Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
micsly
micsly

micsly

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4960
  • Znaleziska 4578
  • Mikroblog 382
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (382)
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
02.06.2026, 04:54:57
  • 2184
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 327
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
02.06.2026, 05:12:35 via Android
  • 720
@Wojciech_Skupien: Gratulacje, niech wasza postawa i determinacja będzie dobrym przykładem, że w życiu nie liczy się tylko JA.
  • Odpowiedz
BennyLava
BennyLava
02.06.2026, 06:02:50 via Wykop
  • 1312
@Wojciech_Skupien: biologia się broni rękami i nogami a ci swoje. xD
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4123
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
31.05.2026, 10:23:48 via Wykop
  • 1228
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
31.05.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

dqdq1
dqdq1
21.05.2026, 05:43:59
  • 970
Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję z ostatnich 7 dni. Raporty zamieszczam co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

Możemy już ochłonąć po pierwszym tak udanym ataku na Moskwę. W uderzeniu brały udział zupełnie nowe ukraińskie pociski o napędzie odrzutowym RS-1 Bars oraz Bars-SM Gladiator które zostały zaprojektowanie w jedynym celu - przełamywania wielowarstwowej obrony przeciwlotniczej. Jeśli potwierdza się przypuszczenia o zniszczeniu maszyn litograficznych podczas chrztu bojowego
dqdq1 - Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbroj...

źródło: 2005

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
21.05.2026, 05:53:21 via Wykop
  • 341
We wtorek nastąpiły próby stabilizacji produkcji. Kolejne uderzenie miało miejsce w środę

Bardzo ładnie, bardzo ładnie.

@dqdq1: ile to czerwonych linii zostało przekroczonych w ciągu tych 7 dni? Teraz to ruskie pewnie już wyślą te najlepsze jednostki i nowoczesny sprzęt za pomocą którego w 3 dni Warszawę, czy tam Berlin, zdobędą.
CarlChryniszzswics - >We wtorek nastąpiły próby stabilizacji produkcji. Kolejne uderz...

źródło: bolec-chlopaki-nie-placza

Pobierz
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
Autor
21.05.2026, 05:58:02 via Wypiek
  • 253
@CarlChryniszzswics Putin utknął w limbo, jego jedyna kartą obecnie jest mobilizacja. Tylko nie ma możliwości wyposażyć dodatkowych oddziałów w jakiś sensowny sprzęt i oznaczałoby to r--ź rosjan na skalę wręcz niewyobrażalną.

Co do powtórnych ataków to Ukraińcy od jakiegoś czasu walą aż rafineria całkowicie nie zostanie wyłączona. Perm nie działa, z Tuapse nie ma co zbierać…
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 09:10:38
  • 1059
Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodnie startują mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Przecież mniej więcej do 24 roku życia to praktycznie całe moje życie w trakcie mistrzostw było podyktowane pod godziny meczy, a cały okres mistrzostw to był najlepszy czas w roku, jedno wielkie święto. Cały czas się tym żyło.

Już z miesiąc przed startem studiowało się statystyki, składy, kto pojedzie, analizy kto będzie gwiazdą,
codziennaKasia - Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodni...

źródło: image

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapppa111
Kapppa111
20.05.2026, 09:13:46 via Android
  • 414
@codziennaKasia: nie czuje atmosfery mistrzostw świata tak jak nie czuje już że zbliżają się święta Bożego Narodzenia , może już za stary jestem
  • Odpowiedz
TatusMuminka
TatusMuminka
20.05.2026, 10:22:40 via Wykop
  • 265
@codziennaKasia: Ja jestem z pokolenia które szło na wagary żeby obejrzeć kompromitację Polaków z Koreą w 2002 i też mam tak że z turnieju na turniej entuzjazm spada. Natomiast nie jestem przekonany czy to tylko kwestia starości czy ogólnego przesytu rozgrywkami. Za cenę 2 kebabów miesięcznie mam w c+ nieograczony dostęp do meczów top 5 lig europy, mogę obejrzeć dowolny mecz ligi mistrzów, o LE/LKE czy nawet ligach arabskich i
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
05.05.2026, 15:52:10
  • 1588
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaaaaab
Aaaaaab
Aaaaaab
05.05.2026, 16:16:34 via Wykop
  • 559
Strach pomyśleć co się działo w latach 90 i 00 zanim internet to upublicznił (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
05.05.2026, 16:54:06 via Wykop
  • 197
@the_last_tomato_in_the_world: obstawiam że skończy się minimum odszkodowaniem dla pana adwokata ze strony rodzin ofiar
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
05.05.2026, 08:24:02
  • 832
W całej dyskusji nad spadkiem dzietności praktycznie nikt nie bierze pod uwagę dość istotnego czynnika.
Możecie mnie dowolnie zamordować w komentarzach ale i tak to napiszę. Spadek dzietności to nie tylko pieniądze, mieszkania i praca, ale też ogromna zmiana modelu rodzicielstwa.

Kiedyś dziecko szybciej wchodziło w świat samodzielnie. Szło samo do szkoły, bawiło się na dworze bez ciągłego nadzoru, pomagało w domu albo w polu, miało więcej kontaktu z rówieśnikami bez obecności dorosłych.
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
05.05.2026, 08:36:42 via Android
  • 389
@Sin-: jeszcze przed II WŚ dla 70 % narodu dzieci to była głównie inwestycja, darmowe parobki na gospodarce i gwarancja opieki na starość.
  • Odpowiedz
shiverr
shiverr
05.05.2026, 09:15:21 via Wykop
  • 492
@Sin-: Dorzuć jeszcze do tego całkowity zanik wielopokoleniowości. Ludzie wyprowadzają się od rodziców, często z mniejszych miejscowości do wielkich miast. Tak jak kiedyś dziadkowie byli w stanie odciążyć rodziców zajmując się wnukami, tak teraz trzeba sobie radzić samemu.
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
20.04.2026, 04:48:53
  • 2243
Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy na temat zadłużonej agencji marketingowej Roberta Lewandowskiego (STOR9) przyjrzałem się 30 spółkom naszego narodowego czempiona no i znalazłem więcej niż się spodziewałem.
Poniżej opisuję temat skrótowo, ale nagrałem się też i wrzucam znalezisko z prośbą o wykopanie (link), bo są to zupełnie nowe tematy nieopisywane dotychczas przez media.

SPRAWOZDZANIA FINANSOWE
Szereg spółek bardzo luźno traktuje swoje obowiązki w zakresie składania sprawozdań finansowych. Kluczowa w
LaudatorLibertatis - Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy...

źródło: fb1-2026-03-22-1

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
20.04.2026, 04:55:53 via Wykop
  • 1606
Tu można plusować, żeby być wołanym do kolejnego wpisu z serii.
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
20.04.2026, 05:17:57 via Android
  • 454
@LaudatorLibertatis:

Spółka ta ostatnie sprawozdanie finansowe złożyła za 2021 r. Nieterminowe składanie sprawozdań jest zagrożone grzywną lub ograniczeniem wolności.


Afera Amber Gold niczego nie zmieniła w tej kwestii, jak widać. Przykre, bo to jest mierzalne zero-jedynkowo, łatwo to sprawdzać i łatwo egzekwować.
  • Odpowiedz
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
13.04.2026, 18:25:51
  • 1829
Polecam dzisiejszy program #uwaga #tvn odnośnie strzelaniny w Bystrzycy Kłodzkiej.

Na miejscu stawił się jeden z kolegów zastrzelonego, co zaczepiali instruktora strzelectwa. Typowy patus widać że nabuzowany po dragach, giba się na nogach xD mówi że nie zaczepiali nikogo, na co ludzie wokół mówią że ciągle zaczepiają ludzi szczególnie pod monopolowym i mieszkańcy się boją xD

Już nie mówiąc że git seba odtwarza na antenie każdy szczegół, a 2
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
Autor
13.04.2026, 18:29:12 via Android
  • 1141
@Zartos_Larpiarz sami mieszkańcy tam krzyczą #muremzaborysem więc widocznie się cieszą, że jednego chwasta wyrwał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
Autor
13.04.2026, 18:31:19 via Android
  • 1021
@piaskun87 mieszkańcy tego 9k miasteczka mają inne zdanie i cieszą się, że jednego patusa mniej (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
deafpool
deafpool
10.04.2026, 10:23:52
  • 2615
Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po 7-9 złotych za 90g lub 100g.
Producenci czekolady lubą nas robić w kakao.

#gielda #czekolada #slodycze #afera #zakupy #lidl #biedronka
deafpool - Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po...

źródło: COCOAK2026_2026-04-10_12-21-11

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
10.04.2026, 10:25:17 via Wykop
  • 1035
@deafpool: kupili na górce i teraz schodzą z zapasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
10.04.2026, 10:47:40 via Wykop
  • 403
@Glupiii: ale gorzkie 80-90% to już kakao ma wpływ. Miałem na myśli czekolady mleczne, które są najpopularniejsze. Te wszystkie milki czy wedle mają po 20-30% kakao, reszta to cukier, tłuszcze i emulgatory. A też kosztują po 8-9zł za tabliczkę.
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
02.04.2026, 10:37:46
  • 3341
Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa mająca na celu uwolnienie Cieśniny Ormuz byłaby nierealna.
Oskarżył prezydenta Stanów Zjednoczonych, Trumpa, o podważanie NATO poprzez wyrażanie wątpliwości co do zobowiązań USA.
Macron dodał, że wojna nie może zapewnić trwałego rozwiązania problemu nuklearnego Iranu i że decyzja o wypowiedzeniu wojny Iranowi została podjęta wyłącznie przez Amerykanów i Izraelczyków, a nie przez Europejczyków.
#usa #izrael #iran #irak
gerwazy-oko - Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa m...

źródło: photo_2026-04-02_12-32-21

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KsiegowyWampira
KsiegowyWampira
02.04.2026, 10:39:45 via Wykop
  • 2445
@gerwazy-oko: To jest niezwykle ciekawe zjawisko, bo zawsze wydawało mi się, że Macron i Francja to raczej odklejeni są, a od czasu wojny z Ukrainą okazuje się, że Macron jest sprawnym politykiem z dobrymi pomysłami. Plus jego wypowiedzi i stanowiska wskazują, że Francja chciałaby się stać numerem 1 w Europie.
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
Autor
02.04.2026, 10:42:07 via Wykop
  • 1245
@KsiegowyWampira: tez przyznam ze macronek i francja mi imponuje pod wieloma wzgledami
  • Odpowiedz
smialson
smialson
29.03.2026, 07:41:10
  • 2510
Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie.
2 Kryształowe Kule, 3 złota IO, mistrz i wicemistrz świata + srebro MŚ w lotach. Absolutna legenda polskiego sportu.
Dzięki Kamil za wszystko!
#skoki
smialson - Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie. 
2 Kryształo...

źródło: soczi_2014_zimowe_igrzyska_olimpijskie_016_skoki__kamil_stoch

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isrin22
isrin22
29.03.2026, 07:50:26 via Wykop
  • 610
@Songo91: nie było bo już tego zjawiska po Małyszu nie będzie choćbyśmy mieli nawet i lepszego skoczka. To były inne czasy, pamiętam że prawie każdy odpalał i oglądał skoki w weekend. Pewnie też dlatego, że ludzie wtedy nie siedzieli cały czas przed smartfonami i było po prostu mniej rozrywek.
  • Odpowiedz
smialson
smialson
Autor
29.03.2026, 07:51:02 via Wykop
  • 460
@Songo91: A czy musiała być? Małyszomania to było zjawisko wykraczające daleko poza sport i była lekiem na trudy wejścia w nowe milenium. Natomiast kiedy Kamil zaczął dochodzić do głosu, to jednak już trochę wyglądało inaczej. Były obawy, że po Małyszu już nic nie będzie, a tu d--a i chwała Kamilowi za to.
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
28.03.2026, 12:16:17
  • 968
Zrobił się zator z 40 tankowców, które czekają na załadunek, ale nie mają czego załadować bo Ukraina uszkodziła kacapom port, a część surowca przeznaczonego na eksport jest teraz w chmurze. xD
(część także jest teraz w płucach mieszkańców Leningradu).

To są prawdziwe sankcje.

#ukraina #wojna #russiahateclub #rosja #iran
mike-johnston - Zrobił się zator z 40 tankowców, które czekają na załadunek, ale nie ...

źródło: Screenshot_20260328-131321

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
28.03.2026, 12:19:50 via Wykop
  • 439
@mike-johnston: mignęła mi informacja że na terenie portu uga-buga miały/mają miejsce zamieszki i filmik jak ochrona przejezdża pracowników. Piękna sprawa.
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
28.03.2026, 12:37:36 via Wykop
  • 399
@dqdq1

Faktycznie lol.

https://x.com/igorsushko/status/2037556108936782172
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
19.03.2026, 08:11:30
  • 2910
Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska negocjuje dołączenie do brytyjsko-włosko-japońskiego programu samolotu VI generacji GCAP. Oczywiście nie jako równorzędny partner, ale jako finansujący i przyszły podwykonawca. Jest to przełomowa informacja, na wielu płaszczyznach:
- Polska jako państwo zaczyna myśleć 10-20 lat naprzód,
- nie chcemy już tylko kupować gotowych produktów, ale chcemy też inwestować w najbardziej zaawansowane programy wysokich technologii,
- angażujemy się w europejskie programy zbrojeniowe.

Z militarnego punktu widzenia
wjtk123 - Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska ne...

źródło: gcap

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
19.03.2026, 08:28:54 via Wykop
  • 1046
@wjtk123: I to jest dobry kurs pod warunkiem, że społeczeństwo mamione eurosceptycyzmem, a nawet polexitem, nie wybierze sobie prawicowego rządu. Jak ważnym jest uświadamianie zmieniającej się równowagi sił na arenie międzynarodowej i porzucenie romantycznej wiary o USA jako obrońcy Europy środkowo wschodniej przed Rosją, bo zaraz Amerykanie będą musieli skupić się na Chinach, a już teraz mają ambaras z Iranem. USA pozostanie największym sojusznikiem jeśli Amerykanie nie wybiorą sobie namaszczonego
  • Odpowiedz
KokainowyStforek
KokainowyStforek
19.03.2026, 08:53:57 via Wykop
  • 388
@5KYN3T: Tylko lewicowe rządy nas uratują. Te same które jeszcze kilka lat temu chciały nas rozbrajać, o innych debilizmach nie wspominając.
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
16.03.2026, 15:46:11
  • 1275
W internecie huczy, że firma Roberta Lewandowskiego ma długi. Pojawia się pytanie, czy Robert Lewandowski za nie zapłaci. Odpowiadam. Nie. No, chyba że dobrowolnie, bo prawnie nie jest to konieczne. Zapraszam na krótką lekcję windykacji dłużników, czyli jedno z moich ulubionych zawodowo zajęć.

1. Spółka, o której pisze zero.pl to STOR9 sp. z o.o. sp.k. Czyli spółka komandytowa, w której komplementariuszem (podmiotem odpowiedzialnym za zobowiązania) jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Mamy więc już
LaudatorLibertatis - W internecie huczy, że firma Roberta Lewandowskiego ma długi. Po...

źródło: 2026-03-16 16_41_24-RaportZbiorczy_16_03_2026_16_22.pdf - Adobe Acrobat Reader (64-bit)

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
16.03.2026, 15:54:19 via Wykop
  • 731
Tu można plusować, żeby być wołanym do kolejnego wpisu z serii.
  • Odpowiedz
xzxzz
xzxzz
16.03.2026, 17:28:48 via iOS
  • 122
@LaudatorLibertatis: bardzo fajny wpis, plusik
  • Odpowiedz
Czyjatoja
Czyjatoja
Czyjatoja
15.03.2026, 07:41:00
  • 2549
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
15.03.2026, 07:44:42 via iOS
  • 238
@Czyjatoja: leć w gorące XDDD
  • Odpowiedz
krakenoslaw
krakenoslaw
krakenoslaw
15.03.2026, 08:29:18 via Wykop
  • 158
@PanAlbert: a jak mogły być to kibol mem zawetowal
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze
05.03.2026, 06:55:41
  • 1538
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze
Autor
05.03.2026, 07:00:34 via Wykop
  • 475
@Kallisto: Czemu inni nie wyprzedają jak maja rezerwy x5 a mniejsze zakupy niz my? DLACZEGO?? BŁAGAM odpowiedz mi mądry człowieku na to pytanie. Jak widac nie robia tego ci co korzystają z SAFE i ci co nie korzystają.
DLACZEGO??
  • Odpowiedz
mayek
mayek
05.03.2026, 07:35:37 via Wykop
  • 571
„to nie wasz majatek”

@Kallisto: A czyj? Pisu? XD
  • Odpowiedz
m4xejd
m4xejd
02.03.2026, 08:25:55
  • 1427
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
02.03.2026, 08:30:06 via Android
  • 450
@m4xejd: do tego jesteśmy jednym z najbezpieczniejszych państw na kontynencie, jesteśmy na poziomie zamożności Hiszpanii, mamy już całkiem spoko sieć szybkich dróg, jeszcze koleje i CPK i będziemy naprawdę super skomunikowanym krajem. Polska AD 2026 to jedno z najlepszych miejsc do życia na świecie, owszem służba zdrowia, ceny energii, oprocentowanie kredytów to nasze pięty achillesowe na ten moment, ale z resztą na tle regionu czy nawet kontynentu nie jest źle.
  • Odpowiedz
emasele
emasele
emasele
02.03.2026, 08:33:02 via iOS
  • 273
@m4xejd: niejaki kaczor bardzo chce to zepsuć.
  • Odpowiedz
NotourMATT
NotourMATT
24.02.2026, 12:45:52
  • 1748
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BajaScorpions
BajaScorpions
24.02.2026, 12:55:35 via Wykop
  • 511
@NotourMATT: Korwinizm, gospodarka, tradycyjne wartości.

  • Odpowiedz
Kusher
Kusher
Kusher
24.02.2026, 13:55:01 via Wykop
  • 303
@fredperry: bazuje na "tradycyjnych ruskich wartościach"
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
24.02.2026, 08:36:12
  • 2761
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
Autor
24.02.2026, 08:48:24 via Wykop
  • 916
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
24.02.2026, 08:56:19 via Wykop
  • 495
@adamsowaanon: dodaj #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.03.2020

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking