Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mk321

mk321

Dołączył 15 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 145666
  • Znaleziska 17852
  • Mikroblog 127814
  • Obserwujący 88
  • Obserwowane 779
Peptalk
Peptalk
Peptalk
11.06.2026, 13:02:57
  • 17
#gielda inflation is a good thing. I love inflation
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 11.06.2026, 13:52:56 via Wypiek
  • 0
@Peptalk to największa inflacja jaką widziałem, jest najwspanialsza i największa
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
11.06.2026, 12:26:00
  • 37
Nauka programowania w języku BASIC dla początkujących
Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
Warszawa 1987
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 11.06.2026, 13:48:14 via Wypiek
  • 1
@asdfghjkl w tym samym miejscu. Uczyłbyś się z innego źródła.

Pamiętam swoją pierwszą książkę do C, zdobytą przypadkiem.
Potem przypadkiem zdobyłem książkę do PHP.
Potem do Pascala, Javy (im dalej tym bardziej świadomie)...
  • Odpowiedz
rtone
rtone
11.06.2026, 11:36:14
  • 420
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
rtone - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: sprawiedliwi_ludzie

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 11.06.2026, 13:41:30 via Wypiek
  • 0
@rtone to wiele mówi o naszym społeczeństwie
  • Odpowiedz

379

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google zbliża się do zakończenia procesu wygaszania Manifest V2, czyli starszego standardu rozszerzeń dla przeglądarki Chrome. Najnowsze zmiany w Chromium sugerują, że użytkownicy nie będą już mogli korzystać z dodatków opartych na tej technologii, w tym klasycznej wersji uBlock Origin.

Kolekcjoner_dusz
z
ithardware.pl
dodany: 10.06.2026, 05:13:04
  • 220
  • #
    technologia
  • #
    internet
  • #
    google
  • #
    chrome
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
mk321
mk321 11.06.2026, 06:31:58 via Wypiek
  • 0
@admin_wykopu a czego używasz? Nic innego nie ma. Safari?

Bo wszystkie Brave I Vivaldi to też Chrominium.
mk321
mk321 11.06.2026, 06:36:51 via Wypiek
  • 0
@kompek masz taki wykres z Chrominium? Zniknie też te 2% innych.

Pewnie @jezin_z_bezin używa jakiegoś Brave czy Vivaldi i myśli, że to nie Chrome i problem Manifestu V2 nie będzie go dotyczył. Tak samo jak @UczesanyPedryl używa Brave, a to też Chrominium.
mk321
mk321 11.06.2026, 06:44:02 via Wypiek
  • 0
@matixrr spróbuj zainstalować uBlock Origin (nie tą okrojoną nową wersję Lite, tylko ten oryginalny):

https://chromewebstore.google.com/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm
mk321
mk321 11.06.2026, 11:29:46 via Wypiek
  • 0
@fullmonty uBlock Origin (nie Lite) na Chrome (nie Firefox)?

Albo masz bardzo starego Chrome (słabe pod względem bezpieczeństwa) albo nie umiesz czytać.
RunningMan
RunningMan
11.06.2026, 07:46:34
  • 13
Przekonajcie mnie, że inwestowanie fundamentalne zamiast vibe investingu ma jeszcze sens. Moje przykłady z ostatnich miesięcy:

-Silne przekonanie o dobrych wynikach cyber_folks i synektika i regularne skupowanie - boczniak
-Nvidia zajebiste wyniki tania wskaźnikowo - boczniak
-Meta tania wskaźnikowo, wzrost przychodów +33% r/r - kibel
-Jensen albo pomarańczowy powiedział o jakiejś firmie +30% - Marvell, IBM
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 11.06.2026, 08:24:22 via Wypiek
  • 0
@RunningMan

iinwestowanie fundamentalne zamiast vibe investingu ma jeszcze sens.

-Silne przekonanie o dobrych wynikach cyber_folks (...) - boczniak


Poczytaj trochę o Cyber Folks. Zobacz co odwalają. Wpisz sobie chociażby w tag na Wykopie. Od kilku lat wszyscy trąbią, żeby od nich
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
10.05.2026, 16:08:43
  • 619
#ogrodnictwo jedna rabata postanowiła zrobić igrzyska śmierci xD niech wygra najlepszy. Zachęcam do typowania kto wygra. Nagrodą jest satysfakcja z dobrej znajomości siły chwastów xD
Dorciqch - #ogrodnictwo jedna rabata postanowiła zrobić igrzyska śmierci xD niech wyg...

źródło: 1000046833

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 11.06.2026, 06:47:45 via Wypiek
  • 0
@Dorciqch jak tam chmiel i perz?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
10.06.2026, 05:54:14
  • 16
✨️ Polacy na giełdzie - czy to mądry ruch? Ⓘ
Co to za moda teraz że Polacy masowo przepalają kasę na #gielda i jeszcze dumnie chwalą się z bycia inwestorem? Nagle mariuszki bronią #xtb mimo że wciska cfd na siłę ludziom którzy nie mają żadnego pojęcia, bo myślą że sami będą bogaci xd? Z tagu robi się to samo co z tagiem perfumy, "patrzcie zaraz przewale pół wypłaty powstrzymajcie
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 10.06.2026, 06:37:09 via Wypiek
  • 4
@Wincyjpracydoobra

Naród mądrzeje, oszczedza


Oszczędzać można na lokacie. Wrzucanie na giełdę to niekoniecznie oszczędzanie.
  • Odpowiedz
mk321
mk321 10.06.2026, 07:52:58 via Wypiek
  • 0
@IlikeTrains ale mówimy o oszczędzaniu czy inwestowaniu?
  • Odpowiedz
mk321
mk321 10.06.2026, 07:54:57 via Wypiek
  • 0
@Wincyjpracydoobra pisałeś też o oszczędzaniu. To są dwie różne rzeczy: najpierw oszczędzasz a potem możesz to EWENTUALNIE zainwestować. Zrównywanie jednego z drugim (tak jakby nie można było oszczędzać bez inwestowania) to nieporozumienie.
  • Odpowiedz
mk321
mk321 10.06.2026, 07:55:42 via Wypiek
  • 0
@model_trzy_zmianowy

@mirko_anonim: mnie tam to cieszy ze polacy chcą p-----------ć pieniadze i ogolnie europejczycy


Tylko ta kasa idzie do USA (głównie do bigtechów). Dlaczego cię to cieszy?
  • Odpowiedz
mk321
mk321 10.06.2026, 12:48:35 via Wypiek
  • 0
@model_trzy_zmianowy jaka konkurencja? Tak, USA nierówno konkuruje z firmami z Europy, bo ma nieograniczony dostęp do gotówki z giełdy.
  • Odpowiedz
mk321
mk321 10.06.2026, 12:55:17 via Wypiek
  • 0
@model_trzy_zmianowy co znaczy brudniejszy?
  • Odpowiedz
mk321
mk321 10.06.2026, 13:32:08 via Wypiek
  • 0
@model_trzy_zmianowy jeśli inni Polacy są biedniejsi to zapłacą ci mniej za usługi, które robisz. Bo zakładam, że gdzieś pracujesz.

Możesz powiedzieć, że nie płaci ci jakiś konkretny Polak, więc on mógłby być biedniejszy. Ale chodzi o to, że jeśli jeden Polak ci płaci, to żeby on był bogaty, to inny też musi być bogaty, bo on jemu płaci (lub po prostu kupuje cię od niego).

Przykład:
- jesteś hydraulikiem, robisz rury w
  • Odpowiedz
mk321
mk321 10.06.2026, 13:51:23 via Wypiek
  • 0
@model_trzy_zmianowy ale ty wiesz, że wielkość fakturki zależy od tego gdzie żyjesz?

Jeśli USA zatrudnia kogoś z Niemiec to daje mu 10k, jak z Indii to 3k, jak z Polski to 5k.

Co więcej, w Dolinie Krzemowej są takie przypadki, że pracują na tych samych stanowiskach, ale jeden w biedniejszym stanie i ma niższą pensję niż koledzy. Było nawet tak, że gość się przeprowadził do biedniejszego stanu (żeby oszczędzić trochę kasy,
  • Odpowiedz
MarianJanusz
MarianJanusz
MarianJanusz
10.06.2026, 11:19:27
  • 58
#gielda #pdk
MarianJanusz - #gielda #pdk

źródło: fafa

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 10.06.2026, 13:36:10 via Wypiek
  • 0
@MarianJanusz przecinek w złym miejscu i odmiana płci też zła.
  • Odpowiedz
typ_tego_typu
typ_tego_typu
10.06.2026, 05:59:12
  • 60
Użytkownik @Aldona_Lipska znalazł winnych rzezi wołyńskiej, w których zginęło od 50 do 120 tysięcy Polaków, w tym od 10 000 do nawet 20 000 polskich dzieci. Tfu ci na ryj

#polityka #wojna #ukraina #rosja
typtegotypu - Użytkownik @Aldona_Lipska znalazł winnych rzezi wołyńskiej, w których z...

źródło: {2BA810E2-61C6-4B94-B5D1-70D2259A8277}

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 10.06.2026, 07:58:05 via Wypiek
  • 0
@typ_tego_typu jakiś ukraiński Saszka siejący propagandę?
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2610
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 09.06.2026, 20:45:32 via Wypiek
  • 0
@czerwonykomuch

Dlatego pamiętaj: w trosce o dobro swoje, gospodarki oraz naszego kraju, brak paragonu zgłaszasz do US. Podpie*dolenie oszusta to postawa obywatelska, a nie wstyd.


"Donos to najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej i społeczny obowiązek."
  • Odpowiedz
mk321
mk321 10.06.2026, 06:28:21 via Wypiek
  • 1
@abhagebhar

I już wiadomo, że skrzyżowanie socjalisty z kryptokomuszkiem.


Jakim krypto jak on ma nick @czerwonykomuch xD
  • Odpowiedz

459

AI Instagrama oddawała cudze konta każdemu, kto poprosił

AI Instagrama oddawała cudze konta każdemu, kto poprosił

Instagram wdrożył AI do obsługi klienta, a hakerzy odkryli, że bota można poprosić o zmianę e-maila i przejęcie cudzego konta. System akceptował fałszywe raporty o kradzieży, a deepfejk wystarczył jako weryfikacja tożsamości.

real_scoria
z
niebezpiecznik.pl
dodany: 09.06.2026, 13:02:44
  • 40
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    instagram
  • #
    ai
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    internet
mk321
mk321 10.06.2026, 06:24:11 via Wypiek
  • -1
@starnak przecież to nie programiści a AI.
DrFaithless
DrFaithless
09.06.2025, 09:54:44
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 09.06.2026, 14:32:52 via Wypiek
  • 0
@DrFaithless i co, nadal jesteś dumny?
  • Odpowiedz
mk321
mk321 09.06.2026, 20:49:22 via Wypiek
  • 0
https://wykop.pl/wpis/86419655/polityka-wybory-minal-rowno-rok-od-tego-wpisu-http
@mk321 +1
#polityka #wybory

Minął równo rok od tego wpisu:

https://wykop.pl/wpis/81886525/polityka-wybory-glosowalem-na-karola-nawrockiego-i
@DrFaithless
więcej
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
09.06.2026, 18:50:11
  • 33
zaplusował miśka może co z tego bedzie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 09.06.2026, 20:47:52 via Wypiek
  • 1
@annlupin niedźwiedzia łapa? Taguj #metin2

https://pl-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Nied%C5%BAwiedzia_Sk%C3%B3ra
mk321 - @annlupin niedźwiedzia łapa? Taguj #metin2 

https://pl-wiki.metin2.gameforge...

źródło: 1000067675

Pobierz
  • Odpowiedz
mk321
mk321 09.06.2026, 14:34:26
  • 1
#polityka #wybory

Minął równo rok od tego wpisu:

https://wykop.pl/wpis/81886525/polityka-wybory-glosowalem-na-karola-nawrockiego-i
@DrFaithless
mk321 - #polityka #wybory

Minął równo rok od tego wpisu:

https://wykop.pl/wpis/8188...

źródło: 1000067672

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
09.06.2026, 06:15:16
  • 4
#gielda NA PRE KRACH POKOLENIOWY ODWOŁANY
PodniebnyMurzyn - #gielda NA PRE KRACH POKOLENIOWY ODWOŁANY

źródło: IMG_9543

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 09.06.2026, 06:51:12 via Wypiek
  • 0
@PodniebnyMurzyn co to za apka?
  • Odpowiedz
SzycheU
SzycheU
09.06.2026, 05:24:28
  • 20
Nie ma spania - jest wędrowanie.
#tatry #spierdotrip #szycheucontent
SzycheU - Nie ma spania - jest wędrowanie.
#Tatry #spierdotrip #szycheucontent

źródło: 1000006338

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 09.06.2026, 06:35:26 via Wypiek
  • 3
@Famine a my w Tatrach
  • Odpowiedz
Fkyt
Fkyt
Fkyt
09.06.2026, 04:55:40
  • 190
I jak tam snusiarz Batyr? Odebrał już ten order orła białego Zelenskiemu czy znów to było zwykłe gadanie ku uciesze pisowskiej gawiedzi, jak w przypadku choćby safe 0 XD
#polityka #bekazpisu #batyr
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 09.06.2026, 06:32:43 via Wypiek
  • 2
@jabbababba to jeżeli sam może, to czemu jeszcze tego nie zrobił?
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
09.06.2026, 04:35:17
  • 429
#heheszki To o mnie xD

Gdyby nie było plastikowe to bym kupił xD
nieparzystokopytny - #heheszki To o mnie xD

Gdyby nie było plastikowe to bym kupił x...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 09.06.2026, 06:27:11 via Wypiek
  • 1
@nieparzystokopytny jeszcze Podwawelska wzięła nazwę od zamku.
  • Odpowiedz
Hablababla3
Hablababla3
Hablababla3
08.06.2026, 19:33:39
  • 12
Google redukuje etaty w cybersec, żeby inwestować więcej w AI. To musi jebnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 08.06.2026, 21:37:06 via Wypiek
  • 0
@Hablababla3 z cybersec nie ma kasy inwestorów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • Strona 2 z 22
  • >
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.02.2025

    Komentator
  • VIP
    od 31.12.2020

    VIP
  • Rocznica
    od 31.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.12.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.03.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking