Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
narwi
narwi

narwi

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4483
  • Znaleziska 1524
  • Mikroblog 2959
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 34

313

Najbardziej wydajne niszczarki

Najbardziej wydajne niszczarki

Najbardziej wydajne niszczarki niszczarka do złomu, nazywana również niszczarką metali.

starnak
z
youtube.com
dodany: 09.01.2018, 21:38:15
  • 52
  • #
    technologia
  • #
    niszczrki
  • #
    zlom
  • #
    ciekawostki
  • #
    metale
narwi
narwi
narwi 10.01.2018, 21:23:59
  • 1
@ProfiBoy: Hydraulika panie ;)
narwi
narwi
narwi 06.01.2018, 14:00:23
  • 2
#drogakrolow #sanderson #ksiazki #fantastyka
Warto przeczytać serię po angielsku od nowa? Nie chcę czekać do kwietnia na drugą część Dawcy Przysięgi, a mam wrażenie, że jeśli zacznę czytać po angielsku od momentu, w którym polskie wydanie się kończy, to spędzę bardzo dużo czasu w wikipedii, żeby się połapać w nazewnictwie itd.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....k
N.....k
konto usunięte 08.01.2018, 14:19:59
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

narwi
narwi
narwi
Autor
08.01.2018, 17:30:41
  • 0
@Narhek: Jadę na grubo, stwierdziłem, że jak się mam bawić w czytanie po angielsku, to niech to będzie w odpowiedniej chronologii. Czyli najpierw Elantris, później Mistborn i dopiero wtedy wezmę się za Drogę Królów.
  • Odpowiedz

590

Walka 60 kilogramowego zapaśnika z 150 kilogramowym trójboistą

Walka 60 kilogramowego zapaśnika z 150 kilogramowym trójboistą

Brak opisu

narwi
z
youtu.be
dodany: 31.12.2017, 10:18:13
  • 123
  • #
    sport
  • #
    zainteresowania
  • #
    mma
  • #
    mikrokoksy
narwi
narwi
narwi
Autor
31.12.2017, 10:24:27
  • 163
Widać, że nawet przy tak dużej dysproporcji umiejętności cośtam dają (chociaż i tak bardziej przypomina to zabawę ojca z synem niż poważny pojedynek). Gdyby stosunek mas wynosił 75 do 120 myślę, że kloc leżałby na plecach. Aczkolwiek to tylko moje gdybanie;)
  • 24
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

narwi
narwi
narwi 29.12.2017, 14:30:40
  • 4
#polskirap #rap #muzyka
Wreszcie w-------y Bonson, długo czekałem.
narwi - #polskirap #rap #muzyka 
Wreszcie w-------y Bonson, długo czekałem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bot_Twitch
Bot_Twitch
29.12.2017, 18:55:20
  • 0
@narwi: to niezłe w--------e xd
  • Odpowiedz
Na_imie_mial_gniew33
Na_imie_mial_gniew33
30.12.2017, 09:21:31 via Android
  • 0
@narwi W--------e może nie do końca, ale single trzymają poziom. Czekanko na całość.
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi 13.12.2017, 21:14:20
  • 1
#muzyka #rap #bialystok
Z jakiego portalu korzystacie by sprawdzać koncerty w waszym mieście? Nie mam cierpliwości, żeby skakać na fb po artystach, a chciałbym założyć konto, dodać do obserwowanych, wejść raz na 2 tygodnie i wiedzieć czy coś będzie grane. Jest sporo takich portali, jednak nie wiem czy są wystarczająco dokładne tj. czy wszystkie daty koncertów są dodawane. Z góry dzięki. Tag #bialystok,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....s
M.....s
konto usunięte 13.12.2017, 21:16:20
  • 8
@narwi: http://www.bialystokonline.pl/imprezy, zazwyczaj większość imprez jest, nawet małych, kameralnych w pubie
  • Odpowiedz
A.....a
A.....a
konto usunięte 13.12.2017, 21:35:15
  • 1
@narwi: grupa "koncerty w Białymstoku" na fb
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi 04.11.2017, 18:10:34
  • 2
#ufc #mma
Mimo, że jestem fanem Aśki, to ciężko mi się ogląda jej wypowiedzi. Rozumiem, że to na potrzeby promocji, ale niektóre teksty są rodem z kiepskiego amerykańskiego filmu z lat 80.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spontan1
spontan1
spontan1
04.11.2017, 19:59:05
  • 1
@narwi: @niewiemcotuwpisac: Tu według mnie nie chodzi tylko o aspekt promocji .Ona od zawsze uważała że w taki sposób jest w stanie namieszać komuś z głowie ,i według mnie tak jest .Od pierwszych walk tak się zachowuje a po walce wyraża szacunek .I tak każda walka wygląda .
  • Odpowiedz
kelso123
kelso123
04.11.2017, 21:48:36
  • 1
@spontan1: promocja głównie ale czy takze czy chodzi o namieszanie w głowie to drugie ale to żałosnie wygląda jak aśka buraczy przed każdym pojedynkiem, jak wyzywała gadelhę od najgorszych a po walce ja przepraszała i nagle koleżanka. Sprzedaje się to i wiele lub większość zawodników tak robi ale ja tego nie lubię.
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi 26.10.2017, 15:35:49
  • 1
#polskiedrogi #przepisydrogowe #pytanie #motoryzacja
Czy można zmieniać pas ruchu w sposób przedstawiony na obrazku na skrzyżowaniu ze światłami?
narwi - #polskiedrogi #przepisydrogowe #pytanie #motoryzacja 
Czy można zmieniać pas...

źródło: comment_YPt82M7gTX0k6GeTvGCe03kBUlJgz6P8.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oldgamesfan
oldgamesfan
oldgamesfan
26.10.2017, 15:37:07
  • 4
@narwi: Można
  • Odpowiedz
b.....g
b.....g
konto usunięte 26.10.2017, 15:38:19
  • 1
@narwi: jak jest wolny, to dlaczego by nie
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi 25.09.2017, 18:50:17
  • 1
#filozofia #swiat #pieniadze #ciekawostki

Ostatnio trochę zacząłem się interesować zachowaniem Carreya i filozofii na której zaczął opierać życie i w sumie nie mam z kim o tym podyskutować. Pytań mam kilka i w sumie nie potrafię sobie na nie odpowiedzieć.
1. Czy dojście do wniosku, że pogoń za kasą, budowanie swojej marki/popularności jest bez sensu wymaga osiągnięcia tego? Teoretycznie są ludzie, którzy są szczęśliwi
narwi - #filozofia #swiat #pieniadze #ciekawostki 


Ostatnio trochę zacząłem się ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasza
pasza
25.09.2017, 19:24:51 via Android
  • 0
@narwi masz jakis artykul na ten temat?
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi
Autor
25.09.2017, 19:41:12
  • 0
1. Eckhart Tolle - Potęga teraźniejszości. Krótkie ( około 100 stron), zacząłem czytać ale nie spieszę się, czytam powoli
https://opowiesc-o-milosci.blog.deon.pl/files/2017/06/Eckhart-Tolle-Potega-terazniejszosci.pdf

2. https://youtu.be/MBRqu0YOH14
(są PL napisy)
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi 24.09.2017, 19:41:53
  • 2
#bialystok
Cześc wszystkim! Polećcie proszę jakiegoś lakiernika. Chcę usunąć ogniska korozji i porobić zaprawki lakiernicze.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narwi
narwi
narwi
Autor
24.09.2017, 19:48:58
  • 1
@emcter: uuu gościu grabisz sobie xDDD balacha będzie pociśnięta jak spotkam :D
  • Odpowiedz
tacky
tacky
24.09.2017, 21:47:47
  • 0
Już rdzewieje?


@emcter: Jak to mercedes( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi 22.09.2017, 15:06:42
  • 3
#motoryzacja #auto #samochody

Cześc, jaki auto polecilibyście do 12 tys? Małe roczne przebiegi, więc tylko benzyna wchodzi w grę. Auto zamierzam oddać ojcu po mniej-wiecej roku, więc ważne by nie rdzewiało (bo pewni będzie nim jeździł baaaardzo długo) i koszty napraw były niewysokie. Moc w okolicach 100-130KM, 4/5 drzwi. Moje typy to Seat Leon I, Audi A3, Ford Focus. Dodatkowo mój znajomy sprzedaje Golfa 4 w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx
22.09.2017, 15:11:08
  • 3
@narwi: Jak pewny, to bierz tego golfa i się nie zastanawiaj
  • Odpowiedz
ThirtyDoorKey
ThirtyDoorKey
22.09.2017, 15:15:39
  • 3
@narwi: Jeśli ten Golf w dobrym stanie to bierz. W tym przedziale cenowym bardzo ciężko jest znaleźć coś bez szwanku. Tym bardziej, że nawet w gazie jest.
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi 19.09.2017, 18:44:31
  • 1
#motoryzacja #ubezpieczenia #prawo
Jak wygląda sytuacja z OC opłacanym w ratach w przypadku sprzedaży auta? Przykładowo zapłaciłem pierwszą ratę (za 6 miesięcy przypada termin drugiej) i sprzedam komuś auto przed upłynięciem tych 6 miesięcy. Czy będę musiał wpłacić kolejną ratę mimo tego, że już auta nie posiadam (bo zawarłem umowę na okres 12 miesięcy), czy po prostu po sprzedaży auta wypowiadam OC, a następny właściciel ma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WatchYourBack
WatchYourBack
19.09.2017, 18:54:35
  • 4
@narwi: z dniem sprzedaży auta OC przechodzi na nowego właściciela i decyduje on czy opłacać dalej czy wypowiedzieć. Jeśli wypowie, a będzie jeszcze trwało to co opłaciłeś, powinieneś dostać zwrot.
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi
Autor
19.09.2017, 19:00:58
  • 1
@WatchYourBack: @darek-jg: @bigger: Dziękuję za odpowiedzi
  • Odpowiedz

1218

Beatbox chłopaka z Korei

Beatbox chłopaka z Korei

Jak dla mnie to niszczy konkurencje na każdym poziomie! Niesamowite możliwości, tylko pozazdrościć!

Kramarz
z
youtube.com
dodany: 19.08.2017, 20:29:01
  • 115
  • #
    rozrywka
  • #
    muzyka
  • #
    beatbox
  • #
    ciekawostki
  • #
    konkurs
narwi
narwi
narwi 20.08.2017, 09:56:33
  • 39
@Comprido: Co prawda na loopstacji, ale robią robotę.
narwi - @Comprido: Co prawda na loopstacji, ale robią robotę.
narwi
narwi
narwi 19.08.2017, 14:05:26
  • 1
#mma #boks
Chciałbym, żeby rudy wygrał, tylko po to, by usłyszeć trzask pękających dup. Pomarzyć można, chociaż Conor nie pierwszy raz już zaskoczył. ;)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narwi
narwi
narwi
Autor
19.08.2017, 14:29:46
  • 2
@eovenn: Przeciętnym fanom mma/boksu to prawdopodobnie zwisa, ale pięściarzom bawiącym się w różne mcgregorchallenge już niekoniecznie. Gość, który nie ma nawet profesjonalnego rekordu dostaję walkę za pieniądze o których większość z nich może tylko pomarzyć. Wyniku nie będę przewidywał, bo wszyscy mówili to samo przed walką z Aldo / Mendesem / Alvarezem. Zdaję sobie sprawę z tego, że boks to zupełnie inny sport w którym Mayweatherowi wielu przypisuje GOATa, jednak
  • Odpowiedz
iamostry
iamostry
19.08.2017, 15:50:46
  • 0
@eovenn: Jedyna różnica jest taka, że w boksie w przeciwieństwie do szachów możesz chwile nieuwagi przypłacić strzałem z którego się już nie podniesiesz i jeśli ktoś ma ciężar w łapie to nie musi być wirtuozem żeby taką chwilę wykorzystać ;) Co nie zmienia faktu, że Conor ma małe szanse i praktycznie zostaje mu liczenie na jakiś znaczący błąd i rozkojarzenie Floyda bo boksersko to przepaść.
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi 12.08.2017, 12:17:15
  • 2
#grybezpradu #secrethitler #gryplanszowe

Czy głosowanie przy pomocy podnoszenia ręki/głosowego oświadczenia w jakikolwiek sposób psuje rozgrywkę w Secret Hitler? Czy konieczne są karty?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

William_Adama
William_Adama
12.08.2017, 14:17:30
  • 1
@narwi: To ma być tajne głosowanie, więc sobie odpowiedz :P
  • Odpowiedz
krasnoludkolo
krasnoludkolo
12.08.2017, 19:03:56 via Android
  • 1
@narwi Weź Zwykłe karty, czerwona to nie, czarna to tak i już
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi 06.08.2017, 14:27:34 via Android
  • 5
#inzynieria #pracbaza
Ilu z Was ma "syndrom oszusta"? W zawodzie jestem 2 lata po studiach, non stop robię kursy/uczę się na własną rękę, i ciągle mam wrażenie że nic nie umiem :D
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slapdash
slapdash
06.08.2017, 14:35:21
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wujek_Fester
Wujek_Fester
06.08.2017, 15:50:43
  • 4
@narwi: @slapdash @adriano30: Miałem to samo Panowie - mnóstwo kursów na własną rękę, sporo kasy w nie wpakowanej i wciąż myślałem, że nie nie umiem. Finałowo - można powiedzieć, że jestem inżynierem elektrykiem, programistą PLC, programistą LabView, Yellow Beltem Six-Sigma i designerem SolidWorks ;) Na wsio certyfikaty. Oprócz tego liznąłem C, Pythona, LUA, EcmaScript etc. bo 'kto jak nie Wujek tym się zajmie'.

Później przyszło opamiętanie kiedy
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi 28.07.2017, 19:42:08
  • 1
#xiaomi
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_675161.html?wid=4
3/32 ma LTE w Polsce, natomiast 4/64 już nie. Zgadza się?
Warto w ogóle na to zwracać uwagę?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebula_online
cebula_online
28.07.2017, 20:52:29 via Android
  • 1
@narwi w takim razie lepiej wziąć wersję z B20.
Na GearBest jest aktualnie promocja na 3/32GB.
https://cebula.online/promocje/gearbest/xiaomi-redmi-4x-global-version-3gb-ram-32gb-rom/
  • Odpowiedz
H.....m
H.....m
konto usunięte 29.07.2017, 07:07:15 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi 26.07.2017, 18:00:55
  • 2
#jakatomelodia
#muzyka
Zidentyfikuje ktoś tytuł?
narwi - #jakatomelodia 
#muzyka 
Zidentyfikuje ktoś tytuł?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nylonowa_gofrownica
nylonowa_gofrownica
nylonowa_gofrownica
30.07.2017, 14:29:36
  • 2
@narwi: https://www.youtube.com/watch?v=zwYz3fm6_Ew
  • Odpowiedz
narwi
narwi
narwi
Autor
30.07.2017, 16:14:35
  • 0
@nylonowa_gofrownica: DZIĘKUJĘ!
  • Odpowiedz

577

Prezydent Francji przepycha się do zdjęcia z Donaldem Trumpem.

Prezydent Francji przepycha się do zdjęcia z Donaldem Trumpem.

brak opisu

narwi
z
youtube.com
dodany: 07.07.2017, 15:36:03
  • 104
  • #
    swiat
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    europa
  • #
    trump
  • #
    ciekawostki
narwi
narwi
narwi 25.06.2017, 12:22:34
  • 2
#praca #pracbaza #kariera #mechanika #automatyka #nauka

Jest na wykopie ktoś, kto robił KKZ technik mechatronik (E.3., E.18. i E19)? Kursy są darmowe więc myślę nad poszerzeniem i przypomnieniem wiedzy ze studiów. Mam dylemat czy robić mechatronika czy technika mechanika. ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narwi
narwi
narwi 18.06.2017, 16:21:46
  • 10
#muzyka
Ależ to jest dobre.
narwi - #muzyka 
Ależ to jest dobre.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....e
s.....e
konto usunięte 18.06.2017, 17:36:16
  • 1
@narwi: wokalistka wyglada troche jak anna karina. fajne
  • Odpowiedz
M.....r
M.....r
konto usunięte 18.06.2017, 18:42:14
  • 0
@narwi: To Daughter. Oczywiście że dobre. Jeden z zespołów bez ani jednego słabego utworu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 23
  • Strona 14 z 23
  • >

Marcin

  • Prosty chłopak z podlasia ;) Inżynier systemów sterowania w UK.
  • Leicester

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.04.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.12.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.02.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking