Aktywne Wpisy

CzekoDonut +176
Mam nadzieje, że o tej godzinie jest mało osób (OBY!...), bo w formie wyjścia ze strefy komfortu i wyjścia do ludzi publicznie oferuje 500 zł przelane BLIKiem a losowanie dnia 10 maja (ʘ‿ʘ)
Wystarczy dać plusa, jakikolwiek komentarz i zaobserwować mój profil ( specjalnie by było jak najmniej osób xD )
#rozdajo #zadarmo
Wystarczy dać plusa, jakikolwiek komentarz i zaobserwować mój profil ( specjalnie by było jak najmniej osób xD )
#rozdajo #zadarmo
źródło: 5993c2a458fd48d10808504886f227ca
Pobierz
Mexiii +357
Jeśli wiesz co to za logo, to znaczy że kolonoskopia już blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#glupiewykopowezabawy #heheszki #cotozalogo #gimbynieznajo
#glupiewykopowezabawy #heheszki #cotozalogo #gimbynieznajo
źródło: image_picker_021D4B63-9072-413A-B882-5B148E073CE9-92950-0000075E5551383F
Pobierz



patusy patusami ale ten gość de facto się niczym od nich nie różnił
papuga może zamiast dożywocia załatwi mu 20 lat odsiadki
nikt zdrowy na umyśle nie działa z taką premedytacją. wrocil do domu, odprowadził psa to mogl siedziec na p-----e a nie cwaniakować z bronią
#dolnyslask #bystrzycaklodzka #bron #polska #kryminalne
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-13 o 14.03.50
PobierzChłop sobie zrobił safari xD
Komentarz usunięty przez moderatora
każdy, kto jedzie z patusami którzy uważają że miasto należy do nich i zabierają poczucie bezpieczeństwa w imię swoich git zasad, zasługuje na moje szczególne uznanie.
Ja nie wpłacę, ale powinieneś wiedzieć że to kontrprodukywne rozpowszechniać tkaie informacje, skoro się z nimi nie zgadzasz
Jeszcze kilku takich jak
Komentarz usunięty przez moderatora
@gzhr: git mordeczki jeszcze na drugi dzień naćpani byli, a on się czepiał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzaro-dzaroslawski: Twoje zeznania mogę pomóc wsadzić instruktora. Zgłoś się na najbliższy komisariat i powiedz, co widziałeś. A czy wiesz coś o poprzednim pobitym chłopaku, tym, co go ta trójka sklepała przed sklepem przy ławeczce, tam gdzie jest tak dużo krwi. Jak u niego?
źródło: raiders-of-the-lost-ark-indiana-jones
Pobierzi taka jest oficjalna linia
a nieoficjalnie, to wypuscić na miasto paru takich bohaterów i zyłoby się milej po miesiącu ;)
dobre chłopaki se chciały ppruchac a ty nie będziesz rozjebusem?
@okoboji: Nie wyciągajmy tak pochopnych wniosków, na razie wiadomo że to tylko grypsujący kibol
@okoboji:
Widziałeś video?
Strzelił w górę i oni zerwali się w jego kierunku!
3 gości biegnie po ciebie ... by wyrwać ci b--ń? Nie no super XDDD
Bawi się w Boga, bo wyszedł zobaczyć że kogoś biją, aha XDDD
@text: w ziemie po skosie chyba było
szkoda się produkować, od dzisiaj rana wykop go nie lubi, teksty o bawieniu się w boga a jeszcze wczoraj owacje na stojąco że zabił kibolski odpad