@asdfghjkl w tym samym miejscu. Uczyłbyś się z innego źródła.
Pamiętam swoją pierwszą książkę do C, zdobytą przypadkiem. Potem przypadkiem zdobyłem książkę do PHP. Potem do Pascala, Javy (im dalej tym bardziej świadomie)...
Google zbliża się do zakończenia procesu wygaszania Manifest V2, czyli starszego standardu rozszerzeń dla przeglądarki Chrome. Najnowsze zmiany w Chromium sugerują, że użytkownicy nie będą już mogli korzystać z dodatków opartych na tej technologii, w tym klasycznej wersji uBlock Origin.
@kompek masz taki wykres z Chrominium? Zniknie też te 2% innych.
Pewnie @jezin_z_bezin używa jakiegoś Brave czy Vivaldi i myśli, że to nie Chrome i problem Manifestu V2 nie będzie go dotyczył. Tak samo jak @UczesanyPedryl używa Brave, a to też Chrominium.
Przekonajcie mnie, że inwestowanie fundamentalne zamiast vibe investingu ma jeszcze sens. Moje przykłady z ostatnich miesięcy:
-Silne przekonanie o dobrych wynikach cyber_folks i synektika i regularne skupowanie - boczniak -Nvidia zajebiste wyniki tania wskaźnikowo - boczniak -Meta tania wskaźnikowo, wzrost przychodów +33% r/r - kibel -Jensen albo pomarańczowy powiedział o jakiejś firmie +30% - Marvell, IBM
#ogrodnictwo jedna rabata postanowiła zrobić igrzyska śmierci xD niech wygra najlepszy. Zachęcam do typowania kto wygra. Nagrodą jest satysfakcja z dobrej znajomości siły chwastów xD
✨️ Polacy na giełdzie - czy to mądry ruch?Ⓘ Co to za moda teraz że Polacy masowo przepalają kasę na #gielda i jeszcze dumnie chwalą się z bycia inwestorem? Nagle mariuszki bronią #xtb mimo że wciska cfd na siłę ludziom którzy nie mają żadnego pojęcia, bo myślą że sami będą bogaci xd? Z tagu robi się to samo co z tagiem perfumy, "patrzcie zaraz przewale pół wypłaty powstrzymajcie
@Wincyjpracydoobra pisałeś też o oszczędzaniu. To są dwie różne rzeczy: najpierw oszczędzasz a potem możesz to EWENTUALNIE zainwestować. Zrównywanie jednego z drugim (tak jakby nie można było oszczędzać bez inwestowania) to nieporozumienie.
@model_trzy_zmianowy jeśli inni Polacy są biedniejsi to zapłacą ci mniej za usługi, które robisz. Bo zakładam, że gdzieś pracujesz.
Możesz powiedzieć, że nie płaci ci jakiś konkretny Polak, więc on mógłby być biedniejszy. Ale chodzi o to, że jeśli jeden Polak ci płaci, to żeby on był bogaty, to inny też musi być bogaty, bo on jemu płaci (lub po prostu kupuje cię od niego).
@model_trzy_zmianowy ale ty wiesz, że wielkość fakturki zależy od tego gdzie żyjesz?
Jeśli USA zatrudnia kogoś z Niemiec to daje mu 10k, jak z Indii to 3k, jak z Polski to 5k.
Co więcej, w Dolinie Krzemowej są takie przypadki, że pracują na tych samych stanowiskach, ale jeden w biedniejszym stanie i ma niższą pensję niż koledzy. Było nawet tak, że gość się przeprowadził do biedniejszego stanu (żeby oszczędzić trochę kasy,
Użytkownik @Aldona_Lipska znalazł winnych rzezi wołyńskiej, w których zginęło od 50 do 120 tysięcy Polaków, w tym od 10 000 do nawet 20 000 polskich dzieci. Tfu ci na ryj
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!
Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.
Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
Dlatego pamiętaj: w trosce o dobro swoje, gospodarki oraz naszego kraju, brak paragonu zgłaszasz do US. Podpie*dolenie oszusta to postawa obywatelska, a nie wstyd.
"Donos to najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej i społeczny obowiązek."
Instagram wdrożył AI do obsługi klienta, a hakerzy odkryli, że bota można poprosić o zmianę e-maila i przejęcie cudzego konta. System akceptował fałszywe raporty o kradzieży, a deepfejk wystarczył jako weryfikacja tożsamości.
I jak tam snusiarz Batyr? Odebrał już ten order orła białego Zelenskiemu czy znów to było zwykłe gadanie ku uciesze pisowskiej gawiedzi, jak w przypadku choćby safe 0 XD #polityka #bekazpisu #batyr