Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
adam3012
adam3012

adam3012

Dołączył 6 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13755
  • Znaleziska 11872
  • Mikroblog 1883
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

257

40% sprzedawanych ciężarówek do 2030 ma być ELEKTRYCZNA, biurokraci szaleją

40% sprzedawanych ciężarówek do 2030 ma być ELEKTRYCZNA, biurokraci szaleją

W tym samym roku elektryczne ciężarówki mają stanowić aż 20% całej floty ciężarowej na unijnych drogach! Żeby to osiągnąć elektryczne ciężarówki mają dostać priorytet w publicznych przetargach i programach wsparcia!

pra_bart
z
facebook.com
dodany: 20 godz. i 51 min temu
  • 127
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    chiny
  • #
    gospodarka
  • #
    europa
adam3012
adam3012
adam3012 2 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@r696: Tak ukraińskich ciężarówek jeżdżących po drogach w Chinach :-) Ludzie nie czytacie, a komentujecie.
adam3012
adam3012
adam3012 20 min temu via Wykop
  • 0
Ten post uwidacznia problem tego portalu jak wielu ludzi nie czyta artykułów tylko komentuje na podstawie samych tytułów i opisów, a opisy w dodatku są często ubarwione emocjonalnie i mają na celu wywołać konkretne emocję oraz reakcję.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adam3012
adam3012
adam3012 15 min temu via Wykop
  • 0
@Leszek_Janusz: Już teraz mają ich ponad pół miliona na drogach, a do 2030 planują mieć 1,6 miliona znając ich zdolność produkcyjną to jest zupełnie realny cel.
adam3012
adam3012
adam3012 11 min temu via Wykop
  • 0
@haohao: 95% komponentów baterii litowo-jonowej nadaje się do recyklingu w porównaniu z 0% spalonej ropy.
adam3012
adam3012
adam3012 5 min temu via Wykop
  • 0
@ramirezvaca: Chiny się elektryfikują bo same nie posiadają bogatych zasobów paliw kopalnych i chcą się uniezależnić od wszelakich kryzysów na tym rynku czy możliwości zablokowania dostaw choćby przez taki konflikt w Zatoce Perskiej. W dodatku po prostu OZE i atom jest tańszy od paliw kopalnych co pozwala utrzymań nadal niskie koszty produkcji i konkurencyjność gospodarki. W jaki sposób się to łączy z ZSRR?
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
4 godz. i 11 min temu
  • 346
Przecież ta tania i idiotyczna prowokacja powinna dyskwalifikować PIS z życia publicznego.

Już wolałbym Bosaka na stołku premierą niż knura, który organizuje takie spędy, żeby robić politykę wewnętrzną na n-----------u krzyżem w naszego sąsiada.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
mhmhmhmhm - Przecież ta tania i idiotyczna prowokacja powinna dyskwalifikować PIS z ż...

źródło: IMG_8432

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam3012
adam3012
adam3012 1 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
@mhmhmhmhm: Do czego oni dążą? Co to ma na celu? Po wyborach chcą wypowiedzieć wojnę Niemcom? Mamy realne zagrożenie ze strony Rosji i wojnę na wschodzie naprawdę nie potrzebujemy sobie szukać kolejnych wrogów teraz. Czy rozbiory ich niczego nie nauczyły?
  • Odpowiedz

208

UE chce podatku od nieruchomości zależnego od wartości lokalu.

UE chce podatku od nieruchomości zależnego od wartości lokalu.

Zgodnie z najnowszymi rekomendacjami Rady Unii Europejskiej Polska powinna rozważyć powiązanie podatku od nieruchomości z wartością lokalu. Ministerstwo Finansów nie planuje takich zmian, jednak w Sejmie czeka już projekt Nowej Lewicy uderzający w wielokrotnych właścicieli mieszkań.

epicentrum_chaosu
z
domiporta.pl
dodany: 19 godz. i 44 min temu
  • 111
  • #
    gospodarka
  • #
    podatki
  • #
    swiat
adam3012
adam3012
adam3012 2 godz. i 25 min temu via Wykop
  • -2
Podatek katastralny można zrobić na wzór systemu włoskiego gdzie wszyscy właściciele płacą podatek, z wyjątkiem tych dla których mieszkanie jest głównym miejscem zamieszkania. Polacy przeważnie jak tylko mogą to pakując swoje oszczędności w mury które stoją często puste jako lokata kapitału. W samej tylko Warszawie szacuje się iż liczba pustych mieszkań wynosi około 97 tysięcy oszacowane na podstawie ich znikomego zużycia prądu. To dzieje się podczas gdy ceny mieszkań stale rosną, a
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adam3012
adam3012
adam3012 1 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
a nie prościej i taniej zrobić, po prostu, w Polsce prawo własności?


@Ranger: To w Polsce nie ma prawa własności?

Podatek katastralny zapłacą najemcy, a jeśli ktoś trzyma mieszkanie puste i płaci czynsze, to kolejne parę stówek też na nim nie zrobi
adam3012
adam3012
adam3012 1 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@Ranger: To jest jest spójna i logiczna argumentacji oparta na wiedzy ekonomicznej natomiast sam swoim komentarzem przyznajesz się, że nie jesteś w stanie napisać nic sensownego i oskarżasz innych o pisanie bajek.
badreligion66
badreligion66
10.06.2026, 14:44:07
  • 945
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000052813

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam3012
adam3012
adam3012 11.06.2026, 06:45:05 via Wykop
  • 1
@badreligion66: Gala UFC w Białbym Domu? Żyjemy w czasach idiokracji. Odczyt inflacji konsumenckiej w Stanach najwyższy od 3 lat ponad 4%, a prezydent ogranizuje walki UFC.
  • Odpowiedz
Antracytowy_Janusz
Antracytowy_Janusz
07.06.2026, 10:21:01
  • 2164
Prześladowania gastronomii w Polsce nie ustają. Pan Restaurator jak pomyśli, że ma człowiekowi dać szklankę wody za darmo to dostaje drgawek.

#gastronomia #jedzzwykopem
Antracytowy_Janusz - Prześladowania gastronomii w Polsce nie ustają. Pan Restaurator ...

źródło: IMG_4437

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam3012
adam3012
adam3012 08.06.2026, 09:23:06 via Wykop
  • 0
@Antracytowy_Janusz: Koszlt 0.5 litra wody z kranu na przykład w takiej Warszawie to około 0,75 grosza możemy nawet zaaokrąglić do 1 grosza aby było łatwiej zobrazować. Raczej to nie jest wzrost kosztu grożącego bankructwem.
  • Odpowiedz
adam3012
adam3012
adam3012 08.06.2026, 12:34:42 via iOS
  • 0
@Anoniemamowy: Urealni to ceny jedzenia w restauracjach, a nie ukryty koszt poprzez ogromnej marży na zwykłej wodzie.
  • Odpowiedz
adam3012
adam3012
adam3012 08.06.2026, 12:36:28 via iOS
  • 0
@Anoniemamowy: Jest 21 wiek, a my dyskutujmy czy ludzie mają prawo do 0,5 litra wody za niecały grosz do posiłku, absurd.
  • Odpowiedz

526

Iran ostrzeliwuje Izrael, ewakuacja w Tel Awiwie

Iran ostrzeliwuje Izrael, ewakuacja w Tel Awiwie

Iran wystrzelił kilkanaście rakiet w kierunku Izraela. Zawyły syreny, pracuje system obrony powietrznej. Teheran nazwał

Bolxx454
z
onet.pl
dodany: 07.06.2026, 21:43:31
  • 129
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    usa
adam3012
adam3012
adam3012 08.06.2026, 10:49:26 via Wykop
  • 2
Uważam, że Izrael powinien odpowiedzieć za zbordnie w Strefie Gazy, ale nie ma co się cieszyć bo to tylko przedłuża ten konfilkt i ciekaw jestem czy tam samo wszyscy będą się cieszyli jak przyjdzie coraz drozej płacić za paliwo czy zakupy przez wzrost inflacji.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2477

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 365
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
adam3012
adam3012
adam3012 29.05.2026, 06:46:06 via Wykop
  • 1
@Fist_Of_Truth: Jak na razie to Ukraińcy dokłądają się do ZUS bo zdecydowana większość osób która wyimigrowałą do Polski jest w wieku produkcyjny i opłacają składi ZUS, ale nie pobierają jeszcze emerytury.

