#pracait #programista15k
Nigdy się nie nauczą...
Lekarze zarabiają górę kasy, a mówią, że nie warto, że za dużo ludzi na uczelniach i zaraz nie będzie pracy.
Programiści
Nigdy się nie nauczą...
Lekarze zarabiają górę kasy, a mówią, że nie warto, że za dużo ludzi na uczelniach i zaraz nie będzie pracy.
Programiści















Minął równo rok od tego wpisu:
https://wykop.pl/wpis/81886525/polityka-wybory-glosowalem-na-karola-nawrockiego-i
@DrFaithless
źródło: 1000067672
Pobierz