Składam zeznania żeby narobić koło d--y kolejnemu cw*lowi, który myśli, że nie będzie mi się chciało. I faktycznie by mi się nie chciało gdyby nie bezczelność tych dupków. #warszawa #konfitura #parkowanie
Jade rowerem stoi auto, przed autem jakaś baba na rowerze pochylona, myślę jakby płakała czy coś Dojeżdżam, zobaczyłem z bliska, bo ze 50 metrów tak to wyglądało jak wyżej
Okazuje się, że to jakiś gość na rowerze w długich włosach. Kłóci się z kierowcą co stoi całą szerokością auta na ciągu pieszo-rowerowym. Sam się dołączam, bo żeby gościa ominąć to bym musiał zjechać z wysokiego krawężnika na ulicę. Gość nie odjedzie, bo on czeka na
Koleś chce rozwiązać problem, a Ty mówisz, że to beka? A wystarczyłoby, żeby policja przyjechała, wystawiła mandat i elo. OP miałby wtedy poparcie od strony "władz", że dobrze zrobił, a tak to patola się z niego śmieje, bo policji nie
@hpiotrekh: To, że Ty nie masz czasu na obywatelskie postawy to Twoja prywatna sprawa i wiadomo, że nikt Ciebie zmuszać do tego nie będzie.
Ale co innego, gdy ktoś dzieli się swoimi rozterkami, a Ty mówisz, że masz z niego bekę. Bekę można mieć z kogoś, kto nie potrafi otworzyć drzwi, bo te otwierają się do wewnątrz, a on je szarpie do siebie. Jeżeli chciałeś pochwalić OPa za to, że
Z tego co pamiętam, po nowelizacji przepisów o transporcie lokalnym z 2021 roku busy wykonujące przewóz osób albo dostawy dla punktów usługowych mają możliwość czasowego wykorzystania infrastruktury pieszej jako ciągu technicznego, jeżeli jest to związane z wykonaniem manewru logistycznego lub ominięciem zablokowanego pasa ruchu. To samo dotyczy zatok i wysp przystankowych, które w takich przypadkach traktowane są jako element strefy włączenia do ruchu, więc
Ale ładne kombo pokazujące nieudolność polskiego prawa oraz to jak kończy się pobłażanie patokierowcom. Znamy przykłady o 10-krotnych zakazach prowadzenia pojazdów, patentach na Gruzinów jak się straż miejska pyta, kto kierował autem itp. itd.
Streszczając: - babka (Polka) parkuje jak chce, na zakazie, bo ma w------e po prostu, auta na zagranicznych blachach są praktycznie nietykalne. Jedyna opcja to złapanie na miejscu, za rękę takiego kierowcy i rozliczenie na miejscu lub holownik, ale z holowaniem
Pan #konfitura elegancki jest. Dawniej na tablica-rejestracyjna.pl było głównie chamstwo na drodze, a teraz c-----e parkowanie, oraz jazda po chodnikach się przebija. Z drugiej strony u siebie widzę coraz więcej podniesionych wycieraczek, czy powykręcanych lusterek samochodziarzy.
@Silklash: o to mu właśnie chodziło. Sam nie nagra i nie zgłosi wszystkich patusów w całym kraju, ale pokazuje postawę obywatelską w sposób cywilizowany, z którą coraz więcej ludzi się zgadza.
@panDocent: jutro napiszę co myślę bo dzisiaj po finale boysów i tym (c--j wie czym to było) jedno godzinnym wystąpieniem Punishera jestem kompletnie r-------y, jestem pewny że tym ktoś n---------y zarządza
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem
Najbliższy parking jest 900 metrów od plaży i to płatny! To chyba nie miałem wyjścia, tak? Musiałem. Nie rozumiesz, p0laku zawistny? M u s i a ł e m #konfitura #samochodoza
moja #lodz, taka piękna, gagatek zgłoszony do SM, z dwóch różnych numerów, mija właśnie godzina od pierwszego z nich, cisza, spokój, nic się nie dzieje¯\(ツ)/¯ #konfitura #polscykierowcy
#heheszki #kolej #ciekawostki Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to naprawdę byłoby coś niesamowitego, gdyby zrobić magleva na istniejącej infrastrukturze! Z drugiej strony nie mogę się powstrzymać, żeby nie stwierdzić, że pod tą ładną obudową pewnie są schowane dwa żuki szczepione dupami XD
źródło: 1000068195
Pobierz