Jak dodaje, wśród ubezpieczonych w ZUS "mniej więcej co czternasta osoba - to jest łącznie 1 mln 250 tysięcy na 16 milionów ubezpieczonych" to cudzoziemcy płacący składki. - Gdyby oni teraz wszyscy wyjechali, to po pierwsze byłoby te 18
Jabby
Jabby
27.05.2026, 08:54:17
  • 941
Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać?
USA stała się parodią samej siebie.

#bekazprawakow #trump #polityka
Jabby - Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać? 
USA stała się pa...

źródło: IMG_20260527_105119

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam3012
adam3012
adam3012 28.05.2026, 06:53:18 via Wykop
  • 0
@MisterMinister: Film który miał być przesadzoną dystopijną komedią, a stał się naszą rzeczywistością.
  • Odpowiedz

392

Ukraina wyhamowała rosyjski napór i siłą wraca do wojny.

Ukraina wyhamowała rosyjski napór i siłą wraca do wojny.

Ukraina odzyskuje teren

admin-adsaDASD
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 18:22:20
  • 113
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    usa
adam3012
adam3012
adam3012 28.05.2026, 06:48:46 via Wykop
  • 13
Mamy 4 rok 4 dniowej "spejalnej operacji wojskowej", a zamiast zdobytego Kijowa mamy ukraińskie rakiety i drony coraz śmielej latające nad Rosyjskim terytorium.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

410

Sikorski:"Błogosławiona jest młodzież, albowiem ona odziedziczy dług narodowy".

Sikorski:"Błogosławiona jest młodzież, albowiem ona odziedziczy dług narodowy".

wg Eurostaty pod koniec 2025 r. NAJNIŻSZE relacje długu publicznego do PKB odnotowano w Estonii (24,1 proc.), Luksemburgu (26,5 proc.), Danii (27,9 proc.), Bułgarii (29,9 proc.), Irlandii (32,9 proc.), Szwecji (35,1 proc.) i na Litwie (39,5 proc.). Polska plasuje w środku stawki - (59.7 proc).

alibaski
z
streamable.com
dodany: 28.04.2026, 11:08:17
  • 153
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
adam3012
adam3012
adam3012 29.04.2026, 07:47:18 via Wykop
  • -1
Tylko, że ma rację przyszłe pokolenia odziedziczą wyemitowane obligacje skarbowe i związane z tym odsetki.

https://forsal.pl/gospodarka/aktualnosci/artykuly/10646615,oszczednosciowy-hit-polakow-tam-lokuja-teraz-swoje-oszczednosci-to-juz-dziesiatki-miliardow-zlotych-oplaca-sie-bardziej-niz-lokata-w-banku.html

Ale czegoś takiego dawno nie było. Absolutny rekord padł w lipcu ubiegłego roku. Łączna wartość sprzedanych obligacji wyniosła wówczas 8,2 mld złotych. W całym 2025 roku było to 74,9 mld zł, co jest drugim najwyższym wynikiem w historii.


Niedawno resort finansów przedstawił wyniki sprzedaży obligacji oszczędnościowych w styczniu. W pierwszym miesiącu 2026 roku sprzedano obligacje o
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

300

Rosja traci 250 osób na kilometr kwadratowy. "Ich to w ogóle nie martwi"

Rosja traci 250 osób na kilometr kwadratowy. "Ich to w ogóle nie martwi"

Wojskowi z Europy są w szoku, gdy zdradzam im realia wojny - mówi pułkownik Serhij Hrabski.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 21.04.2026, 13:27:33
  • 94
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    swiat
  • #
    donbaswar
  • #
    ukrainainfo
adam3012
adam3012
adam3012 22.04.2026, 10:00:07 via Wykop
  • 61
@jedzbudynie: Tam przynajmniej Chińczycy i Rosjanie cokolwiek wywalczyli, a w trakcie wojny na Ukrainie front po prostu stoi w miejscu. Wojna na Ukrainie trwa już dłużej niż wojna ZSRR z Nazistowskimi Niemcami. Tracą żołnierzy i nic z tego nie mają.
adam3012
adam3012
adam3012 22.04.2026, 10:41:33 via iOS
  • 2
@wiverna: Jak na razie działa to na odwrót Ukraina umacnia swoją obronę i minimalizuje straty poprzez coraz powszechniejsze użycie dronów i robotów naziemny, a Rosja wręczę przeciwnie zaczyna tracić więcej personelu niż rekrutuje.
marv0oo
marv0oo
19.04.2026, 14:16:18
  • 932
Jestem w stanie sobie wytłumaczyć, jakby ktoś jakimś 20letnim gruzem tak parkował. Auto za pół darmo, to może go nie stać na parking.
Ale jak patusy jeżdżą nowymi beemkami, wymytymi na myjniach i zamiast zapłacić parę groszy na parking, to stają na chodnikach to aż mnie wykręca z żenady xD Typowa wARSZAFKA - auto w leasing, i żałowanie na parking. Wieśniaki się dorobiły nieco większych pieniędzy i już się uważają za szlachtę
marv0oo - Jestem w stanie sobie wytłumaczyć, jakby ktoś jakimś 20letnim gruzem tak pa...

źródło: jjj

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam3012
adam3012
adam3012 20.04.2026, 07:09:40 via Wykop
  • 0
@marv0oo: Wszystkie pieniądze idą na rachunki, rate leasingu i paliwo do auta to już nic nie zostaje na opłatę parkingową, takie to są biedaczki.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
13.04.2026, 08:17:16
  • 798
teraz Ziobro będzie miał nieoczekiwany nawrót raka
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wegry #wybory
splinter96 - teraz Ziobro będzie miał nieoczekiwany nawrót raka
#polityka #bekazpisu ...

źródło: 1000024192

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam3012
adam3012
adam3012 13.04.2026, 09:38:19 via Wykop
  • 20
@splinter96: Ciekawy ten przypadek nowotworu Ziobry bo jakimś cudem jest skorelowany idealnie z bieżącą sytuacją polityczną i widmem jego odpowiedzialności za zarzuty o korupcję.
  • Odpowiedz
uprowadzenie-koparki
uprowadzenie-koparki
uprowadzenie-koparki
13.04.2026, 07:48:42
  • 265
#gielda mądrego to miło posłuchać #polityka
uprowadzenie-koparki - #gielda mądrego to miło posłuchać #polityka

źródło: 1000012275

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam3012
adam3012
adam3012 13.04.2026, 09:34:57 via Wykop
  • 0
@uprowadzenie-koparki: Więcej takich wypowiedzi i podciągnie za sobą republikanów w dół przy najbliższych wyborach.
  • Odpowiedz

1775

Wieczne wakacje a nie dzień w kołchozie. Tak się zarabia miliony jednym ruchem.

Wieczne wakacje a nie dzień w kołchozie. Tak się zarabia miliony jednym ruchem.

"Tajemniczy inwestorzy" postawili 950 mln dolarów na spadek cen ropy zaledwie kilka godzin przed ogłoszeniem przez Donalda Trumpa zawieszenia broni, które faktycznie taki spadek wywołało.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rp.pl
dodany: 10.04.2026, 06:47:45
  • 219
  • #
    gielda
  • #
    usa
  • #
    ropa
  • #
    paliwo
  • #
    polityka
adam3012
adam3012
adam3012 10.04.2026, 08:14:56 via Wykop
  • 14
Ludzie sami wybierają skorumpowanych polityków i potem wielkie zdziwienie, że robią takie przekręty.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

290

Trump : Europa ma natychmiast wysłać okręty lub siły zbrojne na Bliski Wschód

Sekretarz generalny NATO Mark Rutte poinformował europejskich przywódców, że prezydent USA Donald Trump oczekuje od nich w ciągu najbliższych dni konkretnych zobowiązań podaje "Der Spiegel". Ma chodzić o wysłanie okrętów wojennych lub innych sił zbrojnych na Bliski Wschód. "Żądanie Trumpa jest rów

sub_zero_1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.04.2026, 12:17:05
  • 144
  • #
    nato
  • #
    europa
  • #
    polityka
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    polska
adam3012
adam3012
adam3012 10.04.2026, 06:23:36 via Wykop
  • 4
Nie dajmy się wciągnąć w tą bezsensowną wojnę. Nic z tego dobrego nie będzie. Trump z Netanjahu narobili tego bałaganu to niech oni posprzątają.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Turin89
Turin89
09.04.2026, 10:02:44
  • 167
Te całe lewactwo, żyje bardziej konserwatywnie i pobożnie niż prawaki z Bogiem na ustach?
Stare, znałem.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
Turin89 - Te całe lewactwo, żyje bardziej konserwatywnie i pobożnie niż prawaki z Bog...

źródło: 1000003941

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam3012
adam3012
adam3012 09.04.2026, 11:51:33 via Wykop
  • 3
@Turin89: Nie przypadkiem podczas republikańskich konwencji gejowskie aplikacje rejestrują zawsze "znaczny wzrost wykorzystania". Jak zawsze ci co najbardziej krzyczą o tradycyjnych wartościach mają wiele dzieci z różnych maleństw i w dodatku kochankę na boku.

https://unherd.com/newsroom/grindr-ceo-confirms-significant-user-spike-during-rnc/
  • Odpowiedz

297

Katastrofa demograficzna w Chinach

Katastrofa demograficzna w Chinach

Dzietność w wielu regionach Chin spadła już poniżej 0,5 i dna nie widać. Czy Chińczyków zastąpią roboty?

dolina_korupcji
z
scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net
dodany: 08.04.2026, 15:48:37
  • 166
  • #
    demografia
  • #
    chiny
  • #
    mapporn
  • #
    statystyka
  • #
    raportzpanstwasrodka
  • #
    azja
adam3012
adam3012
adam3012 09.04.2026, 08:17:53 via Wykop
  • 3
@ijones: Dzietność spada na całym świecie także w Afryce. W jednych miejscach wolniej w innych szybciej, ale spadek jest ogólnoświatowym trendem.

https://www.macrotrends.net/global-metrics/countries/afr/africa/fertility-rate
adam3012 - @ijones: Dzietność spada na całym świecie także w Afryce. W jednych miejsc...

źródło: image

Pobierz

1910

W upadłym państwie Iran średnia długość życia mężczyzn jest dłuższa niż w Polsce

W upadłym państwie Iran średnia długość życia mężczyzn jest dłuższa niż w Polsce

To tak daję żeby mieć trochę dystansu do tego wyzwalania narodu irańskiego

Kolargol76
z
wykop.pl
dodany: 07.04.2026, 18:28:12
  • 310
  • #
    iran
  • #
    izrael
adam3012
adam3012
adam3012 08.04.2026, 13:08:34 via Wykop
  • -1
Nawet jak jest to biedniejszy kraj to mają dużo zdrowszą dietę od diety typowego Polaka. W dodatku w Iranie obowiązuje zakaz produkcji i sprzedaży alkoholu.
adam3012 - Nawet jak jest to biedniejszy kraj to mają dużo zdrowszą dietę od diety ty...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adam3012
adam3012
adam3012 08.04.2026, 13:11:07 via Wykop
  • 0
@adam3012: Dla porównania Polska dieta. W Polsce mamy duże spożycie mięsa i tłuszczów zwierzęcych, a mało warzyw i owoców.
adam3012 - @adam3012: Dla porównania Polska dieta. W Polsce mamy duże spożycie mięsa ...

źródło: image

Pobierz
szychun
szychun
07.04.2026, 11:02:45
  • 727
#polityka #bekazpisu #wegry #rosja brak slow. Stanowisko pisu wobec Orbana nie do obrony. Ale wiecie, lata temu, molo, ten tego.
szychun - #polityka #bekazpisu #wegry #rosja brak slow. Stanowisko pisu wobec Orbana ...

źródło: 1000017515

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam3012
adam3012
adam3012 08.04.2026, 08:51:23 via Wykop
  • 1
@szychun: Mysza pomoagjąca lwu :-). Jak można się aż tak poniżać przed jakimś zbrodniarzem wojennym? Putin nie ma absolutnie żadnych skrupułów i wrzuciłby Orbana pod pociąg jakby to było tylko dla niego korzystne politycznie. Układanie się z takim socjopatą jak Putin jest skrajnie niebezpieczne.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.06.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.05.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking