Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
panDocent

panDocent

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2614
  • Znaleziska 1172
  • Mikroblog 1442
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 30
  • Dodane (74)
  • Komentowane (764)
  • Plusowane (604)
rio574
rio574
wczoraj, 03:47:48
  • 1713
rio574

źródło: 1000068195

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RUMUNCORE
RUMUNCORE
wczoraj, 04:09:17 via Android
  • 1557
@jezdzilemmercemipalilempopularne: Człowiek, który zrozumiał Polaków, lecz zapłacił za to własnym rozumem.
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
wczoraj, 04:51:48 via Wykop
  • 1302
@rio574: no nie wiem, wydaje mi się że w szczytowym momencie to zarabiał nawet 3300 brutto MIESIĘCZNIE więc pieniędzy mu nie brakuje...
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
wczoraj, 14:14:54
  • 6
ej, a pamiętacie? XD
#konfitura #samochodoza
gr0m1t - ej, a pamiętacie? XD 
#konfitura #samochodoza

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wezsepigulke
wezsepigulke
wczoraj, 15:13:52 via Android
  • 0
@gr0m1t: moje miasto takie piękne
  • Odpowiedz
HammerWZZN
HammerWZZN
przedwczoraj, 18:40:05
  • 61
#prime #serial #marvel #spiderman #spidernoir

Zajebisty ten Spider-noir!
HammerWZZN - #prime #serial #marvel #spiderman #spidernoir

Zajebisty ten Spider-noir...

źródło: 1000081776

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawulon_Dla_Starych
Pawulon_Dla_Starych
przedwczoraj, 19:24:57 via Wykop
  • 13
@HammerWZZN:
PawulonDlaStarych - @HammerWZZN:

źródło: To alkohol

Pobierz
  • Odpowiedz
HWD-5
HWD-5
przedwczoraj, 21:00:26 via Wypiek
  • 10
@Pawulon_Dla_Starych ta oranżada jest bez bombelków
  • Odpowiedz
advert
advert
przedwczoraj, 15:59:01
  • 50
Składam zeznania żeby narobić koło d--y kolejnemu cw*lowi, który myśli, że nie będzie mi się chciało.
I faktycznie by mi się nie chciało gdyby nie bezczelność tych dupków.
#warszawa #konfitura #parkowanie
advert - Składam zeznania żeby narobić koło d--y kolejnemu cw*lowi, który myśli, że n...

źródło: IMG_9576-kopia

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ravau23
Ravau23
Ravau23
przedwczoraj, 16:04:25 via Wykop
  • 4
@advert:
Ravau23 - @advert:

źródło: 1000023800

Pobierz
  • Odpowiedz
piwakk
piwakk
piwakk
przedwczoraj, 17:29:25 via Wykop
  • 5
@advert: Bez sprawdzania poznałem, że to SM na Woli, bo sam ze 2 lata temu składałem tam info na chama co parkować nie umie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
26.05.2026, 21:03:05
  • 38
Jade rowerem stoi auto, przed autem jakaś baba na rowerze pochylona, myślę jakby płakała czy coś
Dojeżdżam, zobaczyłem z bliska, bo ze 50 metrów tak to wyglądało jak wyżej

Okazuje się, że to jakiś gość na rowerze w długich włosach. Kłóci się z kierowcą co stoi całą szerokością auta na ciągu pieszo-rowerowym.
Sam się dołączam, bo żeby gościa ominąć to bym musiał zjechać z wysokiego krawężnika na ulicę. Gość nie odjedzie, bo on czeka na
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDocent
panDocent 26.05.2026, 21:52:38 via Wykop
  • 30
to faktycznie beka z was, że macie czas i ochotę sie użerać z patolstwem przez tyle czasu.


@hpiotrekh: beka z kogo, chyba z Ciebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Koleś chce rozwiązać problem, a Ty mówisz, że to beka? A wystarczyłoby, żeby policja przyjechała, wystawiła mandat i elo. OP miałby wtedy poparcie od strony "władz", że dobrze zrobił, a tak to patola się z niego śmieje, bo policji nie
  • Odpowiedz
panDocent
panDocent 26.05.2026, 22:27:36 via Wykop
  • 16
@hpiotrekh: To, że Ty nie masz czasu na obywatelskie postawy to Twoja prywatna sprawa i wiadomo, że nikt Ciebie zmuszać do tego nie będzie.

Ale co innego, gdy ktoś dzieli się swoimi rozterkami, a Ty mówisz, że masz z niego bekę. Bekę można mieć z kogoś, kto nie potrafi otworzyć drzwi, bo te otwierają się do wewnątrz, a on je szarpie do siebie. Jeżeli chciałeś pochwalić OPa za to, że
  • Odpowiedz
Gluptaki
Gluptaki
25.05.2026, 05:34:05
  • 75
Zawołam plusujacych jak w następnych wyborach w Krakowie znowu wybiorą Miszalskiego. Polska to kraj absurdu pamiętajcie XD

#krakow #referendum #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
25.05.2026, 05:35:51 via Android
  • 121
@Gluptaki: ponoć Miszalski nie będzie wystawiany tlyko jakaś babka. Miszalski to już trup jeśli chodzi o polityczną karierę
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
25.05.2026, 05:55:34 via Wykop
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
22.05.2026, 11:40:11
  • 38
ci ludzie naprawdę muszą tamtędy chodzić i przeszkadzać innym w pracy?
#konfitura #samochodoza #polskiedrogi #kierowcy #warszawa
matixrr - ci ludzie naprawdę muszą tamtędy chodzić i przeszkadzać innym w pracy?
#kon...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

framugabezdrzwi
framugabezdrzwi
22.05.2026, 11:45:36 via Wykop
  • 13
@matixrr: terroryści ira opanowali warszawę
  • Odpowiedz
Rabe
Rabe
22.05.2026, 16:36:32 via Android
  • 7
@Substytut: Którego kraju dotyczą te wspomnienia?

Z tego co pamiętam, po nowelizacji przepisów o transporcie lokalnym z 2021 roku busy wykonujące przewóz osób albo dostawy dla punktów usługowych mają możliwość czasowego wykorzystania infrastruktury pieszej jako ciągu technicznego, jeżeli jest to związane z wykonaniem manewru logistycznego lub ominięciem zablokowanego pasa ruchu. To samo dotyczy zatok i wysp przystankowych, które w takich przypadkach traktowane są jako element strefy włączenia do ruchu, więc
  • Odpowiedz
siedze_w_robocopie
siedze_w_robocopie
siedze_w_robocopie
21.05.2026, 10:58:22
  • 16
Ale ładne kombo pokazujące nieudolność polskiego prawa oraz to jak kończy się pobłażanie patokierowcom. Znamy przykłady o 10-krotnych zakazach prowadzenia pojazdów, patentach na Gruzinów jak się straż miejska pyta, kto kierował autem itp. itd.

Streszczając:
- babka (Polka) parkuje jak chce, na zakazie, bo ma w------e po prostu, auta na zagranicznych blachach są praktycznie nietykalne. Jedyna opcja to złapanie na miejscu, za rękę takiego kierowcy i rozliczenie na miejscu lub holownik, ale z holowaniem
siedzewrobocopie - Ale ładne kombo pokazujące nieudolność polskiego prawa oraz to jak...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Infex
Infex
21.05.2026, 11:32:35 via Wypiek
  • 8
@siedze_w_robocopie XDDD
Jak się zakrztusiłem kawką. Konfitura ma farta. Jak nie spotkanie w mieście pewnego Porsche to teraz to xD
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
21.05.2026, 15:47:58 via Wykop
  • 6
@Infex: Ciekawe czy ma farta, czy te rzeczy są aż tak na porządku dziennym, że ludzkie oko tego nie wyłapuje.
  • Odpowiedz
Silklash
Silklash
21.05.2026, 08:36:11
  • 14
Pan #konfitura elegancki jest. Dawniej na tablica-rejestracyjna.pl było głównie chamstwo na drodze, a teraz c-----e parkowanie, oraz jazda po chodnikach się przebija. Z drugiej strony u siebie widzę coraz więcej podniesionych wycieraczek, czy powykręcanych lusterek samochodziarzy.

#bekazpodludzi #samochodziarze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
21.05.2026, 08:41:45 via Wykop
  • 16
@Silklash: o to mu właśnie chodziło. Sam nie nagra i nie zgłosi wszystkich patusów w całym kraju, ale pokazuje postawę obywatelską w sposób cywilizowany, z którą coraz więcej ludzi się zgadza.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
21.05.2026, 09:00:40 via Android
  • 0
@Silklash: a ja widzę coraz więcej złodziei wycieraczek i prostuję je na grupy FB.
  • Odpowiedz
panDario
panDario
20.05.2026, 21:02:43
  • 2
#punisher #filmy #marvel

Dobry film? Ledwo zacząłem i już pieska zamordowali i ja w-------y jak John Wick.

Trzeba zrobić coś co inne p-------i w kostiumach nie potrafią

Porządek.
panDario - #punisher  #filmy #marvel

Dobry film? Ledwo zacząłem i już pieska zamordo...

źródło: 70ec4c8583d2a06cd3794e7e0d9e8001

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski
20.05.2026, 21:05:36 via Wykop
  • 1
@panDario: zależy który, moja babcia była fanką tego z 2004 XD
  • Odpowiedz
panDario
panDario
Autor
20.05.2026, 22:32:21 via Wykop
  • 2
@panDocent: jutro napiszę co myślę bo dzisiaj po finale boysów i tym (c--j wie czym to było) jedno godzinnym wystąpieniem Punishera jestem kompletnie r-------y, jestem pewny że tym ktoś n---------y zarządza
  • Odpowiedz
adrninistrator
adrninistrator
20.05.2026, 18:43:37
  • 8
#konfitura #samochodoza #samochody #motoryzacja

Ty widzisz hulajnogę. Ja widzę zgłoszenie.

adrninistrator - #konfitura #samochodoza #samochody #motoryzacja

Ty widzisz hulajnog...

źródło: A

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adrninistrator
adrninistrator
Autor
20.05.2026, 18:43:49 via Wykop
  • 4
@adrninistrator:
adrninistrator - @adrninistrator:

źródło: B

Pobierz
  • Odpowiedz
kacappylon
kacappylon
20.05.2026, 18:49:14 via Wykop
  • 5
@adrninistrator: no i dobrze
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
20.05.2026, 12:30:51
  • 349
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem
wezsepigulke - > Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą pot...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wezsepigulke
wezsepigulke
Autor
20.05.2026, 12:50:12 via Wykop
  • 170
@KitaxKita: Grozi ostracyzm w internetach, to trzeba nagłaśniać gdzie się da
  • Odpowiedz
diwi
diwi
diwi
20.05.2026, 15:00:47 via Wykop
  • 115
@mayek: @StaryWedrowiec Generalnie ja mam problem z tymi ludźmi, że gdyby nie ich zachowanie to do takich sytuacji by nie dochodziło.


@Substytut: i wtedy, tacy debile jeżdżący na chodniku będą dalej to robić i np. przejadą dziecko, bo go nie zauważą.

Zrozum, że oni to robią, żeby nagłośnić problem i wymusić ostracyzm
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
20.05.2026, 09:06:25
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wezsepigulke
wezsepigulke
20.05.2026, 09:19:02 via Android
  • 6
@o__0: rozbierał ją wzrokiem
  • Odpowiedz
Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
20.05.2026, 12:05:07 via Wykop
  • 0
@wezsepigulke: jak Ukrainka to jest szansa że rozebrana już przyjechała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
19.05.2026, 13:42:34
  • 515
Najbliższy parking jest 900 metrów od plaży i to płatny!
To chyba nie miałem wyjścia, tak? Musiałem. Nie rozumiesz, p0laku zawistny? M u s i a ł e m
#konfitura #samochodoza
gr0m1t - Najbliższy parking jest 900 metrów od plaży i to płatny! 
To chyba nie miałe...

źródło: image

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
19.05.2026, 13:44:21 via Wykop
  • 222
@gr0m1t: no ale komu przeszkadza? Trochę wyrozumiałości, no.
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
19.05.2026, 13:47:06 via Android
  • 422
@gr0m1t: za chwilę odjedzie, nie możesz popływać obok?
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
19.05.2026, 06:45:33
  • 1
#samochodoza #bekazlewactwa #bekazpodludzi
Bynajmniej blachosmrody nie zaparkują...
typ53B - #samochodoza #bekazlewactwa #bekazpodludzi
Bynajmniej blachosmrody nie zapar...

źródło: 536

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
19.05.2026, 06:51:22 via Wykop
  • 3
@typ53B: przynajmniej jak już.. teraz już wiem, że analfabeci są przeciwko samochodom i wolą wrócić do dorożki

jeszcze beka z lewactwa.. a to przypadkiem nie lewactwo właśnie ciągle pompuje balonik, że auta się powinno wywalić z miast? xD
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
19.05.2026, 06:57:11 via Wykop
  • 0
@typ53B: nie no ja wiem, że pod samym tagiem samochodoza będę grillowany, ale dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mokkorichan
Mokkorichan
18.05.2026, 12:43:57
  • 553
#konfitura Ale przecież oni jeżdżą ostrożnie, wszystko widzą i cała reszta.
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piowit
piowit
18.05.2026, 13:27:43 via Wykop
  • 433
@Mokkorichan: Konfitura sprowokował kierowcę do wjechania w znak!
  • Odpowiedz
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
18.05.2026, 14:04:42 via Wykop
  • 348
@Mokkorichan: widzę, że tam już jeden znak był r-------y xD
  • Odpowiedz
nalogowiec
nalogowiec
nalogowiec
16.05.2026, 19:32:42
  • 49
moja #lodz, taka piękna, gagatek zgłoszony do SM, z dwóch różnych numerów, mija właśnie godzina od pierwszego z nich, cisza, spokój, nic się nie dzieje¯\(ツ)/¯
#konfitura #polscykierowcy
nalogowiec - moja #lodz, taka piękna, gagatek zgłoszony do SM, z dwóch różnych numeró...

źródło: IMG_1274

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii
16.05.2026, 19:33:13 via Wypiek
  • 31
@nalogowiec strażnik skończy pracę to odjedzie, zostaw go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
klapektarasa
klapektarasa
16.05.2026, 19:54:59 via Wykop
  • 44
gagatek zgłoszony do SM, z dwóch różnych numerów, mija właśnie godzina od pierwszego z nich, cisza, spokój, nic się nie dzieje¯\(ツ)/¯


@nalogowiec: przyjadą w poniedziałek, nie stwierdzą wykroczenia, pora na CS
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
16.05.2026, 07:03:45
  • 1156
#heheszki #kolej #ciekawostki
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to naprawdę byłoby coś niesamowitego, gdyby zrobić magleva na istniejącej infrastrukturze!
Z drugiej strony nie mogę się powstrzymać, żeby nie stwierdzić, że pod tą ładną obudową pewnie są schowane dwa żuki szczepione dupami XD
dominowiak - #heheszki #kolej #ciekawostki 
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to nap...

źródło: image

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemiecki_agent
niemiecki_agent
16.05.2026, 07:07:37 via Wykop
  • 557
@dominowiak: jak kawecki o czyms pisze to scam/kapiszon
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
Autor
16.05.2026, 07:18:56 via Wykop
  • 1686
@dominowiak: o takie coś XD (uwielbiam to AI g---o)
dominowiak - @dominowiak: o takie coś XD (uwielbiam to AI g---o)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >

Marcin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.04.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.07.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 15.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking