacji swoich celów. Gdy wojna z Iranem mu nie poszła jak zakładał to zamiast ją kontynuować wolał ją zawiesić, przez kilka
Al-3_x - Ta umowa między USA i Iranem pokazuje, że Trump jednak nie ma mentalności Pu...

źródło: njnjn

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 wczoraj, 08:18:59 via Wykop
  • 2
@Al-3_x: różnica taka, że w Rosji okazanie słabości równałoby się obaleniem Putina, przez silniejsza jednostkę
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
przedwczoraj, 13:29:18
  • 11
Reakcje Amerykanów bo jakiś sterydziarz powiedział, że żona Obamy to facet

Jesteśmy zgubieni

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #usa
OCIEBATON - Reakcje Amerykanów bo jakiś sterydziarz powiedział, że żona Obamy to face...

źródło: 1000004024

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 przedwczoraj, 13:49:08 via Wykop
  • 4
@OCIEBATON: pamietaj, ze tam trolle tez istnieja (a przynajmniej mam taka nadzieje)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
przedwczoraj, 12:31:26
  • 785
Batyr znowu poleciał do USA, żeby pluć na polski rząd. Zamiast reprezentować Polskę – jak przystało na prezydenta RP – stoi przed mikrofonami i opowiada, że w Polsce budzi się „antyamerykańska narracja”, która jest „niekorzystna dla Polski i dla Narodu”.

Czyli wprost mówi Amerykanom: „u nas jest teraz antyamerykański rząd, a ja jestem jedynym prawdziwym sojusznikiem”. Przy okazji mówi naszym wrogom: „jesteśmy podzieleni” - a więc słabi.

Za każdym razem, gdy Batyr
donatien-de-sade - Batyr znowu poleciał do USA, żeby pluć na polski rząd. Zamiast rep...

źródło: IMG_7712

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 przedwczoraj, 12:57:47 via Wykop
  • 3
@donatien-de-sade: tylko ta narracja to sie glownie budzi wsrod obywateli, jak widza co trump o--------a xd
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 05:41:27
  • 301
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #heheszki

Jest i filmik ze spotkania "na szczycie" Pana Sutenera z Pomarańczową Mordą. Ciekawe co przez tą minutę udało się wynegocjować stronom spotkania? XD

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #heheszki 

Jest i fil...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 przedwczoraj, 05:57:26 via Wykop
  • 177
@James2000: raczej kolega ma bekę, bo Nawrocki wróci i będzie p-------ł ile to nie załatwił
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
przedwczoraj, 01:28:38
  • 55
Czego on tam stoi i tak się szczerzy xDDDD #bekazpisu #polityka
szmichal - Czego on tam stoi i tak się szczerzy xDDDD #bekazpisu #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 przedwczoraj, 04:24:56 via Wykop
  • 1
@szmichal: może na ser akurat patrzył
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
14.06.2026, 19:07:03
  • 6
#bekazpisu #polityka
W republice już oskarżyli tuska o zamach?
zjadlbym_kebaba - #bekazpisu #polityka 
W republice już oskarżyli tuska o zamach?

źródło: 1000054593

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 14.06.2026, 19:45:45 via Wykop
  • 0
@zjadlbym_kebaba: jak nie oskarża to pewnie z winy kierowcy czarnka
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
14.06.2026, 12:49:32
  • 20
myślałem ze szkalowałem Stanowskiego za jego debilną demagogiczną wypowiedź a tu wychodzi na to, że robiłem to dla jakichś badań w internecie ¯\(ツ)/¯
#polityka #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - myślałem ze szkalowałem Stanowskiego za jego debilną demagogiczną wypowi...

źródło: 1000030181

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 14.06.2026, 12:53:12 via Wykop
  • 9
@splinter96: no cóż jakby stanowski był moim pracodawcą to też bym tak mówił
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
13.06.2026, 08:09:37
  • 48
Jakbym był pisowcem to poszedłbym od razu w mesjasza a nie pie*dolił z jakimiś rekinami XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Jakbym był pisowcem to poszedłbym od razu w mesjasza a nie pie*dol...

źródło: IMG_7700

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 13.06.2026, 08:12:22 via Wykop
  • 37
@donatien-de-sade: nie no powinien byc zakaz korzystania z AI przez politykow xd przeciez ta laska nawet prompta nie wpisywala tylko "stworz z kaczynskim plakat wyborczy na którym jest przedstawiony jako rekin biznesu"
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
13.06.2026, 07:21:24
  • 43
#polityka #kanalzero #stanowski #pis #przestepczosczorganizowana #bekazprawakow

Stalinowski nie dość, że nie wyciągnął wniosków to szczeka, gryzie i manipuluje jeszcze bardziej.
Aldona_Lipska - #polityka #kanalzero #stanowski #pis #przestepczosczorganizowana #bek...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 13.06.2026, 07:24:59 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: no bo od początku kanału zero mu o to chodzi- żeby o nim mówiono i działa :) dopóki reklamodawców nie traci to będzie jeszcze bardziej odwalał bo zwiększa to jego zasięgi
  • Odpowiedz
SzuruSzur
SzuruSzur
13.06.2026, 00:23:24
  • 5
#polityka #nawrocki #bekazprawakow #bekazpisu
Pamiętacie jak ktoś powiedział że należy odebrać medal żelkowi ale 'czekał na możliwość' od kapituły i premiera? A gdy oboje powiedzieli że zrobią jak on uzna to liczy że sprawa zostanie zapomniana?
Komuś chyba zabrakło jaj gdy trzeba minimum inicjatywy. Wygląda na to że łatwiej odebrać komuś mieszkanie niż podjąć realną decyzję.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 13.06.2026, 06:33:50 via Wykop
  • 2
@SzuruSzur: obstawiam, ze zakładał, że tusk będzie się sprzeciwiał i nie zgodzi się na odebranie medalu a tu zonk
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
13.06.2026, 05:00:53
  • 961
Czy ktoś w końcu odnotuje fakt, że Nawrocki hurtowo stosując swoje weta, jawnie terroryzuje wybór 11 594 840 Polaków? Dlaczego przeszliśmy do porządku dziennego z faktem, że mamy Prezydenta, który postanowił szanować wyłącznie swoich wyborców?
Tymczasem PiS i PiSowskie radiowęzły dalej będą biadolić, że Tusk dzieli Polaków.

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - Czy ktoś w końcu odnotuje fakt, że Nawrocki hurtowo stosując swoje weta,...

źródło: IMG_4426

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 13.06.2026, 06:32:47 via Wykop
  • 0
@Matuuusuuu: w senie? popracie społeczne mu spada powoli, a przeciwnicy tuska zawsze będą się cieszyć z weta, tak samo byłoby w 2 stronę jakby ktoś z Ko był prezydentem a rządziłby pis.
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
12.06.2026, 18:41:15
  • 2
Ciocia Kasia: Wszyscy wiedzą, że władze telewizji publicznej są na telefon z kancelarii premiera. Tak. Nie chcę po nazwiskach dziennikarzy iść, natomiast uważam, że tak jest i to jest bardzo źle.
#polityka
XeNinja - Ciocia Kasia: Wszyscy wiedzą, że władze telewizji publicznej są na telefon ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 12.06.2026, 18:48:35 via Wykop
  • 0
@XeNinja: ciekawi mnie czy ona sie buntuje, czy dogadali sie z tuskiem ze ma wygladac na buntujaca sie tuskowi, zeby wiecej glosow dostac
  • Odpowiedz
fan_poteznego_dunczyka
fan_poteznego_dunczyka
12.06.2026, 13:19:02
  • 12
Oni się potem dziwią że tyle wet jest xD

#polityka #bekazlewactwa
fanpoteznegodunczyka - Oni się potem dziwią że tyle wet jest  xD 

#polityka #bekazle...

źródło: HKkch2AXoAAUdU2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 12.06.2026, 13:29:46 via Wykop
  • 1
@fan_poteznego_dunczyka: a mogł lekarz leczyć wszystkich czy np Ukrainiec tylko ukraińskiego pacjenta bo ta 2 opcja miałaby sens
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
12.06.2026, 11:30:38
  • 235
Myślicie, że Batyr przychyli się do prośby? XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Myślicie, że Batyr przychyli się do prośby?  XD

#polityka #bekazp...

źródło: IMG_7697

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 12.06.2026, 12:47:20 via Wykop
  • 10
@donatien-de-sade: mejza zainteresował się msgicalem i nagle ten wpada na pomysł fundacji xdd
  • Odpowiedz
szychun
szychun
10.06.2026, 17:33:02
  • 120
#polityka #usa #bekazpisu w tym wszystkim nie ma ani jednej poważnej rzeczy xD
szychun - #polityka #usa #bekazpisu w tym wszystkim nie ma ani jednej poważnej rzeczy...

źródło: 1000019286

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 10.06.2026, 17:47:39 via Wykop
  • 193
@szychun: jak ktos k---a wierzy, ze na gali ufc beda gadac o polityce to xd
  • Odpowiedz
szychun
szychun
10.06.2026, 14:05:17
  • 677
#polityka #usa #bekazpisu jprdl xD nasza pacynka w cyrku pomarańczowej małpy. Jeszcze niech do klatki tam wejdzie xD
szychun - #polityka #usa #bekazpisu jprdl xD nasza pacynka w cyrku pomarańczowej małp...

źródło: 1000019279

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kermit11
Kermit11
Kermit11 10.06.2026, 14:08:35 via Wykop
  • 1
@M4rcinS: nie musi ma łeb to interesów patrząc na firmę nowrocky xd poradzi se
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking