Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mizer

mizer

Dołączył 20 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4940
  • Znaleziska 3533
  • Mikroblog 1407
  • Obserwujący 28
  • Obserwowane 105
  • Dodane (24)
  • Komentowane (122)
  • Plusowane (1261)
danek01
danek01
26.04.2026, 18:55:02
  • 108
WSPANIAŁY GEST RAFAŁA ZAORSKIEGO!

Na 250 mln Rafal Zaorski zobowiązał się potroić zebrane pieniądze szortując Daxa na lewarze 5x w poniedziałek

#latwogang #zaorski #gielda
danek01 - WSPANIAŁY GEST RAFAŁA ZAORSKIEGO!

Na 250 mln Rafal Zaorski zobowiązał się ...

źródło: IMG_4966

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
26.04.2026, 20:30:25 via Wykop
  • 3
@danek01: mmmm ryzykowne pozycje za nieswoje pieniądze
  • Odpowiedz
spinel
spinel
26.04.2026, 20:34:45 via Wykop
  • 5
@danek01: taki mały lewar?
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
20.04.2026, 04:48:53
  • 2243
Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy na temat zadłużonej agencji marketingowej Roberta Lewandowskiego (STOR9) przyjrzałem się 30 spółkom naszego narodowego czempiona no i znalazłem więcej niż się spodziewałem.
Poniżej opisuję temat skrótowo, ale nagrałem się też i wrzucam znalezisko z prośbą o wykopanie (link), bo są to zupełnie nowe tematy nieopisywane dotychczas przez media.

SPRAWOZDZANIA FINANSOWE
Szereg spółek bardzo luźno traktuje swoje obowiązki w zakresie składania sprawozdań finansowych. Kluczowa w
LaudatorLibertatis - Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy...

źródło: fb1-2026-03-22-1

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
20.04.2026, 04:55:53 via Wykop
  • 1606
Tu można plusować, żeby być wołanym do kolejnego wpisu z serii.
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
20.04.2026, 05:17:57 via Android
  • 454
@LaudatorLibertatis:

Spółka ta ostatnie sprawozdanie finansowe złożyła za 2021 r. Nieterminowe składanie sprawozdań jest zagrożone grzywną lub ograniczeniem wolności.


Afera Amber Gold niczego nie zmieniła w tej kwestii, jak widać. Przykre, bo to jest mierzalne zero-jedynkowo, łatwo to sprawdzać i łatwo egzekwować.
  • Odpowiedz
banzi
banzi
27.02.2026, 05:29:49
  • 1706
Dziś w południowym Teksasie w miasteczku La Puerta odnotowano temperaturę 104°F (40°C).
Jest to najwyższa temperatura, jaką kiedykolwiek zanotowano w Stanach Zjednoczonych zimą.

No ale przecież globalne ocieplenie odwołane bo na planecie Polska przez kilka tygodni był mróz

#pogoda #klimat #bekazprawakow
banzi - Dziś w południowym Teksasie w miasteczku La Puerta odnotowano temperaturę 104...

źródło: image

Pobierz
  • 286
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coollfon
coollfon
27.02.2026, 05:51:47 via Wykop
  • 1125
@banzi: mogli przymocować nakrętki do butelek to nie mieliby problemu 🤷
  • Odpowiedz
Miii_Kiii
Miii_Kiii
27.02.2026, 06:51:19 via Wykop
  • 743
te miasteczko leży na takiej samej szerokości geograficznej co środkowa Sahara


@pangkor: Na Saharze jest teraz zima i 20 stopni w dzień i 7 w nocy. Widzisz różnicę między 20 a 40, nie?
  • Odpowiedz
Jrv20
Jrv20
26.02.2026, 19:57:19
  • 234
Mazurek zapewniający sobie występy gościnne w przedmeczowym studio, kiedy jakakolwiek drużyna z ekstraklasy będzie grała z drużyną z Włoch, przez 30 lat po zakończeniu kariery.
#mecz
Jrv20 - Mazurek zapewniający sobie występy gościnne w przedmeczowym studio, kiedy jak...

źródło: photo_69491_1645597005_big

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
26.02.2026, 19:59:22 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
chmlu
chmlu
chmlu
27.02.2026, 13:03:54 via Wykop
  • 2
@rzepa_malino_a: Przecież mówił o 8/10 i wyżej
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
19.02.2026, 05:42:37
  • 2777
#heheszki #humorobrazkowy #humor
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor

źródło: temp_file5623442168494634586

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D00D00
D00D00
19.02.2026, 06:13:05 via Wykop
  • 842
@Sonny86: to jest niewiedza użytkowników, śpiwora nie rolujemy przed włożeniem (źle to wpływa na wypełnienie i sprawia że jest za duży przez uwięzione powietrze) tylko wkładamy kawałek po kawałku "byle jak" ugniatając. Wszystko się mieści a nawet miejsce zostaje, jest też sto razy szybciej.
  • Odpowiedz
j557
j557
j557
19.02.2026, 06:38:10 via iOS
  • 2190
@D00D00 i co potem mam w takim niewyprasowanym spać?
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16348
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
09.01.2026, 05:40:30
  • 1713
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
Autor
09.01.2026, 06:20:22 via Android
  • 335
@Podstarzaly_Mandalorianin

@whos_your_daddy_snakegirl: trochę jak z dysleksją w latach 2000, zamiast pracować nad sobą to cyk, papierek z psychuszki i pora na Cs'a.


Albo borderem w 2015.
  • Odpowiedz
Grubyzaur
Grubyzaur
Grubyzaur
09.01.2026, 06:34:52 via Wykop
  • 454
@whos_your_daddy_snakegirl: ja miałem problem z ortografią, to rodzice ze mną poszli zeby dysleksje zdiagnozować. Jak na to patrze teraz, to mnie skręca, niby mądrzy ludzie. Już wtedy wiedziałem ze mi sie nie chce uczyć po prostu
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.01.2026, 05:39:47
  • 1703
Mega_Smieszek

źródło: 61a5269b7adc4d9d8efc5c315afb7284

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TypowyDaltonista
TypowyDaltonista
02.01.2026, 07:36:34 via Wypiek
  • 60
@Mega_Smieszek czyli to nie przechodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
irolslozok
irolslozok
02.01.2026, 09:22:51 via iOS
  • 93
Idealnie dla faceta chyba bylo by zeby miec 35 wiosen i zeby juz tak zostalo forever ech :))
  • Odpowiedz
Razzputin
Razzputin
18.12.2025, 19:52:31
  • 4664
wow poszalałem w tym roku
#heheszki
Razzputin - wow poszalałem w tym roku
#heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ApuNahasapeemapetilon
ApuNahasapeemapetilon
18.12.2025, 20:04:05 via Wykop
  • 384
@NEGAN_: Bijemy rekord plusów dla @Razzputin
Plus do plusa i będzie miał nawet 7 plusów!
  • Odpowiedz
Razzputin
Razzputin
Autor
18.12.2025, 20:14:27 via Wykop
  • 525
@ApuNahasapeemapetilon: przydział plusów na 11 lat z góry zapewniony
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
04.12.2025, 17:46:55
  • 1118
Gruzja zaspała i zapłaciła cenę. Ukraina walczy. Polska musi w końcu zacząć reagować na rosyjską propagandę - zanim stracimy kontrolę nad własnym bezpieczeństwem.

Już chyba cała prasa o tym pisze. Czas wystosować apel do Nawrockiego i nich sobie jaj nie robi tylko niech przyjmują ustawę o ochronie przestrzeni informacyjnej (litewski model) albo penalizację koordynowanego rozpowszechniania wrogiej dezinformacji (model estoński)

#polityka #polska #dezinformacja
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
04.12.2025, 17:48:48 via Wykop
  • 514
@Sin-: niestety batyr nic nie zrobi, jest w kieszeni u konfiarzy, a pozatym gra na siebie.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
04.12.2025, 17:51:01 via Wykop
  • 462
@matti-nn: Guzik mnie obchodzi na co gra. Tutaj jest Polska a nie jego interesy.
  • Odpowiedz
Analny_Rozrabiaka
Analny_Rozrabiaka
25.10.2025, 04:24:43
  • 618
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 314
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sayanek
sayanek
sayanek
25.10.2025, 05:24:00 via Android
  • 731
@goly2024 to nie psy są znienawidzone, tylko psiarze którzy zawsze po pogryzieniu wmawiają że pies jest niewinny, że nie można go za to uśpić, a cała sytuacja to na pewno wina ofiary. To przez tych ludzi zrobiła się taka afera, bo gdyby po pogryzieniu każdy pies i jego właściciel psiarz poniósł za to konsekwencje, to populacja tych zwierząt sama by zmalała w Polsce, bo nikt nie chce odpowiadać za to co
  • Odpowiedz
reaction_c
reaction_c
reaction_c
25.10.2025, 06:04:47 via Wykop
  • 134
@Analny_Rozrabiaka: pod tezę, niestety. Co do samych danych, tak, są prawdziwe. Wniosek jaki wyciągasz - ja się z nim nie zgadzam. Jeśli ktoś mnie uderzy ale na tyle słabo, że nie trafię do szpitala, to nie znaczy, że nie ma problemu. Proponujesz narrację, że ugryzienia/pokąsania to nie problem, bo obiektywnie ilość przypadków wymagających hospitalizacji statystycznie jest mała, wręcz marginalna. Odnosząc się do "metodologii porównywania" z innych Twoich wpisów - podejście
  • Odpowiedz
Analny_Rozrabiaka
Analny_Rozrabiaka
24.10.2025, 04:21:02
  • 1108
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 677
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChciwyMaslak
ChciwyMaslak
ChciwyMaslak
24.10.2025, 05:05:19 via Wykop
  • 887
@Analny_Rozrabiaka: Codziennie będziesz spamował w obronie kundli?
Ofiary pogryzień na pewno lepiej się poczują jak im powiesz, że miały większą szansę na wypadek samochodowy xD
Masz na głównej artykuł o pogryzionej 10 latce ale tam nie byłeś taki mądry z obroną kundli.
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
24.10.2025, 05:14:28 via iOS
  • 937
@Analny_Rozrabiaka Problem z psami nie dotyczy tylko zagrożenia śmiercią, ale także pogryzień, brudu i hałasu i wielu innych czynników. Co rusz postulowane i podejmowane są działania względem kierowców i myśliwych i tak samo będą podejmowane działania względem psów, których w Polsce jest zdecydowanie za dużo. Obowiązkowe czipy, podatki, szeroki rejestr ras niebezpiecznych, OC, to minimum, które bezwzględnie zostanie wprowadzone. To, że problem z kierowcami jest większy nie oznacza, że mamy zostawić
  • Odpowiedz
MisterMinister
MisterMinister
18.10.2025, 06:39:13
  • 1503
True story #heheszki
MisterMinister - True story #heheszki

źródło: sos

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
18.10.2025, 06:51:47 via Wykop
  • 870
@MisterMinister: tak zwany SOS FIRMOWY xD
  • Odpowiedz
xmas78
xmas78
18.10.2025, 07:10:28 via Android
  • 312
@MisterMinister sos firmowy, danie szefa kuchni itp. to zazwyczaj tz paparytma z wojska, czyli mieszanka nie zjedzonych resztek z całego tygodnia..
  • Odpowiedz
biesy
biesy
30.09.2025, 11:51:43
  • 462
Jak sprawdzają się prognozy klimatologów sprzed 35 lat?

Wykres prognozowanych zmian średniej temperatury globalnej według projekcji IPCC z pierwszego raportu podsumowującego z roku 1990, oraz rzeczywiste jej zmiany z ostatnich 35 lat.

Oś pozioma: czas (lata). Oś pionowa: zmiana średniej globalnej temperatury względem roku 1990 (stopnie Celsjusza). Kolor czarny to projekcje z raportu IPCC, linia ciągła oznacza scenariusz BAU (Business as Ussual - biznes jak zwykle) z postępującym wzrostem emisji gazów cieplarnianych; linie przerywane
biesy - Jak sprawdzają się prognozy klimatologów sprzed 35 lat?

Wykres prognozowanyc...

źródło: 557595246_24587666720862669_1002950204086902927_n

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kopawdupeswiniom
kopawdupeswiniom
30.09.2025, 12:25:44 via Android
  • 146
@biesy

Doskonała wiadomość!
Do 2060 roku kiedy to na 99% "będę" już martwy temperatura podniesie się od dzisiaj o jeden stopień. Czyli nic mi nie grozi.
Tym bardziej w roku 2050 kiedy to na 60% "będę" już martwy.
Walka z klimatem i płacenie na to, to zadanie dla eko-natalistów żyjących urojeniami o ratowaniu klimatu planety i gatunku (gatunek to tylko pojęcie w słowniku, które nie potrzebuje być nawet uratowane). Przypominam, że żadnego uratowania gatunku
  • Odpowiedz
biesy
biesy
Autor
30.09.2025, 13:16:09 via Wykop
  • 746
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
whoru
whoru
13.09.2025, 08:02:05
  • 2401
Byłem wczoraj oglądać mieszkanie drugi raz przez biuro (pierwsze doświadczenie nie było wcale lepsze), zawsze starałem się najpierw oglądać mieszkania od osób prywatnych. Kilka highlightów:
- pani pośrednik nie wiedziała czy na mieszkaniu były jakieś większe przeróbki i czy ta konkretna ściana to już tu była czy była dostawiona
- na pytanie o wentylacje czy grawitacyjna czy mechaniczna - pani skwitowała mnie, że "takiego dociekliwego klienta nigdy nie miałam hihi"
- pani zaskoczona jak jej
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

warszawiak39
warszawiak39
13.09.2025, 08:03:58 via Wykop
  • 1500
@whoru: zawsze tak wygląda, darmozjady zawszone
  • Odpowiedz
Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
13.09.2025, 08:11:40 via Android
  • 867
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
nightmeen
nightmeen
24.08.2025, 19:31:28
  • 795
Pamiętacie słynną latarnię we Wrocławiu, która nocą straszyła przechodniów? Roślina pokryła ją w taki sposób, że całość po zmroku przypominała przerażającą garbatą postać ze świecącymi oczami.
Ciekawe w sumie, co u niej teraz słychać...

Powiem wam, że ostatnio odwiedziłem, że tak to nazwę "Coś podobnego".
Buka, z Doliny Muminków, była to tajemnicza i samotna istota, która budziła strach i przerażenie u mieszkańców doliny. Taka właśnie Buka znajduje się w niewielkiej miejscowości Krobusz na Opolszczyźnie, ale
nightmeen - Pamiętacie słynną latarnię we Wrocławiu, która nocą straszyła przechodnió...

źródło: DSC_0879

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
piaskun87
piaskun87
24.08.2025, 19:54:44 via Wykop
  • 78
Ciekawe w sumie, co u niej teraz słychać...
@nightmeen: podobno po nagłośnieniu historii UM zlecił usunięcie roślin (╯︵╰,)
Gdzieś na necie były zdjęcia
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
24.08.2025, 20:30:53 via Wykop
  • 477
@nightmeen: @piaskun87
Kantorwymianymysliiwrazen - @nightmeen: @piaskun87

źródło: comment_1673276738ONMlaQluAuRpbcRzVegj4Iw400-ezgif.com-resize

Pobierz
  • Odpowiedz
maciss
maciss
27.07.2025, 05:59:33
  • 886
Jadę dzisiaj z żoną nad polskie morze, wiem nic niezwykłego ale jaram się, bo pierwszy raz z córeczką 10-miesięczną.

#morze #wakacje #podroze #chwalesie
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solejukowski
solejukowski
27.07.2025, 06:06:13 via Android
  • 2713
@maciss

- nad polskie morze
- z córeczką 10-miesięczną

No cóż, życzyć dobrej zabawy nie ma sensu, życzę, żeby szybko było z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
erni13
erni13
27.07.2025, 06:16:41 via Wykop
  • 1107
@maciss: No i super, że nie bierzesz małej do samolotu i nie uprzykrzasz życia ludziom dookoła.

Super też, że nie bierzesz jej latem na południe Europy gdzie masz temperatury 35st i powyżej. Irytuje mnie to strasznie gdy widzę jak rodzice biorą malutkie dzieci i męczą je upałami by samemu "odpocząć"

Miłej zabawy!
  • Odpowiedz
PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell
29.06.2025, 16:08:58
  • 385
Paryż od 20 lat konsekwentnie eliminuje ruch samochodowy i zmienia ulice dodając ścieżki rowerowe i tereny zielone. Dzięki temu poziom PM 2.5 spadł o 55 %, a NO₂ o 50 %. Mapy zanieczyszczeń pokazują, że „czerwona strefa” dotyczy dziś tylko głównych ulic. Eksperci przypominają, że zanieczyszczenie powietrza to „cichy zabójca”, a Paryż udowadnia, że odważna polityka ratuje życie. Mieszkańcy w referendum zgodzili się oddać pieszym i rowerzystom kolejne 500 ulic.

żródło: https://www.washingtonpost.com/climate-solutions/2025/04/12/air-pollution-paris-health-cars/

#sct
PlanetHell - Paryż od 20 lat konsekwentnie eliminuje ruch samochodowy i zmienia ulice...

źródło: Zrzut ekranu 2025-06-29 180919

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
29.06.2025, 16:21:49 via Wykop
  • 269
@PlanetHell: ile wam płacą za ten spam sct?

Dane Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska za lata 2023–2024 wskazują, że średnioroczne normy dwutlenku azotu były przekroczone tylko na jednej z czterech stacji pomiarowych w Krakowie – i to o około 11%.
  • Odpowiedz
Morf
Morf
29.06.2025, 17:14:06 via Wykop
  • 185
@PlanetHell: Wykopki ci powiedzą, że to nieprawda i samochody nie generują żadnych zanieczyszczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing
11.04.2025, 12:45:15
  • 1566
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cukru
cukru
11.04.2025, 12:50:08 via Wykop
  • 173
@Foxing: Jeśli ktoś chce korzystać z Win11 na koncie lokalnym to polecam: https://www.youtube.com/watch?v=LK75SWX4F2s

A żeby choć trochę ukrócić zapędy Microsoftu to przyda się narzędzie od tego samego pana i wielu innych zaangażowanych w projekt: https://github.com/ChrisTitusTech/winutil
cukru - @Foxing: Jeśli ktoś chce korzystać z Win11 na koncie lokalnym to polecam: htt...
  • Odpowiedz
zetisdead
zetisdead
11.04.2025, 13:06:41 via Wykop
  • 416
Obecny proces instalacji #windows11 [...] Wymuszanie konta online

jak kogoś nie stać to kupuje Chromebooka


@Foxing: w którym dla odmiany logujesz się kontem online google.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 84
  • Strona 1 z 84
  • >

Łukasz Mizeracki

  • Rzeczywistość nie jest cyfrowa, zero-jedynkowa, lecz analogowa. Jest czymś stopniowym. Inaczej mówiąc rzeczywistość to cecha, którą obiekty posiadają w taki sam sposób, w jaki posiadają – powiedzmy – ciężar. Na przykład niektórzy ludzie są bardziej rzeczywiści niż inni.
  • 05-820, Piastów
  • http://www.wykop.pl/ludzie/mizer/
  • lukasz.mizeracki@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 30.07.2011

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 06.03.2026

    Rocznica
  • Ekspert
    od 03.08.2011

    Ekspert

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia