Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mk321

mk321

Dołączył 15 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 145784
  • Znaleziska 17908
  • Mikroblog 127876
  • Obserwujący 88
  • Obserwowane 779
  • Dodane (4354)
  • Komentowane (37211)
  • Plusowane (86311)
mk321
mk321 09.06.2026, 14:34:26
  • 1
#polityka #wybory

Minął równo rok od tego wpisu:

https://wykop.pl/wpis/81886525/polityka-wybory-glosowalem-na-karola-nawrockiego-i
@DrFaithless
mk321 - #polityka #wybory

Minął równo rok od tego wpisu:

https://wykop.pl/wpis/8188...

źródło: 1000067672

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 07.06.2026, 21:44:32
  • 10
#pracait #programista15k

Nigdy się nie nauczą...

Lekarze zarabiają górę kasy, a mówią, że nie warto, że za dużo ludzi na uczelniach i zaraz nie będzie pracy.

Programiści
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w__k
w__k
w__k
08.06.2026, 04:46:35 via Wykop
  • 6
@mk321: Przecież typowy polski profesor to zawsze była niemal definicja oderwania od rzeczywistości rynkowej. Może ten jest wybitny i wychwalany, ale jakoś sam w przemysł nie poszedł, a przecież dla jego dziedziny lepszych czasów niż w ostatnich latach na to nie było. Zawsze tylko państwowe posady i granty. Poza tym w większości mówi o najlepszych (czytaj: wybitna inteligencja i zapie****), których zawsze będzie garstka, a pytany był o rynek. To
  • Odpowiedz
atari666
atari666
08.06.2026, 10:38:11 via Wykop
  • 1
ale jakoś sam w przemysł nie poszedł,


@kondor_20_zglos_sie: "Piotr Sankowski, CSO i założyciel MIM SOLUTIONS"

Zdziwiłbyś się ilu akademików kręci firmy na boku, lub chociaż zlecenia zarówno dla januszexów jak i międzynarodowych korpo. Na przykład w takim DMCS na PŁ to zdecydowana większość :)
  • Odpowiedz
mk321
mk321 05.06.2026, 20:12:18
  • 1
#gsm #siecikomputerowe #arduino #raspberrypi #aliexpress #telefony

Mam zapasowy numer telefonu. Do tej pory miałem go w starej Nokii. Ale okazuje się, że tu gdzie teraz jestem jest bardzo słaby zasięg (tak słaby, że nawet sieci nie wykrywa, nie da się odebrać SMS).

W moim najnowszym smartfonie mam zasięg (słaby, ale normalnie działa).
Nie mam zasięgu w: stare Xiaomi (trzy różne modele), Nokia
mk321 - #gsm #siecikomputerowe #arduino #raspberrypi #aliexpress #telefony 

Mam zapa...

źródło: gsm

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henk
henk
05.06.2026, 20:16:14 via Android
  • 1
@mk321 a nie wyłączyli tam już czasem 2G i stąd brak sygnału? nie wiem też czy mówisz o voice, czy dat a
  • Odpowiedz
niedasieukryc
niedasieukryc
niedasieukryc
06.06.2026, 10:52:03 via Wykop
  • 0
@mk321: kazdy z zakresow 2G, 3G, 4G, 5G dziala na niskich czestotliwosciach od 700 do 900Mhz to są pasma zasiegowe do rozmow, sms i wolnego internetu(im nizsza czestotliwosc tym lepszy zasieg ale mniejsza przepustowosc dla danych).

3G wylaczono chyba w Orange i Tmobile w Play i Plus dziala ale zaraz tez zostanie wylaczone. 2G dzialanie zakonczy do 2030r.

Szukaj na olx uzywanej anteny. Im dluzsza tym wiekszy zysk. Modem jak
niedasieukryc - @mk321: kazdy z zakresow 2G, 3G, 4G, 5G dziala na niskich czestotliwo...

źródło: 1000021562

Pobierz
  • Odpowiedz
mk321
mk321 04.06.2026, 17:03:53
  • 1
#321685 @ProstyHuop

Co z tymi papryczkami?

https://wykop.pl/wpis/86276397/prostyhuop-zmrozil-papryczki-wyrastaja-listki-http
@mk321 +3
@ProstyHuop zmroził papryczki, wyrastają listki

https://wykop.pl/wpis/86275777/321685-kolchoz-zniszczyl-mi-marzenia-a-do-tego-pam
(pewnie usunie)
#321685

@Przypomnienie za tydzień
więcej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J3BACZ3000
J3BACZ3000
04.06.2026, 17:08:00 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

mk321
mk321 31.05.2026, 08:48:26
  • 5
#321685 @ProstyHuop

Posiejesz nowe papryczki?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 30.05.2026, 21:47:48
  • 3
#321685

@ProstyHuop jak te papryczki? Daj jakieś info czy po zmarznięciu odrosły.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 30.05.2026, 17:20:43
  • 2
#wojna #ukraina #drony #lotnictwo

Kilka miesięcy temu był wątek o zwalczaniu dronów. Pisałem, że w Polsce można by szkolić do tego zwykłych ludzi, którzy po prostu latają zwykłymi małymi samolotami. Przykładowo takie WOT (nie wiem czy ktokolwiek tam umie latać zwykłą awionetką, ale chodzi właśnie o takich nieprofesjonalnych żołnierzy) mogłoby dostać samoloty i się szkolić. Jakby była potrzeba to setki takich pilotów (z drugą
mk321 - #wojna #ukraina #drony #lotnictwo 

Kilka miesięcy temu był wątek o zwalczani...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elperson
elperson
30.05.2026, 17:26:11 via Wykop
  • 1
@mk321: tu jest bardziej adewatny do polskich realiów materiał
elperson - @mk321: tu jest bardziej adewatny do polskich realiów materiał
  • Odpowiedz
mk321
mk321 28.05.2026, 16:28:19
  • 3
@ProstyHuop zmroził papryczki, wyrastają listki

https://wykop.pl/wpis/86275777/321685-kolchoz-zniszczyl-mi-marzenia-a-do-tego-pam
(pewnie usunie)
#321685

@Przypomnienie za tydzień
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
28.05.2026, 16:29:57 via Wykop
  • 2
@mk321: Za 7 dni (04/06/2026, 18:29:42 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
mk321
mk321
Autor
04.06.2026, 17:03:25 via Wypiek
  • 0
@ProstyHuop co z tymi papryczkami?
  • Odpowiedz
mk321
mk321 28.05.2026, 10:01:43
  • 2
@drago444

@GenetycznyDominatornik: Czyli chciałbyś bilety uzależnione od wagi pasażera?


Nie, od
@drago444 +5
@GenetycznyDominatornik: Czyli chciałbyś bilety uzależnione od wagi pasażera? Pamiętaj tylko że średnio mężczyźni ważą 20% więcej od kobiet
więcej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
28.05.2026, 16:51:04 via Wykop
  • 0
Jestem też za tym i irytuje mnie to, że ja mam ciężką walizkę i muszę więcej płacić, a spaślak zajmuje mi pół siedzenia.
Jechałam w oko pomiędzy dwoma grubasami jako dzieciak, konduktor nie znalazł innego miejsca, a oni się przesiedli na moje żeby miec więcej. Z obu stron dociskamy mnie grube fałdy tłuszczu jakiejś spasionej pary.
  • Odpowiedz
mk321
mk321 24.05.2026, 15:55:11
  • 1
#antistorm #antistormeu #pogoda #webdev

Działa wam ustawianie powiadomień na Antistorm? Klikam i wyskakuje błąd.

https://antistorm.eu/m/powiadomienia.html

Error retrieving Instance ID token. FirebaseError: Messaging: A problem occured while subscribing the user to FCM: (messaging/token-subscribe-failed).
mk321 - #antistorm #antistormeu #pogoda #webdev 

Działa wam ustawianie powiadomień n...

źródło: 1000064555

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xiaomnie
Xiaomnie
Xiaomnie
24.05.2026, 17:45:26 via Wykop
  • 1
Tak wygląda, już z dobre dwa lata.
Monitor Burz
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
24.05.2026, 20:15:55 via Wykop
  • 1
@Xiaomnie: Mówię to z bólem, bo apka fajna i nawet mam premium, ale Monitor Burz to jest interfejsowy potworek jakich mało xD
Co do Antistorm to nakierowałem OPa na powiadomienia mailowe, działają elegancko.
  • Odpowiedz
mk321
mk321 22.05.2026, 17:32:26
  • 0
#ai #openai #startup

Altman offered $2 million worth of OpenAI tokens to every startup in the current class in exchange for equity in the startup.


Czyli co, jednak nie da się zastąpić pracy ludzi przez AI?

Myśli
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majk3l
majk3l
22.05.2026, 18:44:05 via Android
  • 0
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: no ale oddawać udziały za to? Bez sensu.

  • Odpowiedz
mk321
mk321
Autor
22.05.2026, 19:01:35 via Wypiek
  • 0
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin jeśli te tokeny są tak bardzo użyteczne, to czemu sam ich nie wykorzysta?

Całego kodu AI nie pisze. Coś tam możesz wygenerować, ale im dalej w las tym bardziej musisz prowadzić za rączkę. To wszystko robią ludzie - na tym polega praca w firmie.

@
  • Odpowiedz
mk321
mk321 19.05.2026, 15:41:44
  • 1
#gielda #microsoft

Wiecie, że większość z was ma więcej akcji Microsoftu niż Bill Gates?

https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-bill-gates-sprzedal-reszte-udzialow-w-microsofcie-na-co-wyda,nId,23478693
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

banzi
banzi
19.05.2026, 15:46:44 via Wykop
  • 16
@mk321: no nie wiem czy ktoś tu ma ponad 100 mln akcji Microsoftu. To co wszędzie piszą to przykład pięknej dezinformacji. To fundacja Billa Gatesa sprzedała wszystkie akcje MSFT. On sam osobiście posiada cały czas ok 103 mln akcji Microsoftu
  • Odpowiedz
zwoje_pacjent_4m
zwoje_pacjent_4m
19.05.2026, 15:46:58 via Wykop
  • 3
@mk321: no raczej nie: Bill Gates still personally holds 103 million Microsoft shares worth $43 billion, according to FactSet.
  • Odpowiedz
mk321
mk321 18.05.2026, 12:43:29
  • 0
#gielda

Wszystko rośnie xD

Jest coś co spada?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
18.05.2026, 12:44:09 via Wykop
  • 17
@mk321: mirbud, kruk
  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8
18.05.2026, 12:45:45 via Wykop
  • 15
@mk321: xtb, rbw
  • Odpowiedz
mk321
mk321 16.05.2026, 23:10:33
  • 4
#eurowizja

Szkoda Szwecji
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk
16.05.2026, 23:11:38 via Wykop
  • 3
@mk321: przecież to było asluchalne
  • Odpowiedz
Creatinee
Creatinee
16.05.2026, 23:14:48 via Wypiek
  • 0
Zaczekaj, zaraz mu pojadę ;)
Aschualne to masz G---O 😎
  • Odpowiedz
mk321
mk321 16.05.2026, 23:02:11
  • 2
#eurowizja

"W internetach"

Orzech z Wykopu się urwał?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 16.05.2026, 22:55:20
  • 7
#eurowizja

W poprzednim roku dużo od widzów, mało od jury.

Teraz odwrotnie xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 16.05.2026, 22:54:28
  • 2
#eurowizja

Polska 17 od widzów xDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 16.05.2026, 22:54:10
  • 0
#eurowizja

Zawsze tak robią, nie aż tak dużo, żeby wygrać, ale żeby było drugie miejsce.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 16.05.2026, 22:47:01
  • 4
#eurowizja

UK zero od widzów.
Jury popsuło, bo dało jeden.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321 16.05.2026, 22:46:10
  • 3
#eurowizja

- Co znaczy bangaranga?
- Eeee to znaczy "hello".
- Nie wierzymy ci.
-To znaczy prawdziwa miłość i uczucie że jesteś elementem kosmosu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 210
  • Strona 1 z 210
  • >
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.02.2025

    Komentator
  • VIP
    od 31.12.2020

    VIP
  • Rocznica
    od 31.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.12.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.03.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking